Ar finālposmiem Plunģē, Saldū un Liepājā noslēgusies Kurzemes - Žemaitijas līgas 3.sezona. Divas balvas par pirmajām vietām šogad aizceļoja uz Lietuvu, bet viena palika Latvijā - par U13 vecuma grupas uzvarētājiem kļuva JFK Saldus komanda.
 Ar katru gadu šis turnīrs starp Latvijas un Lietuvas klubiem kļūst arvien plašāks un populārāks. Arī turnīra ģeogrāfija turpina paplašināties, šogad pirmo reizi piedaloties Talsu NSS komandai.
Šogad sacensības norisinājās 3 vecuma grupās. Jaunākajā - U10 vecuma grupā piecas komandas sacentās savā starpā katra ar katru četras reizes, pa reizei sabraucot katrā no dalībnieku pilsētām. No Kurzemes komandām 2.vietā kopvērtējumā ierindojās Saldus SS, bet FK Nīca palika 5.vietā. Par čempioniem kļuva Plunģes VFK Žiogeliai futbolisti.
U13 vecuma grupā 5 komandas sacentās katra ar katru divas reizes, kopā aizvadot  četras spēļu dienas. Sīvā cīņā pēdējā posmā savā laukumā par uzvarētājiem kļuva JFK Saldus jaunie futbolisti, bet Talsu NSS komandai debijas gadā jāsamierinās ar 5.vietu.
Visplašākais un interesantākais izvērtās turnīrs vecākajā - U15 grupā, kur startēja 7 komandas. Pirms pēdējā posma trīs komandas pretendēja uz pirmo vietu, uzvaru kopvērtējumā izraujot Plunģes SRC komandai. Otrajā vietā FK Džuigas no Telšiem, trešajā Latvijas pārstāvji - Pāvilosta / LRSS. No Kurzemes komandām 4.vietu izcīnija JFK Saldus komanda, ar 2:1 pēdējā spēlē pārspējot savus tiešos konkurentus - Kretingas futbolistus. 6. un 7.vietu ieņēma vēl divas Kurzemes komandas - attiecīgi FK Liepāja / LSSS un FK Nīca komandas.

Kurzemes - Žemaitijas līgas 2015.gada sezonas rezultāti šeit.