Patīkamā un sportiskā gaisotnē noslēdzies Kurzemes čempionāts pludmales čempionāts, par uzvarētājiem kļūstot Kuldīgas pirmajai komandai.
 
Šogad Kurzemes čempionāts noritēja četros posmos, katrā no tiem komandām vācot punktus kopējai ieskaitei. Jau pirmajā posmā Liepājā vadībā izvirzījās kuldīdznieki. Pēc diviem posmiem čempionātā bija izveidojusies divvadība, Ventspils DEPO 14 uzvarot posmu Pāvilostā. Tomēr jau nākamajā posmā Ventspilī KULDĪGA I atguva vadību un neatdeva to arī pēdējā posmā savās mājās.
 
Šogad par patīkamu pārsteigumu parūpējās Pāvilosta, gan iekļaujoties sacensību organizācijā ar savu mājas posmu, gan priecējot ar konkurētspējīgu kmandu, kura kopvērtējumā ierindojās 3.vietā.
Uzslavas pelnījušas visas piecas komandas, kuras piedalījās visos posmos. Katrai no tām vismaz vienu reizi izdevās kāpt uz goda pjedestāla kādā no atsevišķiem posmiem.
Trīs labākās Kurzemes komandas - KULDĪGA I, DEPO 14 un PĀVILOSTA, kvalificējās Latvijas pludmales čempionāta finālturnīram, kurš 8.augustā notiks Jūrmalā.
 
Kurzemes pludmales čempionāta rezultāti šeit.