F8 U10
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 1 12 33 11 0 1 72 6 66 1
FA VENTSPILS 1 12 33 11 0 1 56 9 47 2
BROCĒNU NBJSS (RS) 12 22 7 1 4 36 26 10 3
SALDUS SS 12 21 7 0 5 33 18 15 4
FK LIEPĀJA 2 12 21 6 3 3 58 13 45 5
TNSS / FK LAIDZE 12 20 6 2 4 36 15 21 6
FA VENTSPILS 3 12 20 6 2 4 32 21 11 7
FK LIEPĀJA 5 12 18 6 0 6 31 28 3 8
FK LIEPĀJA 3 12 17 5 2 5 30 16 14 9
LRSS / PRIEKULE 12 15 5 0 7 28 41 -13 10
FA VENTSPILS 2 12 6 2 0 10 16 77 -61 11
FK LIEPĀJA 4 12 3 1 0 11 3 55 -52 12
TALSU NSS 12 0 0 0 12 6 112 -106 13
F8 U11
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 1 9 27 9 0 0 40 2 38 1
FK LIEPĀJA 1 9 22 7 1 1 53 6 47 2
SALDUS SS (RS) 9 21 7 0 2 25 14 11 3
LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 9 18 6 0 3 34 16 18 4
BROCĒNU NBJSS 9 15 5 0 4 19 30 -11 5
FK LIEPĀJA 3 9 8 2 2 5 13 21 -8 6
TALSU NSS (RS) 9 7 2 1 6 12 26 -14 7
FK LIEPĀJA 2 9 6 2 0 7 13 27 -14 8
FA VENTSPILS 3 9 5 1 2 6 11 40 -29 9
FA VENTSPILS 2 9 3 1 0 8 13 51 -38 10
F8 U12
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 2 8 24 8 0 0 48 7 41 1
FK LIEPĀJA 1 8 21 7 0 1 45 6 39 2
FA VENTSPILS 1 8 18 6 0 2 37 8 29 3
BROCĒNU NBJSS (RS) 8 15 5 0 3 22 13 9 4
KULDĪGAS NSS (RS) 8 9 3 0 5 17 35 -18 5
SALDUS SS 8 9 3 0 5 6 17 -11 6
FK LIEPĀJA 3 8 6 2 0 6 16 28 -12 7
TNSS / FK LAIDZE 8 3 1 0 7 11 44 -33 8
FA VENTSPILS 2 8 3 1 0 7 9 53 -44 9
GT U10
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 3 8 22 7 1 0 48 11 37 1
BROCĒNU NBJSS (RS) 8 19 6 1 1 36 11 25 2
FA VENTSPILS 3 8 18 5 3 0 34 7 27 3
LRSS / PRIEKULE 8 13 4 1 3 26 14 12 4
TNSS / FK LAIDZE 8 12 4 0 4 32 21 11 5
FK LIEPĀJA 5 8 10 3 1 4 17 22 -5 6
FA VENTSPILS 2 8 7 2 1 5 17 28 -11 7
FK LIEPĀJA 4 8 3 1 0 7 3 39 -36 8
TALSU NSS 8 0 0 0 8 2 62 -60 9
GT U11
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 6 16 5 1 0 28 3 25 1
SALDUS SS (RS) 6 12 4 0 2 22 7 15 2
FK LIEPĀJA 2 6 9 3 0 3 21 14 7 3
FA VENTSPILS 3 6 7 2 1 3 17 35 -18 4
FA VENTSPILS 2 6 7 2 1 3 20 21 -1 5
TALSU NSS (RS) 6 1 0 1 5 10 38 -28 6
GT U12
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
BROCĒNU NBJSS (RS) 4 12 4 0 0 27 2 25 1
KULDĪGAS NSS (RS) 4 9 3 0 1 14 6 8 2
FK LIEPĀJA 3 4 6 2 0 2 12 11 1 3
TNSS / FK LAIDZE 4 3 1 0 3 6 12 -6 4
FA VENTSPILS 2 4 0 0 0 4 1 29 -28 5
U10 Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 6 16 5 1 0 23 6 17 1
FK LIEPĀJA 2 6 10 3 1 2 19 20 -1 2
FA VENTSPILS 1 6 4 1 1 4 15 18 -3 3
SALDUS SS 6 4 1 1 4 9 22 -13 4
U11 Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 6 15 5 0 1 25 1 24 1
FA VENTSPILS 1 6 12 4 0 2 24 6 18 2
FK LIEPĀJA 3 6 9 3 0 3 7 17 -10 3
BROCĒNU NBJSS 6 0 0 0 6 2 34 -32 4
U12 Fināls
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FK LIEPĀJA 2 6 16 5 1 0 15 0 15 1
FK LIEPĀJA 6 13 4 1 1 16 2 14 2
FA VENTSPILS 1 6 6 2 0 4 5 10 -5 3
SALDUS SS 6 0 0 0 6 0 24 -24 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
Rādīt ierakstus