Līdz šim futbola veterāni pārsvarā mērojās spēkiem telpu futbolā, bet pērn radās ideja, ka jānoskaidro spēcīgākie arī uz zaļajiem laukumiem. Lai turnīrs būtu interesantāks un pašiem futbola cienītājiem būtu vairāk iespēju uzspēlēt, tika nolemts izspēles kārtību pārņemt no Kurzemes čempionāta pludmales futbolā, kas risinājās vairākos posmos, bet uzvarētāji tika noskaidroti, summējot par vietām posmos piešķiros punktus.
 
Kurzemes veterāniem ir interese gan par futbola spēlēšanu, gan turnīru rīkošanu. Gods uzņemt pirmā posma mačus tika liepājniekiem – pie viņiem ciemos devās Ventspils, Talsu un Lejaskurzemes seniori. 
Pirmajā posmā uzvarēja un 12 punktus turnīra kopvērtējumā ierakstīja ventspilnieki, otrie šoreiz liepājnieki, trešajā vietā Lejaskurzeme, ceturtos atstājot Talsu veterānus.
Iespējams, ka Kurzemes čempionāta turpinājumā kvartetam pievienosies vēl viena komanda – Saldus. Šī pilsēta šosezon gan nav iekļauta posmu norises vietu sarakstā.
Jūlija sākumā veterānus pie sevis gaidīs aizputnieki no Lejaskurzemes, tad sekos sacensības Rojā, kurās saimnieki būs talsenieki, bet noslēguma posms un balvu dalīšana notiks Ventspilī. 
  
Kopvērtējums šeit.