Aprīļa beigās un maija sākumā Staicelē tradicionāli tikās Latvijas reģionu izlases, lai mērotos spēkiem savstarpējā turnīrā. Kurzemes izlases visos turnīros ieguva godalgotas vietas, izcīnot vienu otro un divas trešās vietas.
 
Pirmie startēja jaunākie - U13 (2002.g.dz.) futbolisti. Šis bija pirmais turnīrs, kurā startēja nevis piecas, bet gan veselas sešas reģionu izlases - futbola saimei pievienojies Ziemeļaustrumu reģions, kurā apvienojušies futbolisti no pieciem attiecīgās Latvijas daļas novadiem.  Uzreiz jāsaka, ka jaunajam veidojumam savā debijas reizē turnīra līmenis izrādījās pārāk augsts - zaudējumi visās spēlēs, tai skaitā Kurzemes izlasei ar 0-5. Kurzemniekiem turnīra sākumposmā vēl divi bezvārtu neizšķirti ar Vidzemes un Rīgas izlasēm. Turnīra pēdējā dienā piedzīvots vienīgais zaudējums - pret spēcīgo Zemgales izlasi, tomēr sacensības izdevās pabeigt ar pozitīvām emocijām, ar 2-0 uzvarot 1.vietas ieguvējus - Latgales izlasi. Rezultātā tas kurzumniekiem deva 3.vietu. Turnira simboliskajā izlasē no Kurzemes tika iekļauts liepājnieks Germans Romanovskis.
 
Nākamā uz Staiceli devās U14 (2001.g.dz.) vecuma izlase un uzrādīja tādu pašu rezultātu kā gadu jaunākie Kurzemes izlases futbolisti - arī 3.vieta un viens spēlētājs simboliskajā izlasē. Šoreiz izcēlās Anrijs Sivoha-Lagzdiņš no Ventspils OC. Komanda uzvarēja savus pretiniekus no Vidzemes (3-0) un Zemgales (1-0), cīnījās neizšķirti 2-2 ar turnīra uzvarētājiem - Rīgas izlasi, bet cieta minimālu zaudējumu no Latgales izlases ar 0-1.
 
No visām izlasēm vislabāk veicās vecākajai - U15 (2000.g.dz.) izlasei. Reģionālo izlašu turnīros šī komanda nekad nebija nokļuvusi zemāk par 2.vietu. To izdevās izdarīt ar šoreiz, lai gan turnīra sākums izdevās samocīts. Komanda nespēja realizēt pārsvaru spēlē pret Zemgales izlasi (0:0), savukārt pret Vidzemi pat negaidīti nonāca zaudētājos, tomēr spēja izraut uzvaru pēdējās minūtēs ar 2:1. Turpinājumā smagā spēlē pret Rīgas izlasi, kura šo turnīru aizvadīja ļoti spēcīgi, izcīnīts neizšķirts 0:0, bet pēdējā spēlē ar Latgali beidzot atvērās uzbrucēji un guva 4 bezatbildes vārtus. Turnīra simboliskajā izlasē no šīs komandas iekļuva veseli četri futbolisti - jau otro reizi šogad tika atzīmēti Vladimirs Stepanovs /Liepājas SSS/ un Arturs Ļotčikovs /Ventspils OC/. Vēl šajā turnīrā izcēlās liepājnieki Roberts Jaunarājs un Viktors Ziemelis.
 
Projekta turpinājumā uz Staiceli tiks aicināti labākie reģionu spēlētāji, lai piedalītos kopīgos treniņos Futbola akadēmijas talantu skatēs.
 
Visa informācija par Kurzemes izlasēm atrodama šeit.