Jaunumi

Pateicoties reģiona trenera Jāņa Segliņa iniciatīvai, šobrīd reģionā ir aktivizējies darbs treneru izglītības lauciņā. Pasākumi ir dažādi un skar vairākus segmentus.
Lasīt tālāk ...
Nepieredzēti blīva tabula izveidojusies Rietumu līgā, kur šogad piedalās 10 komandas. Trešo vietu no astotās šķir tikai vienas, bet otro no pirmspēdējās divu uzvaru tiesa. 
Lasīt tālāk ...
LFF Fubola akadēmijas ietvaros no 13. līdz 16.jūlijam LFF MTC Staicelē norisinājās Nacionālā nometne U14(2009.g.dz.) spēlētājiem. Uz nometni tika uzaicināti 25 attiecīgā vecuma spēlētāji no visas Latvijas. Kurzemi šajā pasākumā pārstāvēja trīs spēlētāji un reģiona treneris Jānis Segliņš.
Lasīt tālāk ...
LFF Futbola akadēmijas ietvaros šogad paredzēti trīs reģionālie turnīri, no kuriem divi tikko aizvadīti LFF mācību-treniņu centrā Staicelē. Kurzemes izlases trenera Jāņa Segliņa vadībā pārstāvēja futbolisti no pieciem Kurzemes klubiem.
Lasīt tālāk ...
26.martā Nīcas Sporta hallē tika noskaidrots pārstāvis no Kurzemes reģiona dalībai Latvijas 1.līgas telpu futbola finālturnīrā. Četru komandu konkurencē par uzvarētājiem kļuva šīs sezonas Liepājas čempioni Priekule / Ruģi.
Lasīt tālāk ...
Futbolā telpās šogad 6 vecuma grupās piedalījās 54 komandas. Ziemas sezonā piedalījās visi Kurzemes klubi, izņemot Liepājas Futbola skolu, kuras audzēkņi bauda jaunuzceltās halles priekšrocības, un sacensības futbolā telpās savā apmācības programmā nav iekļāvuši. Lielākā pārstāvniecība šajā ziemas sezonas futbola veidā bija Dienvidkurzemes Sporta skolai, kura piedalījās ar četrpadsmit komandām.
Lasīt tālāk ...
Pēc divu gadu pauzes sacensību apritē atgriezies turnīrs futbolā telpās "Grobiņas kauss", kurš ir viens no vecākajiem šobrīd aktīvajiem turnīriem jaunajiem futbolistiem. Turnīrs notiek kopš 2010.gada U9 un U11 vecuma komandām, un šī bija divpadsmitā aktīvā sezona.
Lasīt tālāk ...
Šī gada 21.decembrī svinīgo atklāšanu piedzīvoja iespaidīga futbola infrastruktūras vienība - Liepājas futbola halle. Uzreiz pēc atklāšanas laukumus iemēģināt devās Liepājas Futbola skolas treniņgrupas.
Lasīt tālāk ...
Ir iespēja, ka Latvijas futbola čempionāta pirmajā, jeb Nākotnes līgā, nākamgad komandu skaits no Kurzemes dubultosies. Sportiskā konkurencē tiesības spēlēt pēc spēka otrajā stiprākajā čempionātā izcīnījušas četru klubu komandas.
Lasīt tālāk ...
Pēc divu gadu piespiedu pārtraukuma aizvadīts U7 futbola festivāls Ventspilī. 4.decembrī Pārventas hallē ciemojās četru Kurzemes pilsētu mazākie futbolisti.
Lasīt tālāk ...
Neierasti garā sezona beigusies Latvijas jaunatnes čempionāta dalībniekiem. Kurzemes klubi piecās vecuma grupās šogad bija pārstāvēti ar 26 komandām.
Lasīt tālāk ...
Šogad Kurzemes jaunatnes sacensību Liepājas posmi tika papildināti ar jaunu balvu "Liepājas Meistars", kas tika pasniegta katra posma labākajam spēlētājam. Speciālbalvas ideja - caur savu futbola leģendu pieminēšanu dot jaunas cerības un iedvesmu jaunajiem topošajiem Liepājas futbolistiem.
Lasīt tālāk ...
Rudens turnīros ar lieliem panākumiem šoreiz nevar lepoties Kurzemes izlases. Sportiskie rezultāti, salīdzinot ar pavasara turnīriem ir sagriezušies kājām gaisā.
Lasīt tālāk ...
Pēc gada pārtraukuma Kurzemes sacensību kalendārā atgriezusies kausa izcīņa pieaugušajiem futbolā 7 pret 7. Pirmo reizi finālturnīrs notika Ventspilī un tajā piedalījās 6 komandas.
Lasīt tālāk ...
Unikāla situācija izveidojās 3.līgas Rietumu grupā, kur divām komandām - FK Dobele Allegro un JFC Jelgava - turnīra beigu tabulā visi rezultāti bija pilnīgi vienādi, un arī savstarpējās spēlēs nevienai no komandām nav pārsvara pār otru.
Lasīt tālāk ...
Jau kādu laiku Kurzemes un Zemgales reģionu vadītāji bija vienojušies par kopīgu jauniešu turnīru, ļaujot komandām sacensties konkurētspējīgākos apstākļos. Šoruden beidzot šāds turnīrs varēja notikt, un sešas labākās divu reģionu komandas varēja tikties kopējā pasākumā Tukuma mākslīgajā laukumā.
Lasīt tālāk ...
Rudens bez sacensību ierobežojumiem pēc divu gadu pārtraukuma ļāvis aizvadīt pilnu sacensību ciklu. Kurzemes kausi ir atgriezušies pilnā apjomā. Noslēdzošais no tiem U12(2010.dz.g.) vecuma grupā svētdien norisinājās Ventspilī, par vēsturisko balvu sacenšoties 10 Kurzemes komandām. 
Lasīt tālāk ...

17. un 18.septembrī Liepājā tika aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm. Futbolam ideālos laika apstākļos meitenes varēja parādīt visas savas futbola prasmes, komandām sacenšoties katrai ar katru viena apļa turnīrā.

Lasīt tālāk ...

17. un 18.septembrī Liepājā tiks aizvadīts turnīrs WU14 vecuma grupas meitenēm, kurā 6 komandas no Latvijas dažādām vietām sacentīsies par Liepājas futbola vetarāna Vladimira Lučiņina vārdā nosauktajām balvām.

Lasīt tālāk ...
Rietumu līgā, kas ir Latvijas trešās līgas Kurzemes / Zemgales reģionu komandu turnīrs, šogad piedalās 8 komandas. Sezonas sākumā spēļu kalendārs nedaudz piekliboja, jo vairākas komandas piedalījās Latvijas kausa izcīņā, un arī dabīgā zālāja laukumi vēl nebija pieejami dēļ vēlā pavasara. Toties šobrīd čempionāts ir iegājis aktīvā fāzē. Spēļu ir daudz, tās visas notiek nedēļas nogalēs, veidojot ritmiskas un saprotamas sacensības.
Lasīt tālāk ...
Kurzemes jaunatnes sacensību Liepājas posmi pēdējos gados izcēlušies ar īpašām balvām jaunajiem futbolistiem. Dāvināti gan krekli, gan bumbas, bet šogad ar Liepājas Sporta pārvaldes atbalstu pie spēlētājiem nonāk jauna balva - Liepājas Meistars.
Lasīt tālāk ...
Ar labiem panākumiem sevi apliecinājušas Kurzemes U14 un U15 izlases. Reģionālo izlašu turnīros izcīnīta 1. un 3.vieta.
Lasīt tālāk ...
Šogad Latvijas jaunatnes čempionātā Kurzemi pārstāv 27 komandas no 8 klubiem. Kurzemes klubi pārstāvēti visos līmeņos un visos vecumos. Tālāk rakstā par to, kā kurzemniekiem iesākusies šī sezona.
Lasīt tālāk ...
Latvijas Futbola federācijas mācību - treniņu bāze Staicelē maijā gaida ierodamies visu Latvijas reģionu U14 un U15 vecuma izlases, kuras aizvadīs pavasara turnīru. Šiem pasākumiem tiek formētas arī Kurzemes attiecīgo vecumu komandas.
Lasīt tālāk ...
Ar U12 elites grupas posmu 22.aprīlī sāksies Kurzemes vasaras sacensības jauniešiem. Pēc pieteikumu apkopošanas U8-U12 vecuma grupās fiksēts komandu rekordskaits. Deviņos pēc vecuma un dalībnieku sagatavotības līmeņa turnīros startēs 76 komandas.
Lasīt tālāk ...
Ventspilī ir visi priekšnoteikumi pirmssezonas futbola turnīru rīkošanai, un tas arī tiek darīts. Martā un aprīlī ieplānoti 7 pābaudes turnīri.
Lasīt tālāk ...
Latvijas 3.līgas čempionāta pirmais posms šogad norisinājās piecās reģionālajās līgās. Rietumu līgā startēja 12 komandas no Kurzemes, Zemgales un Rīgas. 
Lasīt tālāk ...
Īsā, bet ļoti intensīvā sezona futbolā 8 pret 8 noslēgusies ar Kurzemes kausa izcīņu U10 vecuma grupā. 100 dienās aizvadīta 201 spēle. Visi uzvarētāji noskaidroti, vienīgi ceļojošais U12 Kurzemes kauss otro gadu pēc kārtas neizspēlēts turpinās glabāties Kurzemes futbola centrā covid-19 ierobežojumu dēļ.
Lasīt tālāk ...
Ar 12 komandu piedalīšanos Kurzemes kausā U8 vecuma grupā noslēgusies sezona futbolā 6 pret 6. No 1.jūlija līdz 3.oktobrim aizvadīti visi ieplānotie 24 sacensību posmi, tajos kopā nospēlējot 212 spēles.
Lasīt tālāk ...
Ar nedēļas atstarpi LFF mācību-treniņu centrā Staicelē norisinājās U13 un U14 reģionu izlašu turnīri. Šajās sacensībās Kurzemes jaunā maiņa izcīnīja 1. un 2.vietu, un seši Kurzemes pārstāvji tika iekļauti turnīru simboliskajās izlasēs.
Lasīt tālāk ...
Septembra otrajā pusē LFF mācību-treniņu centrā Staicelē pulcējas reģionu izlases. Kā pirmie uz Staiceli devušies U14 (2007.g.dz.) vecuma Kurzemes labākie futbolisti. 
Lasīt tālāk ...