U8E 8E1 Spēles laiks 1 x 20' SALDUS VSK
      svētdiena, 2019. gada 24. novembris
11:00 U8 SALDUS SS / FS LEEVON - LIEPĀJAS FS  3-0
11:25 U8 FA VENTSPILS - KULDĪGAS NSS  1-2 
11:50 U8 FA VENTSPILS - LIEPĀJAS FS  2-1 
12:15 U8 SALDUS SS / FS LEEVON - KULDĪGAS NSS  4-0 
12:40 U8 KULDĪGAS NSS - LIEPĀJAS FS  0-1 
13:05 U8 SALDUS SS / FS LEEVON - FA VENTSPILS  1-6 
 
U9A 9A1 Spēles laiks 1 x 20' VENTSPILS SHP
      svētdiena, 2019. gada 1. decembris
11:00 U9 FA VENTSPILS - KULDĪGAS NSS 2   0-1
11:25 U9 FK BANDAVA / LRSS - LRSS / GROBIŅAS SC  0-5 
11:50 U9 FK BANDAVA / LRSS - KULDĪGAS NSS 2   0-3 
12:15 U9 FA VENTSPILS - LRSS / GROBIŅAS SC  1-1 
12:40 U9 LRSS / GROBIŅAS SC - KULDĪGAS NSS 2   1-2 
13:05 U9 FA VENTSPILS - FK BANDAVA / LRSS  3-0 
 
U9E 9E1 Spēles laiks 1 x 20' NĪCAS SH
      svētdiena, 2019. gada 8. decembris
11:00 U9 FK NĪCA / LRSS - LIEPĀJAS FS FT2  5-1
11:25 U9 FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS FT1  3-1 
11:50 U9 FA VENTSPILS 1 - LIEPĀJAS FS FT2  5-1 
12:15 U9 FK NĪCA / LRSS - LIEPĀJAS FS FT1  0-3 
12:40 U9 FA VENTSPILS 2 - KULDĪGAS NSS  1-5 
13:05 U9 FA VENTSPILS 1 - FK NĪCA / LRSS  3-0
13:30 U9 KULDĪGAS NSS - LIEPĀJAS FS FT1  1-1 
13:55 U9 FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS FT2  0-1 
14:20 U9 FA VENTSPILS 1 - KULDĪGAS NSS  2-3 
 
U8E 8E2 Spēles laiks 1 x 20' GROBIŅAS SC
      svētdiena, 2019. gada 8. decembris
11:00 U8 LRSS / GROBIŅAS SC - LIEPĀJAS FS  0-4
11:25 U8 SALDUS SS / FS LEEVON - FA VENTSPILS  0-8 
11:50 U8 SALDUS SS / FS LEEVON - LIEPĀJAS FS  1-0 
12:15 U8 LRSS / GROBIŅAS SC - FA VENTSPILS  0-12 
12:40 U8 FA VENTSPILS - LIEPĀJAS FS  4-0 
13:05 U8 LRSS / GROBIŅAS SC - SALDUS SS / FS LEEVON  5-0 
 
U8A 8A1 Spēles laiks 1 x 20' VENTSPILS HP
      svētdiena, 2019. gada 15. decembris
11:00 U8 TALSU NSS - FA VENTSPILS 1  4-6
11:25 U8 LIEPĀJAS FS  - FA VENTSPILS 2  2-3 
11:50 U8 LIEPĀJAS FS RK - FA VENTSPILS 1  0-10 
12:15 U8 TALSU NSS - FA VENTSPILS 2
 4-2 
12:40 U8 LIEPĀJAS FS  - LRSS / VAIŅODE  9-0 
13:05 U8 LIEPĀJAS FS RK - TALSU NSS  0-7 
13:30 U8 LRSS / VAIŅODE - FA VENTSPILS 2  0-5 
13:55 U8 LIEPĀJAS FS  - FA VENTSPILS 1  4-8 
14:20 U8 LIEPĀJAS FS RK - LRSS / VAIŅODE  1-1 
 
U9A 9A2 Spēles laiks 1 x 20' GROBIŅAS SC
      piektdiena, 2020. gada 3. janvāris
11:00 U9 LRSS / GROBIŅAS SC - LIEPĀJAS FS FT2  4-0
11:25 U9 KULDĪGAS NSS 2 - FA VENTSPILS  2-1  
11:50 U9 KULDĪGAS NSS 2 - LIEPĀJAS FS FT2  3-1 
12:15 U9 LRSS / GROBIŅAS SC - FA VENTSPILS  1-2 
12:40 U9 FA VENTSPILS - LIEPĀJAS FS FT2  4-0 
13:05 U9 LRSS / GROBIŅAS SC - KULDĪGAS NSS 2  5-2 
 
U8A 8A1 Spēles laiks 1 x 20' TALSU 2.VSK
      svētdiena, 2020. gada 12. janvāris
11:00 U8 FA VENTSPILS 2 - TALSU NSS  4-4
11:25 U8 KULDĪGAS NSS 2 - FA VENTSPILS 1  0-2 
11:50 U8 FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS RK  5-0 
12:15 U8 LIEPĀJAS FS - KULDĪGAS NSS 2  0-6 
12:40 U8 TALSU NSS - FA VENTSPILS 1  1-7 
13:05 U8 LIEPĀJAS FS RK - KULDĪGAS NSS 2  0-13 
13:30 U8 FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS  2-3 
13:55 U8 FA VENTSPILS 1 - LIEPĀJAS FS RK  8-0 
14:20 U8 LIEPĀJAS FS - TALSU NSS  2-2 
 
U9E 9E2 Spēles laiks 1 x 20' LIEPĀJAS OC
      svētdiena, 2020. gada 19. janvāris
11:00 U9 FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS FT1 1-0
11:25 U9 KULDĪGAS NSS - FA VENTSPILS 1 1-1
11:50 U9 FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS FT2 7-0
12:15 U9 FK NĪCA / LRSS - KULDĪGAS NSS 1-7
12:40 U9 LIEPĀJAS FS FT1 - FA VENTSPILS 1 0-1
13:05 U9 LIEPĀJAS FS FT2 - KULDĪGAS NSS 0-6
13:30 U9 FA VENTSPILS 2 - FK NĪCA / LRSS 10-0
13:55 U9 FA VENTSPILS 1 - LIEPĀJAS FS FT2 11-0
14:20 U9 FK NĪCA / LRSS - LIEPĀJAS FS FT1 3-5
 
U8A 8A3 Spēles laiks 1 x 20' KULDĪGAS SH
      svētdiena, 2020. gada 2. februāris
11:00 U8 TALSU NSS - FA VENTSPILS 1  
11:25 U8 KULDĪGAS NSS 2 - FA VENTSPILS 2  
11:50 U8 FA VENTSPILS 1 - LRSS / VAIŅODE  
12:15 U8 TALSU NSS - KULDĪGAS NSS 2  
12:40 U8 FA VENTSPILS 2 - LRSS / VAIŅODE  
13:05 U8 KULDĪGAS NSS 2 - FA VENTSPILS 1  
13:30 U8 FA VENTSPILS 2 - TALSU NSS  
13:55 U8 KULDĪGAS NSS 2 - LRSS / VAIŅODE  
 
U9A 9A3 Spēles laiks 1 x 20' LIEPĀJAS OC
      sestdiena, 2020. gada 8. februāris
10:00 U9 LIEPĀJAS FS FT2 - FK BANDAVA / LRSS  
10:25 U9 FA VENTSPILS - LRSS / GROBIŅAS SC  
10:50 U9 FA VENTSPILS - FK BANDAVA / LRSS  
11:15 U9 LIEPĀJAS FS FT2 - LRSS / GROBIŅAS SC  
11:40 U9 FK BANDAVA / LRSS - LRSS / GROBIŅAS SC  
12:05 U9 LIEPĀJAS FS FT2 - FA VENTSPILS  
 
U9E 9E3 Spēles laiks 1 x 20' KULDĪGAS SH
      svētdiena, 2020. gada 9. februāris
11:00 U8 LIEPĀJAS FS FT1 - FA VENTSPILS 2  
11:25 U8 KULDĪGAS NSS - FA VENTSPILS 1  
11:50 U8 FA VENTSPILS 2 - LIEPĀJAS FS FT2  
12:15 U8 LIEPĀJAS FS FT1 - KULDĪGAS NSS  
12:40 U8 FA VENTSPILS 1 - LIEPĀJAS FS FT2  
13:05 U8 KULDĪGAS NSS - FA VENTSPILS 2  
13:30 U8 FA VENTSPILS 1 - LIEPĀJAS FS FT1  
13:55 U8 KULDĪGAS NSS - LIEPĀJAS FS FT2  
 
U8E 8E3 Spēles laiks 1 x 20' LIEPĀJAS OC
      svētdiena, 2020. gada 16. februāris
11:00 U8 LIEPĀJAS FS - LRSS / GROBIŅAS SC  
11:25 U8 SALDUS SS / FS LEEVON - KULDĪGAS NSS  
11:50 U8 SALDUS SS / FS LEEVON - LRSS / GROBIŅAS SC  
12:15 U8 LIEPĀJAS FS - KULDĪGAS NSS  
12:40 U8 KULDĪGAS NSS - LRSS / GROBIŅAS SC  
13:05 U8 LIEPĀJAS FS - SALDUS SS / FS LEEVON  
 
U9A 9A4 Spēles laiks 1 x 20' PRIEKULES SH
      sestdiena, 2020. gada 22. februāris
11:00 U9 FK BANDAVA / LRSS - LRSS / GROBIŅAS SC  
11:25 U9 LIEPĀJAS FS FT2 - KULDĪGAS NSS 2  
11:50 U9 LIEPĀJAS FS FT2 - LRSS / GROBIŅAS SC  
12:15 U9 FK BANDAVA / LRSS - KULDĪGAS NSS 2  
12:40 U9 KULDĪGAS NSS 2 - LRSS / GROBIŅAS SC  
13:05 U9 FK BANDAVA / LRSS - LIEPĀJAS FS FT2