KK U10 A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 2 3 7 2 1 0 6 3 3 1
FKL JR 3 4 1 1 1 4 2 2 2
SK UGĀLE 3 3 0 3 0 1 1 0 3
KULDĪGAS NSS 3 1 0 1 2 5 10 -5 4
KK U10 B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FKL AS 1 3 9 3 0 0 11 5 6 1
SALDUS SS 3 4 1 1 1 5 7 -2 2
BROCĒNU NBJSS 3 3 1 0 2 6 8 -2 3
FKL AS 2 3 1 0 1 2 4 6 -2 4
KK U12 A grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FKL JS 2 3 9 3 0 0 15 3 12 1
LRSS / FK NĪCA 3 4 1 1 1 6 7 -1 2
FKL FT 1 3 4 1 1 1 9 5 4 3
LRSS / GROBIŅAS SC 3 0 0 0 3 0 15 -15 4
KK U12 B grupa
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FKL FT 2 3 9 3 0 0 11 2 9 1
BROCĒNU NBJSS 3 6 2 0 1 9 4 5 2
SALDUS SS 3 3 1 0 2 8 7 1 3
FA VENTSPILS 2 3 0 0 0 3 0 15 -15 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
17.09.2017 11:00 KK U10 A grupa KULDĪGAS NSS 1 : 4 FKL JR
17.09.2017 11:40 KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 0 : 0 SK UGĀLE
17.09.2017 12:20 KK U10 A grupa SK UGĀLE 1 : 1 KULDĪGAS NSS
17.09.2017 13:00 KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 1 : 0 FKL JR
17.09.2017 13:40 KK U10 A grupa SK UGĀLE 0 : 0 FKL JR
17.09.2017 14:20 KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 5 : 3 KULDĪGAS NSS
30.09.2017 11:00 KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 0 : 6 FKL JS 2
30.09.2017 11:00 KK U12 A grupa LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL FT 1
30.09.2017 11:00 KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 FKL FT 2
30.09.2017 11:00 KK U12 B grupa BROCĒNU NBJSS 3 : 2 SALDUS SS
30.09.2017 11:50 KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FKL FT 1
30.09.2017 11:50 KK U12 A grupa FKL JS 2 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.09.2017 11:50 KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 SALDUS SS
30.09.2017 11:50 KK U12 B grupa FKL FT 2 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
30.09.2017 12:40 KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.09.2017 12:40 KK U12 A grupa FKL JS 2 4 : 3 FKL FT 1
30.09.2017 12:40 KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
30.09.2017 12:40 KK U12 B grupa FKL FT 2 4 : 1 SALDUS SS
01.10.2017 11:00 KK U10 B grupa SALDUS SS 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
01.10.2017 11:00 KK U10 B grupa FKL AS 1 3 : 2 FKL AS 2
01.10.2017 11:50 KK U10 B grupa SALDUS SS 1 : 1 FKL AS 2
01.10.2017 11:50 KK U10 B grupa BROCĒNU NBJSS 2 : 4 FKL AS 1
01.10.2017 12:40 KK U10 B grupa SALDUS SS 1 : 4 FKL AS 1
01.10.2017 12:40 KK U10 B grupa BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL AS 2
Rādīt ierakstus