Ar labiem sportiskajiem panākumiem Latvijas finālos šogad izcēlušies Kurzemes futbolisti U12, U11 un U10 vecuma grupās.
 Par veiksmīgākajiem un medaļām bagātākajiem šogad kļuvuši Liepājas treneri Jānis Segliņš un Ingus Lukovičs ar savām vadītajām komandām. Patīkami, ka šo treneru daudzu gadu garumā ieguldītais darbs ar šiem bērniem dod gan rezultātu, gan, galvenais, kvalitatīvu futbolu šo komandu izpildījumā.
U10 vecuma finālā Gulbenē par Latvijas Kausa ieguvējiem kļuva FK Liepāja / LSSS, bet FK Liepāja / LSSS 2 ierindojās 11.vietā.
U12 vecuma finālā Valmierā pie pirmās vietas tikt neizdevās, toties liepājniekiem uzreiz divas vietas uz goda pjedestāla - savus gadu vecākos kolēģus apsteidza FK Liepāja / LSSS 2, izcīnot sudraba medaļas, bet FK Liepāja / LSSS ierindojās 3.vietā.
Visbeidzot U11 finālā Liepājā triumfēja mājinieki - FK Liepāja / LSSS. Arī otra Kurzemes komanda - FA Ventspils - cīnijās godam, rezultātā ierindojoties 6.vietā.

Visi finālturnīru rezultāti atrodami LFF mājaslapā šeit.