2.līgas Kurzemes reģionā šogad uzvarējusi SK Babīte. Turnīra pēdējā spēlē SK Babīte savā laukumā neatstāja cerības Grobiņas SC komandai, uzvarot ar 6:0 (2:0).
 Pirms pēdējās spēles turnīra tabulā joprojām saglabājās intriga - Grobiņas SC uzvaras gadījumā izcīnītu 1.vietu, bet cita rezultāta gadījumā par čempioniem kļūtu SK Babīte. Mājinieki bija noskaņoti tikai uz uzvaras izcīnīšanu, un pamati tai tika ielikti jau 1.puslaikā, kad divreiz vārti tika gūti pēc veiksmīgi atlekušajām bumbām no stūra sitieniem. Babītes futbolistiem bija pārsvars bumbas kontrolē un vēl vairākas vārtu gūšanas iespējas, savukārt grobiņnieki savu vienīgo izdevību neizmantoja. Otrā puslaika sākumā mājinieki dubultoja savu pārsvaru, un spēles liktenis praktiski bija izšķirts.

2.līgas Kurzemes reģiona sacensībās šogad piedalījās sešas komandas, kuras meistarības ziņā sadalījās divās grupās. Pirmā četrinieka komandas spēja atņemt punktus viena otrai, kā rezultātā visu laiku turnīra tabulā saglabājās intriga, nevienai komandai nespējot atrauties no pārējām drošā attālumā. Savukārt par 5.-6.vietu sīva cīņa izvērtās starp Talsu NSS un FK Bandava komandām. FK Bandava uzvarēja savus tiešos konkurentus pēdējā spēlē, tādējādi aizejot no pēdējās vietas.

TALSI / FK LAIDZE                        10  0 3 7  7-31      3

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva SK Babīte spēlētājs Edgars Kārkliņš, gūstot 14 vārtus.