Jaunumi

17. un 18.septembrī Liepājā tika aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm. Futbolam ideālos laika apstākļos meitenes varēja parādīt visas savas futbola prasmes, komandām sacenšoties katrai ar katru viena apļa turnīrā.

Lasīt tālāk ...

17. un 18.septembrī Liepājā tiks aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm, kurā 6 komandas no Latvijas dažādām vietām sacentīsies par Liepājas futbola vetarāna Vladimira Lučiņina vārdā nosauktajām balvām.

Lasīt tālāk ...
Rietumu līgā, kas ir Latvijas trešās līgas Kurzemes / Zemgales reģionu komandu turnīrs, šogad piedalās 8 komandas. Sezonas sākumā spēļu kalendārs nedaudz piekliboja, jo vairākas komandas piedalījās Latvijas kausa izcīņā, un arī dabīgā zālāja laukumi vēl nebija pieejami dēļ vēlā pavasara. Toties šobrīd čempionāts ir iegājis aktīvā fāzē. Spēļu ir daudz, tās visas notiek nedēļas nogalēs, veidojot ritmiskas un saprotamas sacensības.
Lasīt tālāk ...
Kurzemes jaunatnes sacensību Liepājas posmi pēdējos gados izcēlušies ar īpašām balvām jaunajiem futbolistiem. Dāvināti gan krekli, gan bumbas, bet šogad ar Liepājas Sporta pārvaldes atbalstu pie spēlētājiem nonāk jauna balva - Liepājas Meistars.
Lasīt tālāk ...
Ar labiem panākumiem sevi apliecinājušas Kurzemes U14 un U15 izlases. Reģionālo izlašu turnīros izcīnīta 1. un 3.vieta.
Lasīt tālāk ...
Šogad Latvijas jaunatnes čempionātā Kurzemi pārstāv 27 komandas no 8 klubiem. Kurzemes klubi pārstāvēti visos līmeņos un visos vecumos. Tālāk rakstā par to, kā kurzemniekiem iesākusies šī sezona.
Lasīt tālāk ...
Latvijas Futbola federācijas mācību - treniņu bāze Staicelē maijā gaida ierodamies visu Latvijas reģionu U14 un U15 vecuma izlases, kuras aizvadīs pavasara turnīru. Šiem pasākumiem tiek formētas arī Kurzemes attiecīgo vecumu komandas.
Lasīt tālāk ...
Ar U12 elites grupas posmu 22.aprīlī sāksies Kurzemes vasaras sacensības jauniešiem. Pēc pieteikumu apkopošanas U8-U12 vecuma grupās fiksēts komandu rekordskaits. Deviņos pēc vecuma un dalībnieku sagatavotības līmeņa turnīros startēs 76 komandas.
Lasīt tālāk ...
Ventspilī ir visi priekšnoteikumi pirmssezonas futbola turnīru rīkošanai, un tas arī tiek darīts. Martā un aprīlī ieplānoti 7 pābaudes turnīri.
Lasīt tālāk ...
Latvijas 3.līgas čempionāta pirmais posms šogad norisinājās piecās reģionālajās līgās. Rietumu līgā startēja 12 komandas no Kurzemes, Zemgales un Rīgas. 
Lasīt tālāk ...
Īsā, bet ļoti intensīvā sezona futbolā 8 pret 8 noslēgusies ar Kurzemes kausa izcīņu U10 vecuma grupā. 100 dienās aizvadīta 201 spēle. Visi uzvarētāji noskaidroti, vienīgi ceļojošais U12 Kurzemes kauss otro gadu pēc kārtas neizspēlēts turpinās glabāties Kurzemes futbola centrā covid-19 ierobežojumu dēļ.
Lasīt tālāk ...
Ar 12 komandu piedalīšanos Kurzemes kausā U8 vecuma grupā noslēgusies sezona futbolā 6 pret 6. No 1.jūlija līdz 3.oktobrim aizvadīti visi ieplānotie 24 sacensību posmi, tajos kopā nospēlējot 212 spēles.
Lasīt tālāk ...
Ar nedēļas atstarpi LFF mācību-treniņu centrā Staicelē norisinājās U13 un U14 reģionu izlašu turnīri. Šajās sacensībās Kurzemes jaunā maiņa izcīnīja 1. un 2.vietu, un seši Kurzemes pārstāvji tika iekļauti turnīru simboliskajās izlasēs.
Lasīt tālāk ...
Septembra otrajā pusē LFF mācību-treniņu centrā Staicelē pulcējas reģionu izlases. Kā pirmie uz Staiceli devušies U14 (2007.g.dz.) vecuma Kurzemes labākie futbolisti. 
Lasīt tālāk ...
Ar vismaz 10 gadus nebijušiem rezultātiem noslēdzies U12 elites grupas Kurzemes čempionāts. Laužot tradīcijas, par Kurzemes čempioniem kļuvusi Saldus SS komanda.
Lasīt tālāk ...
11. un 12.septembrī Liepājā tika aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm. Futbolam ideālos laika apstākļos meitenes varēja parādīt visas savas futbola prasmes, komandām sacenšoties katrai ar katru viena apļa turnīrā.
Lasīt tālāk ...
11. un 12.septembrī Liepājā tiks aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm, kurā 7 komandas no Latvijas dažādām vietām sacentīsies par Liepājas futbola vetarāna Vladimira Lučiņina vārdā nosauktajām balvām.
Lasīt tālāk ...
Ar Latvijas Futbola federācijas gādību informācijas telpā parādījies reģionu atbalstošs medijs - portāls arenanet.lv
Lasīt tālāk ...
Kopš sacensību atsākšanās pagājuši divi mēneši, kas aizvadīti intensīvā treniņu un sacensību režīmā. Kurzemē jaunatnes sacensības atsākās, tikko tas bija iespējams, pateicoties savlaicīgi ieguldītajam darbam neparasti garajā starpsezonā. Arī šogad sacensības sadalītas daudz nelielos posmos - pavisam kopā 69 posmi no 1.jūlija līdz 7.oktobrim tiek aizvadīti dažādās Kurzemes pilsētās.
Lasīt tālāk ...
Lai arī Rietumu līgā godalgoto vietu sadalījums bija zināms daudz ātrāk, sezona ieilga dēļ divām spēlēm, kuras nevarēja notikt covid-19 ieviesto ierobežojumu dēļ.Oficiāli pirmo 3.līgas reģionālo čempionātu var uzskatīt par pabeigtu no šī gada 5.novembra, kad to pastiprināja LFF valde, par galveno kritēriju vietu sadalē pasludinot vidēji spēlē gūtos punktus.
Lasīt tālāk ...
Kurzemes jaunie futbolisti ar sezonu var būt apmierināti, jo, neskatoties uz bažīgo čempionāta sākumu, jaunatnes čempionāts aizvadīts pilnā apjomā. Lai arī jaunatnes sacensībām šogad starts tika dots tikai jūlijā - trīs mēnešus vēlāk nekā parasti, sezonu nācās saīsināt tikai nedaudz. Tā kā Latvijas kausa izcīņa U12 vecumā šogad netika organizēta, reģionu centriem bija iespēja sacensības turpināt arī rudens mēnešos. Tāpēc varējām aizvadīt 60 spēļu posmus - tikai par deviņiem mazāk, kā tika plānots pirms covid-19 pandēmijas. Spēļu skaits gan šogad aizvadīts mazāks, jo drošības apsvērumu dēļ posmos tika pulcēts mazāks skaits komandu vienlaicīgi.
Lasīt tālāk ...
Piecas labākās Kurzemes pilsētu un novadu čempionātu komandas pulcējās Vaiņodes stadionā, lai apļa turnīrā noskaidrotu 2020.gada labāko reģiona komandu futbolā 7 pret 7, kas pēc nedēļas piedalīsies jau Latvijas mēroga finālsacensībās.
Lasīt tālāk ...
Tāpat, kā iepriekšējā gadā, arī šī gada septembra otrajās brīvdienās Liepājā ieradās WU14 un WU12 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem. Katrā vecuma grupā piedalījās četras komandas, divās dienās izspēlējot apļa turnīru un spēles par vietām. Turnīrs, spītējot Liepājas vējiem, tika aizvadīts lieliskā atmosfērā, meitenēm demonstrējot atzīstamas futbola prasmes.
Lasīt tālāk ...
Ar Ventspils veterānu pārliecinošu uzvaru nolēdzies Kurzemes čempionāts veterāniem vecuma grupā 40+. Visās spēlēs ventspilnieki izcīnīja uzvaras, savus vārtus atstājot neatslēgtus.
Lasīt tālāk ...
Trijās augusta nedēļās tika aizvadīti trīs reģionālo izlašu turnīri, katrā no tām fokusējoties uz vienu no projektā iesaistītajiem vecumiem. Nedēļas programma visām izlasēm bija vienāda. Pirmdienās tika aizvadītas selekcijas treniņnodarbības, bet trešdien un sestdien Iecavā, Balvos un Staicelē tika aizvadītas turnīra spēles.
Lasīt tālāk ...
Šodien pulksten 14:00 Liepājas stadionā "Velnciems" ar spēli Liepājas FS - FK Dobele Allegro Kurzemē sākas Latvijas futbola federācijas jaunizveidotās reģionālās līgas sacensības. Rietumu līgā piedalīsies sešas komandas.
Lasīt tālāk ...
2.jūlijā ar U12 posmu Liepājā sāktas Kurzemes jaunatnes sacensības. Parasti futbols 8 pret 8 reģionā sākas aprīļa beigās, taču šogad vasaras sacensību sākumu no pēdējās nospēlētās spēles futbolā telpās šķīra veselas 115 dienas. 
Lasīt tālāk ...
Pēc straujās futbola un citu pasākumu apturēšanas 12.martā pagājis jau vairāk kā pusotrs mēnesis. Šo laiku futbolisti pārsvarā pavadījuši individuālos treniņos, kāds varbūt paņēmis pauzi. Lai arī neziņa par iespējamo sacensību atsākšanos turpinās, attīecībā uz komandu sporta veidiem jutamas pirmās pozitīvās iezīmes.
Lasīt tālāk ...
Ziemas sezonā Kurzemes FC rīkotajās sacensībās šogad piedalījās 81 Kurzemes reģiona jaunatnes komanda. U8 un U9 komandas tradicionāli guva pirmo pieredzi "Ziemas tūrē", bez rezultātu fiksēšanas sacenšoties futbolā telpās. U10-U14 vecuma komandām notika Kurzemes čempionāts futbolā telpās elites un meistarības grupās. Meitenēm šajā disciplīnā izdevās nokomplektēt tikai vienu - WU13 vecuma grupu. Pēc gada pārtraukuma reģionā atgriezās telpu futbols jauniešiem - U15 vecumā startēja 4 komandas.
Lasīt tālāk ...
Latvijā koronavīrusa un tā izraisītās slimības 'Covid-19' dēļ izsludināta ārkārtas situācija, kas ietekmē arī futbola pasākumus reģionā.
Lasīt tālāk ...
Pēc iepriekšējā gadā gūtās pieredzes, kad LFF 2.līgas čempionātu rīkoja centralizēti, atkal notikusi noteikumu maiņa pieaugušo zemākā līmeņa komandām. LFF lēmuši 2.līgā atstāt tikai daļu komandu, reģionālajiem futbola centriem atvēlot organizēt 3.līgas čempionātus, kur cīnīties atlikušajām vienībām futbolā 11 pret 11.
Lasīt tālāk ...