Ar lielisku sniegumu reģionālo izlašu turnīrā Staicelē izcēlusies Kurzemes U15 izlase, kārtu pirms turnīra beigām nodrošinot 1.vietu. U14 un U13 izlases nospēlēja mazāk veiksmīgi, godalgoto trijniekā neiekļūstot.
 Kurzemnieki iesāka turnīru ar uzvaru pār tradicionāli neērto pretinieku Latgali ar 2:1. Nākamajā spēlē nekādi varianti netika atstāti Zemgalei - 6:0 un Kurzeme līderos pēc pirmās dienas. Otrās dienas rīta spēle pret Rīgu kļuva par izšķirošo. Kurzemei izdevās revanšēties par sāpīgo zaudējumu ziemas turnīrā un uzvarēt ar 1:0, pirms pēdējās spēles ar Vidzemi nodrošinot 1.vietu. Arī pēdējais pretinieks turnīrā - Vidzemes izlase, tika "sabradāta" ar 6:0, bet turnīra simboliskajā izlasē tika iekļauti veseli pieci kurzemnieki. Apsveicam spēlētājus un izlases treneri Igoru Kičiginu!
 
Nedēļu agrāk U14 izlase Staicelē aizvadīja savu reģionālo izlašu turnīru. Komanda uz Staiceli devās dienu agrāk, lai labāk sagatavotos turnīram. Spēli gan izdevās atrast tikai turnīra pēdējā dienā, kad ar 2:1 tika pārspēta Zemgale, un pēdējā spēlē ar 8:0 sagrauta Ziemeļaustrumu komanda. Pozitīvas emocijas par pēdējo dienu, bet kopvērtējumā augstāk par 4.vietu pacelties neizdevās.
 
Pirmie pavasara turnīrus iesāka U13 vecuma futbolisti. Šī vecuma komandai tas bija pirmais reģionālais turnīrs, un arī viņi uz Staiceli devās dienu ātrāk. Turnīrā kurzemnieki pēc spēles kvalitātes bija līdzvērtīgi ar pārējām komandām, diemžēl rezultāta ziņā sanāca ne tas veiksmīgākais turnīrs - 5.vieta. Novēlēsim puišiem trenēties vēl cītīgāk un veiksmi nākamajos turnīros!
 
 
Vairāk informācijas Kurzemes FC mājas lapā šeit, un
 
LFF mājas lapā šeit.