FT U10 Attīstība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / FK BANDAVA 4 12 4 0 0 16 5 11 1
BROCĒNU NBJSS 4 7 2 1 1 12 8 4 2
LIEPĀJAS FS AS 1 4 4 1 1 2 4 10 -6 3
LIEPĀJAS FS JZ 4 4 1 1 2 7 11 -4 4
LIEPĀJAS FS AS 2 4 1 0 1 3 3 8 -5 5
FA VENTSPILS 0 0 0 0 0 0 0 0 6
TALSU NSS 0 0 0 0 0 0 0 0 7
KULDĪGAS NSS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
KULDĪGAS NSS 3 0 0 0 0 0 0 0 0 9
FT U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TNSS / SABILE 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KULDĪGAS NSS 0 0 0 0 0 0 0 0 2
FA VENTSPILS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
FA VENTSPILS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4
FA VENTSPILS 3 0 0 0 0 0 0 0 0 5
LRSS / FK NĪCA 0 0 0 0 0 0 0 0 6
FT U11 Attīstība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
LIEPĀJAS FS AO 0 0 0 0 0 0 0 0 2
BROCĒNU NBJSS 0 0 0 0 0 0 0 0 3
LRSS / GROBIŅAS SC 0 0 0 0 0 0 0 0 4
LRSS / VAIŅODE 0 0 0 0 0 0 0 0 5
FT U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 3 9 3 0 0 18 0 18 1
FA VENTSPILS 3 7 2 1 0 5 2 3 2
LIEPĀJAS FS AS 1 3 3 1 0 2 2 8 -6 3
LRSS / FK NĪCA 3 3 1 0 2 3 8 -5 4
LIEPĀJAS FS AS 2 3 2 0 2 1 1 7 -6 5
TALSU NSS 3 1 0 1 2 0 4 -4 6
LIEPĀJAS FS AV/AO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 7
LIEPĀJAS FS AV/AO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
LIEPĀJAS FS AV/AO 3 0 0 0 0 0 0 0 0 9
SALDUS SS 0 0 0 0 0 0 0 0 10
LIEPĀJAS FS AV/AO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 11
FT U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / GROBIŅAS SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1
LRSS / FK NĪCA 0 0 0 0 0 0 0 0 2
LRSS / ACADEMY VITALITY 0 0 0 0 0 0 0 0 3
TALSU NSS 0 0 0 0 0 0 0 0 4
LIEPĀJAS FS JR 0 0 0 0 0 0 0 0 5
SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 0 0 0 0 0 0 0 0 6
LIEPĀJAS FS AV/AO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 7
KULDĪGAS NSS 0 0 0 0 0 0 0 0 8
LIEPĀJAS FS AV/AO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 9
LRSS / FK BANDAVA 0 0 0 0 0 0 0 0 10
FA VENTSPILS 0 0 0 0 0 0 0 0 11
FT U13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TALSU NSS 2 6 2 0 0 12 3 9 1
LIEPĀJAS FS RK 2 3 1 0 1 4 6 -2 2
BROCĒNU NBJSS / SSS 1 2 3 1 0 1 6 8 -2 3
LRSS / GROBIŅAS SC 2 3 1 0 1 9 6 3 4
BROCĒNU NBJSS / SSS 2 2 0 0 0 2 1 9 -8 5
FT U14
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / FK NĪCA 0 0 0 0 0 0 0 0 1
BROCĒNU NBJSS / SSS 0 0 0 0 0 0 0 0 2
LRSS / GROBIŅAS SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3
TALSU NSS 0 0 0 0 0 0 0 0 4
FT U15
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 1 3 1 0 0 12 3 9 1
KULDĪGAS NSS 1 3 1 0 0 5 3 2 2
FK BANDAVA / PRIEKULE 1 0 0 0 1 3 12 -9 3
BROCĒNU NBJSS 1 0 0 0 1 3 5 -2 4

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
23.11.2019 10:00 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
23.11.2019 10:25 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 5 LRSS / FK BANDAVA
23.11.2019 10:50 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 11:15 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 3 LIEPĀJAS FS JZ
23.11.2019 11:40 FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 4 : 3 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 12:05 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
23.11.2019 12:30 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 0 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 12:55 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 4 LRSS / FK BANDAVA
23.11.2019 13:20 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 13:45 FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 3 LRSS / FK BANDAVA
26.11.2019 18:00 FT U15 BROCĒNU NBJSS 3 : 5 KULDĪGAS NSS
29.11.2019 18:00 FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE 3 : 12 SALDUS SS
30.11.2019 10:00 FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 10:25 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 10:50 FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 11:00 FT U13 LIEPĀJAS FS RK 2 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
30.11.2019 11:15 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 7 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 11:40 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 BROCĒNU NBJSS / SSS 1
30.11.2019 11:40 FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 12:05 FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 12:20 FT U13 TALSU NSS 6 : 2 LIEPĀJAS FS RK
30.11.2019 12:30 FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 12:55 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 13:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 1 : 7 LRSS / GROBIŅAS SC
30.11.2019 13:20 FT U11 Elite FA VENTSPILS 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 13:40 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 1 : 6 TALSU NSS
07.12.2019 10:00 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS - : - FA VENTSPILS
07.12.2019 10:00 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
07.12.2019 10:25 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS - : - TALSU NSS
07.12.2019 10:25 FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 10:50 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS - : - FA VENTSPILS
07.12.2019 10:50 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 - : - LRSS / FK NĪCA
07.12.2019 11:00 FT U14 TALSU NSS - : - LRSS / FK NĪCA
07.12.2019 11:15 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS - : - TALSU NSS
07.12.2019 11:15 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 - : - LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 11:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
07.12.2019 11:40 FT U12 Elite TALSU NSS - : - FA VENTSPILS
07.12.2019 11:40 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 - : - LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 12:05 FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS - : - KULDĪGAS NSS
07.12.2019 12:05 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 - : - LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 12:30 FT U14 LRSS / FK NĪCA - : - BROCĒNU NBJSS / SSS
07.12.2019 13:10 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC - : - TALSU NSS
10.12.2019 18:00 FT U15 BROCĒNU NBJSS - : - FK BANDAVA / PRIEKULE
14.12.2019 10:00 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 10:25 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 10:50 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 11:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 - : - BROCĒNU NBJSS / SSS 1
14.12.2019 11:15 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 11:40 FT U13 LIEPĀJAS FS RK - : - LRSS / GROBIŅAS SC
14.12.2019 11:40 FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 12:05 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 12:20 FT U13 TALSU NSS - : - BROCĒNU NBJSS / SSS 2
14.12.2019 12:30 FT U11 Elite SALDUS SS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 12:55 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 13:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 - : - LIEPĀJAS FS RK
14.12.2019 13:20 FT U11 Elite SALDUS SS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 13:40 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC - : - TALSU NSS
14.12.2019 13:45 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 14:10 FT U11 Elite SALDUS SS - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 14:35 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 - : - LIEPĀJAS FS AV/AO 4
15.12.2019 10:00 FT U10 Attīstība TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 10:25 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 10:50 FT U10 Attīstība TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 11:15 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 11:40 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 - : - LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 12:05 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 - : - LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 12:30 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS - : - LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 12:55 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 - : - LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 13:20 FT U10 Attīstība FA VENTSPILS - : - LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 13:45 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 - : - LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 14:10 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 - : - LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 14:35 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 - : - LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 15:00 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 - : - LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 15:25 FT U10 Attīstība TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 15:50 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 - : - LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 16:15 FT U10 Attīstība TALSU NSS - : - LRSS / FK BANDAVA
21.12.2019 11:00 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC - : - LRSS / FK NĪCA
21.12.2019 11:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS - : - TALSU NSS
21.12.2019 12:30 FT U14 TALSU NSS - : - LRSS / FK NĪCA
21.12.2019 13:10 FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC - : - BROCĒNU NBJSS / SSS
23.12.2019 10:00 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA - : - KULDĪGAS NSS
23.12.2019 10:25 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC - : - FA VENTSPILS
23.12.2019 10:50 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY - : - KULDĪGAS NSS
23.12.2019 11:15 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC - : - TALSU NSS
23.12.2019 11:40 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY - : - FA VENTSPILS
23.12.2019 12:05 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA - : - TALSU NSS
23.12.2019 12:30 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC - : - KULDĪGAS NSS
23.12.2019 12:55 FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY - : - TALSU NSS
23.12.2019 13:20 FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA - : - FA VENTSPILS
28.12.2019 16:00 FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE - : - KULDĪGAS NSS
07.01.2020 18:00 FT U15 SALDUS SS - : - FK BANDAVA / PRIEKULE
11.01.2020 11:00 FT U15 KULDĪGAS NSS - : - SALDUS SS
14.01.2020 18:00 FT U15 SALDUS SS - : - BROCĒNU NBJSS
21.01.2020 18:00 FT U15 BROCĒNU NBJSS - : - SALDUS SS
25.01.2020 16:00 FT U15 KULDĪGAS NSS - : - FK BANDAVA / PRIEKULE
31.01.2020 18:00 FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE - : - BROCĒNU NBJSS
04.02.2020 18:00 FT U15 SALDUS SS - : - KULDĪGAS NSS
15.02.2020 14:30 FT U15 KULDĪGAS NSS - : - BROCĒNU NBJSS
Rādīt ierakstus