Ar spēli Kuldīgā starp abiem titula pretendentiem noslēgusies 2.līgas sezona Kurzemē. Vienīgos vārtus 87.minūtē guva Arturs Alkšņuzariņš, nodrošinot Kuldīgas komandai uzvaru gan spēlē pret Grobiņas SC, gan arī visā turnīrā.
Grobiņniekiem šajā spēlē derēja arī neizšķirts, kas varbūt traucēja spēlēt atraisītāk jau no spēles pirmajām minūtēm. Līdz ar to iniciatīva spēlē piederēja mājiniekiem, viesiem vairāk atbildot ar pretuzbrukumiem. Grobiņas komanda sarežģītā situācijā nonāca 2.puslaika sākumā, kad īsā laika sprīdī divus brīdinājumus saņēma komandas uzbrukuma līderis Rinalds Stankus, atstājot komandu mazākumā. Kopš šī brīža spiediens uz viesu vārtiem turpināja pieaugt un deva rezultātu 87.minūtē, kad Arturs Alkšņuzariņš atklāja spēles rezultātu. Atlikušajā laikā Grobiņa saņēmās, izveidoja trīs vārtu momentus un pat guva vārtus, kuri gan netika ieskaitīti, tiesnešiem fiksējot aizmuguri. Līdz ar to spēles rezultāts 1:0, un kuldīdzniekiem iespēja pārstāvēt Kurzemi Latvijas 2.līgas 2.posmā.