E/U8       KULDĪGAS STADIONS
1.laukums       8E1 2.laukums trešdiena, 2020. gada 15. jūlijs
LIEPĀJAS FS VN1 - FA VENTSPILS 1 0-5 10:00 SALDUS SS - KULDĪGAS FS 4-1
FA VENTSPILS 1 - SALDUS SS 6-0 10:25 KULDĪGAS FS - FA VENTSPILS 2 0-0
LIEPĀJAS FS VN1 - KULDĪGAS FS 4-0 10:50 SALDUS SS - FA VENTSPILS 2 0-3
FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS VN1 0-0 11:15 FA VENTSPILS 1 - KULDĪGAS FS 6-0
LIEPĀJAS FS VN1 - SALDUS SS 2-1 11:40 FA VENTSPILS 2 - FA VENTSPILS 1 0-4
 
        E/U9       TALSU STADIONS
1.laukums       9E1 2.laukums svētdiena, 2020. gada 19. jūlijs
TALSU NSS - TNSS SABILE 0-7 10:00 FA VENTSPILS 1 - KULDĪGAS NSS 0-1
TNSS SABILE - FA VENTSPILS 1 4-0 10:25 KULDĪGAS NSS - FA VENTSPILS 2 5-0
TALSU NSS - KULDĪGAS NSS 1-1 10:50 FA VENTSPILS 1 - FA VENTSPILS 2 0-1
FA VENTSPILS 2 - TALSU NSS 2-2 11:15 TNSS SABILE - KULDĪGAS NSS 0-0
TALSU NSS - FA VENTSPILS 1 0-4 11:40 FA VENTSPILS 2 - TNSS SABILE 0-8
        A/U8       SALDUS STADIONS
1.laukums       8A1 2.laukums trešdiena, 2020. gada 22. jūlijs
KULDĪGAS FS 2 - SALDUS SS / LEEVON 5-2 10:00 LRSS / GROBIŅAS SC - BROCĒNU NBJSS 2-2
KULDĪGAS FS 2 - BROCĒNU NBJSS 3-5 10:25 SALDUS SS / LEEVON - LRSS / GROBIŅAS SC 2-3
KULDĪGAS FS 2 - LRSS / GROBIŅAS SC 6-1 10:50 SALDUS SS / LEEVON - BROCĒNU NBJSS 1-2
SALDUS SS / LEEVON - KULDĪGAS FS 2 3-5 11:15 BROCĒNU NBJSS - LRSS / GROBIŅAS SC 1-5
 
        A/U8       VAIŅODES STADIONS
1.laukums       8A2 2.laukums svētdiena, 2020. gada 26. jūlijs
FK NĪCA / LRSS - LIEPĀJAS FS VN2 0-3 10:00 LRSS / VAIŅODE - LIEPĀJAS FS VD/RK 3-4
FK NĪCA / LRSS - LIEPĀJAS FS VD/RK 3-3 10:25 LIEPĀJAS FS VN2 - LRSS / VAIŅODE 6-2
FK NĪCA / LRSS - LRSS / VAIŅODE 4-0 10:50 LIEPĀJAS FS VN2 - LIEPĀJAS FS VD/RK 9-1
LIEPĀJAS FS VN2 - FK NĪCA / LRSS 4-0 11:15 LIEPĀJAS FS VD/RK - LRSS / VAIŅODE 4-3
 
        E/U9       NĪCA, RUDES STADIONS
1.laukums       9E2 2.laukums trešdiena, 2020. gada 29. jūlijs
LRSS / GROBIŅAS SC - FK NĪCA / LRSS 2-2 10:00 LIEPĀJAS FS FT1 - FA VENTSPILS 3  9-0
FK NĪCA / LRSS - LIEPĀJAS FS FT1 0-9 10:25 FA VENTSPILS 3  - LIEPĀJAS FS FT2 0-4
LRSS / GROBIŅAS SC - FA VENTSPILS 3  9-1 10:50 LIEPĀJAS FS FT1 - LIEPĀJAS FS FT2 8-0
LIEPĀJAS FS FT2 - LRSS / GROBIŅAS SC 1-4 11:15 FK NĪCA / LRSS - FA VENTSPILS 3  6-1
LRSS / GROBIŅAS SC - LIEPĀJAS FS FT1 0-7 11:40 LIEPĀJAS FS FT2 - FK NĪCA / LRSS 3-6
 
        E/U8       LIEPĀJA, RAIŅA PARKS
1.laukums       8E2 2.laukums svētdiena, 2020. gada 2. augusts
FA VENTSPILS 1 - SALDUS SS 6-1 10:00 FA VENTSPILS 3 - KULDĪGAS FS 1-4
FA VENTSPILS 1 - FA VENTSPILS 3 7-0 10:25 SALDUS SS - KULDĪGAS FS 5-1
FA VENTSPILS 1 - KULDĪGAS FS 10-0 10:50 FA VENTSPILS 3 - SALDUS SS 2-5
 
        E/U9       VENTSPILS, PĀRVENTA
1.laukums       9E3 2.laukums trešdiena, 2020. gada 5. augusts
FA VENTSPILS 1 - LIEPĀJAS FS FT2 1-0 10:00 FA VENTSPILS 2 - FA VENTSPILS 3 0-4
LIEPĀJAS FS FT2 - FA VENTSPILS 2 0-0 10:25 FA VENTSPILS 3 - LIEPĀJAS FS FT1 1-2
FA VENTSPILS 1 - FA VENTSPILS 3 0-1 10:50 FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS FT1 0-1
LIEPĀJAS FS FT1 - FA VENTSPILS 1 3-1 11:15 LIEPĀJAS FS FT2 - FA VENTSPILS 3 0-8
FA VENTSPILS 1 - FA VENTSPILS 2 3-0 11:40 LIEPĀJAS FS FT1 - LIEPĀJAS FS FT2 5-0
 
        A/U8       TALSU STADIONS
1.laukums       8A3 2.laukums trešdiena, 2020. gada 5. augusts
KULDĪGAS FS 2 - SK UGĀLE 8-0 10:00 TALSU NSS - BROCĒNU NBJSS 1-4
KULDĪGAS FS 2 - BROCĒNU NBJSS 1-1 10:25 SK UGĀLE - TALSU NSS 0-6
KULDĪGAS FS 2 - TALSU NSS 1-1 10:50 SK UGĀLE - BROCĒNU NBJSS 0-4
SK UGĀLE - KULDĪGAS FS 2 0-4 11:15 BROCĒNU NBJSS - TALSU NSS 3-1
 
        E/U9       KULDĪGAS STADIONS
1.laukums       9E4 2.laukums piektdiena, 2020. gada 7. augusts
TALSU NSS - LRSS / GROBIŅAS SC 0-2 10:00 KULDĪGAS NSS - TNSS SABILE 0-3
TALSU NSS - TNSS SABILE 1-9 10:25 LRSS / GROBIŅAS SC - KULDĪGAS NSS 0-2
TALSU NSS - KULDĪGAS NSS 0-3 10:50 LRSS / GROBIŅAS SC - TNSS SABILE 2-4
LRSS / GROBIŅAS SC - TALSU NSS 4-0 11:15 TNSS SABILE - KULDĪGAS NSS 2-0
 
        A/U8       GROBIŅAS STADIONS
1.laukums       8A4 2.laukums trešdiena, 2020. gada 12. augusts
LRSS / GROBIŅAS SC - SALDUS SS / LEEVON 6-0 10:00 LRSS / PĀVILOSTA - LRSS / VAIŅODE 1-0
LRSS / GROBIŅAS SC - LRSS / VAIŅODE 5-2 10:25 SALDUS SS / LEEVON - LRSS / PĀVILOSTA 1-2
LRSS / GROBIŅAS SC - LRSS / PĀVILOSTA 2-2 10:50 SALDUS SS / LEEVON - LRSS / VAIŅODE 4-0
SALDUS SS / LEEVON - LRSS / GROBIŅAS SC 1-5 11:15 LRSS / VAIŅODE - LRSS / PĀVILOSTA 1-3
 
        A/U8       NĪCA, RUDES STADIONS
1.laukums       8A5 2.laukums trešdiena, 2020. gada 19. augusts
LIEPĀJAS FS VN2 - FK NĪCA / LRSS   10:00 LIEPĀJAS FS RK - LRSS / PĀVILOSTA  
LIEPĀJAS FS VN2 - LRSS / PĀVILOSTA   10:25 FK NĪCA / LRSS - LIEPĀJAS FS RK  
LIEPĀJAS FS VN2 - LIEPĀJAS FS RK   10:50 FK NĪCA / LRSS - LRSS / PĀVILOSTA  
FK NĪCA / LRSS - LIEPĀJAS FS VN2   11:15 LRSS / PĀVILOSTA - LIEPĀJAS FS RK  
 
        A/U8       KULDĪGAS STADIONS
1.laukums       8A6   svētdiena, 2020. gada 23. augusts
KULDĪGAS NSS 2 - TALSU NSS   10:00 SK UGĀLE - LRSS / VAIŅODE  
KULDĪGAS NSS 2 - LRSS / VAIŅODE   10:25 TALSU NSS - SK UGĀLE  
KULDĪGAS NSS 2 - SK UGĀLE   10:50 TALSU NSS - LRSS / VAIŅODE  
TALSU NSS - KULDĪGAS NSS 2   11:15 LRSS / VAIŅODE - SK UGĀLE  
 
        E/U9       GROBIŅAS STADIONS
1.laukums       9E5 2.laukums trešdiena, 2020. gada 26. augusts
LRSS / GROBIŅAS SC - FA VENTSPILS 2   10:00 FK NĪCA / LRSS - KULDĪGAS NSS  
FA VENTSPILS 2 - FK NĪCA / LRSS   10:25 KULDĪGAS NSS - FA VENTSPILS 1  
LRSS / GROBIŅAS SC - KULDĪGAS NSS   10:50 FK NĪCA / LRSS - FA VENTSPILS 1  
FA VENTSPILS 1 - LRSS / GROBIŅAS SC   11:15 FA VENTSPILS 2 - KULDĪGAS NSS  
LRSS / GROBIŅAS SC - FK NĪCA / LRSS   11:40 FA VENTSPILS 1 - FA VENTSPILS 2  
 
  E/U8       VENTSPILS, PĀRVENTA
1.laukums 8E3 2.laukums svētdiena, 2020. gada 30. augusts
FA VENTSPILS 1 - SALDUS SS   11:00 LIEPĀJAS FS VN1 - KULDĪGAS FS  
FA VENTSPILS 2 - FA VENTSPILS 3   11:20 FA VENTSPILS 1 - KULDĪGAS FS  
LIEPĀJAS FS VN1 - FA VENTSPILS 3   11:40 FA VENTSPILS 2 - SALDUS SS  
FA VENTSPILS 1 - LIEPĀJAS FS VN1   12:00 KULDĪGAS FS - SALDUS SS  
FA VENTSPILS 1 - FA VENTSPILS 3   12:20 FA VENTSPILS 2 - KULDĪGAS FS  
LIEPĀJAS FS VN1 - FA VENTSPILS 2   12:40 FA VENTSPILS 3 - SALDUS SS