FT U10 Attīstība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TNSS / FK LAIDZE 6 16 5 1 0 21 6 15 1
SALDUS SS 6 14 4 2 0 30 16 14 2
KULDĪGAS NSS 2 6 13 4 1 1 29 16 13 3
LRSS / GROBIŅAS SC 6 9 3 0 3 22 13 9 4
LRSS / VAIŅODE 6 6 2 0 4 13 18 -5 5
BROCĒNU NBJSS 6 3 1 0 5 13 32 -19 6
LRSS / FK BANDAVA 6 0 0 0 6 9 36 -27 7
FT U10 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 9 27 9 0 0 49 11 38 1
FA VENTSPILS 1 9 24 8 0 1 57 4 53 2
LRSS / FK NĪCA 9 16 5 1 3 27 16 11 3
FA VENTSPILS 2 9 15 5 0 4 18 23 -5 4
LIEPĀJAS FS AS 1 9 13 4 1 4 24 31 -7 5
LIEPĀJAS FS AV/AO 3 9 12 4 0 5 25 30 -5 6
LIEPĀJAS FS AV/AO 2 9 10 3 1 5 18 30 -12 7
FA VENTSPILS 3 9 7 2 1 6 12 20 -8 8
LIEPĀJAS FS AV/AO 1 9 6 2 0 7 10 44 -34 9
LIEPĀJAS FS AS 2 9 3 1 0 8 13 44 -31 10
FT U11 Attīstība
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
VITALITY ACADEMY 6 16 5 1 0 38 9 29 1
LRSS / VAIŅODE 6 12 4 0 2 18 12 6 2
LRSS / FK NĪCA 6 10 3 1 2 14 11 3 3
KULDĪGAS NSS 2 6 10 3 1 2 28 14 14 4
LIEPĀJAS FS JR 6 9 3 0 3 10 8 2 5
LRSS / FK BANDAVA 6 4 1 1 4 9 34 -25 6
KAROSTAS FUTBOLS 6 0 0 0 6 4 33 -29 7
FT U11 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 6 16 5 1 0 28 11 17 1
SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 6 15 5 0 1 21 9 12 2
FA VENTSPILS 1 6 10 3 1 2 21 12 9 3
LIEPĀJAS FS IL 1 5 4 1 1 3 7 16 -9 4
LIEPĀJAS FS IL 2 5 4 1 1 3 7 26 -19 5
FA VENTSPILS 2 6 3 0 3 3 14 20 -6 6
TALSU NSS 6 3 0 3 3 14 18 -4 7
FT U12 Elite
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TALSU NSS 8 21 7 0 1 28 7 21 1
LRSS / GROBIŅAS SC 8 18 6 0 2 34 12 22 2
SALDUS SS 8 16 5 1 2 27 17 10 3
SK UGĀLE 8 14 4 2 2 21 15 6 4
LIEPĀJAS FS AS 1 8 11 3 2 3 29 30 -1 5
FA VENTSPILS 8 10 3 1 4 17 16 1 6
BROCĒNU NBJSS 8 8 2 2 4 20 33 -13 7
LIEPĀJAS FS AS 2 8 5 1 2 5 10 27 -17 8
KULDĪGAS NSS 8 0 0 0 8 11 40 -29 9
FT U13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LIEPĀJAS FS IL 2 6 14 4 2 0 19 12 7 1
LRSS / FK NĪCA 6 14 4 2 0 16 9 7 2
TALSU NSS 6 9 3 0 3 16 8 8 3
LIEPĀJAS FS IL 1 6 7 2 1 3 7 10 -3 4
LRSS / GROBIŅAS SC 6 7 2 1 3 10 13 -3 5
BROCĒNU NBJSS / SSS 6 7 2 1 3 16 13 3 6
LRSS / FK BANDAVA 6 1 0 1 5 6 25 -19 7
FT U14
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
BROCĒNU NBJSS 10 21 7 0 3 40 18 22 1
KULDĪGAS NSS 10 21 7 0 3 33 22 11 2
LRSS / FK NĪCA 10 15 5 0 5 17 16 1 3
LRSS / FK BANDAVA 10 15 5 0 5 22 24 -2 4
SALDUS SS 10 13 4 1 5 23 29 -6 5
LRSS / VAIŅODE 10 4 1 1 8 8 34 -26 6
FT WU13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
TALSU NSS 8 21 7 0 1 33 4 29 1
LIEPĀJAS FS 8 18 6 0 2 17 8 9 2
FK TUKUMS 2000 / TSS 8 12 4 0 4 13 14 -1 3
FA VENTSPILS 8 6 2 0 6 8 22 -14 4
LRSS / FK BANDAVA 8 3 1 0 7 7 30 -23 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
24.11.2018 10:00 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 FA VENTSPILS 3
24.11.2018 10:00 FT U12 Elite SALDUS SS 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
24.11.2018 10:40 FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 1 FA VENTSPILS 3
24.11.2018 10:40 FT U10 Attīstība SALDUS SS 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
24.11.2018 11:20 FT U14 LRSS / FK NĪCA 2 : 3 SALDUS SS
24.11.2018 11:30 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 BROCĒNU NBJSS
24.11.2018 12:00 FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 4 KULDĪGAS NSS
24.11.2018 12:10 FT U10 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 BROCĒNU NBJSS
24.11.2018 12:40 FT U14 LRSS / FK NĪCA 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
24.11.2018 13:00 FT U12 Elite SALDUS SS 6 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
24.11.2018 13:20 FT U14 KULDĪGAS NSS 5 : 2 SALDUS SS
24.11.2018 13:40 FT U10 Attīstība SALDUS SS 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
24.11.2018 14:00 FT U14 KULDĪGAS NSS 4 : 3 BROCĒNU NBJSS
25.11.2018 10:00 FT U12 Elite TALSU NSS 3 : 0 FA VENTSPILS
25.11.2018 10:40 FT U12 Elite TALSU NSS 2 : 1 SK UGĀLE
25.11.2018 11:20 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 6 FA VENTSPILS
25.11.2018 12:00 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
25.11.2018 12:40 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 4 SK UGĀLE
25.11.2018 13:20 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 12 : 1 LRSS / FK BANDAVA
25.11.2018 14:00 FT U10 Attīstība TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
25.11.2018 14:40 FT U10 Attīstība TNSS / FK LAIDZE 3 : 0 LRSS / FK BANDAVA
01.12.2018 10:00 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 LIEPĀJAS FS IL 2
01.12.2018 10:40 FT U13 LRSS / FK NĪCA 2 : 2 LIEPĀJAS FS IL 1
01.12.2018 11:20 FT U13 LRSS / FK NĪCA 3 : 3 LIEPĀJAS FS IL 2
01.12.2018 12:00 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LIEPĀJAS FS IL 1
01.12.2018 13:20 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 8 : 1 LRSS / FK BANDAVA
01.12.2018 14:00 FT U13 TALSU NSS 6 : 2 LRSS / FK BANDAVA
01.12.2018 14:40 FT U13 TALSU NSS 0 : 1 BROCĒNU NBJSS / SSS
02.12.2018 10:00 FT U11 Attīstība LRSS / FK NĪCA 3 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
02.12.2018 10:00 FT U11 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 2 : 9 VITALITY ACADEMY
02.12.2018 10:40 FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS JR 4 : 2 KAROSTAS FUTBOLS
02.12.2018 10:40 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 3 : 1 KULDĪGAS NSS 2
02.12.2018 11:20 FT U11 Attīstība LRSS / FK NĪCA 0 : 1 LIEPĀJAS FS JR
02.12.2018 11:20 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 1 : 9 VITALITY ACADEMY
02.12.2018 12:00 FT U11 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 0 : 8 KULDĪGAS NSS 2
08.12.2018 11:00 FT U14 LRSS / VAIŅODE 2 : 6 SALDUS SS
08.12.2018 11:00 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 14 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
08.12.2018 11:40 FT U14 LRSS / FK BANDAVA 0 : 3 BROCĒNU NBJSS
08.12.2018 11:40 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
08.12.2018 12:20 FT U14 LRSS / FK BANDAVA 4 : 3 SALDUS SS
08.12.2018 12:20 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
08.12.2018 13:00 FT U14 LRSS / VAIŅODE 1 : 6 BROCĒNU NBJSS
08.12.2018 13:00 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
08.12.2018 13:40 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
08.12.2018 14:20 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
09.12.2018 11:00 FT WU13 FK TUKUMS 2000 / TSS 0 : 1 TALSU NSS
09.12.2018 11:40 FT WU13 LRSS / FK BANDAVA 3 : 4 FA VENTSPILS
09.12.2018 12:20 FT WU13 TALSU NSS 2 : 3 LIEPĀJAS FS
09.12.2018 13:00 FT WU13 FK TUKUMS 2000 / TSS 3 : 0 LRSS / FK BANDAVA
09.12.2018 13:40 FT WU13 FA VENTSPILS 0 : 2 LIEPĀJAS FS
15.12.2018 10:00 FT U14 KULDĪGAS NSS 5 : 1 SALDUS SS
15.12.2018 10:40 FT U14 KULDĪGAS NSS 6 : 3 LRSS / FK BANDAVA
15.12.2018 11:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS 7 : 3 SALDUS SS
15.12.2018 12:00 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 4 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2018 12:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
15.12.2018 13:20 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 4 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2018 14:00 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 10 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2018 14:40 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 10 : 3 LIEPĀJAS FS AS 1
16.12.2018 11:00 FT U12 Elite TALSU NSS 4 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
16.12.2018 11:40 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS AS 2
16.12.2018 12:20 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 8 LIEPĀJAS FS AS 1
16.12.2018 13:00 FT U12 Elite TALSU NSS 4 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
05.01.2019 10:00 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 2 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
05.01.2019 10:45 FT U11 Elite TALSU NSS 1 : 3 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
05.01.2019 11:30 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 4 TALSU NSS
12.01.2019 10:00 FT U10 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 0 LRSS / VAIŅODE
12.01.2019 10:00 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 4 FA VENTSPILS 1
12.01.2019 10:40 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 3 KULDĪGAS NSS
12.01.2019 10:45 FT U10 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 2 LRSS / FK BANDAVA
12.01.2019 11:30 FT U10 Attīstība LRSS / VAIŅODE 3 : 1 LRSS / FK BANDAVA
12.01.2019 11:30 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 2 KULDĪGAS NSS
12.01.2019 12:10 FT U14 LRSS / VAIŅODE 1 : 3 LRSS / FK BANDAVA
12.01.2019 12:10 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 1 FA VENTSPILS 3
12.01.2019 12:50 FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 3 LRSS / FK NĪCA
12.01.2019 12:50 FT U12 Elite FA VENTSPILS 1 : 3 SK UGĀLE
12.01.2019 13:35 FT U12 Elite SK UGĀLE 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
12.01.2019 13:40 FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 6 LRSS / FK BANDAVA
12.01.2019 14:20 FT U14 LRSS / VAIŅODE 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
12.01.2019 14:20 FT U12 Elite FA VENTSPILS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
13.01.2019 10:00 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 3 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
13.01.2019 10:40 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 3 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
13.01.2019 11:00 FT WU13 FA VENTSPILS 3 : 1 FK TUKUMS 2000 / TSS
13.01.2019 11:20 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 4 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
13.01.2019 11:40 FT WU13 LRSS / FK BANDAVA 0 : 6 TALSU NSS
13.01.2019 12:00 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
13.01.2019 12:20 FT WU13 LIEPĀJAS FS 2 : 0 FK TUKUMS 2000 / TSS
13.01.2019 12:40 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 6 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
13.01.2019 13:00 FT WU13 FA VENTSPILS 1 : 4 TALSU NSS
13.01.2019 13:20 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 3 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
13.01.2019 13:40 FT WU13 LIEPĀJAS FS 4 : 1 LRSS / FK BANDAVA
19.01.2019 11:00 FT U13 LRSS / FK NĪCA 3 : 2 BROCĒNU NBJSS / SSS
19.01.2019 11:40 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 4 TALSU NSS
19.01.2019 12:30 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS
19.01.2019 13:10 FT U13 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 TALSU NSS
20.01.2019 10:00 FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 8 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
20.01.2019 10:00 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 4 SALDUS SS
20.01.2019 10:00 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
20.01.2019 10:40 FT U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 2 LIEPĀJAS FS IL 1
20.01.2019 10:40 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 5 : 5 SALDUS SS
20.01.2019 10:40 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 3 3 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
20.01.2019 11:20 FT U12 Elite TALSU NSS 7 : 1 BROCĒNU NBJSS
20.01.2019 11:25 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
20.01.2019 11:30 FT U11 Elite FA VENTSPILS 2 3 : 3 LIEPĀJAS FS IL 2
20.01.2019 12:00 FT U10 Attīstība TNSS / FK LAIDZE 7 : 1 BROCĒNU NBJSS
20.01.2019 12:05 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 2 : 11 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
20.01.2019 12:10 FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 1 LIEPĀJAS FS IL 1
20.01.2019 12:40 FT U12 Elite TALSU NSS 5 : 0 SALDUS SS
20.01.2019 12:50 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 2 : 3 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
20.01.2019 13:20 FT U10 Attīstība TNSS / FK LAIDZE 3 : 3 SALDUS SS
20.01.2019 13:30 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 3 2 : 7 LRSS / FK NĪCA
20.01.2019 14:00 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
20.01.2019 14:40 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 6 : 5 BROCĒNU NBJSS
26.01.2019 10:00 FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 3 FA VENTSPILS 2
26.01.2019 10:00 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 1 : 0 LIEPĀJAS FS JR
26.01.2019 10:40 FT U11 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 5 : 5 VITALITY ACADEMY
26.01.2019 10:40 FT U11 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 3 : 3 LRSS / FK NĪCA
26.01.2019 11:20 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 0 FA VENTSPILS 1
26.01.2019 11:30 FT U11 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 0 : 4 LIEPĀJAS FS JR
26.01.2019 12:00 FT U11 Attīstība VITALITY ACADEMY 9 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
26.01.2019 12:10 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 1 : 2 LRSS / FK NĪCA
26.01.2019 12:40 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 3 FA VENTSPILS 2
26.01.2019 13:20 FT U11 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 10 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
27.01.2019 12:00 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 8 : 0 FA VENTSPILS 2
27.01.2019 12:45 FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 0 LRSS / FK NĪCA
27.01.2019 13:30 FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 4 : 2 LRSS / FK NĪCA
27.01.2019 14:10 FT U12 Elite FA VENTSPILS 1 : 3 LIEPĀJAS FS AS 1
27.01.2019 14:50 FT U12 Elite SK UGĀLE 3 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
27.01.2019 15:40 FT U12 Elite SK UGĀLE 4 : 4 LIEPĀJAS FS AS 1
27.01.2019 16:20 FT U12 Elite FA VENTSPILS 4 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
02.02.2019 10:00 FT U11 Attīstība VITALITY ACADEMY 2 : 0 LRSS / FK NĪCA
02.02.2019 10:40 FT U11 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 1 : 0 LIEPĀJAS FS JR
02.02.2019 11:30 FT U11 Attīstība VITALITY ACADEMY 4 : 1 LIEPĀJAS FS JR
02.02.2019 12:10 FT U11 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 3 : 6 LRSS / FK NĪCA
03.02.2019 10:00 FT U14 SALDUS SS 1 : 0 LRSS / FK BANDAVA
03.02.2019 10:00 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 2 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
03.02.2019 10:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS 8 : 0 LRSS / VAIŅODE
03.02.2019 10:40 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
03.02.2019 11:20 FT U14 LRSS / FK BANDAVA 2 : 0 LRSS / FK NĪCA
03.02.2019 11:20 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 0 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
03.02.2019 12:00 FT U14 LRSS / VAIŅODE 0 : 0 SALDUS SS
03.02.2019 12:00 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
03.02.2019 12:40 FT U14 LRSS / FK NĪCA 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
03.02.2019 12:40 FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
03.02.2019 13:20 FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
09.02.2019 10:00 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 LRSS / FK BANDAVA
09.02.2019 10:30 FT U13 TALSU NSS 4 : 0 LIEPĀJAS FS IL 1
09.02.2019 10:40 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 9 : 0 LRSS / FK BANDAVA
09.02.2019 11:00 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 4 : 4 LIEPĀJAS FS IL 2
09.02.2019 11:20 FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 4 LRSS / FK NĪCA
09.02.2019 11:50 FT U11 Elite TALSU NSS 3 : 3 LIEPĀJAS FS IL 1
09.02.2019 12:00 FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 3 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
09.02.2019 12:30 FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 : 2 LIEPĀJAS FS IL 1
09.02.2019 12:40 FT U13 LRSS / FK BANDAVA 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
09.02.2019 13:10 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 9 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
09.02.2019 13:20 FT U11 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 4 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
09.02.2019 13:50 FT U13 TALSU NSS 2 : 3 LIEPĀJAS FS IL 2
09.02.2019 14:30 FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS IL 1
09.02.2019 15:10 FT U11 Elite TALSU NSS 1 : 2 LIEPĀJAS FS IL 2
16.02.2019 10:00 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 4 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
16.02.2019 10:00 FT U12 Elite SALDUS SS 1 : 2 FA VENTSPILS
16.02.2019 10:40 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 3 : 3 LIEPĀJAS FS AS 2
16.02.2019 10:40 FT U12 Elite BROCĒNU NBJSS 5 : 2 SK UGĀLE
16.02.2019 11:20 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 2 LRSS / FK NĪCA
16.02.2019 11:30 FT U12 Elite BROCĒNU NBJSS 2 : 2 FA VENTSPILS
16.02.2019 12:00 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
16.02.2019 12:10 FT U12 Elite SALDUS SS 1 : 1 SK UGĀLE
16.02.2019 12:40 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 3 LRSS / FK NĪCA
16.02.2019 13:20 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
17.02.2019 10:00 FT U10 Attīstība SALDUS SS 5 : 4 LRSS / VAIŅODE
17.02.2019 10:00 FT U14 LRSS / FK NĪCA 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
17.02.2019 10:40 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 4 : 3 LRSS / FK BANDAVA
17.02.2019 10:45 FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
17.02.2019 11:30 FT U10 Attīstība SALDUS SS 7 : 2 LRSS / FK BANDAVA
17.02.2019 11:30 FT U14 LRSS / FK NĪCA 0 : 1 KULDĪGAS NSS
17.02.2019 12:10 FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 5 LRSS / VAIŅODE
24.02.2019 11:00 FT WU13 LIEPĀJAS FS 0 : 3 TALSU NSS
24.02.2019 11:40 FT WU13 FA VENTSPILS 0 : 2 LRSS / FK BANDAVA
24.02.2019 12:20 FT WU13 FK TUKUMS 2000 / TSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS
24.02.2019 13:00 FT WU13 TALSU NSS 5 : 0 FA VENTSPILS
24.02.2019 13:40 FT WU13 LRSS / FK BANDAVA 1 : 4 FK TUKUMS 2000 / TSS
02.03.2019 10:00 FT U13 LIEPĀJAS FS IL 1 0 : 1 LIEPĀJAS FS IL 2
02.03.2019 10:00 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 8 : 0 KULDĪGAS NSS
02.03.2019 10:40 FT U10 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 4 KULDĪGAS NSS 2
02.03.2019 10:45 FT U13 LIEPĀJAS FS IL 1 2 : 0 LRSS / FK BANDAVA
02.03.2019 11:20 FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 2 TALSU NSS
02.03.2019 11:30 FT U13 LIEPĀJAS FS IL 2 5 : 2 LRSS / FK BANDAVA
02.03.2019 12:00 FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 0 : 4 TNSS / FK LAIDZE
02.03.2019 12:15 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 1 0 : 5 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
02.03.2019 12:40 FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 TALSU NSS
02.03.2019 13:00 FT U11 Elite LIEPĀJAS FS IL 2 0 : 5 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
02.03.2019 13:20 FT U10 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
03.03.2019 10:00 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 5 SALDUS SS
03.03.2019 10:00 FT U14 LRSS / VAIŅODE 1 : 2 LRSS / FK BANDAVA
03.03.2019 10:40 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 2 BROCĒNU NBJSS
03.03.2019 10:40 FT U14 LRSS / FK NĪCA 1 : 3 SALDUS SS
03.03.2019 11:20 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 6 FA VENTSPILS 1
03.03.2019 11:20 FT U14 KULDĪGAS NSS 4 : 1 LRSS / VAIŅODE
03.03.2019 12:00 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 2 FA VENTSPILS 2
03.03.2019 12:00 FT U14 SALDUS SS 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
03.03.2019 12:40 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 6 SALDUS SS
03.03.2019 12:40 FT U14 LRSS / FK BANDAVA 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
03.03.2019 13:20 FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 9 : 4 BROCĒNU NBJSS
03.03.2019 13:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS 3 : 2 KULDĪGAS NSS
03.03.2019 14:00 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 1 : 11 FA VENTSPILS 1
03.03.2019 14:40 FT U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 4 FA VENTSPILS 2
09.03.2019 10:00 FT U11 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FA VENTSPILS 1
09.03.2019 10:40 FT U11 Elite TALSU NSS 2 : 2 FA VENTSPILS 2
09.03.2019 11:30 FT U11 Elite TALSU NSS 3 : 4 FA VENTSPILS 1
09.03.2019 12:10 FT U11 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 4 : 2 FA VENTSPILS 2
24.03.2019 11:00 FT WU13 LRSS / FK BANDAVA 0 : 3 LIEPĀJAS FS
24.03.2019 11:40 FT WU13 FK TUKUMS 2000 / TSS 3 : 0 FA VENTSPILS
24.03.2019 12:20 FT WU13 TALSU NSS 6 : 0 LRSS / FK BANDAVA
24.03.2019 13:00 FT WU13 LIEPĀJAS FS 2 : 0 FA VENTSPILS
24.03.2019 13:40 FT WU13 TALSU NSS 6 : 0 FK TUKUMS 2000 / TSS
Rādīt ierakstus