Par Kurzemes telpu futbola līgas uzvarētājiem kļuvuši FK BANDAVA futbolisti, savukārt komandas uzbrukuma līderis Nils Sitenkovs ar 24 gūtajiem vārtiem ieguva rezultatīvākā spēlētāja balvu.
 
 Šogad turnīrs bija pulcējis 5 līdzvērtīgas komandas, un uzvarētājs nebija zināms līdz pat turnīra pēdējai spēlei. Tajā Talsu komanda uzņēma FK BANDAVA komandu, un talseniekiem bija nepieciešama uzvara ar vismaz 4 vārtu starpību. Spēles gaitā šada starpība patiešām arī tika panākta, Priekules komandai nonākot iedzinējos ar 2:6. Tomēr tad nākamie čempioni sāka iespaidīgu atspēlēšanos, panākot 6:6.
FK BANDAVA iepriekšējā sezonā noslēdza turnīra tabulu, bet šogad ievērojami pastiprināja sastāvu ar spēlētājiem no FK LIEPĀJA jaunatnes sistēmas un no Liepājas čempionu komandas LIEPĀJAS PAPĪRS. Šāda kombinācija ļāva izveidoties komandai, kura demonstrēja ļoti skatāmu futbolu un pelnīti uzvarēja turnīrā.
 
Otrajā vietā šogad ierindojās turnīra debitanti - komanda TALSI / FK LAIDZE. Trešie Kuldīgas FK NIKERS, kas šajā turnīrā spēlēja ar jauniešu sastāvu.