F8 U10 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 2 3 9 3 0 0 16 6 10 1
LRSS / GROBIŅAS SC 2 6 2 0 0 8 3 5 2
SALDUS SS 2 4 1 1 0 5 4 1 3
LRSS / VAIŅODE 5 4 1 1 3 15 21 -6 4
KULDĪGAS NSS 2010 3 3 1 0 2 5 10 -5 5
TNSS / FK LAIDZE 5 3 1 0 4 9 14 -5 6
BROCĒNU NBJSS 0 0 0 0 0 0 0 0 7
F8 U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS IL 1 3 9 3 0 0 13 0 13 1
FA VENTSPILS 1 3 9 3 0 0 15 4 11 2
FK LIEPĀJA / LFS AO 1 3 6 2 0 1 11 4 7 3
SALDUS SS 2 3 1 0 1 8 6 2 4
LIEPĀJAS FS AS 3 3 1 0 2 5 11 -6 5
KULDĪGAS NSS 2 3 1 0 1 8 6 2 6
LRSS / FK NĪCA 2 3 1 0 1 5 5 0 7
FA VENTSPILS 3 (2010) 0 0 0 0 0 0 0 0 8
FK LIEPĀJA / LFS AO 2 3 0 0 0 3 0 14 -14 9
FA VENTSPILS 2 3 0 0 0 3 2 17 -15 10
F8 U11 Attistība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / FK NĪCA 2 6 2 0 0 9 1 8 1
LIEPĀJAS FS JR 2 4 1 1 0 4 1 3 2
TNSS / SK UGĀLE 2 4 1 1 0 6 2 4 3
LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 0 0 2 0 7 -7 4
KULDĪGAS NSS 2 2 0 0 0 2 2 10 -8 5
F8 U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 6 18 6 0 0 29 4 25 1
LIEPĀJAS FS AS 4 9 3 0 1 25 5 20 2
FA VENTSPILS 2 (2009) 6 9 3 0 3 17 17 0 3
KULDĪGAS NSS 4 6 2 0 2 11 13 -2 4
SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 2 3 1 0 1 4 11 -7 5
TALSU NSS 4 3 1 0 3 2 14 -12 6
LRSS / ACADEMY VITALITY 4 3 1 0 3 2 15 -13 7
LIEPĀJAS FS IL 1 2 0 0 0 2 1 5 -4 8
LIEPĀJAS FS IL 2 2 0 0 0 2 2 9 -7 9
F8 U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS IL 1 2 6 2 0 0 14 0 14 1
FA VENTSPILS 1 2 6 2 0 0 10 0 10 2
FA VENTSPILS 2 (2008) 2 4 1 1 0 4 1 3 3
LRSS / GROBIŅAS SC 4 4 1 1 2 3 10 -7 4
LIEPĀJAS FS AS 2 3 1 0 1 2 4 -2 5
LIEPĀJAS FS IL 2 2 3 1 0 1 4 2 2 6
LIEPĀJAS FS RK 2 0 0 0 2 0 13 -13 7
TALSU NSS 0 0 0 0 0 0 0 0 8
BROCĒNU NBJSS / SSS 2 0 0 0 2 0 7 -7 9

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
27.04.2019 11:00 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 KULDĪGAS NSS 2
27.04.2019 11:45 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2010 1 : 5 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 12:45 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 4 : 3 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 13:30 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 4 : 2 KULDĪGAS NSS 2010
27.04.2019 14:30 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 9 : 3 LRSS / VAIŅODE
27.04.2019 15:15 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 1 : 2 KULDĪGAS NSS 2010
28.04.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 1 : 4 FA VENTSPILS 1
28.04.2019 11:00 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 2 : 4 FA VENTSPILS 2 (2009)
28.04.2019 11:45 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 0 TALSU NSS
28.04.2019 11:45 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 8 : 0 KULDĪGAS NSS
28.04.2019 12:30 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 0 : 1 FA VENTSPILS 2 (2009)
28.04.2019 12:30 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 0 : 5 FA VENTSPILS 1
28.04.2019 13:15 F8 U11 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 0 : 4 KULDĪGAS NSS
28.04.2019 13:15 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 10 : 0 TALSU NSS
01.05.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 LRSS / FK NĪCA
01.05.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 6 KULDĪGAS NSS
01.05.2019 12:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
01.05.2019 12:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 4 LIEPĀJAS FS IL 1
01.05.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 SALDUS SS
01.05.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
01.05.2019 13:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 LIEPĀJAS FS AS
01.05.2019 13:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS RK 0 : 10 LIEPĀJAS FS IL 1
01.05.2019 13:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 KULDĪGAS NSS
01.05.2019 13:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 8 SALDUS SS
01.05.2019 14:00 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 3 : 0 LIEPĀJAS FS RK
05.05.2019 10:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 4 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
05.05.2019 10:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 5 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
05.05.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 2 LRSS / VAIŅODE
05.05.2019 11:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 6 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
05.05.2019 11:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 8 FK LIEPĀJA / LFS AO 1
05.05.2019 11:45 F8 U10 Attistība TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 SALDUS SS
05.05.2019 12:45 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
05.05.2019 13:30 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
05.05.2019 9:30 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 3 : 0 LIEPĀJAS FS AS
05.05.2019 9:30 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AO 1 3 : 0 FK LIEPĀJA / LFS AO 2
11.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 3 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
11.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 2 : 0 TALSU NSS
11.05.2019 12:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 8 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
11.05.2019 12:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 3 : 6 KULDĪGAS NSS
11.05.2019 13:00 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 2 TALSU NSS
12.05.2019 11:00 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE 5 : 1 KULDĪGAS NSS 2
12.05.2019 11:45 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
12.05.2019 12:30 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 5 : 1 KULDĪGAS NSS 2
12.05.2019 13:15 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 1 : 1 TNSS / SK UGĀLE
12.05.2019 14:00 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
19.05.2019 11:00 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 2 (2008)
19.05.2019 11:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 4 FA VENTSPILS 1
19.05.2019 12:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 3 FA VENTSPILS 2 (2008)
19.05.2019 13:30 F8 U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FA VENTSPILS 1
25.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / ACADEMY VITALITY
25.05.2019 11:00 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 1 : 4 LIEPĀJAS FS AS
25.05.2019 11:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 4 : 3 LIEPĀJAS FS AS
25.05.2019 11:50 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 5 : 1 LRSS / ACADEMY VITALITY
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS IL 1
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA - : - FK LIEPĀJA / LFS AO 1
01.06.2019 11:00 F8 U10 Elite SALDUS SS - : - FK LIEPĀJA / LFS AO 2
01.06.2019 11:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 (2010) - : - LIEPĀJAS FS AS
01.06.2019 12:00 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA - : - FK LIEPĀJA / LFS AO 2
01.06.2019 12:00 F8 U10 Elite SALDUS SS - : - FK LIEPĀJA / LFS AO 1
01.06.2019 12:45 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 (2010) - : - LIEPĀJAS FS IL 1
01.06.2019 13:30 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS - : - LIEPĀJAS FS AS
04.06.2019 11:00 F8 U12 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS RK
04.06.2019 11:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS - : - LIEPĀJAS FS AS
04.06.2019 12:45 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS - : - LIEPĀJAS FS RK
04.06.2019 13:30 F8 U12 Elite TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AS
06.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE - : - KULDĪGAS NSS 2
06.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC - : - KULDĪGAS NSS 2010
06.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE - : - KULDĪGAS NSS 2010
06.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC - : - KULDĪGAS NSS 2
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 - : - SALDUS SS
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS - : - LRSS / FK NĪCA
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FK LIEPĀJA / LFS AO 1
12.06.2019 11:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 - : - FK LIEPĀJA / LFS AO 2
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 - : - LRSS / FK NĪCA
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS - : - SALDUS SS
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FK LIEPĀJA / LFS AO 2
12.06.2019 12:00 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 - : - FK LIEPĀJA / LFS AO 1
14.06.2019 11:00 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC - : - KULDĪGAS NSS 2
14.06.2019 11:45 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA - : - TNSS / SK UGĀLE
14.06.2019 12:30 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR - : - KULDĪGAS NSS 2
14.06.2019 13:15 F8 U11 Attistība TNSS / SK UGĀLE - : - LRSS / GROBIŅAS SC
14.06.2019 14:00 F8 U11 Attistība LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS JR
18.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - KULDĪGAS NSS 2
18.06.2019 11:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS - : - KULDĪGAS NSS 2010
18.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - KULDĪGAS NSS 2010
18.06.2019 12:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS - : - KULDĪGAS NSS 2
19.06.2019 10:00 F8 U10 Attistība SALDUS SS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
19.06.2019 10:00 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - LRSS / VAIŅODE
19.06.2019 10:50 F8 U10 Attistība SALDUS SS - : - BROCĒNU NBJSS
19.06.2019 10:50 F8 U10 Attistība LRSS / VAIŅODE - : - LRSS / GROBIŅAS SC
19.06.2019 11:55 F8 U10 Attistība SALDUS SS - : - LRSS / VAIŅODE
19.06.2019 11:55 F8 U10 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
Rādīt ierakstus