F8 U10
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 13 37 12 1 0 76 1 75 1
FK LIEPĀJA 1 13 34 11 1 1 52 7 45 2
LRSS / FK NĪCA 13 34 11 1 1 46 5 41 3
KULDĪGAS NSS (RS) 13 27 9 0 4 39 18 21 4
TNSS / FK LAIDZE 13 25 8 1 4 32 22 10 5
LRSS / VAIŅODE 13 20 6 2 5 30 27 3 6
FK LIEPĀJA 2 13 19 5 4 4 36 15 21 7
FK LIEPĀJA 3 13 17 5 2 6 32 22 10 8
FA VENTSPILS 2 13 15 5 0 8 18 18 0 9
FK LIEPĀJA 4 13 13 4 1 8 18 28 -10 10
LRSS / GROBIŅAS SC 13 13 4 1 8 16 36 -20 11
SALDUS SS 13 6 2 0 11 14 49 -35 12
LRSS / PRIEKULE (RS) 13 6 2 0 11 18 69 -51 13
FK LIEPĀJA 5 13 0 0 0 13 2 112 -110 14
F8 U11
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 13 36 12 0 1 55 6 49 1
FK LIEPĀJA 1 13 36 12 0 1 88 3 85 2
FK LIEPĀJA 2 13 32 10 2 1 74 7 67 3
FA VENTSPILS 3 13 31 10 1 2 41 11 30 4
TNSS / FK LAIDZE 13 27 9 0 4 32 18 14 5
LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 13 20 6 2 5 35 25 10 6
LRSS / FK NĪCA (RS) 13 19 6 1 6 22 23 -1 7
BROCĒNU NBJSS (RS) 13 16 5 1 7 29 26 3 8
FK LIEPĀJA 3 13 15 5 0 8 18 38 -20 9
SALDUS SS 13 14 4 2 7 23 34 -11 10
FK LIEPĀJA 5 13 9 2 3 8 15 38 -23 11
FA VENTSPILS 2 13 6 2 0 11 9 56 -47 12
FK LIEPĀJA 4 13 3 1 0 12 9 87 -78 13
SALDUS SS 2 13 2 0 2 11 3 81 -78 14
F8 U12
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 1 14 40 13 1 0 52 1 51 1
FA VENTSPILS 1 14 33 11 0 3 61 8 53 2
FK LIEPĀJA 2 14 24 7 3 4 25 10 15 3
FA VENTSPILS 3 14 23 6 5 3 24 26 -2 4
SALDUS SS (RS) 14 19 6 1 7 16 26 -10 5
TNSS / FK LAIDZE (RS) 14 10 2 4 8 16 31 -15 6
BROCĒNU NBJSS 14 9 2 3 9 19 47 -28 7
FA VENTSPILS 2 14 1 0 1 13 7 71 -64 8

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
17.04.2016 11:00 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 FA VENTSPILS 3
17.04.2016 11:35 F8 U12 SALDUS SS (RS) 2 : 0 FA VENTSPILS 2
17.04.2016 11:35 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FA VENTSPILS 1
17.04.2016 12:10 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 7 : 0 FA VENTSPILS 2
17.04.2016 12:10 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 1 : 1 FA VENTSPILS 3
17.04.2016 13:25 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 0 SALDUS SS (RS)
17.04.2016 13:25 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 11 : 0 FA VENTSPILS 2
17.04.2016 14:00 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 1 : 0 FA VENTSPILS 1
17.04.2016 14:00 F8 U12 SALDUS SS (RS) 0 : 3 FA VENTSPILS 3
18.04.2016 15:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 1 : 3 FA VENTSPILS 3
18.04.2016 15:00 F8 U11 FA VENTSPILS 1 4 : 0 FA VENTSPILS 2
18.04.2016 15:45 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 6 BROCĒNU NBJSS (RS)
18.04.2016 15:45 F8 U11 FA VENTSPILS 3 0 : 1 FA VENTSPILS 1
18.04.2016 16:30 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 1 : 6 FA VENTSPILS 1
18.04.2016 16:30 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 7 FA VENTSPILS 3
24.04.2016 11:00 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
24.04.2016 11:00 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 5 : 0 FK LIEPĀJA 4
24.04.2016 11:35 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
24.04.2016 11:35 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
24.04.2016 12:10 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 4 : 1 FK LIEPĀJA 5
24.04.2016 12:10 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 8 : 0 FK LIEPĀJA 4
24.04.2016 12:45 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
24.04.2016 12:45 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 6 : 0 LRSS / FK NĪCA (RS)
24.04.2016 13:20 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 4 : 0 FK LIEPĀJA 4
24.04.2016 13:20 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 1 : 1 FK LIEPĀJA 5
24.04.2016 13:55 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 2 : 1 LRSS / FK NĪCA (RS)
24.04.2016 13:55 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
30.04.2016 11:00 F8 U10 FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.04.2016 11:00 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
30.04.2016 11:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 FK LIEPĀJA 2
30.04.2016 11:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
30.04.2016 11:35 F8 U10 FA VENTSPILS 2 2 : 0 SALDUS SS
30.04.2016 11:35 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
30.04.2016 11:35 F8 U10 FK LIEPĀJA 2 2 : 1 FK LIEPĀJA 4
30.04.2016 11:35 F8 U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 10 FK LIEPĀJA 3
30.04.2016 12:10 F8 U10 FA VENTSPILS 1 5 : 0 SALDUS SS
30.04.2016 12:10 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 3 : 0 FA VENTSPILS 2
30.04.2016 12:30 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 17 : 1 FK LIEPĀJA 5
30.04.2016 12:30 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 FK LIEPĀJA 3
30.04.2016 12:45 F8 U10 FA VENTSPILS 1 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
30.04.2016 13:20 F8 U10 SALDUS SS 2 : 3 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2016 13:20 F8 U10 FA VENTSPILS 2 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
30.04.2016 13:25 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 1 : 2 FK LIEPĀJA 1
30.04.2016 13:25 F8 U10 FK LIEPĀJA 2 11 : 0 FK LIEPĀJA 5
30.04.2016 14:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 3 : 0 FK LIEPĀJA 4
30.04.2016 14:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
07.05.2016 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 5 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
07.05.2016 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
07.05.2016 11:35 F8 U12 FA VENTSPILS 3 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE (RS)
07.05.2016 11:35 F8 U12 FA VENTSPILS 1 3 : 1 FA VENTSPILS 2
07.05.2016 12:10 F8 U12 FA VENTSPILS 3 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
07.05.2016 13:00 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 7 FA VENTSPILS 1
07.05.2016 13:00 F8 U12 FA VENTSPILS 3 4 : 1 FA VENTSPILS 2
07.05.2016 13:20 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 2 : 2 FA VENTSPILS 2
07.05.2016 13:35 F8 U12 FA VENTSPILS 3 0 : 5 FA VENTSPILS 1
14.05.2016 11:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 0 : 0 SALDUS SS
14.05.2016 11:00 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 9 : 0 SALDUS SS 2
14.05.2016 11:45 F8 U11 SALDUS SS 2 1 : 6 BROCĒNU NBJSS (RS)
14.05.2016 11:45 F8 U11 SALDUS SS 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
14.05.2016 12:30 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
14.05.2016 12:30 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 10 SALDUS SS
15.05.2016 10:30 F8 U11 FA VENTSPILS 1 1 : 0 FK LIEPĀJA 1
15.05.2016 10:30 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 8 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
15.05.2016 11:05 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 2 : 2 FA VENTSPILS 3
15.05.2016 11:05 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 0 : 1 FA VENTSPILS 1
15.05.2016 11:40 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 6 FK LIEPĀJA 1
15.05.2016 11:40 F8 U11 FA VENTSPILS 3 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
15.05.2016 12:15 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 4 : 0 FA VENTSPILS 1
15.05.2016 12:15 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 2 : 0 FA VENTSPILS 2
15.05.2016 12:50 F8 U11 FA VENTSPILS 3 0 : 5 FK LIEPĀJA 1
15.05.2016 12:50 F8 U11 FA VENTSPILS 1 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
15.05.2016 13:25 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 1 : 2 FA VENTSPILS 3
15.05.2016 13:25 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 9 : 0 FA VENTSPILS 2
21.05.2016 11:00 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 FA VENTSPILS 2
21.05.2016 11:00 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 0 : 5 FA VENTSPILS 1
21.05.2016 11:00 F8 U10 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FK LIEPĀJA 5
21.05.2016 11:00 F8 U10 LRSS / PRIEKULE (RS) 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
21.05.2016 11:35 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.05.2016 11:35 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
21.05.2016 11:45 F8 U10 FA VENTSPILS 1 4 : 1 TNSS / FK LAIDZE
21.05.2016 11:45 F8 U10 FA VENTSPILS 2 1 : 2 KULDĪGAS NSS (RS)
21.05.2016 12:10 F8 U10 LRSS / PRIEKULE (RS) 7 : 1 FK LIEPĀJA 5
21.05.2016 12:10 F8 U10 LRSS / VAIŅODE 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
21.05.2016 12:30 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 KULDĪGAS NSS (RS)
21.05.2016 12:30 F8 U10 FA VENTSPILS 1 2 : 0 FA VENTSPILS 2
21.05.2016 12:45 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
21.05.2016 12:45 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 10 : 1 LRSS / PRIEKULE (RS)
21.05.2016 13:20 F8 U10 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 2 FK LIEPĀJA 2
21.05.2016 13:20 F8 U10 LRSS / VAIŅODE 1 : 0 FK LIEPĀJA 5
21.05.2016 13:55 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 5 : 2 LRSS / PRIEKULE (RS)
21.05.2016 13:55 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 4 : 1 LRSS / VAIŅODE
28.05.2016 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
28.05.2016 11:00 F8 U12 FA VENTSPILS 3 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
28.05.2016 11:35 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 3 SALDUS SS (RS)
28.05.2016 11:35 F8 U12 FA VENTSPILS 3 0 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
28.05.2016 12:10 F8 U12 FA VENTSPILS 1 3 : 0 SALDUS SS (RS)
28.05.2016 12:10 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
28.05.2016 12:45 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 FA VENTSPILS 1
28.05.2016 13:20 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 5 : 0 FA VENTSPILS 2
28.05.2016 13:20 F8 U12 SALDUS SS (RS) 1 : 2 FA VENTSPILS 3
31.05.2016 10:25 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 6 : 0 FK LIEPĀJA 5
31.05.2016 10:25 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 1 : 7 FK LIEPĀJA 3
31.05.2016 11:15 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 12 FK LIEPĀJA 1
31.05.2016 11:15 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 6 : 1 FK LIEPĀJA 5
31.05.2016 11:50 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 8 : 0 FK LIEPĀJA 3
31.05.2016 11:50 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 8 FK LIEPĀJA 2
31.05.2016 9:00 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
31.05.2016 9:00 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 3 : 8 FK LIEPĀJA 5
31.05.2016 9:35 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 16 : 0 FK LIEPĀJA 4
31.05.2016 9:35 F8 U11 FK LIEPĀJA 5 0 : 2 FK LIEPĀJA 3
03.06.2016 11:00 F8 U11 FA VENTSPILS 1 3 : 0 TNSS / FK LAIDZE
03.06.2016 11:00 F8 U11 FA VENTSPILS 3 1 : 0 SALDUS SS
03.06.2016 11:35 F8 U11 FA VENTSPILS 2 4 : 2 SALDUS SS 2
03.06.2016 11:35 F8 U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
03.06.2016 12:10 F8 U11 FA VENTSPILS 1 9 : 0 SALDUS SS 2
03.06.2016 12:10 F8 U11 FA VENTSPILS 2 1 : 2 SALDUS SS
03.06.2016 12:45 F8 U11 SALDUS SS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
03.06.2016 13:20 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 4 : 0 FA VENTSPILS 2
03.06.2016 13:20 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 12 FA VENTSPILS 3
07.06.2016 11:00 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 KULDĪGAS NSS (RS)
07.06.2016 11:00 F8 U10 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 SALDUS SS
07.06.2016 11:45 F8 U10 SALDUS SS 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
07.06.2016 11:45 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 6 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
07.06.2016 12:30 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
07.06.2016 12:30 F8 U10 SALDUS SS 0 : 5 KULDĪGAS NSS (RS)
13.06.2016 10:30 F8 U12 FA VENTSPILS 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
13.06.2016 10:30 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 6 FK LIEPĀJA 1
13.06.2016 11:05 F8 U12 FA VENTSPILS 3 0 : 0 FK LIEPĀJA 2
13.06.2016 11:05 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 FA VENTSPILS 1
13.06.2016 12:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 0 : 5 FA VENTSPILS 1
13.06.2016 12:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 12:35 F8 U12 FA VENTSPILS 3 0 : 2 FK LIEPĀJA 1
13.06.2016 12:35 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 3 : 0 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 13:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 0 : 2 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 13:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2016 13:35 F8 U12 FA VENTSPILS 3 2 : 12 FA VENTSPILS 1
13.06.2016 13:35 F8 U10 FA VENTSPILS 2 3 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
13.06.2016 14:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 0 : 1 FA VENTSPILS 1
13.06.2016 14:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2016 14:35 F8 U12 FA VENTSPILS 1 9 : 1 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 14:35 F8 U10 FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / VAIŅODE
13.06.2016 15:00 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 6 : 2 LRSS / PRIEKULE (RS)
13.06.2016 15:00 F8 U10 FA VENTSPILS 2 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
13.06.2016 15:35 F8 U12 FA VENTSPILS 3 6 : 0 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 15:35 F8 U10 FA VENTSPILS 1 13 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
13.06.2016 16:00 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 3 : 2 LRSS / VAIŅODE
10.07.2016 11:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 0 : 2 SALDUS SS (RS)
10.07.2016 11:00 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 3 FK LIEPĀJA 2
10.07.2016 11:40 F8 U12 SALDUS SS (RS) 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.07.2016 11:40 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 0 : 3 FK LIEPĀJA 1
10.07.2016 12:30 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 0 : 0 FK LIEPĀJA 2
10.07.2016 12:30 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FK LIEPĀJA 1
10.07.2016 13:20 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
10.07.2016 13:20 F8 U12 SALDUS SS (RS) 3 : 1 FK LIEPĀJA 2
10.07.2016 14:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 7 : 3 BROCĒNU NBJSS
10.07.2016 14:00 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 SALDUS SS (RS)
12.07.2016 11:00 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 6 : 0 FK LIEPĀJA 5
12.07.2016 11:00 F8 U10 FA VENTSPILS 1 9 : 0 FK LIEPĀJA 4
12.07.2016 11:40 F8 U10 FA VENTSPILS 2 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
12.07.2016 11:40 F8 U10 FA VENTSPILS 1 17 : 0 FK LIEPĀJA 5
12.07.2016 12:20 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
12.07.2016 12:20 F8 U10 FA VENTSPILS 2 1 : 2 FK LIEPĀJA 4
12.07.2016 13:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
12.07.2016 13:40 F8 U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 4 FA VENTSPILS 2
12.07.2016 13:40 F8 U10 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 FA VENTSPILS 1
14.07.2016 10:30 F8 U11 FA VENTSPILS 3 1 : 0 FK LIEPĀJA 5
14.07.2016 10:30 F8 U11 FA VENTSPILS 1 6 : 0 FK LIEPĀJA 4
14.07.2016 11:10 F8 U11 FA VENTSPILS 2 1 : 3 FK LIEPĀJA 3
14.07.2016 11:10 F8 U11 FA VENTSPILS 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
14.07.2016 11:50 F8 U11 FA VENTSPILS 3 3 : 0 FK LIEPĀJA 3
14.07.2016 11:50 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 0 FK LIEPĀJA 4
14.07.2016 12:30 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 6 FA VENTSPILS 3
14.07.2016 13:10 F8 U11 FK LIEPĀJA 5 3 : 1 FA VENTSPILS 2
14.07.2016 13:10 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 5 FA VENTSPILS 1
14.07.2016 14:00 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 1 : 2 LRSS / FK NĪCA (RS)
14.07.2016 14:00 F8 U11 SALDUS SS 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
14.07.2016 14:40 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 3 : 0 SALDUS SS 2
14.07.2016 14:40 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 BROCĒNU NBJSS (RS)
14.07.2016 15:20 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / FK NĪCA (RS)
14.07.2016 15:20 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 11 FK LIEPĀJA 2
14.07.2016 16:00 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 1 : 0 BROCĒNU NBJSS (RS)
14.07.2016 16:00 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 9 : 0 SALDUS SS
14.07.2016 16:40 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 0 : 6 FK LIEPĀJA 2
14.07.2016 16:40 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 0 LRSS / FK NĪCA (RS)
14.07.2016 17:20 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 4 : 0 SALDUS SS
14.07.2016 17:20 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 13 : 0 SALDUS SS 2
23.07.2016 11:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
23.07.2016 11:00 F8 U10 LRSS / PRIEKULE (RS) 0 : 9 LRSS / VAIŅODE
23.07.2016 11:45 F8 U10 LRSS / VAIŅODE 1 : 1 FK LIEPĀJA 3
23.07.2016 11:45 F8 U10 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 LRSS / PRIEKULE (RS)
23.07.2016 12:30 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 7 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
23.07.2016 12:30 F8 U10 LRSS / VAIŅODE 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
26.07.2016 11:00 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
26.07.2016 11:00 F8 U10 SALDUS SS 0 : 2 FK LIEPĀJA 4
26.07.2016 11:40 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 3 : 2 FK LIEPĀJA 2
26.07.2016 11:40 F8 U10 SALDUS SS 10 : 0 FK LIEPĀJA 5
26.07.2016 12:20 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 1 : 1 FK LIEPĀJA 2
26.07.2016 12:20 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 3 : 0 FK LIEPĀJA 4
26.07.2016 13:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
26.07.2016 13:40 F8 U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 10 KULDĪGAS NSS (RS)
26.07.2016 13:40 F8 U10 FK LIEPĀJA 2 7 : 0 SALDUS SS
28.07.2016 11:00 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
28.07.2016 11:00 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FK LIEPĀJA 1
28.07.2016 11:45 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 7 : 1 LRSS / FK NĪCA (RS)
28.07.2016 11:45 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 2 : 3 TNSS / FK LAIDZE
28.07.2016 12:30 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
28.07.2016 12:30 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 12 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
30.07.2016 11:00 F8 U10 SALDUS SS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
30.07.2016 11:00 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 3 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
30.07.2016 11:40 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
30.07.2016 11:40 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 SALDUS SS
30.07.2016 12:20 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 3 : 1 LRSS / VAIŅODE
30.07.2016 12:20 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
30.07.2016 13:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 5 : 0 SALDUS SS
30.07.2016 13:00 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 5 : 1 KULDĪGAS NSS (RS)
30.07.2016 13:40 F8 U10 SALDUS SS 0 : 5 LRSS / PRIEKULE (RS)
30.07.2016 13:40 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 7 : 0 LRSS / VAIŅODE
30.07.2016 14:20 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 0 : 2 KULDĪGAS NSS (RS)
30.07.2016 14:20 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
01.08.2016 11:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 0 : 1 SALDUS SS (RS)
01.08.2016 11:00 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 6 FK LIEPĀJA 1
01.08.2016 11:40 F8 U12 SALDUS SS (RS) 3 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2016 11:40 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
01.08.2016 12:30 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 0 : 5 FK LIEPĀJA 1
01.08.2016 12:30 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
01.08.2016 13:20 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
01.08.2016 13:20 F8 U12 SALDUS SS (RS) 0 : 6 FK LIEPĀJA 1
01.08.2016 14:00 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2016 14:00 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 2 : 0 SALDUS SS (RS)
08.08.2016 10:30 F8 U11 SALDUS SS 1 : 1 FK LIEPĀJA 5
08.08.2016 10:30 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 7 : 1 FK LIEPĀJA 4
08.08.2016 11:10 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 2 FK LIEPĀJA 3
08.08.2016 11:10 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
08.08.2016 11:50 F8 U11 SALDUS SS 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
08.08.2016 11:50 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 2 FK LIEPĀJA 4
08.08.2016 12:30 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 2 : 6 SALDUS SS
08.08.2016 13:10 F8 U11 FK LIEPĀJA 5 0 : 0 SALDUS SS 2
08.08.2016 13:10 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 1 : 2 BROCĒNU NBJSS (RS)
Rādīt ierakstus