KK U10 A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
BROCĒNU NBJSS 2 6 2 0 0 13 2 11 1
LRSS / FK NĪCA 2 3 1 0 1 5 6 -1 2
KAROSTAS FUTBOLS 2 0 0 0 2 4 14 -10 3
KK U10 B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TALSU NSS 3 9 3 0 0 21 1 20 1
KULDĪGAS NSS 3 6 2 0 1 22 7 15 2
VITALITY ACADEMY 3 3 1 0 2 6 14 -8 3
FK LIEPĀJA / LFS JZ 3 0 0 0 3 1 28 -27 4
KK U10 C grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA / LFS JR 3 7 2 1 0 8 4 4 1
FA VENTSPILS 2 (2009) 3 7 2 1 0 17 3 14 2
LRSS / GROBIŅAS SC 3 3 1 0 2 7 8 -1 3
FK LIEPĀJA / LFS AO 3 0 0 0 3 2 19 -17 4
KK U12 A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / FK NĪCA 3 9 3 0 0 11 1 10 1
FK LIEPĀJA / LFS IL 3 6 2 0 1 10 3 7 2
SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 3 3 1 0 2 7 9 -2 3
LRSS / GROBIŅAS SC 2 3 0 0 0 3 0 15 -15 4
KK U12 B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 2 (2007) 3 9 3 0 0 9 3 6 1
FK LIEPĀJA / LFS FT 2 3 4 1 1 1 3 5 -2 2
FK LIEPĀJA / LFS JR 3 3 1 0 2 10 5 5 3
LRSS / GROBIŅAS SC 3 1 0 1 2 2 11 -9 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
15.09.2018 10:00 KK U10 A grupa KAROSTAS FUTBOLS 2 : 9 BROCĒNU NBJSS
15.09.2018 10:00 KK U10 B grupa KULDĪGAS NSS 1 : 5 TALSU NSS
15.09.2018 10:00 KK U10 B grupa FK LIEPĀJA / LFS JZ 0 : 5 VITALITY ACADEMY
15.09.2018 10:00 KK U10 C grupa LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO
15.09.2018 10:40 KK U10 C grupa FA VENTSPILS 2 (2009) 1 : 1 FK LIEPĀJA / LFS JR
15.09.2018 10:50 KK U10 A grupa BROCĒNU NBJSS 4 : 0 LRSS / FK NĪCA
15.09.2018 10:50 KK U10 B grupa KULDĪGAS NSS 11 : 1 FK LIEPĀJA / LFS JZ
15.09.2018 10:50 KK U10 B grupa TALSU NSS 4 : 0 VITALITY ACADEMY
15.09.2018 11:30 KK U10 C grupa FA VENTSPILS 2 (2009) 10 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO
15.09.2018 11:55 KK U10 A grupa KAROSTAS FUTBOLS 2 : 5 LRSS / FK NĪCA
15.09.2018 11:55 KK U10 B grupa KULDĪGAS NSS 10 : 1 VITALITY ACADEMY
15.09.2018 11:55 KK U10 B grupa TALSU NSS 12 : 0 FK LIEPĀJA / LFS JZ
15.09.2018 12:10 KK U10 C grupa LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 FK LIEPĀJA / LFS JR
15.09.2018 13:00 KK U10 C grupa FK LIEPĀJA / LFS AO 2 : 5 FK LIEPĀJA / LFS JR
15.09.2018 13:40 KK U10 C grupa LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 6 FA VENTSPILS 2 (2009)
22.09.2018 10:00 KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC 2
22.09.2018 10:00 KK U12 A grupa SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 1 : 5 FK LIEPĀJA / LFS IL
22.09.2018 10:00 KK U12 B grupa LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 7 FK LIEPĀJA / LFS JR
22.09.2018 10:40 KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 (2007) 3 : 0 FK LIEPĀJA / LFS FT 2
22.09.2018 10:50 KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 4 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
22.09.2018 10:50 KK U12 A grupa LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 5 FK LIEPĀJA / LFS IL
22.09.2018 11:30 KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 (2007) 2 : 1 FK LIEPĀJA / LFS JR
22.09.2018 11:50 KK U12 A grupa LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 5 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
22.09.2018 11:55 KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 2 : 0 FK LIEPĀJA / LFS IL
22.09.2018 12:10 KK U12 B grupa LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 0 FK LIEPĀJA / LFS FT 2
22.09.2018 13:00 KK U12 B grupa FK LIEPĀJA / LFS FT 2 3 : 2 FK LIEPĀJA / LFS JR
22.09.2018 13:40 KK U12 B grupa LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 4 FA VENTSPILS 2 (2007)
Rādīt ierakstus