Ar U14 izlašu turnīru beidzies LFF Futbola akadēmijas ziemas sacensību periods. Tāpat kā gadu vecākie futbolisti, arī šī vecuma Kurzemes izlase turnīrā ieņēma 2.vietu.
 Pirmajā sacensību dienā kurzemnieki iekrāja solīdu pārsvaru pār konkurentiem, izcīnot divas uzvaras. Starta mačā, neskatoties uz zaudēto pirmo puslaiku, Vidzemes izlase tika sagrauta ar 5:1. Otrajā spēlē izlase parādīja savu kvalitatīvāko sniegumu šajā turnīrā, ar 1:0 apspēlējot Latgales izlasi. Tā kā Latgale pirms tam pārspēja rīdziniekus, turnīra turpinājums Kurzemei izskatījās gana cerīgs.
Tomēr turnīra otrā diena kurzemniekiem neizvērtās tikpat veiksmīgi. Nevieni gūti vārti abās otrās dienas spēlēs pret Zemgali un Rīgu ļāva pievienot pirmajā dienā iekrātajam tikai vienu punktu. Izšķirošajā cīņā par 1.vietu ar Rīgas izlasi tika piedzīvots 0-2 zaudējums, taču 2.vietai turnīrā ar to izrādījās pietiekoši.
Individuāli šoreiz kurzemnieki netika pie bagātīgas balvu ražas - simboliskajā izlasē tika iekļauts vienīgi Vladislavs Vizins / Liepājas SSS.