FT U10 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 6 18 6 0 0 38 5 33 1
FKL JR 1 6 13 4 1 1 20 6 14 2
FA VENTSPILS 2 6 12 4 0 2 17 13 4 3
KULDĪGAS NSS 6 9 3 0 3 29 15 14 4
FKL IL 1 6 5 1 2 3 9 13 -4 5
TALSU NSS 6 4 1 1 4 10 43 -33 6
FKL IL 2 6 0 0 0 6 6 34 -28 7
FT U10 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 9 27 9 0 0 36 14 22 1
SK UGĀLE 9 17 5 2 2 27 13 14 2
FKL JR 2 9 16 5 1 3 17 11 6 3
BROCĒNU NBJSS 9 14 4 2 3 21 20 1 4
LRSS / FK NĪCA 9 13 4 1 4 20 15 5 5
KULDĪGAS NSS 2 9 12 4 0 5 18 18 0 6
LRSS / VAIŅODE 9 10 3 1 5 11 19 -8 7
VITALITY ACADEMY 9 10 3 1 5 11 21 -10 8
KAROSTAS FUTBOLS 9 9 3 0 6 8 18 -10 9
FKL AO 9 3 1 0 8 3 23 -20 10
FT U11 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FKL IL 1 8 24 8 0 0 52 4 48 1
FKL IL 2 8 21 7 0 1 32 11 21 2
FA VENTSPILS 8 18 6 0 2 29 16 13 3
TNSS / FK LAIDZE 8 12 4 0 4 27 44 -17 4
FA VENTSPILS 2 8 10 3 1 4 16 19 -3 5
LRSS / GROBIŅAS SC 2 8 10 3 1 4 23 22 1 6
FKL JR 8 8 2 2 4 15 23 -8 7
FKL AS 8 1 0 1 7 10 44 -34 8
LRSS / GROBIŅAS SC 8 1 0 1 7 11 32 -21 9
FT U11 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
SALDUS SS 6 16 5 1 0 25 10 15 1
KULDĪGAS NSS 6 10 3 1 2 17 11 6 2
SK UGĀLE 6 4 1 1 4 14 26 -12 3
BROCĒNU NBJSS 6 4 1 1 4 11 20 -9 4
FT U12 A
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
FA VENTSPILS 6 16 5 1 0 21 1 20 1
LRSS / FK NĪCA 6 11 3 2 1 11 6 5 2
SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 6 9 3 0 3 11 15 -4 3
TNSS / FK LAIDZE 6 9 3 0 3 9 11 -2 4
FKL IL 1 6 9 3 0 3 12 11 1 5
LRSS / GROBIŅAS SC 6 6 2 0 4 12 19 -7 6
FKL IL 2 6 1 0 1 5 8 21 -13 7
FT U12 B
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 6 18 6 0 0 42 5 37 1
LRSS / FK BANDAVA 6 9 3 0 3 23 21 2 2
FKL JR 6 9 3 0 3 37 19 18 3
FKL TB 6 0 0 0 6 3 60 -57 4
FT U13
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 6 16 5 1 0 27 7 20 1
BROCĒNU NBJSS 6 15 5 0 1 23 10 13 2
TNSS / FK LAIDZE 6 12 4 0 2 19 11 8 3
LRSS / FK NĪCA 6 7 2 1 3 16 11 5 4
SALDUS SS 6 5 1 2 3 10 20 -10 5
LRSS / FK BANDAVA 6 4 1 1 4 9 29 -20 6
FKL FT 6 1 0 1 5 6 22 -16 7
FT U14
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
BROCĒNU NBJSS 6 15 5 0 1 24 10 14 1
KULDĪGAS NSS 6 12 4 0 2 21 14 7 2
LRSS / FK BANDAVA 6 6 2 0 4 13 16 -3 3
SALDUS SS 6 3 1 0 5 6 24 -18 4
FT U16
Team Spēles Punkti Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Iesistie V Ielaistie V Starpība Vieta
KULDĪGAS NSS 8 21 7 0 1 78 43 35 1
SALDUS SS 8 21 7 0 1 112 47 65 2
FK BANDAVA / PRIEKULE 8 12 4 0 4 61 79 -18 3
BROCĒNU NBJSS 8 6 2 0 6 47 70 -23 4
SALDUS SS 2 8 0 0 0 8 31 90 -59 5

Spēļu kalnedārs
Datums Laiks Grupa Norises vieta
02.12.2017 10:00 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FKL IL 1
02.12.2017 10:40 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 3 FKL IL 2
02.12.2017 11:00 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
02.12.2017 11:30 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 7 FKL IL 1
02.12.2017 11:40 FT U13 KULDĪGAS NSS 2 : 2 LRSS / FK BANDAVA
02.12.2017 12:10 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 FKL IL 2
02.12.2017 12:30 FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
02.12.2017 13:10 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 LRSS / FK BANDAVA
05.12.2017 19:30 FT U16 BROCĒNU NBJSS 6 : 8 FK BANDAVA / PRIEKULE
09.12.2017 10:00 FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 2 FKL IL 2
09.12.2017 10:40 FT U10 A FKL JR 1 3 : 1 FKL IL 2
09.12.2017 11:00 FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 3 : 22 SALDUS SS
09.12.2017 11:30 FT U12 A LRSS / FK NĪCA 4 : 1 FKL IL 1
09.12.2017 12:10 FT U10 A FKL JR 1 0 : 0 FKL IL 1
09.12.2017 13:00 FT U12 A FKL IL 1 6 : 0 FKL IL 2
09.12.2017 13:40 FT U10 A FKL IL 1 4 : 0 FKL IL 2
16.12.2017 10:00 FT U14 KULDĪGAS NSS 7 : 1 SALDUS SS
16.12.2017 10:00 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 4 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 10:25 FT U10 B VITALITY ACADEMY 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 10:40 FT U12 B KULDĪGAS NSS 13 : 0 FKL TB
16.12.2017 10:50 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 0 : 3 SK UGĀLE
16.12.2017 11:15 FT U10 B VITALITY ACADEMY 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 11:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS 1 : 2 SALDUS SS
16.12.2017 11:40 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 0 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 12:00 FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 4 : 2 FKL JR
16.12.2017 12:05 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 2 SK UGĀLE
16.12.2017 12:30 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 12:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
16.12.2017 12:55 FT U10 B VITALITY ACADEMY 1 : 1 SK UGĀLE
16.12.2017 13:20 FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 10 : 2 FKL TB
16.12.2017 13:20 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 4 : 1 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 14:00 FT U12 B KULDĪGAS NSS 3 : 2 FKL JR
16.12.2017 14:40 FT U14 KULDĪGAS NSS 3 : 2 LRSS / FK BANDAVA
17.12.2017 11:00 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FA VENTSPILS
17.12.2017 11:00 FT U12 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
17.12.2017 11:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 : 1 FA VENTSPILS 2
17.12.2017 11:40 FT U12 A LRSS / FK NĪCA 1 : 2 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
17.12.2017 12:20 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 6 : 2 FA VENTSPILS 2
17.12.2017 12:20 FT U12 A LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
27.12.2017 12:00 FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 12 : 10 BROCĒNU NBJSS
03.01.2018 11:00 FT U11 A FA VENTSPILS 0 : 7 FKL IL 1
03.01.2018 11:40 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 6 FKL IL 2
03.01.2018 12:30 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 16 FKL IL 1
03.01.2018 13:10 FT U11 A FA VENTSPILS 4 : 5 FKL IL 2
04.01.2018 11:00 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC 2
04.01.2018 11:40 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 10 : 2 TNSS / FK LAIDZE
04.01.2018 12:20 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 6 TNSS / FK LAIDZE
04.01.2018 18:10 FT U14 SALDUS SS 1 : 4 KULDĪGAS NSS
04.01.2018 19:20 FT U16 KULDĪGAS NSS 13 : 1 SALDUS SS 2
07.01.2018 10:00 FT U11 A FKL AS 2 : 3 FKL JR
07.01.2018 10:40 FT U11 A FKL JR 0 : 2 FA VENTSPILS
07.01.2018 11:00 FT U11 B KULDĪGAS NSS 1 : 1 SALDUS SS
07.01.2018 11:20 FT U11 A FKL AS 1 : 11 FA VENTSPILS
07.01.2018 11:40 FT U13 BROCĒNU NBJSS 6 : 2 SALDUS SS
07.01.2018 12:20 FT U11 B KULDĪGAS NSS 4 : 3 SK UGĀLE
07.01.2018 13:00 FT U11 B BROCĒNU NBJSS 2 : 3 SALDUS SS
07.01.2018 13:40 FT U13 BROCĒNU NBJSS 8 : 1 LRSS / FK BANDAVA
07.01.2018 14:20 FT U11 B BROCĒNU NBJSS 1 : 4 SK UGĀLE
07.01.2018 15:00 FT U13 SALDUS SS 5 : 2 LRSS / FK BANDAVA
08.01.2018 18:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS 3 : 2 KULDĪGAS NSS
08.01.2018 19:30 FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 9 KULDĪGAS NSS
10.01.2018 18:10 FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 3 SALDUS SS 2
13.01.2018 10:00 FT U10 A KULDĪGAS NSS 13 : 3 TALSU NSS
13.01.2018 10:40 FT U10 A FKL JR 1 10 : 0 TALSU NSS
13.01.2018 11:20 FT U10 A KULDĪGAS NSS 1 : 2 FKL JR 1
13.01.2018 12:00 FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 3 FKL JR 2
13.01.2018 12:25 FT U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 0 FKL AO
13.01.2018 12:50 FT U10 B SK UGĀLE 3 : 0 FKL JR 2
13.01.2018 13:15 FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 FKL AO
13.01.2018 13:40 FT U10 B SK UGĀLE 5 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
13.01.2018 14:05 FT U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 5 FKL JR 2
13.01.2018 14:30 FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 3 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
13.01.2018 14:55 FT U10 B SK UGĀLE 4 : 0 FKL AO
13.01.2018 15:20 FT U10 B BROCĒNU NBJSS 4 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
14.01.2018 11:00 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 11:00 FT U10 A FKL IL 1 0 : 4 FA VENTSPILS
14.01.2018 11:25 FT U10 B SALDUS SS 5 : 0 VITALITY ACADEMY
14.01.2018 11:40 FT U10 A FKL IL 2 2 : 5 FA VENTSPILS 2
14.01.2018 11:50 FT U10 B SALDUS SS 5 : 2 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 12:15 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 5 : 0 VITALITY ACADEMY
14.01.2018 12:20 FT U12 B FKL JR 15 : 0 FKL TB
14.01.2018 12:40 FT U10 B VITALITY ACADEMY 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 13:00 FT U10 A FKL IL 2 1 : 12 FA VENTSPILS
14.01.2018 13:05 FT U10 B LRSS / VAIŅODE 2 : 6 SALDUS SS
14.01.2018 13:40 FT U12 B KULDĪGAS NSS 7 : 1 LRSS / FK BANDAVA
14.01.2018 14:20 FT U10 A FKL IL 1 1 : 2 FA VENTSPILS 2
14.01.2018 15:00 FT U12 B FKL JR 2 : 9 KULDĪGAS NSS
14.01.2018 15:40 FT U12 B FKL TB 1 : 5 LRSS / FK BANDAVA
15.01.2018 18:40 FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 9 SALDUS SS
16.01.2018 19:30 FT U16 SALDUS SS 18 : 3 BROCĒNU NBJSS
18.01.2018 19:00 FT U16 KULDĪGAS NSS 10 : 4 FK BANDAVA / PRIEKULE
20.01.2018 10:00 FT U16 KULDĪGAS NSS 5 : 11 SALDUS SS
20.01.2018 10:00 FT U11 A FKL IL 1 3 : 1 FKL IL 2
20.01.2018 10:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 0 : 5 FKL IL 1
20.01.2018 11:20 FT U11 A FA VENTSPILS 2 1 : 4 FKL IL 2
20.01.2018 11:40 FT U12 A SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 4 : 1 TNSS / FK LAIDZE
20.01.2018 12:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
20.01.2018 13:00 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FA VENTSPILS
20.01.2018 13:40 FT U14 LRSS / FK BANDAVA 3 : 0 SALDUS SS
20.01.2018 14:20 FT U12 A SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 0 : 4 FA VENTSPILS
22.01.2018 18:40 FT U16 SALDUS SS 12 : 7 SALDUS SS 2
23.01.2018 19:30 FT U16 SALDUS SS 2 3 : 20 SALDUS SS
27.01.2018 12:00 FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 6 : 4 SALDUS SS 2
28.01.2018 10:00 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 2 KAROSTAS FUTBOLS
28.01.2018 10:25 FT U10 B FKL AO 0 : 1 FKL JR 2
28.01.2018 10:50 FT U10 B FKL JR 2 0 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
28.01.2018 11:15 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 3 : 0 FKL AO
28.01.2018 11:40 FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 4 : 0 FKL AO
28.01.2018 12:05 FT U10 B LRSS / FK NĪCA 0 : 0 FKL JR 2
28.01.2018 12:30 FT U13 LRSS / FK NĪCA 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
28.01.2018 13:10 FT U13 FKL FT 1 : 1 SALDUS SS
28.01.2018 13:50 FT U13 FKL FT 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2018 14:30 FT U13 LRSS / FK NĪCA 1 : 1 SALDUS SS
03.02.2018 16:00 FT U16 SALDUS SS 14 : 12 FK BANDAVA / PRIEKULE
04.02.2018 11:00 FT U10 A FA VENTSPILS 3 : 1 FA VENTSPILS 2
04.02.2018 11:00 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 FKL AS
04.02.2018 11:40 FT U12 A FA VENTSPILS 7 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.02.2018 11:40 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 1 : 1 FKL JR
04.02.2018 12:20 FT U10 A FA VENTSPILS 2 5 : 0 TALSU NSS
04.02.2018 12:40 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 7 : 1 FKL AS
04.02.2018 13:00 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.02.2018 13:20 FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 6 FKL JR
04.02.2018 13:40 FT U12 A FA VENTSPILS 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
04.02.2018 14:20 FT U10 A FA VENTSPILS 11 : 1 TALSU NSS
04.02.2018 15:00 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
07.02.2018 18:10 FT U16 SALDUS SS 2 2 : 7 BROCĒNU NBJSS
08.02.2018 19:00 FT U16 KULDĪGAS NSS 9 : 6 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 11:00 FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 2 TNSS / FK LAIDZE
10.02.2018 11:00 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 4 : 1 FKL JR
10.02.2018 11:00 FT U13 LRSS / FK BANDAVA 4 : 3 FKL FT
10.02.2018 11:40 FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 3 SALDUS SS
10.02.2018 11:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FKL AS
10.02.2018 11:40 FT U13 FKL FT 0 : 7 LRSS / FK NĪCA
10.02.2018 12:20 FT U13 SALDUS SS 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
10.02.2018 12:20 FT U13 LRSS / FK BANDAVA 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
10.02.2018 12:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 1 : 1 FKL JR
10.02.2018 13:00 FT U11 B SK UGĀLE 3 : 3 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 13:20 FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 9 : 1 FKL AS
10.02.2018 13:40 FT U13 KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
10.02.2018 14:20 FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 15:00 FT U11 B SK UGĀLE 2 : 7 SALDUS SS
11.02.2018 09:00 FT U11 A FKL JR 2 : 3 FKL IL 1
11.02.2018 09:40 FT U11 A FKL AS 1 : 3 FKL IL 2
11.02.2018 10:20 FT U11 A FKL JR 1 : 8 FKL IL 2
11.02.2018 11:00 FT U11 A FA VENTSPILS 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.02.2018 11:00 FT U11 A FKL AS 1 : 5 FKL IL 1
11.02.2018 11:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC 2
11.02.2018 11:40 FT U10 B FKL JR 2 2 : 1 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 12:05 FT U10 B FKL AO 1 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 12:30 FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 2 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 12:40 FT U11 A FA VENTSPILS 2 4 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.02.2018 12:55 FT U10 B FKL JR 2 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 13:20 FT U11 A FA VENTSPILS 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC 2
11.02.2018 13:20 FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 2 SALDUS SS
11.02.2018 13:45 FT U10 B FKL AO 0 : 4 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 14:10 FT U10 B FKL JR 2 1 : 2 SALDUS SS
11.02.2018 14:35 FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 1 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 15:00 FT U10 B FKL AO 2 : 3 SALDUS SS
12.02.2018 18:40 FT U16 SALDUS SS 6 : 9 KULDĪGAS NSS
14.02.2018 18:00 FT U16 SALDUS SS 2 6 : 11 FK BANDAVA / PRIEKULE
18.02.2018 09:00 FT U12 A FKL IL 1 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2018 09:40 FT U12 A FKL IL 2 2 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.02.2018 10:40 FT U12 A FKL IL 2 3 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2018 11:00 FT U10 A FA VENTSPILS 4 : 1 KULDĪGAS NSS
18.02.2018 11:20 FT U12 A FKL IL 1 1 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.02.2018 11:40 FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 4 FKL JR 1
18.02.2018 12:40 FT U10 A FA VENTSPILS 2 4 : 3 KULDĪGAS NSS
18.02.2018 13:20 FT U10 A FA VENTSPILS 4 : 1 FKL JR 1
24.02.2018 11:00 FT U10 B SALDUS SS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
24.02.2018 11:00 FT U12 B FKL JR 12 : 0 FKL TB
24.02.2018 11:25 FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 3 : 2 SK UGĀLE
24.02.2018 11:40 FT U14 LRSS / FK BANDAVA 2 : 4 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 11:50 FT U10 B BROCĒNU NBJSS 4 : 4 SK UGĀLE
24.02.2018 12:15 FT U10 B SALDUS SS 5 : 3 KULDĪGAS NSS 2
24.02.2018 12:20 FT U12 B KULDĪGAS NSS 5 : 0 FKL TB
24.02.2018 12:40 FT U10 B BROCĒNU NBJSS 0 : 4 KULDĪGAS NSS 2
24.02.2018 13:00 FT U14 LRSS / FK BANDAVA 2 : 1 SALDUS SS
24.02.2018 13:05 FT U10 B SALDUS SS 4 : 3 SK UGĀLE
24.02.2018 13:40 FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 3 : 4 FKL JR
24.02.2018 14:20 FT U14 BROCĒNU NBJSS 7 : 1 SALDUS SS
24.02.2018 15:00 FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 0 : 5 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 15:40 FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 18:00 FT U16 SALDUS SS 2 5 : 16 KULDĪGAS NSS
03.03.2018 11:00 FT U11 B SALDUS SS 4 : 1 SK UGĀLE
03.03.2018 11:40 FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 1 FKL FT
03.03.2018 12:20 FT U11 B KULDĪGAS NSS 7 : 1 SK UGĀLE
03.03.2018 13:00 FT U11 B SALDUS SS 7 : 2 BROCĒNU NBJSS
03.03.2018 13:40 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
03.03.2018 14:20 FT U11 B KULDĪGAS NSS 1 : 2 BROCĒNU NBJSS
03.03.2018 15:00 FT U13 TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FKL FT
03.03.2018 15:40 FT U13 KULDĪGAS NSS 5 : 1 LRSS / FK NĪCA
04.03.2018 11:00 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 FKL IL 2
04.03.2018 11:40 FT U10 A KULDĪGAS NSS 6 : 0 FKL IL 2
04.03.2018 12:00 FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 5 : 7 KULDĪGAS NSS
04.03.2018 12:20 FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 FKL IL 1
04.03.2018 13:00 FT U10 A KULDĪGAS NSS 5 : 2 FKL IL 1
04.03.2018 13:40 FT U10 A TALSU NSS 4 : 2 FKL IL 2
04.03.2018 14:20 FT U12 A FA VENTSPILS 2 : 0 FKL IL 2
04.03.2018 15:00 FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FKL IL 1
04.03.2018 15:40 FT U12 A FA VENTSPILS 3 : 0 FKL IL 1
Rādīt ierakstus