LFF futbola akadēmijas ietvaros noslēgušies rudens turnīri reģionālajām izlasēm. Kurzemes izlases šajos turnīros izcīnīja 2. un 4.vietu.
 Pirmie startēja U13(2002.dz.g.) vecuma futbolisti, kuriem jau pirmajā spēlē bija jātiekas ar turnīra favorītiem - Rīgas izlasi. Grūtā spēlē tika izcīnīts pirmais punkts - 0:0. Turnīra otrajā dienā zaudējums Latgalei ar 0:2, bet vakara spēlē otrais bezvārtu neizšķirts turnīrā - šoreiz pret Vidzemes izlasi. Turnīra pēdējā dienā vispirms tika sakauti Latvijas ziemeļaustrumu pārstāvji ar 5:0, bet turnīra pēdējā spēlē piedzīvots zaudējums Zemgalei ar 0:1. Rezultātā tas deva 4.vietu, par turnīra uzvarētājiem kļustot Rīgas izlasei. Individuāli izcēlās un turnīra simboliskajā izlasē iekļuva Roberts Meļķis /Liepājas SSS/ un Ritvars Zūns /Grobiņas SC/.
 
Nedēļu vēlāk uz Staiceli devās U14(2001.dz.g.) Kurzemes izlase, kura turnīru iesāka nepārliecinoši, nospēlējot 1:1 ar Vidzemi. Turnīra gaitā kurzemniekiem izdevās uzlabot sniegumu, izcīnot divas uzvaras pret Zemgales (2:0) un Latgales (1:0) izlasēm. Izšķirošajā spēlē pret Rīgu ilgu laiku izdevās noturēties vadībā ar 1:0, tomēr spēles beigās rīdzinieki rezultātu izlīdzināja, kļūstot par turnīra uzvarētājiem un atstājot Kurzemes izlasi otrajā vietā. Šā vecuma simboliskajā izlasē no Kurzemes iekļuva Anrijs Sivoha-Lagzdiņš /Ventspils OC/, Deivids Drāznieks /Liepājas SSS/ un Dans Sils /Liepājas SSS/.
 
Informācija par LFF futbola akadēmiju šeit.
Informācija par Kurzemes izlasēm šeit.
 
KI 2002 rudens 15 Gaulis