17.martā Priekules sporta hallē pulcējās Latvijas labākās U11 komandas, lai noskaidrotu uzvarētāju futbolā telpās.
 Septiņas komandas savā starpā aizvadīja apļa turnīru, un jau pirmajā kārtā bija jātiekas SK SUPER NOVA un AFA OLAINE komandām, kuras kopvērtējumā ieņēma attiecīgi pirmo un otro vietu. Ar starta mača uztraukumu un Priekules halles plašumiem labāk galā tika SK SUPER NOVA futbolisti, uzvarot ar 1:0. Turnīra turpinājumā šīs abas komandas pieveica vienu pretinieku pēc otra, ar vien vairāk turnīra tabulā attālinoties no konkurentiem. Tas gan nenācās viegli, katrā mačā pārvarot lielu pretestību, jo visi pretinieki bija spēkos līdzvērtīgi.
Savukārt par trešo vietu sīvi spēkojās 3 komandas - Gulbenes, Valmieras un Ventspils jaunie futbolisti. Par izšķirošo spēli cīņā par trešo vietu kļuva mačs FB GULBENE / BJSS - FA VNTSPILS OC, kurā gulbēnieši izrādījās pārāki ar 1:0.
Spēles kvalitātes ziņā no pārējiem neatpalika arī mājinieki - LRSS / PRIEKULE jaunie futbolisti. Spēlē pret turnīra uzvarētājiem viņiem izdevās atspēlēties no rezultāta 0:3 uz 2:3, un lielā mērā veiksme palīdzēja SK SUPER NOVA komandai nosargāt uzvaru šajā mačā.
Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Gļebs Žalenko no komandas SK SUER NOVA, turnīrā gūstot 5 vārtus. Tika atzīmēti arī komandu vērtīgākie spēlētāji.
Paldies Priekules sporta halles darbiniekiem par finālturnīra uzņemšanu!
 
Turnīra rezultāti šeit.