Jaunumi

Septembra otrajā pusē LFF mācību-treniņu centrā Staicelē pulcējas reģionu izlases. Kā pirmie uz Staiceli devušies U14 (2007.g.dz.) vecuma Kurzemes labākie futbolisti. 
Lasīt tālāk ...
Ar vismaz 10 gadus nebijušiem rezultātiem noslēdzies U12 elites grupas Kurzemes čempionāts. Laužot tradīcijas, par Kurzemes čempioniem kļuvusi Saldus SS komanda.
Lasīt tālāk ...
11. un 12.septembrī Liepājā tika aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm. Futbolam ideālos laika apstākļos meitenes varēja parādīt visas savas futbola prasmes, komandām sacenšoties katrai ar katru viena apļa turnīrā.
Lasīt tālāk ...
11. un 12.septembrī Liepājā tiks aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm, kurā 7 komandas no Latvijas dažādām vietām sacentīsies par Liepājas futbola vetarāna Vladimira Lučiņina vārdā nosauktajām balvām.
Lasīt tālāk ...
Ar Latvijas Futbola federācijas gādību informācijas telpā parādījies reģionu atbalstošs medijs - portāls arenanet.lv
Lasīt tālāk ...
Kopš sacensību atsākšanās pagājuši divi mēneši, kas aizvadīti intensīvā treniņu un sacensību režīmā. Kurzemē jaunatnes sacensības atsākās, tikko tas bija iespējams, pateicoties savlaicīgi ieguldītajam darbam neparasti garajā starpsezonā. Arī šogad sacensības sadalītas daudz nelielos posmos - pavisam kopā 69 posmi no 1.jūlija līdz 7.oktobrim tiek aizvadīti dažādās Kurzemes pilsētās.
Lasīt tālāk ...
Lai arī Rietumu līgā godalgoto vietu sadalījums bija zināms daudz ātrāk, sezona ieilga dēļ divām spēlēm, kuras nevarēja notikt covid-19 ieviesto ierobežojumu dēļ.Oficiāli pirmo 3.līgas reģionālo čempionātu var uzskatīt par pabeigtu no šī gada 5.novembra, kad to pastiprināja LFF valde, par galveno kritēriju vietu sadalē pasludinot vidēji spēlē gūtos punktus.
Lasīt tālāk ...
Kurzemes jaunie futbolisti ar sezonu var būt apmierināti, jo, neskatoties uz bažīgo čempionāta sākumu, jaunatnes čempionāts aizvadīts pilnā apjomā. Lai arī jaunatnes sacensībām šogad starts tika dots tikai jūlijā - trīs mēnešus vēlāk nekā parasti, sezonu nācās saīsināt tikai nedaudz. Tā kā Latvijas kausa izcīņa U12 vecumā šogad netika organizēta, reģionu centriem bija iespēja sacensības turpināt arī rudens mēnešos. Tāpēc varējām aizvadīt 60 spēļu posmus - tikai par deviņiem mazāk, kā tika plānots pirms covid-19 pandēmijas. Spēļu skaits gan šogad aizvadīts mazāks, jo drošības apsvērumu dēļ posmos tika pulcēts mazāks skaits komandu vienlaicīgi.
Lasīt tālāk ...
Piecas labākās Kurzemes pilsētu un novadu čempionātu komandas pulcējās Vaiņodes stadionā, lai apļa turnīrā noskaidrotu 2020.gada labāko reģiona komandu futbolā 7 pret 7, kas pēc nedēļas piedalīsies jau Latvijas mēroga finālsacensībās.
Lasīt tālāk ...
Tāpat, kā iepriekšējā gadā, arī šī gada septembra otrajās brīvdienās Liepājā ieradās WU14 un WU12 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem. Katrā vecuma grupā piedalījās četras komandas, divās dienās izspēlējot apļa turnīru un spēles par vietām. Turnīrs, spītējot Liepājas vējiem, tika aizvadīts lieliskā atmosfērā, meitenēm demonstrējot atzīstamas futbola prasmes.
Lasīt tālāk ...
Ar Ventspils veterānu pārliecinošu uzvaru nolēdzies Kurzemes čempionāts veterāniem vecuma grupā 40+. Visās spēlēs ventspilnieki izcīnīja uzvaras, savus vārtus atstājot neatslēgtus.
Lasīt tālāk ...
Trijās augusta nedēļās tika aizvadīti trīs reģionālo izlašu turnīri, katrā no tām fokusējoties uz vienu no projektā iesaistītajiem vecumiem. Nedēļas programma visām izlasēm bija vienāda. Pirmdienās tika aizvadītas selekcijas treniņnodarbības, bet trešdien un sestdien Iecavā, Balvos un Staicelē tika aizvadītas turnīra spēles.
Lasīt tālāk ...
Šodien pulksten 14:00 Liepājas stadionā "Velnciems" ar spēli Liepājas FS - FK Dobele Allegro Kurzemē sākas Latvijas futbola federācijas jaunizveidotās reģionālās līgas sacensības. Rietumu līgā piedalīsies sešas komandas.
Lasīt tālāk ...
2.jūlijā ar U12 posmu Liepājā sāktas Kurzemes jaunatnes sacensības. Parasti futbols 8 pret 8 reģionā sākas aprīļa beigās, taču šogad vasaras sacensību sākumu no pēdējās nospēlētās spēles futbolā telpās šķīra veselas 115 dienas. 
Lasīt tālāk ...
Pēc straujās futbola un citu pasākumu apturēšanas 12.martā pagājis jau vairāk kā pusotrs mēnesis. Šo laiku futbolisti pārsvarā pavadījuši individuālos treniņos, kāds varbūt paņēmis pauzi. Lai arī neziņa par iespējamo sacensību atsākšanos turpinās, attīecībā uz komandu sporta veidiem jutamas pirmās pozitīvās iezīmes.
Lasīt tālāk ...
Ziemas sezonā Kurzemes FC rīkotajās sacensībās šogad piedalījās 81 Kurzemes reģiona jaunatnes komanda. U8 un U9 komandas tradicionāli guva pirmo pieredzi "Ziemas tūrē", bez rezultātu fiksēšanas sacenšoties futbolā telpās. U10-U14 vecuma komandām notika Kurzemes čempionāts futbolā telpās elites un meistarības grupās. Meitenēm šajā disciplīnā izdevās nokomplektēt tikai vienu - WU13 vecuma grupu. Pēc gada pārtraukuma reģionā atgriezās telpu futbols jauniešiem - U15 vecumā startēja 4 komandas.
Lasīt tālāk ...
Latvijā koronavīrusa un tā izraisītās slimības 'Covid-19' dēļ izsludināta ārkārtas situācija, kas ietekmē arī futbola pasākumus reģionā.
Lasīt tālāk ...
Pēc iepriekšējā gadā gūtās pieredzes, kad LFF 2.līgas čempionātu rīkoja centralizēti, atkal notikusi noteikumu maiņa pieaugušo zemākā līmeņa komandām. LFF lēmuši 2.līgā atstāt tikai daļu komandu, reģionālajiem futbola centriem atvēlot organizēt 3.līgas čempionātus, kur cīnīties atlikušajām vienībām futbolā 11 pret 11.
Lasīt tālāk ...
U13 un U14 vecuma komandas pirmās noskaidrojušas medaļu sadalījumu Kurzemē. Abās vecuma grupās uzvarēja un Latvijas reģionu finālturnīros piedalīsies Talsu NSS jaunie futbolisti.
Lasīt tālāk ...
Jaunajiem reģiona futbolistiem aizvien grūtāk sagaidīt pirmās oficiālās sacensības, kuras pēc LFF vadlīnijām Kurzemes futbola centrs drīkst organizēt tikai no U8 vecuma. Tāpēc no pagājušā gada ziemas sezonas pēc klubu iniciatīvas izveidots futbola festivāla formāts pašiem mazākajiem.
Lasīt tālāk ...
Novembra beigas ir laiks, kad pēc starpsezonas sporta hallēs atgriežas Kurzemes jaunie futbolisti, lai piedalītos Kurzemes futbola centra rīkotajās sacensībās. Kurzemes jaunatnes čempionātu šodien atklāja U10 attīstības grupas komandas, tiekoties pirmajā šīs grupas posmā Priekules sporta hallē.
Lasīt tālāk ...
Ar tradicionālo "Kurzemes kausa" izcīņu U10 vecuma grupā Ventspilī noslēgusies Kurzemes jauno futbolistu vasaras sacensību sezona. Trīs sacensībās - "Kurzemes čempionāts", "Kurzemes tūre" un "Kurzemes kauss" piedalījās kopā 97 komandas.
Lasīt tālāk ...
28.septembrī Brocēnu stadionā tika aizvadīta Kurzemes kausa izcīņa futbolā 7 pret 7, uz kuru tika aicinātas astoņu novadu un pilsētu čempionu komandas. Nedaudz negaidīti, bet gana pelnīti par uzvarētājiem kļuva Kandavas čempioni - z/s Arvo komanda. 
Lasīt tālāk ...
U8(2011) un U9(2010) vecuma futbolistiem vasaras sezona noslēgusies. Visas vasaras garumā šajā vecumā aizvadīti 20 sabraukumi KURZEMES TŪRES ietvaros. Pēdējais sezonas pasākums - KURZEMES KAUSS U8 vecuma komandām - bija kopīgs gan elites, gan attīstības grupām, Liepājā pulcējot deviņas vienības.
Lasīt tālāk ...
Godājamā sieviešu futbola trenera Vladimira Lučiņina bijušajā darba vietā Raiņa parka stadionā aizvadīta viņa vārdā nosaukto balvu izcīņa WU14 un WU12 vecuma grupās. Šis turnīrs ir turpinājums Kurzemes futbola centra iedibinātajiem WU10 vienas dienas turnīriem, ar ko divos iepriekšējos gados septembra vidū beidzās futbola sezona meitenēm.
Lasīt tālāk ...
Pirmajā septembra svētdienā Kurzemes veterānu komandas tradicionāli pulcējās Aizputes stadionā, lai pacīnītos par Kurzemes kausiem 40+ vecuma grupā. Tāpat kā gadu iepriekš, mājinieku komandai Lejaskurzeme konkurenci sastādīja Ventspils, Liepājas un Saldus futbolisti.
Lasīt tālāk ...
Kā ierasts, maija otrajā piekdienā Rīgā, Rīgas Hanzas vidusskolas un Rīgas 49.vidusskolas laukumos norisinājās Latvijas skolu futbola finālturnīrs. No Kurzemes komandām augstvērtīgāko panākumu izcīnīja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.-5.klašu grupā izcīnot 2.vietu.
Lasīt tālāk ...
Ar attīstības U10 vecuma grupas posmu Talsos šodien sākas Kurzemes jaunatnes sacensību vasaras sezona. Sacensībām dalību apstiprinājušas 78 komandas no visas Kurzemes.
Lasīt tālāk ...
Aprīļa otrajā pusē Ventspilī un Liepājā tradicionāli tiek aizvadīti Kurzemes skolu finālturnīri futbolā 8 pret 8. Futbols Kurzemes skolu sporta sacensībās ir kļuvis par stabilu vērtību - šogad sacensību pirmajā posmā pilsētu un novadu sacensībās kopā piedalījušās 98 komandas. Labākās no tām cīnās par reģiona balvām un iespēju piedalīties Latvijas skolu finālturnīrā, kurš 10.maijā norisināsies Rīgā.
Lasīt tālāk ...
Visās vecuma grupās noslēgušās Kurzemes FC rīkotās sacensības futbolā telpās. Astoņās vecuma / meistarības grupās pie medaļām tika 10 klubu komandas.
Lasīt tālāk ...
U10-U14 vecuma grupās Kuldīgā, Salaspilī, Smiltenē, Rēzeknē un Ludzā aizvadīti Latvijas reģionu finālturnīri. Kurzemes komandas tajos startēja ar labiem panākumiem, izcīnot vienu pirmo un divas trešās vietas.
Lasīt tālāk ...