FT U10 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FKL JR 1 4 7 2 1 1 13 4 9 1
FA VENTSPILS 2 2 6 2 0 0 7 3 4 2
FA VENTSPILS 2 6 2 0 0 16 1 15 3
FKL IL 1 4 4 1 1 2 5 6 -1 4
FKL IL 2 4 3 1 0 3 6 22 -16 5
KULDĪGAS NSS 2 3 1 0 1 14 5 9 6
TALSU NSS 2 0 0 0 2 3 23 -20 7
FT U10 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SK UGĀLE 6 16 5 1 0 18 2 16 1
BROCĒNU NBJSS 6 13 4 1 1 16 8 8 2
SALDUS SS 3 9 3 0 0 16 4 12 3
LRSS / FK NĪCA 6 9 3 0 3 16 13 3 4
LRSS / VAIŅODE 6 7 2 1 3 10 13 -3 5
FKL JR 2 3 6 2 0 1 8 7 1 6
KULDĪGAS NSS 2 6 6 2 0 4 8 11 -3 7
VITALITY ACADEMY 6 4 1 1 4 4 19 -15 8
FKL AO 3 0 0 0 3 0 8 -8 9
KAROSTAS FUTBOLS 3 0 0 0 3 1 12 -11 10
FT U11 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FKL IL 1 6 18 6 0 0 44 1 43 1
FKL IL 2 6 15 5 0 1 21 9 12 2
FA VENTSPILS 6 12 4 0 2 23 14 9 3
LRSS / GROBIŅAS SC 2 4 6 2 0 2 12 13 -1 4
TNSS / FK LAIDZE 6 6 2 0 4 14 42 -28 5
FKL JR 2 3 1 0 1 3 4 -1 6
FA VENTSPILS 2 4 0 0 0 4 4 17 -13 7
FKL AS 2 0 0 0 2 3 14 -11 8
LRSS / GROBIŅAS SC 4 0 0 0 4 6 16 -10 9
FT U11 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 2 4 1 1 0 5 4 1 1
SALDUS SS 2 4 1 1 0 4 3 1 2
SK UGĀLE 2 3 1 0 1 7 5 2 3
BROCĒNU NBJSS 2 0 0 0 2 3 7 -4 4
FT U12 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
LRSS / FK NĪCA 4 7 2 1 1 8 5 3 1
SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 4 6 2 0 2 7 12 -5 2
FA VENTSPILS 2 6 2 0 0 8 0 8 3
FKL IL 1 2 3 1 0 1 7 4 3 4
LRSS / GROBIŅAS SC 2 3 1 0 1 6 2 4 5
FKL IL 2 2 1 0 1 1 2 8 -6 6
TNSS / FK LAIDZE 2 0 0 0 2 1 8 -7 7
FT U12 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 4 12 4 0 0 32 5 27 1
LRSS / FK BANDAVA 4 9 3 0 1 20 12 8 2
FKL JR 4 3 1 0 3 21 16 5 3
FKL TB 4 0 0 0 4 3 43 -40 4
FT U13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
BROCĒNU NBJSS 4 9 3 0 1 19 9 10 1
KULDĪGAS NSS 2 4 1 1 0 6 3 3 2
SALDUS SS 2 3 1 0 1 7 8 -1 3
TNSS / FK LAIDZE 2 3 1 0 1 8 4 4 4
LRSS / FK BANDAVA 4 1 0 1 3 5 21 -16 5
FKL FT 0 0 0 0 0 0 0 0 6
LRSS / FK NĪCA 0 0 0 0 0 0 0 0 7
FT U14
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 4 9 3 0 1 16 7 9 1
BROCĒNU NBJSS 4 9 3 0 1 12 8 4 2
LRSS / FK BANDAVA 4 3 1 0 3 9 11 -2 3
SALDUS SS 4 3 1 0 3 4 15 -11 4
FT U16
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 4 12 4 0 0 60 16 44 1
KULDĪGAS NSS 4 9 3 0 1 37 21 16 2
FK BANDAVA / PRIEKULE 4 6 2 0 2 27 48 -21 3
BROCĒNU NBJSS 6 3 1 0 5 34 59 -25 4
SALDUS SS 2 2 0 0 0 2 4 18 -14 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
02.12.2017 10:00 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FKL IL 1
02.12.2017 10:40 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 3 FKL IL 2
02.12.2017 11:00 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
02.12.2017 11:30 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 7 FKL IL 1
02.12.2017 11:40 FT U13 KULDĪGAS NSS 2 : 2 LRSS / FK BANDAVA
02.12.2017 12:10 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 FKL IL 2
02.12.2017 12:30 FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
02.12.2017 13:10 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 LRSS / FK BANDAVA
05.12.2017 19:30 FT U16 BROCĒNU NBJSS 6 : 8 FK BANDAVA / PRIEKULE
09.12.2017 10:00 FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 2 FKL IL 2
09.12.2017 10:40 FT U10 A FKL JR 1 1 : 3 FKL IL 2
09.12.2017 11:00 FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 3 : 22 SALDUS SS
09.12.2017 11:30 FT U12 A LRSS / FK NĪCA 4 : 1 FKL IL 1
09.12.2017 12:10 FT U10 A FKL JR 1 0 : 0 FKL IL 1
09.12.2017 13:00 FT U12 A FKL IL 1 6 : 0 FKL IL 2
09.12.2017 13:40 FT U10 A FKL IL 1 4 : 0 FKL IL 2
16.12.2017 10:00 FT U14 KULDĪGAS NSS 7 : 1 SALDUS SS
16.12.2017 10:00 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 4 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 10:25 FT U10 B VITALITY ACADEMY 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 10:40 FT U12 B KULDĪGAS NSS 13 : 0 FKL TB
16.12.2017 10:50 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 0 : 3 SK UGĀLE
16.12.2017 11:15 FT U10 B VITALITY ACADEMY 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 11:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS 1 : 2 SALDUS SS
16.12.2017 11:40 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 0 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 12:00 FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 4 : 2 FKL JR
16.12.2017 12:05 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 2 SK UGĀLE
16.12.2017 12:30 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 12:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
16.12.2017 12:55 FT U10 B VITALITY ACADEMY 1 : 1 SK UGĀLE
16.12.2017 13:20 FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 10 : 2 FKL TB
16.12.2017 13:20 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 4 : 1 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 14:00 FT U12 B KULDĪGAS NSS 3 : 2 FKL JR
16.12.2017 14:40 FT U14 KULDĪGAS NSS 3 : 2 LRSS / FK BANDAVA
17.12.2017 11:00 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FA VENTSPILS
17.12.2017 11:00 FT U12 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
17.12.2017 11:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 : 1 FA VENTSPILS 2
17.12.2017 11:40 FT U12 A LRSS / FK NĪCA 1 : 2 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
17.12.2017 12:20 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 6 : 2 FA VENTSPILS 2
17.12.2017 12:20 FT U12 A LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
27.12.2017 12:00 FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 12 : 10 BROCĒNU NBJSS
03.01.2018 11:00 FT U11 A FA VENTSPILS 0 : 7 FKL IL 1
03.01.2018 11:40 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 6 FKL IL 2
03.01.2018 12:30 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 16 FKL IL 1
03.01.2018 13:10 FT U11 A FA VENTSPILS 4 : 5 FKL IL 2
04.01.2018 11:00 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC 2
04.01.2018 11:40 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 10 : 2 TNSS / FK LAIDZE
04.01.2018 12:20 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 6 TNSS / FK LAIDZE
04.01.2018 18:10 FT U14 SALDUS SS 1 : 4 KULDĪGAS NSS
04.01.2018 19:20 FT U16 KULDĪGAS NSS 13 : 1 SALDUS SS 2
07.01.2018 10:00 FT U11 A FKL AS 2 : 3 FKL JR
07.01.2018 10:40 FT U11 A FKL JR 0 : 2 FA VENTSPILS
07.01.2018 11:00 FT U11 B KULDĪGAS NSS 1 : 1 SALDUS SS
07.01.2018 11:20 FT U11 A FKL AS 1 : 11 FA VENTSPILS
07.01.2018 11:40 FT U13 BROCĒNU NBJSS 6 : 2 SALDUS SS
07.01.2018 12:20 FT U11 B KULDĪGAS NSS 4 : 3 SK UGĀLE
07.01.2018 13:00 FT U11 B BROCĒNU NBJSS 2 : 3 SALDUS SS
07.01.2018 13:40 FT U13 BROCĒNU NBJSS 8 : 1 LRSS / FK BANDAVA
07.01.2018 14:20 FT U11 B BROCĒNU NBJSS 1 : 4 SK UGĀLE
07.01.2018 15:00 FT U13 SALDUS SS 5 : 2 LRSS / FK BANDAVA
08.01.2018 18:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS 3 : 2 KULDĪGAS NSS
08.01.2018 19:30 FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 9 KULDĪGAS NSS
10.01.2018 18:10 FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 3 SALDUS SS 2
13.01.2018 10:00 FT U10 A KULDĪGAS NSS 13 : 3 TALSU NSS
13.01.2018 10:40 FT U10 A FKL JR 1 10 : 0 TALSU NSS
13.01.2018 11:20 FT U10 A KULDĪGAS NSS 1 : 2 FKL JR 1
13.01.2018 12:00 FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 3 FKL JR 2
13.01.2018 12:25 FT U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 0 FKL AO
13.01.2018 12:50 FT U10 B SK UGĀLE 3 : 0 FKL JR 2
13.01.2018 13:15 FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 FKL AO
13.01.2018 13:40 FT U10 B SK UGĀLE 5 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
13.01.2018 14:05 FT U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 5 FKL JR 2
13.01.2018 14:30 FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 3 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
13.01.2018 14:55 FT U10 B SK UGĀLE 4 : 0 FKL AO
13.01.2018 15:20 FT U10 B BROCĒNU NBJSS 4 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
14.01.2018 11:00 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 11:00 FT U10 A FKL IL 1 0 : 4 FA VENTSPILS
14.01.2018 11:25 FT U10 B SALDUS SS 5 : 0 VITALITY ACADEMY
14.01.2018 11:40 FT U10 A FKL IL 2 2 : 5 FA VENTSPILS 2
14.01.2018 11:50 FT U10 B SALDUS SS 5 : 2 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 12:15 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 5 : 0 VITALITY ACADEMY
14.01.2018 12:20 FT U12 B FKL JR 15 : 0 FKL TB
14.01.2018 12:40 FT U10 B VITALITY ACADEMY 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 13:00 FT U10 A FKL IL 2 1 : 12 FA VENTSPILS
14.01.2018 13:05 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 2 : 6 SALDUS SS
14.01.2018 13:40 FT U12 B KULDĪGAS NSS 7 : 1 LRSS / FK BANDAVA
14.01.2018 14:20 FT U10 A FKL IL 1 1 : 2 FA VENTSPILS 2
14.01.2018 15:00 FT U12 B FKL JR 2 : 9 KULDĪGAS NSS
14.01.2018 15:40 FT U12 B FKL TB 1 : 5 LRSS / FK BANDAVA
15.01.2018 18:40 FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 9 SALDUS SS
16.01.2018 19:30 FT U16 SALDUS SS 18 : 3 BROCĒNU NBJSS
18.01.2018 19:00 FT U16 KULDĪGAS NSS 10 : 4 FK BANDAVA / PRIEKULE
20.01.2018 10:00 FT U16 KULDĪGAS NSS 5 : 11 SALDUS SS
20.01.2018 10:00 FT U11 A FKL IL 1 3 : 1 FKL IL 2
20.01.2018 10:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 0 : 5 FKL IL 1
20.01.2018 11:20 FT U11 A FA VENTSPILS 2 1 : 4 FKL IL 2
20.01.2018 11:40 FT U12 A SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 4 : 1 TNSS / FK LAIDZE
20.01.2018 12:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
20.01.2018 13:00 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FA VENTSPILS
20.01.2018 13:40 FT U14 LRSS / FK BANDAVA 3 : 0 SALDUS SS
20.01.2018 14:20 FT U12 A SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 0 : 4 FA VENTSPILS
22.01.2018 18:40 FT U16 SALDUS SS - : - SALDUS SS 2
23.01.2018 19:30 FT U16 SALDUS SS 2 - : - SALDUS SS
27.01.2018 12:00 FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE - : - SALDUS SS 2
28.01.2018 10:00 FT U10 B LRSS / FK NĪCA - : - KAROSTAS FUTBOLS
28.01.2018 10:25 FT U10 B FKL AO - : - FKL JR 2
28.01.2018 10:50 FT U10 B FKL JR 2 - : - KAROSTAS FUTBOLS
28.01.2018 11:15 FT U10 B LRSS / FK NĪCA - : - FKL AO
28.01.2018 11:40 FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS - : - FKL AO
28.01.2018 12:05 FT U10 B LRSS / FK NĪCA - : - FKL JR 2
28.01.2018 12:30 FT U13 LRSS / FK NĪCA - : - BROCĒNU NBJSS
28.01.2018 13:10 FT U13 FKL FT - : - SALDUS SS
28.01.2018 13:50 FT U13 FKL FT - : - BROCĒNU NBJSS
28.01.2018 14:30 FT U13 LRSS / FK NĪCA - : - SALDUS SS
31.01.2018 18:10 FT U16 SALDUS SS 2 - : - BROCĒNU NBJSS
03.02.2018 16:00 FT U16 SALDUS SS - : - FK BANDAVA / PRIEKULE
04.02.2018 11:00 FT U10 A FA VENTSPILS - : - FA VENTSPILS 2
04.02.2018 11:00 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC - : - FKL AS
04.02.2018 11:40 FT U12 A FA VENTSPILS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
04.02.2018 11:40 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 - : - FKL JR
04.02.2018 12:20 FT U10 A FA VENTSPILS 2 - : - TALSU NSS
04.02.2018 12:40 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 - : - FKL AS
04.02.2018 13:00 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE - : - LRSS / GROBIŅAS SC
04.02.2018 13:20 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC - : - FKL JR
04.02.2018 13:40 FT U12 A FA VENTSPILS - : - LRSS / FK NĪCA
04.02.2018 14:20 FT U10 A FA VENTSPILS - : - TALSU NSS
04.02.2018 15:00 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE - : - LRSS / FK NĪCA
08.02.2018 19:00 FT U16 KULDĪGAS NSS - : - BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 11:00 FT U13 KULDĪGAS NSS - : - TNSS / FK LAIDZE
10.02.2018 11:00 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE - : - FKL JR
10.02.2018 11:00 FT U13 LRSS / FK BANDAVA - : - FKL FT
10.02.2018 11:40 FT U11 B KULDĪGAS NSS - : - SALDUS SS
10.02.2018 11:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 - : - FKL AS
10.02.2018 11:40 FT U13 FKL FT - : - LRSS / FK NĪCA
10.02.2018 12:20 FT U13 SALDUS SS - : - TNSS / FK LAIDZE
10.02.2018 12:20 FT U13 LRSS / FK BANDAVA - : - LRSS / FK NĪCA
10.02.2018 12:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 - : - FKL JR
10.02.2018 13:00 FT U11 B SK UGĀLE - : - BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 13:20 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE - : - FKL AS
10.02.2018 13:40 FT U13 KULDĪGAS NSS - : - SALDUS SS
10.02.2018 14:20 FT U11 B KULDĪGAS NSS - : - BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 15:00 FT U11 B SK UGĀLE - : - SALDUS SS
11.02.2018 09:00 FT U11 A FKL JR - : - FKL IL 1
11.02.2018 09:40 FT U11 A FKL AS - : - FKL IL 2
11.02.2018 10:20 FT U11 A FKL JR - : - FKL IL 2
11.02.2018 11:00 FT U11 A FA VENTSPILS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
11.02.2018 11:00 FT U11 A FKL AS - : - FKL IL 1
11.02.2018 11:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 - : - LRSS / GROBIŅAS SC 2
11.02.2018 11:40 FT U10 B FKL JR 2 - : - VITALITY ACADEMY
11.02.2018 12:05 FT U10 B FKL AO - : - LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 12:30 FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS - : - VITALITY ACADEMY
11.02.2018 12:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 - : - LRSS / GROBIŅAS SC
11.02.2018 12:55 FT U10 B FKL JR 2 - : - LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 13:20 FT U11 A FA VENTSPILS - : - LRSS / GROBIŅAS SC 2
11.02.2018 13:20 FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS - : - SALDUS SS
11.02.2018 13:45 FT U10 B FKL AO - : - VITALITY ACADEMY
11.02.2018 14:10 FT U10 B FKL JR 2 - : - SALDUS SS
11.02.2018 14:35 FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS - : - LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 15:00 FT U10 B FKL AO - : - SALDUS SS
12.02.2018 18:40 FT U16 SALDUS SS - : - KULDĪGAS NSS
14.02.2018 18:00 FT U16 SALDUS SS 2 - : - FK BANDAVA / PRIEKULE
18.02.2018 09:00 FT U12 A FKL IL 1 - : - LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2018 09:40 FT U12 A FKL IL 2 - : - SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.02.2018 10:40 FT U12 A FKL IL 2 - : - LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2018 11:00 FT U10 A FA VENTSPILS - : - KULDĪGAS NSS
18.02.2018 11:20 FT U12 A FKL IL 1 - : - SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.02.2018 11:40 FT U10 A FA VENTSPILS 2 - : - FKL JR 1
18.02.2018 12:40 FT U10 A FA VENTSPILS 2 - : - KULDĪGAS NSS
18.02.2018 13:20 FT U10 A FA VENTSPILS - : - FKL JR 1
24.02.2018 11:00 FT U10 B SALDUS SS - : - BROCĒNU NBJSS
24.02.2018 11:00 FT U12 B FKL JR - : - FKL TB
24.02.2018 11:25 FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 - : - SK UGĀLE
24.02.2018 11:40 FT U14 LRSS / FK BANDAVA - : - KULDĪGAS NSS
24.02.2018 11:50 FT U10 B BROCĒNU NBJSS - : - SK UGĀLE
24.02.2018 12:15 FT U10 B SALDUS SS - : - KULDĪGAS NSS 2
24.02.2018 12:20 FT U12 B KULDĪGAS NSS - : - FKL TB
24.02.2018 12:40 FT U10 B BROCĒNU NBJSS - : - KULDĪGAS NSS 2
24.02.2018 13:00 FT U14 LRSS / FK BANDAVA - : - SALDUS SS
24.02.2018 13:05 FT U10 B SALDUS SS - : - SK UGĀLE
24.02.2018 13:40 FT U12 B LRSS / FK BANDAVA - : - FKL JR
24.02.2018 14:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS - : - SALDUS SS
24.02.2018 15:00 FT U12 B LRSS / FK BANDAVA - : - KULDĪGAS NSS
24.02.2018 15:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS - : - KULDĪGAS NSS
24.02.2018 17:00 FT U16 SALDUS SS 2 - : - KULDĪGAS NSS
03.03.2018 11:00 FT U11 B SALDUS SS - : - SK UGĀLE
03.03.2018 11:40 FT U13 KULDĪGAS NSS - : - FKL FT
03.03.2018 12:00 FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE - : - KULDĪGAS NSS
03.03.2018 12:20 FT U11 B KULDĪGAS NSS - : - SK UGĀLE
03.03.2018 13:00 FT U11 B SALDUS SS - : - BROCĒNU NBJSS
03.03.2018 13:40 FT U13 TNSS / FK LAIDZE - : - LRSS / FK NĪCA
03.03.2018 14:20 FT U11 B KULDĪGAS NSS - : - BROCĒNU NBJSS
03.03.2018 15:00 FT U13 TNSS / FK LAIDZE - : - FKL FT
03.03.2018 15:40 FT U13 KULDĪGAS NSS - : - LRSS / FK NĪCA
04.03.2018 11:00 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE - : - FKL IL 2
04.03.2018 11:40 FT U10 A KULDĪGAS NSS - : - FKL IL 2
04.03.2018 12:20 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE - : - FKL IL 1
04.03.2018 13:00 FT U10 A KULDĪGAS NSS - : - FKL IL 1
04.03.2018 13:40 FT U10 A TALSU NSS - : - FKL IL 2
04.03.2018 14:20 FT U12 A FA VENTSPILS - : - FKL IL 2
04.03.2018 15:00 FT U10 A TALSU NSS - : - FKL IL 1
04.03.2018 15:40 FT U12 A FA VENTSPILS - : - FKL IL 1
Rādīt ierakstus