18. un 19. februārī Rīgā tika aizvadīts pirmais reģionālo izlašu turnīrs. Sacensības notika U15 grupā (2000.gadā dzimušie), un tajās, kā ierasts, katra ar katru spēkiem mērojās piecas reģionālās izlases.
 Kurzemes izlase turnīrā parādīja atzīstamu sniegumu, trijās spēlēs izcīnot uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu. Pirmajā spēlē pret Vidzemes komandu sākums izdevās ļoti agresīvs, kas ļāva pirmo puslaiku pabeigt ar solīdu 2-0 pārsvaru. Spēles otrajā puslaikā daudzās spēlētāju maiņas padarīja kurzemnieku sniegumu nedaudz haotisku, tomēr spēles rezultātu tas neietekmēja - turnīrs sākts ar uzvaru.
Otrajā spēlē pret Latgales komandu neuzmanīga spēle aizsardzībā noveda pie vārtu zaudējuma jau pašā spēles sākumā. Turpmākajā spēles gaitā laukumā dominēja Kurzemes izlase, laiku pa laikam izveidojot arī kādu vārtu gūšanas iespēju. Tomēr vārtus tā arī gūt neizdevās un turnīrā ciests pirmais zaudējums neskatoties uz kopumā kvalitatīvo sniegumu.
Otrās dienas pirmajā spēlē pret tradicionāli neērto Zemgales komandu šoreiz izdevās labs pirmais puslaiks, kura laikā kurzemnieki izveidoja piecas vārtu gūšanas iespējas. Divas no tām izdevās realizēt lielā mērā pateicoties Kristeram Neilandam, kurš pēc komandas biedru lieliskām piespēlēm divreiz lielā ātrumā ielauzās pretinieku soda laukumā. Pirmajā reizē Kristers vārtus guva pats, pārmetot bumbu pāri vārtsargam, bet otrajā piegājienā viņš tika nogāzts, un 11m soda sitienu pārliecinoši realizēja Vladimirs Stepanovs. Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās, taču rezultāts ne, līdz ar to Kurzeme uzvar ar 2-0.
Pēdējā spēle pret Rīgas komandu solījās būt kā vienmēr principiāla, taču šoreiz izšķīrās tikai otrās vietas liktenis - pirmo jau bija aizņēmuši Latgales futbolisti. Jau spēles 20.sekundē Vladimirs Stepanovs ar lielisku tālsitienu pārsteidza pretiniekus, panākot vadību Kurzemei. Spēles turpinājumā rīdzinieki aktīvi veidoja vienu uzbrukumu pēc otra, liekot pamatīgi nopūlēties kurzemnieku aizsardzībai. Spēles atrisinājums nāca otrā puslaika vidū, kad vienā no pretuzbrukumiem Neilands un Ziemelis divatā apspēlēja visu Rīgas komandas aizsardzību. Uzbrukumu noslēdza Viktors Ziemelis, ar elegantu māņkustību nomānot aizsargu un ieripinot bumbu tālajā apakšējā vārtu stūrī. Rīgas komandas vārtu guvumam no standartsituācijas spēles pēdējā minūtē bija vairs tikai prestiža raksturs.
Izcīnot turnīrā otro vietu, kurzemnieki tika arī pie 5 no 11 individuālajām balvām, kas ir ļoti labs rādītājs šādos turnīros. Izcilnieki Kurzemes izlasē: