Ne pārāk veiksmīgi gadu iesākušas Kurzemes U15 un U14 izlases. Nevienai no komandām neizdevās izcīnīt medaļas, samierinoties ar ceturtajām vietām.
 
Pirmie startēja U15(2001.dz.g.) Kurzemes futbolisti, no 18. līdz 19.februārim Rīgas Olimpiskajā hallē aizvadot piecu komandu turnīru. Turnīra laikā tika aizvadītas četras spēles un gūta viena uzvara pār Latgales izlasi ar 1-0. Neizšķirti ar Vidzemes un Zemgales komandām deva iespēju pēdējā kārtā cīnīties par 1.vietu pret Rīgas izlasi. Tomēr šai spēlei komanda izrādījās negatava un piedzīvoja sagrāvi ar 0-5. Turnīra simboliskajā izlasē iekļuva Maksims Sidorovs /FK Liepāja/ un grobiņnieks Eduards Eniņš, kurš gan turnīrā pārstāvēja Vidzemes izlasi.
Nedēļu vēlāk sacentās U14 (2002.dz.g.) izlases. Kurzemnieki turnīru uzsāka ļoti labi, grupā izcīnot uzvaru pār Vidzemi ar 3-1 un cīnoties neizšķirti 1-1 ar spēcīgo Rīgas izlasi. Turpinājumā tik labi vairs neklājās, izslēgšanas spēlēs piedzīvojot divus zaudējumus pret Zemgales un Latgales izlasēm. Individuāli tika atzīmēti Roberts Meļķis no FK Liepājas un Ritvars Zūns no Grobiņas SC.