Ar Kurzemes skolu uzvarām divās vecuma grupās no trim Rīgā noslēdzies 2016.gada skolu čempionāts futbolā. Par čempioniem kļuva Liepājas 5.vidusskolas un Ventspils 4.vidusskolas komandas.
 4.-5.klašu grupā 5 skolas sacentās katra ar katru. Liepājas 5.vidusskolas komanda uzvarēja visus pretiniekus un pelnīti izcīnīja 1.vietu. Divās spēlēs tika gūtas pārliecinošas uzvaras, bet pret 2. un 3.vietu ieguvējiem minimāls pārsvars liepājniekiem.
6.-7.klašu grupā 6 komandas bija sadalītas 2 apakšgrupās. Ventspils Valsts ģimnāzijas komanda abas spēles noslēdza neizšķirti, ierindojoties 2.vietā. Arī spēlē par 3.vietu pamatlaikā fiksēts neizšķirts, bet pēcspēles 9m sitienos piekāpšanās Dekšāru pamatskolai un 4.vieta.
Arī 8.-9.klašu grupā 6 komandas bija sadalītas 2 apakšgrupās. Šeit kurzmeniekiem veicās labāk - Ventspils 4.vidusskolas komanda izcīnīja 2 pārliecinošas uzvaras un 1.vietu grupā. Pusfinālā ar 5:0 tika sagrauta Varakļānu vidusskola, bet finālā sīvā cīņā ar 2:1 Rīgas Hanzas vidusskola un izcīnīts čempionu tituls.