Jaunumi

28.septembrī Brocēnu stadionā tika aizvadīta Kurzemes kausa izcīņa futbolā 7 pret 7, uz kuru tika aicinātas astoņu novadu un pilsētu čempionu komandas. Nedaudz negaidīti, bet gana pelnīti par uzvarētājiem kļuva Kandavas čempioni - z/s Arvo komanda. 
Lasīt tālāk ...
U8(2011) un U9(2010) vecuma futbolistiem vasaras sezona noslēgusies. Visas vasaras garumā šajā vecumā aizvadīti 20 sabraukumi KURZEMES TŪRES ietvaros. Pēdējais sezonas pasākums - KURZEMES KAUSS U8 vecuma komandām - bija kopīgs gan elites, gan attīstības grupām, Liepājā pulcējot deviņas vienības.
Lasīt tālāk ...
Godājamā sieviešu futbola trenera Vladimira Lučiņina bijušajā darba vietā Raiņa parka stadionā aizvadīta viņa vārdā nosaukto balvu izcīņa WU14 un WU12 vecuma grupās. Šis turnīrs ir turpinājums Kurzemes futbola centra iedibinātajiem WU10 vienas dienas turnīriem, ar ko divos iepriekšējos gados septembra vidū beidzās futbola sezona meitenēm.
Lasīt tālāk ...
Pirmajā septembra svētdienā Kurzemes veterānu komandas tradicionāli pulcējās Aizputes stadionā, lai pacīnītos par Kurzemes kausiem 40+ vecuma grupā. Tāpat kā gadu iepriekš, mājinieku komandai Lejaskurzeme konkurenci sastādīja Ventspils, Liepājas un Saldus futbolisti.
Lasīt tālāk ...
Kā ierasts, maija otrajā piekdienā Rīgā, Rīgas Hanzas vidusskolas un Rīgas 49.vidusskolas laukumos norisinājās Latvijas skolu futbola finālturnīrs. No Kurzemes komandām augstvērtīgāko panākumu izcīnīja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola, 4.-5.klašu grupā izcīnot 2.vietu.
Lasīt tālāk ...
Ar attīstības U10 vecuma grupas posmu Talsos šodien sākas Kurzemes jaunatnes sacensību vasaras sezona. Sacensībām dalību apstiprinājušas 78 komandas no visas Kurzemes.
Lasīt tālāk ...
Aprīļa otrajā pusē Ventspilī un Liepājā tradicionāli tiek aizvadīti Kurzemes skolu finālturnīri futbolā 8 pret 8. Futbols Kurzemes skolu sporta sacensībās ir kļuvis par stabilu vērtību - šogad sacensību pirmajā posmā pilsētu un novadu sacensībās kopā piedalījušās 98 komandas. Labākās no tām cīnās par reģiona balvām un iespēju piedalīties Latvijas skolu finālturnīrā, kurš 10.maijā norisināsies Rīgā.
Lasīt tālāk ...
Visās vecuma grupās noslēgušās Kurzemes FC rīkotās sacensības futbolā telpās. Astoņās vecuma / meistarības grupās pie medaļām tika 10 klubu komandas.
Lasīt tālāk ...
U10-U14 vecuma grupās Kuldīgā, Salaspilī, Smiltenē, Rēzeknē un Ludzā aizvadīti Latvijas reģionu finālturnīri. Kurzemes komandas tajos startēja ar labiem panākumiem, izcīnot vienu pirmo un divas trešās vietas.
Lasīt tālāk ...
30.martā Liepājā notiks futbola tiesnešu seminārs. Programmā apmācība un fizisko testu kārtošana. Tiek gaidīti arī jauni interesenti. Pieteikties var pie Kurzemes reģiona tiesnešu koordinatora Igora Tagijeva tel. 26741041, epasts 
Šajā sezonā popularitāti ieguvuši bērnu futbola festivāli. U7 vecumam jau notikuši 4 pasākumi, vēl viens festivāls pieteikts 31.martā Saldus sporta kompleksā.
Lasīt tālāk ...
82 komandas gan nav šo sacensību rekords. Komandu skaits strauji auga līdz 2017.gada sezonai, kad tika uzstādīts komandu dalībnieču rekords - 109 komandas. Pēdējos divos gados komandu skaits atkal samazinājies, jo ne visas komandas piedalās šajā futbola veidā. Līdz ar to šogad visvairāk komandu ir Liepājas rajona sporta skolas grupai, kurā ietilpst Nīcas, Grobiņas, Vaiņodes un Priekules jaunie futbolisti. Pavisam sacensībās startē komandas no 15 organizācijām.
Lasīt tālāk ...
Reģiona izlasēm šis gads bijis ļoti piesātināts - U13, U14 un U15 izlašu dalībniekiem bijuši pasākumi gandrīz trīs mēnešu apjomā. Labākajiem U14 un U15 vecuma spēlētājiem vēl priekšā pēdējais pasākums - Futbola akadēmijas izlašu sastāvā no 12. līdz 16. novembrim uz pārbaudes spēlēm Ukrainā dosies FK Liepāja audzēkņi Markuss Maksimuss Alpēns, Alekss Andersons, Kārlis Pikšens, Ričards Dāvis Ceds, Artūrs Navicks, Maksims Fjodorovs un Klāvs Bethers.
Lasīt tālāk ...
Latvijas 2.līgas čempionāta finālspēlē Rīgas FC Betlines ar 6:2 sagrāva Latgales čempionus FK Krāslava, izcīnot 1.vietu turnīrā. Abas Kurzemes-Zemgales čempionāta pārstāves FK Karosta un FK Kauguri / JSS izstājās čempionāta 2.posmā, grupu turnīrā piekāpjoties nākamajiem turnīra uzvarētājiem.
Lasīt tālāk ...
Pēdējos gados jau ierasts, ka Kurzemes kausa ieguvējs futbolā 7 pret 7 noskaidrojas pēcspēles 9m sitienos. Šogad, pēc izglābšanās pēdējā minūtē, Eko Kurzeme  pēcspēles sitienu sērijā ar septīto sitienu guva pārsvaru pār pagājušā gada čempioniem - komandu Medze.
Lasīt tālāk ...
Kurzemes veterāniem par tradīciju futbolā 7 pret 7 jau kļuvusi tikšanās vasaras beigās Aizputē. Šodien cīņā par Kurzemes ceļojošo kausu devās četras veterānu komandas - Ventspils, Liepāja, Saldus un Lejaskurzeme.
Lasīt tālāk ...
1. un 2.septembrī vēl tiks nospēlētas trīs pirmā apļa spēles, bet jau tagad zināmas tās četras komandas, kas turpinās cīņu par Kurzemes / Zemgales čempionāta medaļām un divām vietām uz 2.līgas čempionāta otro posmu. 
Lasīt tālāk ...
Šajā vasarā Kurzemes jaunatnes sacensībās piedalījās 88 komandas, ceturto gadu pēc kārtas uzrādot dalībnieku pieaugumu. Jaunākie dalībnieki un meitenes piedalījās Kurzemes tūrē, kur netiek skaitīti punkti un dalītas vietas. U10, U11 un U12 Kurzemes čempionāta elites grupās komandas sacentās ne tikai par godalgoto trijnieku, bet arī par tiesībām pārstāvēt reģionu Latvijas finālsacensībās. Komandas, kas uz tik augstiem mērķiem nepretendēja, piedalījās U10 un U11 attīstības grupās. Šīs sezonas jaunums bija sacensības Ādas bumba, kurās U13 un U15 vecumos startēja 6 komandas.
Lasīt tālāk ...
Pludmales čempionāts Kurzemē tiek spēlēts dabīgajās pludmalēs, un šogad tam bija īpaši labvēlīgi laika apstākļi. Šajā gadā pludmales futbola laukumos izgāja sešas komandas, kopvērtējumā uzvarot Liepājas komandai Caljan 2.
Lasīt tālāk ...
Šajā sestdienā otrās līgas Kurzemes / Zemgales čempionātā paredzētas četras spēles. Līderu duelis paredzēts Liepājā, kur vietējā FK Karosta uzņems Saldus SS / Brocēnu NBJSS komandu, kas pagaidām izcīnījusi tikai uzvaras. Arī pārējie dueļi ir ar savu intrigu.
Lasīt tālāk ...
U15, U14 un U13 Kurzemes izlases aprīlī un maijā pavadīja pa trīs dienām LFF Staiceles mācību un treniņu bāzē, kur aizvadīja treniņnodarbības un spēles pret citu reģionu izlasēm.
Lasīt tālāk ...
11.maijā Rīgā norisinājās Latvijas skolu čempionāta finālturnīrs. Ar labām sekmēm turnīrā piedalījās Ventspils un Nīcas skolu komandas, kas pārstāvēja Kurzemes reģionu. Divas skolas aicīnījās līdz savas vecuma grupas finālspēlei, trešā komanda iekļuva mazajā finālā par 3.vietu.
Lasīt tālāk ...
Turpinot iepriekšējā gada pieredzi, Kurzemes un Zemgales komandas apvienojušās vienā čempionātā. Par divām ceļazīmēm uz 2.līgas otro posmu kopā ar piecām Kurzemes un trīs Zemgales komandām cīnīsies arī divi galvaspilsētas klubi.
Lasīt tālāk ...
U13, U14 un U15 Kurzemes izlases aizvadījušas vairākus pasākumus. Šogad akcents likts uz šā vecuma reģiona mazo klubu spēlētāju aktivizāciju, kuriem paredzētas vairākas jaunas aktivitātes.
Lasīt tālāk ...
31.martā Kuldīgā (Kuldīgas sporta manēža, Dzirnavu 18) notiks notiks ikgadējais pirmssezonas seminārs Kurzemes reģionalājiem futbola tiesnešiem. 
Lasīt tālāk ...
Nedēļas nogalē ar Ziemas tūres posmiem meitenēm Liepājā un U8 puišiem Kuldīgā noslēgusies futbola sezona telpās. Izspēlēti arī reģionu fināli visās vecuma grupās.
Lasīt tālāk ...
Noslēgušies Kurzemes čempionāti futbolā telpās jauniešiem, un šajā nedēļā dažādos Latvijas reģionos norisināsies finālturnīri U10 - U14 vecuma grupās. Kurzemes reģionam šogad neraksturīgi raiba pārstāvniecība - uz finālturnīriem dosies piecu dažādu klubu komandas.
Lasīt tālāk ...
Februārī ar diviem pasākumiem "Elektrum" Olimpiskajā centrā Rīgā sezonu iesākušas Kurzemes izlases. U15(2003) izlases aizvadīja reģionālo izlašu turnīru, kura finālā KURZEME ar 2:3 piekāpās ZEMGALEI. Savukārt U14(2004) izlasēm tika noorganizētas mācību-treniņu spēles.
Lasīt tālāk ...
2018.gada sezonā Kurzemes telpu futbola līgā piedalījās piecas komandas, aizvadot divu apļu turnīru. Par čempioniem otro gadu pēc kārtas kļuva Ventspils Augstskolas futbolisti, izšķirošajā spēlē neatstājot konkurentiem no Saldus nekādas cerības un sagraujot tos ar 9:1.
Lasīt tālāk ...
Kurzemes Kauss telpu futbolā veterāniem 40+ vecuma grupā tradicionāli tika izspēlēts Ventspilī. Par uzvarētājiem kļuva mājinieki, aiz sevis atstājot Lejaskurzemes un Saldus komandas.
Lasīt tālāk ...
Telpu futbola sezona pieaugušajiem šogad piedzīvojusi izmaiņas - paplašinoties 1.līgai, tur piedalās piecas Kurzemes komandas, savukārt Kurzemes telpu futbola līgā spēlē vēl piecas vienības.
Lasīt tālāk ...