Kuldīgas sporta hallē bija pulcējušās labākās Kurzemes skolu komandas, lai noskaidrotu Latvijas fināla dalībnieci 4.-5.klašu grupā.
Turnīrā piedalījās sešu skolu komandas no Liepājas, Grobiņas, Talsiem, Ventspils, Saldus un Kuldīgas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. "A" grupā pirmo vietu izcīnīja grobiņnieki, gūstot divas pārliecinošas uzvaras ar 4:0 pār Talsu 2.vidusskolas un Kuldīgas pamatskolas komandām. "B" grupā pēc pārliecinoša snieguma pirmajā spēlē, turnīra favorīti - Liepājas 8.vidusskolas komanda - sastapās ar sīvu Ventspils komandas pretestību. Spēles pirmajā minūtē ventspilnieki izvirzījās vadībā un to saglabāja lielāko spēles daļu. Tomēr beigu daļā liepājnieku spiediens nesa augļus - uzvara ar 2:1.
 
Finālspēle aizritēja augstā tempā, abām komandām parādot atzīstamu meistarību un cīņassparu. Trīs minūtes līdz spēles beigām Grobiņas pamatskola pretuzbrukumā guva vārtus un izvirzījās vadībā ar 1:0. Tomēr arī šoreiz liepājnieki spēja ne tikai atspēlēties, bet arī gūt uzvaras vārtus un izcīnīt ceļazīmi uz Latvijas skolu kausa finālturnīru. Grobiņniekiem šoreiz 2.vieta, bet 3.vietu izcīnīja Ventspils 4.vidusskola, pēcspēles 6m sitienu sērijā pārspējot Talsu 2.vidusskolu.
 
Liepājas 8.vidusskolas komandā spēlēja: Kristers Liniņš, Krists Jurjevs, Dāvids Družiņins, Emīls Dambītis, Maksims Fjodorovs, Ričards Dāvids Ceds, Roberts Viestards Atholds, Alekss Andersons, Arturs Navicks, Rojs Nils Sprūde, Timofejs Ļeščenko. Atbildīgie skolotāji - Jānis Segliņš un Matīss Mickus.
 
Visi rezultāti šeit.