Jaunumi

Šī gada 21.decembrī svinīgo atklāšanu piedzīvoja iespaidīga futbola infrastruktūras vienība - Liepājas futbola halle. Uzreiz pēc atklāšanas laukumus iemēģināt devās Liepājas Futbola skolas treniņgrupas.
Lasīt tālāk ...
Ir iespēja, ka Latvijas futbola čempionāta pirmajā, jeb Nākotnes līgā, nākamgad komandu skaits no Kurzemes dubultosies. Sportiskā konkurencē tiesības spēlēt pēc spēka otrajā stiprākajā čempionātā izcīnījušas četru klubu komandas.
Lasīt tālāk ...
Pēc divu gadu piespiedu pārtraukuma aizvadīts U7 futbola festivāls Ventspilī. 4.decembrī Pārventas hallē ciemojās četru Kurzemes pilsētu mazākie futbolisti.
Lasīt tālāk ...
Neierasti garā sezona beigusies Latvijas jaunatnes čempionāta dalībniekiem. Kurzemes klubi piecās vecuma grupās šogad bija pārstāvēti ar 26 komandām.
Lasīt tālāk ...
Šogad Kurzemes jaunatnes sacensību Liepājas posmi tika papildināti ar jaunu balvu "Liepājas Meistars", kas tika pasniegta katra posma labākajam spēlētājam. Speciālbalvas ideja - caur savu futbola leģendu pieminēšanu dot jaunas cerības un iedvesmu jaunajiem topošajiem Liepājas futbolistiem.
Lasīt tālāk ...
Rudens turnīros ar lieliem panākumiem šoreiz nevar lepoties Kurzemes izlases. Sportiskie rezultāti, salīdzinot ar pavasara turnīriem ir sagriezušies kājām gaisā.
Lasīt tālāk ...
Pēc gada pārtraukuma Kurzemes sacensību kalendārā atgriezusies kausa izcīņa pieaugušajiem futbolā 7 pret 7. Pirmo reizi finālturnīrs notika Ventspilī un tajā piedalījās 6 komandas.
Lasīt tālāk ...
Unikāla situācija izveidojās 3.līgas Rietumu grupā, kur divām komandām - FK Dobele Allegro un JFC Jelgava - turnīra beigu tabulā visi rezultāti bija pilnīgi vienādi, un arī savstarpējās spēlēs nevienai no komandām nav pārsvara pār otru.
Lasīt tālāk ...
Jau kādu laiku Kurzemes un Zemgales reģionu vadītāji bija vienojušies par kopīgu jauniešu turnīru, ļaujot komandām sacensties konkurētspējīgākos apstākļos. Šoruden beidzot šāds turnīrs varēja notikt, un sešas labākās divu reģionu komandas varēja tikties kopējā pasākumā Tukuma mākslīgajā laukumā.
Lasīt tālāk ...
Rudens bez sacensību ierobežojumiem pēc divu gadu pārtraukuma ļāvis aizvadīt pilnu sacensību ciklu. Kurzemes kausi ir atgriezušies pilnā apjomā. Noslēdzošais no tiem U12(2010.dz.g.) vecuma grupā svētdien norisinājās Ventspilī, par vēsturisko balvu sacenšoties 10 Kurzemes komandām. 
Lasīt tālāk ...

17. un 18.septembrī Liepājā tika aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm. Futbolam ideālos laika apstākļos meitenes varēja parādīt visas savas futbola prasmes, komandām sacenšoties katrai ar katru viena apļa turnīrā.

Lasīt tālāk ...

17. un 18.septembrī Liepājā tiks aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm, kurā 6 komandas no Latvijas dažādām vietām sacentīsies par Liepājas futbola vetarāna Vladimira Lučiņina vārdā nosauktajām balvām.

Lasīt tālāk ...
Rietumu līgā, kas ir Latvijas trešās līgas Kurzemes / Zemgales reģionu komandu turnīrs, šogad piedalās 8 komandas. Sezonas sākumā spēļu kalendārs nedaudz piekliboja, jo vairākas komandas piedalījās Latvijas kausa izcīņā, un arī dabīgā zālāja laukumi vēl nebija pieejami dēļ vēlā pavasara. Toties šobrīd čempionāts ir iegājis aktīvā fāzē. Spēļu ir daudz, tās visas notiek nedēļas nogalēs, veidojot ritmiskas un saprotamas sacensības.
Lasīt tālāk ...
Kurzemes jaunatnes sacensību Liepājas posmi pēdējos gados izcēlušies ar īpašām balvām jaunajiem futbolistiem. Dāvināti gan krekli, gan bumbas, bet šogad ar Liepājas Sporta pārvaldes atbalstu pie spēlētājiem nonāk jauna balva - Liepājas Meistars.
Lasīt tālāk ...
Ar labiem panākumiem sevi apliecinājušas Kurzemes U14 un U15 izlases. Reģionālo izlašu turnīros izcīnīta 1. un 3.vieta.
Lasīt tālāk ...
Šogad Latvijas jaunatnes čempionātā Kurzemi pārstāv 27 komandas no 8 klubiem. Kurzemes klubi pārstāvēti visos līmeņos un visos vecumos. Tālāk rakstā par to, kā kurzemniekiem iesākusies šī sezona.
Lasīt tālāk ...
Latvijas Futbola federācijas mācību - treniņu bāze Staicelē maijā gaida ierodamies visu Latvijas reģionu U14 un U15 vecuma izlases, kuras aizvadīs pavasara turnīru. Šiem pasākumiem tiek formētas arī Kurzemes attiecīgo vecumu komandas.
Lasīt tālāk ...
Ar U12 elites grupas posmu 22.aprīlī sāksies Kurzemes vasaras sacensības jauniešiem. Pēc pieteikumu apkopošanas U8-U12 vecuma grupās fiksēts komandu rekordskaits. Deviņos pēc vecuma un dalībnieku sagatavotības līmeņa turnīros startēs 76 komandas.
Lasīt tālāk ...
Ventspilī ir visi priekšnoteikumi pirmssezonas futbola turnīru rīkošanai, un tas arī tiek darīts. Martā un aprīlī ieplānoti 7 pābaudes turnīri.
Lasīt tālāk ...
Latvijas 3.līgas čempionāta pirmais posms šogad norisinājās piecās reģionālajās līgās. Rietumu līgā startēja 12 komandas no Kurzemes, Zemgales un Rīgas. 
Lasīt tālāk ...
Īsā, bet ļoti intensīvā sezona futbolā 8 pret 8 noslēgusies ar Kurzemes kausa izcīņu U10 vecuma grupā. 100 dienās aizvadīta 201 spēle. Visi uzvarētāji noskaidroti, vienīgi ceļojošais U12 Kurzemes kauss otro gadu pēc kārtas neizspēlēts turpinās glabāties Kurzemes futbola centrā covid-19 ierobežojumu dēļ.
Lasīt tālāk ...
Ar 12 komandu piedalīšanos Kurzemes kausā U8 vecuma grupā noslēgusies sezona futbolā 6 pret 6. No 1.jūlija līdz 3.oktobrim aizvadīti visi ieplānotie 24 sacensību posmi, tajos kopā nospēlējot 212 spēles.
Lasīt tālāk ...
Ar nedēļas atstarpi LFF mācību-treniņu centrā Staicelē norisinājās U13 un U14 reģionu izlašu turnīri. Šajās sacensībās Kurzemes jaunā maiņa izcīnīja 1. un 2.vietu, un seši Kurzemes pārstāvji tika iekļauti turnīru simboliskajās izlasēs.
Lasīt tālāk ...
Septembra otrajā pusē LFF mācību-treniņu centrā Staicelē pulcējas reģionu izlases. Kā pirmie uz Staiceli devušies U14 (2007.g.dz.) vecuma Kurzemes labākie futbolisti. 
Lasīt tālāk ...
Ar vismaz 10 gadus nebijušiem rezultātiem noslēdzies U12 elites grupas Kurzemes čempionāts. Laužot tradīcijas, par Kurzemes čempioniem kļuvusi Saldus SS komanda.
Lasīt tālāk ...
11. un 12.septembrī Liepājā tika aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm. Futbolam ideālos laika apstākļos meitenes varēja parādīt visas savas futbola prasmes, komandām sacenšoties katrai ar katru viena apļa turnīrā.
Lasīt tālāk ...
11. un 12.septembrī Liepājā tiks aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm, kurā 7 komandas no Latvijas dažādām vietām sacentīsies par Liepājas futbola vetarāna Vladimira Lučiņina vārdā nosauktajām balvām.
Lasīt tālāk ...
Ar Latvijas Futbola federācijas gādību informācijas telpā parādījies reģionu atbalstošs medijs - portāls arenanet.lv
Lasīt tālāk ...
Kopš sacensību atsākšanās pagājuši divi mēneši, kas aizvadīti intensīvā treniņu un sacensību režīmā. Kurzemē jaunatnes sacensības atsākās, tikko tas bija iespējams, pateicoties savlaicīgi ieguldītajam darbam neparasti garajā starpsezonā. Arī šogad sacensības sadalītas daudz nelielos posmos - pavisam kopā 69 posmi no 1.jūlija līdz 7.oktobrim tiek aizvadīti dažādās Kurzemes pilsētās.
Lasīt tālāk ...
Lai arī Rietumu līgā godalgoto vietu sadalījums bija zināms daudz ātrāk, sezona ieilga dēļ divām spēlēm, kuras nevarēja notikt covid-19 ieviesto ierobežojumu dēļ.Oficiāli pirmo 3.līgas reģionālo čempionātu var uzskatīt par pabeigtu no šī gada 5.novembra, kad to pastiprināja LFF valde, par galveno kritēriju vietu sadalē pasludinot vidēji spēlē gūtos punktus.
Lasīt tālāk ...
Kurzemes jaunie futbolisti ar sezonu var būt apmierināti, jo, neskatoties uz bažīgo čempionāta sākumu, jaunatnes čempionāts aizvadīts pilnā apjomā. Lai arī jaunatnes sacensībām šogad starts tika dots tikai jūlijā - trīs mēnešus vēlāk nekā parasti, sezonu nācās saīsināt tikai nedaudz. Tā kā Latvijas kausa izcīņa U12 vecumā šogad netika organizēta, reģionu centriem bija iespēja sacensības turpināt arī rudens mēnešos. Tāpēc varējām aizvadīt 60 spēļu posmus - tikai par deviņiem mazāk, kā tika plānots pirms covid-19 pandēmijas. Spēļu skaits gan šogad aizvadīts mazāks, jo drošības apsvērumu dēļ posmos tika pulcēts mazāks skaits komandu vienlaicīgi.
Lasīt tālāk ...