Ar Kurzemes Kausiem U8, U10 un U12 vecuma grupās tradicionāli noslēgusies futbola sezona futbolā. Visi kausi nonākuši turpat kur tie glabājās pirms gada - Liepājā.

Septembra pēdējā nedēļas nogalē Liepājā, stadionā "Olimpija" pulcējās 12 U8 vecuma grupas komandas. Četru grupu uzvarētāji tikās pusfinālos, kur Liepājas derbijā pirmā komanda pārspēja trešo, bet ventspilnieki pārspēja Kuldīgas NSS. Finālā Liepājas SSS uzvarēja FA Ventspils ar rezultātu 3-0.
Visi U8 vecuma grupas rezultāti šeit.
KK U8 winner 2015

Pēc nedēļas atkal Liepājā tikās Kurzemes 8 labākās U10 vecuma komandas. Jau ceturtdaļfinālā izloze bija savedusi kopā abas Kurzemes futbola akadēmijas - Liepāju un Ventspili. Ventspilnieki šai spēlei izrādījās pilnīgi negatavi un zaudēja ar iznīcinošo 1-9. Abas Liepājas komandas iekļuva finālā, pusfinālā uzvarot Priekules un Brocēnu komandas ar vienādu 4-1 rezultātu. Finālā pirmā Liepājas komanda uzvarēja ar 3-1.
Visi U10 vecuma grupas rezultāti šeit.
KK U10 winner 2015

Visbeidzot U12 fināls, kurš norisinājās Ventspils Pārventas laukumā. Ceturtdaļfinālos viegla uzvara tikai Grobiņai - 8-0 pret Kuldīgas NSS. Abām Liepājas komandām minimālas uzvaras, bet FA Ventspils ar 2-0 pārspēja Saldus SS. Pusfinālos Liepājas komandām uzvaras ar divu vārtu pārsvaru pret ventspilniekiem un grobiņniekiem. Finālspēlē 2003.gadā dzimušo komanda apspēlēja gadu jaunākos kolēģus ar 3-0, bet par trešo vietu Grobiņas SC atspēlējās pret mājiniekiem un uzvarēja ar 2-1.