Kārtot pēc nosaukuma Grupa
Datums Nosaukums Grupa Norises vieta
14.04.2007 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / VAIŅODE 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
27.11.2016 11:00 Ziemas tūre meitenēm
01.12.2016 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 6 : 3 FK NĪCA
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 13 : 2 FK LIEPĀJA 1
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 2 : 9 SALDUS SS
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 1 : 5 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U14 FK LIEPĀJA 2 1 : 1 FK LIEPĀJA 1
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 4 : 3 FK LIEPĀJA 3
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 11 : 1 FK LIEPĀJA 2
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 B FA VENTSPILS 3 1 : 4 FK LIEPĀJA 5
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
03.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 4 : 3 LRSS / FK NĪCA
03.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 6 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 KULDĪGAS NSS
03.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 1 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
03.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 B FA VENTSPILS 3 3 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
04.12.2016 11:00 Ziemas tūre U8 A
04.12.2016 11:00 Ziemas tūre U8 B
08.12.2016 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 5 : 2 SALDUS SS
10.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 0 : 2 FK LIEPĀJA 4
10.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 5
10.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 4 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
10.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 6 : 3 FK LIEPĀJA 6
10.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 1 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 0 : 4 FK LIEPĀJA 4
10.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 TNSS / FK LAIDZE
10.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 3 : 1 FK LIEPĀJA 6
10.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 7 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 4 : 1 FK LIEPĀJA 5
10.12.2016 15:30 Futbols telpās FT U16 TNSS / FK LAIDZE 22 : 3 FK LIEPĀJA 1
10.12.2016 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 4 : 4 TALSI / FK LAIDZE
11.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 4 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 LRSS / VAIŅODE
11.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 3 : 1 LRSS / VAIŅODE
12.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 25 : 0 BROCĒNU NBJSS
13.12.2016 16:30 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
13.12.2016 17:10 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 2 3 : 1 FK LIEPĀJA 1
13.12.2016 17:50 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
13.12.2016 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 3 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
17.12.2016 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 6 : 1 FC NIKERS
18.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
18.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 A
18.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 B
18.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 0 : 6 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FK LIEPĀJA 3
18.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
18.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 3
18.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 4 : 9 TNSS / FK LAIDZE
19.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 4 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
21.12.2016 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 2 : 4 GROBIŅAS SC
27.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 11 : 1 SK UGĀLE
27.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 3 BROCĒNU NBJSS
27.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 10 : 1 FK LIEPĀJA 1
27.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 4 FK LIEPĀJA 4
27.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 6 : 2 BROCĒNU NBJSS
27.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 8 : 6 SK UGĀLE
27.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 1 : 8 FK LIEPĀJA 4
27.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 2 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 5 : 1 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 1 : 1 FK LIEPĀJA 6
28.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 8 : 1 FK LIEPĀJA 5
28.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 1 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 15:20 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 8 : 0 FK LIEPĀJA 5
28.12.2016 16:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 7 : 2 FK LIEPĀJA 6
29.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 2 : 6 FK LIEPĀJA 2
29.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 3 8 : 2 FK LIEPĀJA 4
29.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 10 : 3 FK LIEPĀJA 5
29.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 6 : 7 FK LIEPĀJA 3
29.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
30.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 A
03.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 3
03.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 8 : 2 FK LIEPĀJA 4
03.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
03.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 3 6 : 0 FK LIEPĀJA 5
03.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 3 : 3 FK LIEPĀJA 3
03.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 16 : 1 FK LIEPĀJA 4
03.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
03.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 4 : 5 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 FK LIEPĀJA 5
04.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 0 : 1 SALDUS SS
04.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 0 : 3 FA VENTSPILS 2
04.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 FA VENTSPILS 3
04.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 2 SALDUS SS
04.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FA VENTSPILS 1
04.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 3 : 2 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 3 : 5 FA VENTSPILS 2
04.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
04.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 3 : 2 FK LIEPĀJA 5
04.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
04.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 4 : 1 FA VENTSPILS 1
04.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 5 : 7 FK LIEPĀJA 2
04.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 4 : 2 FA VENTSPILS 3
04.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 1 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
05.01.2017 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 10 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 4 SALDUS SS
07.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
07.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
07.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B FK LIEPĀJA 3 3 : 10 SALDUS SS
07.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 FK LIEPĀJA 2
07.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 4 : 1 FK LIEPĀJA 1
07.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 11 : 3 FK LIEPĀJA 3
07.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 GROBIŅAS SC
09.01.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 25 : 2 FK LIEPĀJA 1
11.01.2017 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 7 : 7 SALDUS SS
12.01.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 8 : 2 FC NIKERS
14.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 FK LIEPĀJA 3
14.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS
14.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
14.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 5 1 : 2 SALDUS SS
14.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 3 FK LIEPĀJA 1
14.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 2 : 4 KULDĪGAS NSS
14.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 3
14.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
14.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 2 FK LIEPĀJA 2
14.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 5 : 3 SALDUS SS
14.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 1 : 9 FK LIEPĀJA 1
14.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 5 1 : 13 BROCĒNU NBJSS
14.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 TALSU NSS
14.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 1 : 9 SALDUS SS
14.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 FA VENTSPILS 2
14.01.2017 15:30 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 TALSU NSS
14.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 3 : 2 TALSI / FK LAIDZE
14.01.2017 16:10 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 2
14.01.2017 17:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 3 : 5 VENTSPILS AUGSTSKOLA
15.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 6 2 : 3 FK LIEPĀJA 4
15.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 0 : 3 TNSS / FK LAIDZE
15.01.2017 11:00 Ziemas tūre U8 AB
15.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 5 4 : 2 FK LIEPĀJA 6
15.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
15.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 4 4 : 2 FK LIEPĀJA 5
15.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
15.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 0 : 10 FA VENTSPILS 1
15.01.2017 14:50 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
15.01.2017 15:30 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 1 : 5 FA VENTSPILS 2
19.01.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 2 : 4 FK NĪCA
21.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 1 : 8 KULDĪGAS NSS
21.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 LRSS / VAIŅODE
21.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 0 : 6 FA VENTSPILS 1
21.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 6 : 0 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 0 : 15 LRSS / GROBIŅAS SC
21.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 5 SALDUS SS
21.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 6 0 : 3 FK LIEPĀJA 5
21.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 5 : 2 FA VENTSPILS 2
21.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 3 : 0 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
21.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 10 LRSS / FK NĪCA
21.01.2017 13:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 1 9 : 3 BROCĒNU NBJSS
21.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 0 : 2 SALDUS SS
21.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 4 11 : 0 FK LIEPĀJA 6
21.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 0 : 4 FA VENTSPILS 1
21.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 2 : 4 LRSS / FK NĪCA
21.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 2 : 3 FA VENTSPILS 2
21.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 TNSS / FK LAIDZE
21.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 5 1 : 9 FK LIEPĀJA 4
21.01.2017 16:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 4 FK BANDAVA / PRIEKULE
22.01.2017 11:00 Ziemas tūre U9 AB
22.01.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
23.01.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 3 : 13 SALDUS SS
28.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 3 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 0 : 18 SALDUS SS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 3 : 3 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 5 : 2 SK UGĀLE
28.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 3 SALDUS SS
28.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 9 : 0 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 1 : 4 FA VENTSPILS 2
28.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 7 : 2 SK UGĀLE
28.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 6 : 3 KULDĪGAS NSS 2
28.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 1 : 0 FA VENTSPILS 1
28.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 2 SALDUS SS
28.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 4 FA VENTSPILS 1
28.01.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 2 : 9 TALSI / FK LAIDZE
28.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 1 : 1 FA VENTSPILS 2
28.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 4 : 4 GROBIŅAS SC
29.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 1 : 12 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 3 3 : 1 FK LIEPĀJA 4
29.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 3 : 3 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 13 : 2 FK LIEPĀJA 1
29.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 3 4 : 5 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 1
29.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 9 : 4 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 1 : 4 FK LIEPĀJA 3
29.01.2017 16:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
30.01.2017 18:30 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 9 : 8 TNSS / FK LAIDZE
02.02.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 8 : 2 FK BANDAVA / PRIEKULE
04.02.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 10 : 10 FK LIEPĀJA 1
04.02.2017 11:00 Ziemas tūre U8 A
04.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 2 : 4 FC NIKERS
04.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 2 : 2 FK NĪCA
05.02.2017 11:00 Ziemas tūre U8 B
06.02.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 8 : 8 FK LIEPĀJA 2
08.02.2017 18:30 Futbols telpās FT U16 TNSS / FK LAIDZE 15 : 1 BROCĒNU NBJSS
11.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 2 FK LIEPĀJA 5
11.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 3 : 5 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 0 : 8 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 1 : 2 FK LIEPĀJA 3
11.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 7 : 0 FK LIEPĀJA 6
11.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 FK LIEPĀJA 5
11.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 1 : 6 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 2 2 : 6 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 1 : 7 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 4 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 1 : 7 FK LIEPĀJA 3
11.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 2 : 4 VENTSPILS AUGSTSKOLA
11.02.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 4 : 1 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 TNSS / FK LAIDZE
11.02.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 3 SALDUS SS
11.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 9 : 0 FK LIEPĀJA 6
12.02.2017 11:00 Ziemas tūre meitenēm
12.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 B
16.02.2017 18:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 6 : 6 SALDUS SS
18.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 3
18.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 6 : 1 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 1
18.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
18.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 5 : 0 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 3 : 4 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 11:30 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 1 6 : 7 SALDUS SS
18.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 1 : 2 FK LIEPĀJA 2
18.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 3 BROCĒNU NBJSS
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 9 : 1 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 6 SALDUS SS
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
18.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
18.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 3 LRSS / FK NĪCA
18.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 10 : 4 FK LIEPĀJA 3
18.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 3 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 6 : 1 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 00:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.02.2017 00:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 0 : 6 TNSS / FK LAIDZE
19.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 0 : 8 FK LIEPĀJA 4
19.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 5 : 2 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 4 : 4 FK LIEPĀJA 3
19.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 4 : 0 TALSU NSS
19.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 2 : 5 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 1 : 3 FK LIEPĀJA 4
19.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 4 FK LIEPĀJA 3
19.02.2017 13:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 9 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
19.02.2017 13:00 U15 (2002) Kurzemes izlase
19.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 8 : 2 TALSU NSS
19.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 3 : 10 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 6 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 6 : 1 FA VENTSPILS 2
19.02.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 2 TALSI / FK LAIDZE
20.02.2017 11:00 21.02.2017 16:00 U15 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
23.02.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 FC NIKERS
23.02.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 4 : 7 FK BANDAVA / PRIEKULE
25.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
25.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 14 : 4 FK LIEPĀJA 2
26.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
26.02.2017 13:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
27.02.2017 11:00 28.02.2017 16:00 U14 (2003) reģionālo izlašu turnīrs
28.02.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 3 : 3 TALSI / FK LAIDZE
02.03.2017 15:30 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 2 : 10 FA VENTSPILS 1
02.03.2017 16:10 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 5 : 1 TNSS / FK LAIDZE
02.03.2017 16:50 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 4 : 2 FA VENTSPILS 2
02.03.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 VENTSPILS AUGSTSKOLA
04.03.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
04.03.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 1 : 2 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 11:00 05.03.2017 15:00 U13 (2004) Kurzemes izlase
04.03.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.03.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 3 FK LIEPĀJA 1
04.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A PF 1 FA VENTSPILS 2 2 : 1 KULDĪGAS NSS
04.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A PF 2 FK LIEPĀJA 4 5 : 4 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 0 : 0 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 1
04.03.2017 15:20 Futbols telpās FT U12 A Par 3.vietu KULDĪGAS NSS 4 : 6 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 16:00 Futbols telpās FT U12 A Par 1.vietu FA VENTSPILS 2 0 : 1 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 2 : 5 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U14 PF 1 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 KULDĪGAS NSS
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 PF 1 TNSS / FK LAIDZE 9 : 4 FK LIEPĀJA 1
05.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 2 FK LIEPĀJA 5
05.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U14 PF 2 SALDUS SS 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
05.03.2017 12:00 Futbols telpās FT U16 PF 2 SALDUS SS 7 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
05.03.2017 12:30 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 3 : 2 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 Par 3.vietu SALDUS SS 2 : 3 KULDĪGAS NSS
05.03.2017 13:10 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 8 : 0 FK LIEPĀJA 5
05.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U16 Par 3.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 10 : 4 FK LIEPĀJA 1
05.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 Par 1.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 TNSS / FK LAIDZE
05.03.2017 14:20 Futbols telpās FT U16 Par 1.vietu TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 SALDUS SS
07.03.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 7 : 6 TALSI / FK LAIDZE
09.03.2017 20:15 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 7 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
10.03.2017 10:00 Kurzemes skolu fināls 4.-5. kl.
10.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U11 A PF 1 FA VENTSPILS 1 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
10.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U11 A PF 2 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
10.03.2017 12:20 Futbols telpās FT U13 PF 1 LRSS / GROBIŅAS SC 9 : 1 SALDUS SS
10.03.2017 13:00 Futbols telpās FT U13 PF 2 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
11.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A Par 3.vietu LRSS / FK NĪCA 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
11.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 A Par 1.vietu FA VENTSPILS 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 1
11.03.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 Par 3.vietu BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
11.03.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 Par 1.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 4 TNSS / FK LAIDZE
13.03.2017 11:00 Ziemas tūre U8 A
13.03.2017 11:00 Latvijas reģionu fināls futbolā telpās U14
14.03.2017 11:00 Ziemas tūre U8 B
15.03.2017 11:00 Ziemas tūre meitenēm
16.03.2017 11:00 Ziemas tūre U9 AB
17.03.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
29.03.2017 9:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
05.04.2017 9:00 U13 (2004) Kurzemes izlase
14.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
14.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
15.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 0 FKL FT 1
15.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 0 FKL FT 2
15.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 4 : 0 FKL FT 2
15.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 1 FKL FT 1
19.04.2017 13:00 Kurzemes skolu fināls 8.-9. kl.
19.04.2017 9:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
20.04.2017 9:00 U15 (2002) Kurzemes izlase
21.04.2017 10:00 23.04.2017 17:00 U15 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 1 SK UGĀLE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 0 : 1 TĀRGALE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 1 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 0 FKL AS 2
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 1 SK UGĀLE
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
23.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 0 TĀRGALE
23.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 2 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 4 FKL JR
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 0 : 2 SK UGĀLE
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 4 TĀRGALE
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 1 : 4 FKL JR
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
26.04.2017 11:00 Kurzemes skolu fināls 6.-7. kl.
28.04.2017 10:00 30.04.2017 17:00 U14 (2003) Mācību - treniņu spēles
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 4 : 0 KULDĪGAS NSS
30.04.2017 10:00 Kurzemes tūre U9A
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 1 : 0 KULDĪGAS NSS
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 5 FA VENTSPILS 1
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 0 : 4 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
05.05.2017 10:00 07.05.2017 17:00 U13 (2004) Mācību - treniņu spēles
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 1 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 3 FKL KK
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 1 8 : 0 FKL JR
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL KK 1 : 3 FKL FT 2
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 1 : 3 FKL FT 2
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 4 FKL FT 2
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 1 6 : 0 FKL KK
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 6 : 0 FKL KK
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 0 : 7 FKL FT 1
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 7 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 7 FKL FT 1
07.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
07.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 5 : 0 FKL AS 1
07.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
07.05.2017 11:00 Kurzemes tūre meitenēm
07.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
07.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 0 : 5 FKL KK
07.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 TALSU NSS
07.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 FKL KK
07.05.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 3 TALSU NSS
07.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FKL AS 1
07.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
13.05.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 0 : 4 FK ROJA / KOLKA
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 3 : 1 TALSU NSS
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 2 BROCĒNU NBJSS
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 1 : 3 SALDUS SS
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL AS 1
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 1 : 3 FKL KK
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 3 : 1 FKL JR
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 3 : 1 FKL AS 2
14.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 4 FKL KK
14.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 FKL AS 1
14.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 5 SALDUS SS
14.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 2 FKL AS 2
14.05.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 4 : 0 TALSU NSS
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 FKL KK
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FKL AS 1
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 4 : 3 FKL KB
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 6 SALDUS SS
14.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 4 FKL JR
14.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
18.05.2017 9:00 21.05.2017 17:00 Meiteņu (2002- 2005) talantu skate
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 1 : 7 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
20.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
20.05.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 0 : 7 GROBIŅAS SC*
20.05.2017 16:30 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 1 : 0 TALSI / FK LAIDZE
20.05.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 8 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
21.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
27.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
27.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 SALDUS SS
27.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 SALDUS SS
27.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 BROCĒNU NBJSS
28.05.2017 14:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 3 : 0 SK SUPER NOVA
28.05.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 JFC DOBELE 0 : 0 FK SENČI
29.05.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 0 : 2 FA VENTSPILS 1
29.05.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 2 FA VENTSPILS 2
29.05.2017 14:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 3 : 1 FA VENTSPILS 2
29.05.2017 14:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 1 FA VENTSPILS 1
29.05.2017 15:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 6 : 1 FKL AS 1
29.05.2017 15:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
30.05.2017 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 1 0 : 6 FKL JS 1
30.05.2017 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 2 1 : 2 FKL JS 2
30.05.2017 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 2 0 : 7 FKL JS 1
30.05.2017 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 1 0 : 7 FKL JS 2
03.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
03.06.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 1 : 6 FC NIKERS
04.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
04.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts veterāniem 40+
04.06.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 4 : 0 JFC DOBELE
06.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B`
06.06.2017 9:00 09.06.2017 17:00 U15 (2002) + vārtsargu talantu skate
07.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 3 FKL KK
07.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 5 FKL FT 1
07.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
07.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
07.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
07.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
07.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 : 6 FKL KK
07.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 0 : 1 FKL FT 1
07.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 1 : 0 BROCĒNU NBJSS
07.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 3 : 0 SALDUS SS
07.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 6 FKL FT 1
07.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 1 : 3 FKL KK
07.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 2 : 4 SALDUS SS
07.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 1 : 1 KULDĪGAS NSS
08.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 0 FA VENTSPILS 1
08.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 0 : 0 FA VENTSPILS 2
08.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
08.06.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 2 FA VENTSPILS 2
08.06.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
08.06.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 0 TALSU NSS
08.06.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FA VENTSPILS 2
10.06.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 6 : 0 FK SENČI
11.06.2017 9:00 14.06.2017 17:00 U14 (2003) talantu skate
12.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 3 : 1 FKL FT 1
12.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL JS 1
12.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 FKL JS 1
12.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 4 : 5 FKL FT 2
12.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 FKL FT 2
12.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 FKL FT 1
13.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 3 FKL FT 1
13.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 3 FKL FT 1
13.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 5 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 0 : 1 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 1 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL FT 1
13.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL FT 1
13.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 2 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 0 : 2 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 2 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL FT 1
13.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL FT 1
13.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 1 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 2 : 2 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 2 : 2 TNSS / FK LAIDZE
15.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 4 : 0 FKL KK
15.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 7 FKL FT 1
15.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 4 : 0 FKL KK
15.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 4 FKL KK
15.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 1 : 3 FKL FT 1
15.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
15.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FKL FT 1
15.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 1 : 4 FKL KK
15.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FKL FT 1
15.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 2 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
15.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 2 : 4 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 2 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
15.06.2017 9:00 18.06.2017 17:00 U15 (2002) FA kauss
16.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 0 TĀRGALE
16.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 3 : 5 SALDUS SS
16.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 3 : 3 SK UGĀLE
16.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
16.06.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS
16.06.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 1 : 2 BROCĒNU NBJSS
16.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 3 KULDĪGAS NSS
16.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 2 SALDUS SS
16.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 1 SK UGĀLE
16.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 3 : 1 TĀRGALE
17.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts pludmales futbolā
17.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 1 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.06.2017 13:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 2 : 5 FC NIKERS
17.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 2 : 4 SALDUS SS
17.06.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 2 : 1 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
17.06.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 6 : 0 JFC DOBELE
18.06.2017 14:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 8 : 0 TALSI / FK LAIDZE
20.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL KB
20.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 6 : 0 FKL AS 2
20.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 3 FKL JR
20.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 7 : 2 FKL KB
20.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FKL JR
20.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 8 : 1 FKL AS 2
20.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL AS 2
20.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 8 : 1 FKL JR
20.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 5 : 3 FKL KB
21.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
21.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B SALDUS SS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 19:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK SENČI 1 : 14 GROBIŅAS SC*
27.06.2017 9:00 30.06.2017 17:00 U13 (2004) talantu skate
30.06.2017 20:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 3 : 9 SK SUPER NOVA
05.07.2017 19:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 0 : 0 FC NIKERS
08.07.2017 10:00 Kurzemes čempionāts pludmales futbolā
08.07.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 0 : 2 TALSI / FK LAIDZE
10.07.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 5 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
14.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
15.07.2017 10:00 Kurzemes čempionāts pludmales futbolā
15.07.2017 13:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 6 : 2 FC NIKERS
15.07.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK SENČI 2 : 7 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
15.07.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 1 : 1 JFC DOBELE
16.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
19.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
19.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 1 10 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 2 4 : 1 SALDUS SS
19.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 1 17 : 0 SALDUS SS
19.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 2 4 : 1 LRSS / FK NĪCA
20.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 FKL JR
20.07.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
20.07.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 FKL JR
22.07.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 4 : 3 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
23.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 2 : 0 TĀRGALE
23.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 1 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 3 TĀRGALE
23.07.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 0 : 2 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 6 : 0 SALDUS SS
23.07.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 2 : 2 BROCĒNU NBJSS
23.07.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 1 : 2 TĀRGALE
23.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 7 : 0 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 4 : 2 TĀRGALE
23.07.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 JFC DOBELE 0 : 1 FK KAROSTA
24.07.2017 11:00 Kurzemes tūre meitenēm
25.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 5 : 0 FKL FT 2
25.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 1 : 0 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 FKL KK
25.07.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 2 FKL AS 1
25.07.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 0 : 1 FA VENTSPILS 2
25.07.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FKL AS 1
25.07.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 7 : 0 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 2 FKL FT 2
25.07.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 6 FKL KK
25.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 TALSU NSS
25.07.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 0 : 8 FKL KK
26.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
26.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
27.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 4 : 0 SALDUS SS
27.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 9 : 0 LRSS / FK NĪCA
27.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 8 : 0 BROCĒNU NBJSS
27.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 1 : 2 FKL JS 2
27.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
27.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 15 FKL JS 2
27.07.2017 6:00 30.07.2017 17:00 Starptautiskais turnīrs U14 (2003) - Turku, Somija
28.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
29.07.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 4 : 3 FC NIKERS
29.07.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 13 : 0 FK ROJA / KOLKA
30.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
30.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 8 : 1 FKL JS 2
30.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 3 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 2 : 2 FKL JS 1
30.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL JS 2
30.07.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 0 : 8 FKL JS 1
30.07.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 9 : 1 FK SENČI
01.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 1 : 1 FKL FT 2
01.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 0 : 6 FA VENTSPILS 1
01.08.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL FT 2
03.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
03.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
03.08.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
03.08.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B SALDUS SS 3 : 5 KULDĪGAS NSS
05.08.2017 17:30 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FC NIKERS 5 : 0 JFC DOBELE
07.08.2017 9:00 10.08.2017 17:00 Meiteņu (2004- 2005) talantu skate
08.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 0 TALSU NSS
08.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 3 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 2 : 0 TALSU NSS
08.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 2 : 1 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 0 : 3 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 5 : 0 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 TALSU NSS
09.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 1 : 1 FKL FT 1
09.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 1 TNSS / FK LAIDZE
09.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS 0 : 8 FKL FT 2
09.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
09.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS 0 : 2 FKL FT 1
09.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 4 FA VENTSPILS 1
09.08.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 FKL FT 2
10.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
10.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 1 FKL KB
10.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 1 : 2 FKL AS 2
10.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 0 : 2 FKL JR
10.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 5 : 0 FKL KB
10.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 3 : 0 FKL JR
10.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 3 FKL AS 2
10.08.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 2 FKL AS 2
10.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 3 : 1 FKL JR
10.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 2 FKL KB
12.08.2017 10:00 Kurzemes čempionāts pludmales futbolā
13.08.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 2 : 2 FK KAROSTA
13.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 6 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
14.08.2017 9:00 17.08.2017 17:00 Meiteņu (2003- 2005) talantu skate
15.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 5 : 0 FKL KK
15.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 4 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 1 : 0 FKL KK
15.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 4 : 1 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 3 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 0 : 1 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 3 : 4 FKL KK
16.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
17.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 LRSS / VAIŅODE
17.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 SALDUS SS
17.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
17.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 1 : 0 SALDUS SS
17.08.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 SALDUS SS
17.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 4 : 1 LRSS / VAIŅODE
19.08.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK SENČI 3 : 1 FK ROJA / KOLKA
20.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
20.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts veterāniem 40+
20.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FC NIKERS 1 : 9 FK KAROSTA
20.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 JFC DOBELE 3 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
21.08.2017 11:00 Kurzemes tūre meitenēm
21.08.2017 9:00 24.08.2017 17:00 U14 (2003) +vārsargu talantu skate
22.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 3 : 0 SALDUS SS
22.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 2 : 3 TNSS / FK LAIDZE
22.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
22.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 10 : 0 SALDUS SS
23.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
26.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 1 : 1 FK SENČI
27.08.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 7 : 0 FK ROJA / KOLKA
27.08.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 JFC DOBELE 1 : 3 TALSI / FK LAIDZE
27.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 1 : 4 SK SUPER NOVA
27.08.2017 9:00 30.08.2017 17:00 U13 (2004) talantu skate
29.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
29.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 1 5 : 0 FKL FT 2
29.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 1 2 : 0 FKL JS 2
29.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 1 : 0 FKL FT 1
29.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
29.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FKL FT 2
29.08.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL JS 2
29.08.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 4 FKL JS 1
02.09.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 3 : 2 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
02.09.2017 17:30 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 3 : 0 JFC DOBELE
03.09.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
03.09.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
03.09.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 1 : 8 GROBIŅAS SC*
09.09.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 1 : 2 SK SUPER NOVA
10.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss WU10
13.09.2017 12:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
14.09.2017 12:00 U13 (2004) Kurzemes izlase
15.09.2017 10:00 17.09.2017 17:00 U13 (2004) Mācību - treniņu spēles
16.09.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FC NIKERS 0 : 3 FK SENČI
17.09.2017 11:00 Kurzemes čempionāts veterāniem 40+
17.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa KULDĪGAS NSS 1 : 4 FKL JR
17.09.2017 11:40 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 0 : 0 SK UGĀLE
17.09.2017 12:20 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa SK UGĀLE 1 : 1 KULDĪGAS NSS
17.09.2017 13:00 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 1 : 0 FKL JR
17.09.2017 13:40 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa SK UGĀLE 0 : 0 FKL JR
17.09.2017 14:20 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 5 : 3 KULDĪGAS NSS
17.09.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 0 : 11 GROBIŅAS SC*
17.09.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FC NIKERS 4 : 1 TALSI / FK LAIDZE
22.09.2017 10:00 24.09.2017 17:00 U14 (2003) Mācību - treniņu spēles
23.09.2017 14:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK SENČI 0 : 10 FK KAROSTA
24.09.2017 11:00 Kurzemes kauss futbolā 7 pret 7
24.09.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 6 : 1 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
30.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 0 : 6 FKL JS 2
30.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL FT 1
30.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 FKL FT 2
30.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa BROCĒNU NBJSS 3 : 2 SALDUS SS
30.09.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FKL FT 1
30.09.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa FKL JS 2 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.09.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 SALDUS SS
30.09.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FKL FT 2 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
30.09.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.09.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa FKL JS 2 4 : 3 FKL FT 1
30.09.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
30.09.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FKL FT 2 4 : 1 SALDUS SS
01.10.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa SALDUS SS 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
01.10.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa FKL AS 1 3 : 2 FKL AS 2
01.10.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa SALDUS SS 1 : 1 FKL AS 2
01.10.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa BROCĒNU NBJSS 2 : 4 FKL AS 1
01.10.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa SALDUS SS 1 : 4 FKL AS 1
01.10.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL AS 2
08.10.2017 11:00 Kurzemes Kauss U10 fināls
14.10.2017 11:00 Kurzemes Kauss U12 fināls
26.11.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
26.11.2017 9:00 Ziemas tūre U9 A, WU12, WU14
30.11.2017 20:45 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 5 : 4 FC NIKERS
02.12.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FKL IL 1
02.12.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 3 FKL IL 2
02.12.2017 11:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
02.12.2017 11:30 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 7 FKL IL 1
02.12.2017 11:40 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 2 : 2 LRSS / FK BANDAVA
02.12.2017 12:10 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 FKL IL 2
02.12.2017 12:30 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
02.12.2017 13:10 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 LRSS / FK BANDAVA
03.12.2017 11:00 Ziemas tūre U9 B
05.12.2017 19:30 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 6 : 8 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.12.2017 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TNSS / FK LAIDZE 7 : 10 FK BANDAVA / PRIEKULE
09.12.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 2 FKL IL 2
09.12.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 A FKL JR 1 3 : 1 FKL IL 2
09.12.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 3 : 22 SALDUS SS
09.12.2017 11:30 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 4 : 1 FKL IL 1
09.12.2017 12:10 Futbols telpās FT U10 A FKL JR 1 0 : 0 FKL IL 1
09.12.2017 13:00 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 1 6 : 0 FKL IL 2
09.12.2017 13:40 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 1 4 : 0 FKL IL 2
10.12.2017 11:00 Ziemas tūre U8
12.12.2017 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 7 : 8 SALDUS SS
15.12.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 15 : 10 FC NIKERS
16.12.2017 10:00 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 7 : 1 SALDUS SS
16.12.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 4 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 10:25 Futbols telpās FT U10 B VITALITY ACADEMY 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 B KULDĪGAS NSS 13 : 0 FKL TB
16.12.2017 10:50 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 0 : 3 SK UGĀLE
16.12.2017 11:15 Futbols telpās FT U10 B VITALITY ACADEMY 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 11:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 1 : 2 SALDUS SS
16.12.2017 11:40 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 0 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 4 : 2 FKL JR
16.12.2017 12:05 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 2 SK UGĀLE
16.12.2017 12:30 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
16.12.2017 12:55 Futbols telpās FT U10 B VITALITY ACADEMY 1 : 1 SK UGĀLE
16.12.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 10 : 2 FKL TB
16.12.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 4 : 1 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 B KULDĪGAS NSS 3 : 2 FKL JR
16.12.2017 14:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 3 : 2 LRSS / FK BANDAVA
17.12.2017 11:00 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FA VENTSPILS
17.12.2017 11:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
17.12.2017 11:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 : 1 FA VENTSPILS 2
17.12.2017 11:40 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 1 : 2 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
17.12.2017 12:20 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 6 : 2 FA VENTSPILS 2
17.12.2017 12:20 Futbols telpās FT U12 A LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
17.12.2017 13:00 Ziemas tūre U9 B
18.12.2017 18:40 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 6 : 3 FC NIKERS
19.12.2017 20:45 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 6 : 0 TNSS / FK LAIDZE
27.12.2017 12:00 Futbols telpās FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 12 : 10 BROCĒNU NBJSS
29.12.2017 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 10 : 5 TNSS / FK LAIDZE
03.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 0 : 7 FKL IL 1
03.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 6 FKL IL 2
03.01.2018 12:30 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 16 FKL IL 1
03.01.2018 13:10 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 4 : 5 FKL IL 2
04.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC 2
04.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 10 : 2 TNSS / FK LAIDZE
04.01.2018 12:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 6 TNSS / FK LAIDZE
04.01.2018 18:10 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 1 : 4 KULDĪGAS NSS
04.01.2018 19:20 Futbols telpās FT U16 KULDĪGAS NSS 13 : 1 SALDUS SS 2
04.01.2018 20:45 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 6 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U11 A FKL AS 2 : 3 FKL JR
07.01.2018 10:40 Futbols telpās FT U11 A FKL JR 0 : 2 FA VENTSPILS
07.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 1 : 1 SALDUS SS
07.01.2018 11:20 Futbols telpās FT U11 A FKL AS 1 : 11 FA VENTSPILS
07.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 6 : 2 SALDUS SS
07.01.2018 12:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 4 : 3 SK UGĀLE
07.01.2018 13:00 Futbols telpās FT U11 B BROCĒNU NBJSS 2 : 3 SALDUS SS
07.01.2018 13:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 8 : 1 LRSS / FK BANDAVA
07.01.2018 14:20 Futbols telpās FT U11 B BROCĒNU NBJSS 1 : 4 SK UGĀLE
07.01.2018 15:00 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 5 : 2 LRSS / FK BANDAVA
08.01.2018 18:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 3 : 2 KULDĪGAS NSS
08.01.2018 19:30 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 9 KULDĪGAS NSS
10.01.2018 18:10 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 3 SALDUS SS 2
11.01.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TNSS / FK LAIDZE 4 : 8 VENTSPILS AUGSTSKOLA
13.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U10 A KULDĪGAS NSS 13 : 3 TALSU NSS
13.01.2018 10:40 Futbols telpās FT U10 A FKL JR 1 10 : 0 TALSU NSS
13.01.2018 11:20 Futbols telpās FT U10 A KULDĪGAS NSS 1 : 2 FKL JR 1
13.01.2018 12:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 3 FKL JR 2
13.01.2018 12:25 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 0 FKL AO
13.01.2018 12:50 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 3 : 0 FKL JR 2
13.01.2018 13:15 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 FKL AO
13.01.2018 13:40 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 5 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
13.01.2018 14:05 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 5 FKL JR 2
13.01.2018 14:30 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 3 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
13.01.2018 14:55 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 4 : 0 FKL AO
13.01.2018 15:20 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 4 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
14.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 1 0 : 4 FA VENTSPILS
14.01.2018 11:25 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 5 : 0 VITALITY ACADEMY
14.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 2 2 : 5 FA VENTSPILS 2
14.01.2018 11:50 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 5 : 2 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 12:15 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 5 : 0 VITALITY ACADEMY
14.01.2018 12:20 Futbols telpās FT U12 B FKL JR 15 : 0 FKL TB
14.01.2018 12:40 Futbols telpās FT U10 B VITALITY ACADEMY 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 13:00 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 2 1 : 12 FA VENTSPILS
14.01.2018 13:05 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 2 : 6 SALDUS SS
14.01.2018 13:40 Futbols telpās FT U12 B KULDĪGAS NSS 7 : 1 LRSS / FK BANDAVA
14.01.2018 14:20 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 1 1 : 2 FA VENTSPILS 2
14.01.2018 15:00 Futbols telpās FT U12 B FKL JR 2 : 9 KULDĪGAS NSS
14.01.2018 15:40 Futbols telpās FT U12 B FKL TB 1 : 5 LRSS / FK BANDAVA
15.01.2018 18:40 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 9 SALDUS SS
16.01.2018 19:30 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 18 : 3 BROCĒNU NBJSS
16.01.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 4 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
18.01.2018 19:00 Futbols telpās FT U16 KULDĪGAS NSS 10 : 4 FK BANDAVA / PRIEKULE
19.01.2018 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 4 : 5 SALDUS SS
20.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U16 KULDĪGAS NSS 5 : 11 SALDUS SS
20.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U11 A FKL IL 1 3 : 1 FKL IL 2
20.01.2018 10:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 0 : 5 FKL IL 1
20.01.2018 11:00 Ziemas tūre U9 A
20.01.2018 11:20 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 1 : 4 FKL IL 2
20.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U12 A SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 4 : 1 TNSS / FK LAIDZE
20.01.2018 12:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
20.01.2018 13:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FA VENTSPILS
20.01.2018 13:40 Futbols telpās FT U14 LRSS / FK BANDAVA 3 : 0 SALDUS SS
20.01.2018 14:20 Futbols telpās FT U12 A SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 0 : 4 FA VENTSPILS
21.01.2018 11:00 Ziemas tūre U9 A
22.01.2018 18:40 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 12 : 7 SALDUS SS 2
23.01.2018 19:30 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 3 : 20 SALDUS SS
27.01.2018 11:00 Ziemas tūre U8
27.01.2018 11:00 Ziemas tūre WU12, WU14
27.01.2018 12:00 Futbols telpās FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 6 : 4 SALDUS SS 2
28.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 2 KAROSTAS FUTBOLS
28.01.2018 10:25 Futbols telpās FT U10 B FKL AO 0 : 1 FKL JR 2
28.01.2018 10:50 Futbols telpās FT U10 B FKL JR 2 0 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
28.01.2018 11:15 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 3 : 0 FKL AO
28.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 4 : 0 FKL AO
28.01.2018 12:05 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 0 : 0 FKL JR 2
28.01.2018 12:30 Futbols telpās FT U13 LRSS / FK NĪCA 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
28.01.2018 13:10 Futbols telpās FT U13 FKL FT 1 : 1 SALDUS SS
28.01.2018 13:50 Futbols telpās FT U13 FKL FT 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2018 14:30 Futbols telpās FT U13 LRSS / FK NĪCA 1 : 1 SALDUS SS
30.01.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 9 : 7 TNSS / FK LAIDZE
30.01.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 10 : 1 FK BANDAVA / PRIEKULE
03.02.2018 16:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 14 : 12 FK BANDAVA / PRIEKULE
04.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 3 : 1 FA VENTSPILS 2
04.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 FKL AS
04.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 7 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 1 : 1 FKL JR
04.02.2018 12:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 5 : 0 TALSU NSS
04.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 7 : 1 FKL AS
04.02.2018 13:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 6 FKL JR
04.02.2018 13:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
04.02.2018 14:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 11 : 1 TALSU NSS
04.02.2018 15:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
06.02.2018 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 8 : 11 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.02.2018 18:10 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 2 : 7 BROCĒNU NBJSS
07.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TNSS / FK LAIDZE 0 : 2 FC NIKERS
08.02.2018 19:00 Futbols telpās FT U16 KULDĪGAS NSS 9 : 6 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 2 TNSS / FK LAIDZE
10.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 4 : 1 FKL JR
10.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / FK BANDAVA 4 : 3 FKL FT
10.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 3 SALDUS SS
10.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FKL AS
10.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U13 FKL FT 0 : 7 LRSS / FK NĪCA
10.02.2018 12:20 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
10.02.2018 12:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / FK BANDAVA 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
10.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 1 : 1 FKL JR
10.02.2018 13:00 Futbols telpās FT U11 B SK UGĀLE 3 : 3 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 9 : 1 FKL AS
10.02.2018 13:40 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
10.02.2018 14:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 15:00 Futbols telpās FT U11 B SK UGĀLE 2 : 7 SALDUS SS
11.02.2018 09:00 Futbols telpās FT U11 A FKL JR 2 : 3 FKL IL 1
11.02.2018 09:40 Futbols telpās FT U11 A FKL AS 1 : 3 FKL IL 2
11.02.2018 10:20 Futbols telpās FT U11 A FKL JR 1 : 8 FKL IL 2
11.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A FKL AS 1 : 5 FKL IL 1
11.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC 2
11.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 B FKL JR 2 2 : 1 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 12:05 Futbols telpās FT U10 B FKL AO 1 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 12:30 Futbols telpās FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 2 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 4 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.02.2018 12:55 Futbols telpās FT U10 B FKL JR 2 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC 2
11.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 2 SALDUS SS
11.02.2018 13:45 Futbols telpās FT U10 B FKL AO 0 : 4 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 14:10 Futbols telpās FT U10 B FKL JR 2 1 : 2 SALDUS SS
11.02.2018 14:35 Futbols telpās FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 1 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 15:00 Futbols telpās FT U10 B FKL AO 2 : 3 SALDUS SS
12.02.2018 18:40 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 6 : 9 KULDĪGAS NSS
13.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 9 : 2 TNSS / FK LAIDZE
14.02.2018 18:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 6 : 11 FK BANDAVA / PRIEKULE
15.02.2018 16.02.2018 U15 (2003) Mācību - treniņu spēles
15.02.2018 20:45 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 2 : 1 SALDUS SS
16.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 6 : 9 VENTSPILS AUGSTSKOLA
17.02.2018 10:00 Ziemas tūre U9 A, U9 B
18.02.2018 09:00 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 1 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2018 09:40 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 2 2 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.02.2018 10:40 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 2 3 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 4 : 1 KULDĪGAS NSS
18.02.2018 11:20 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 1 1 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 4 FKL JR 1
18.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 4 : 3 KULDĪGAS NSS
18.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 4 : 1 FKL JR 1
18.02.2018 14:00 Ziemas tūre U9 A
19.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 1 : 9 VENTSPILS AUGSTSKOLA
20.02.2018 U14 (2004) Reģionālais pasākums
22.02.2018 23.02.2018 U14 (2004) Mācību - treniņu spēles
22.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TNSS / FK LAIDZE 4 : 5 SALDUS SS
24.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
24.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U12 B FKL JR 12 : 0 FKL TB
24.02.2018 11:25 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 3 : 2 SK UGĀLE
24.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U14 LRSS / FK BANDAVA 2 : 4 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 11:50 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 4 : 4 SK UGĀLE
24.02.2018 12:15 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 5 : 3 KULDĪGAS NSS 2
24.02.2018 12:20 Futbols telpās FT U12 B KULDĪGAS NSS 5 : 0 FKL TB
24.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 0 : 4 KULDĪGAS NSS 2
24.02.2018 13:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / FK BANDAVA 2 : 1 SALDUS SS
24.02.2018 13:05 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 4 : 3 SK UGĀLE
24.02.2018 13:40 Futbols telpās FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 3 : 4 FKL JR
24.02.2018 14:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 7 : 1 SALDUS SS
24.02.2018 15:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 0 : 5 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 15:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 18:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 5 : 16 KULDĪGAS NSS
25.02.2018 10:00 Ziemas tūre U8
03.03.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 4 : 1 SK UGĀLE
03.03.2018 11:40 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 1 FKL FT
03.03.2018 12:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 7 : 1 SK UGĀLE
03.03.2018 13:00 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 7 : 2 BROCĒNU NBJSS
03.03.2018 13:40 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
03.03.2018 14:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 1 : 2 BROCĒNU NBJSS
03.03.2018 15:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FKL FT
03.03.2018 15:40 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 5 : 1 LRSS / FK NĪCA
04.03.2018 11:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 FKL IL 2
04.03.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 A KULDĪGAS NSS 6 : 0 FKL IL 2
04.03.2018 12:00 Futbols telpās FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 5 : 7 KULDĪGAS NSS
04.03.2018 12:20 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 FKL IL 1
04.03.2018 13:00 Futbols telpās FT U10 A KULDĪGAS NSS 5 : 2 FKL IL 1
04.03.2018 13:40 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 4 : 2 FKL IL 2
04.03.2018 14:20 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 : 0 FKL IL 2
04.03.2018 15:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FKL IL 1
04.03.2018 15:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 3 : 0 FKL IL 1
17.03.2018 18.03.2018 U14 (2004) Reģionālais pasākums
17.03.2018 11:00 Ziemas tūre U9 A
18.03.2018 10:00 Ziemas tūre U9 A
18.03.2018 11:00 Ziemas tūre U9 B
24.03.2018 11:00 Ziemas tūre U8
25.03.2018 11:00 Ziemas tūre WU12, WU14
02.04.2018 03.04.2018 U13 (2005) Reģionālais pasākums
11.04.2018 16:00 Ādas bumba F11 U15 Ādas bumba FK LIEPĀJA / LFS AL 4 : 1 FK BANDAVA / LRSS
13.04.2018 15.04.2018 U15 (2003) Mācību - treniņu spēles
14.04.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 1 3 : 1 FK LIEPĀJA / LFS IL
14.04.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 2 2 : 1 FK LIEPĀJA / LFS JR
14.04.2018 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 1 7 : 1 FK LIEPĀJA / LFS JR
14.04.2018 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 2 0 : 1 FK LIEPĀJA / LFS IL
14.04.2018 12:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 1 3 : 0 FK LIEPĀJA / LFS FT 2
14.04.2018 12:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS IL 1 : 2 FK LIEPĀJA / LFS JR
18.04.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 2 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 3 : 0 TALSU 2. VIDUSSKOLA
18.04.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA 4 : 0 SALDUS VIDUSSKOLA
18.04.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 0 TALSU 2. VIDUSSKOLA
18.04.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 4 : 1 SALDUS VIDUSSKOLA
18.04.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA 0 : 3 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 3 GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa TALSU 2. VIDUSSKOLA 0 : 3 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 1 : 2 SALDUS VIDUSSKOLA
18.04.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA 5 : 1 TALSU 2. VIDUSSKOLA
18.04.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 0 : 1 LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 1 : 3 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 14:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 0 : 2 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 3 LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 3 : 1 TALSU 2. VIDUSSKOLA
24.04.2018 U14 (2004) Reģionālais pasākums
25.04.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 0 : 3 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa MĒRSRAGA VIDUSSKOLA 1 : 1 SALDUS VIDUSSKOLA
25.04.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa PRIEKULES VIDUSSKOLA 0 : 1 BROCĒNU VIDUSSKOLA
25.04.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 6 : 2 SALDUS VIDUSSKOLA
25.04.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa MĒRSRAGA VIDUSSKOLA 0 : 5 BROCĒNU VIDUSSKOLA
25.04.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa PRIEKULES VIDUSSKOLA 3 : 1 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 2 : 0 MĒRSRAGA VIDUSSKOLA
25.04.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 1 : 6 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 1 : 2 BROCĒNU VIDUSSKOLA
25.04.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa PRIEKULES VIDUSSKOLA 6 : 3 SALDUS VIDUSSKOLA
25.04.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa MĒRSRAGA VIDUSSKOLA 0 : 2 PRIEKULES VIDUSSKOLA
25.04.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 3 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 14:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa MĒRSRAGA VIDUSSKOLA 1 : 8 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 1 : 2 PRIEKULES VIDUSSKOLA
25.04.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 4 : 2 SALDUS VIDUSSKOLA
27.04.2018 29.04.2018 U14 (2004) Mācību - treniņu spēles
29.04.2018 11:00 Kurzemes tūre U9 Elite
29.04.2018 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AS 2 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
29.04.2018 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība SALDUS SS 4 : 1 KULDĪGAS NSS
29.04.2018 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AS 2 1 : 0 SALDUS SS
29.04.2018 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 4 KULDĪGAS NSS
29.04.2018 14:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AS 2 4 : 1 KULDĪGAS NSS
29.04.2018 14:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 1 SALDUS SS
01.05.2018 U13 (2005) Reģionālais pasākums
02.05.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 1 : 5 LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 0 : 1 VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA
02.05.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa NĪCAS VIDUSSKOLA 2 : 0 TALSU SĀKUMSKOLA
02.05.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 1 VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA
02.05.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 2 : 0 TALSU SĀKUMSKOLA
02.05.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa NĪCAS VIDUSSKOLA 2 : 0 LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 5 SALDUS VIDUSSKOLA
02.05.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA 2 : 0 LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 2 : 3 TALSU SĀKUMSKOLA
02.05.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa NĪCAS VIDUSSKOLA 3 : 0 VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA
02.05.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 0 : 4 NĪCAS VIDUSSKOLA
02.05.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa TALSU SĀKUMSKOLA 2 : 3 LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 14:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 5 : 2 LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 1 : 2 NĪCAS VIDUSSKOLA
02.05.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa TALSU SĀKUMSKOLA 1 : 6 VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA
02.05.2018 16:00 Ādas bumba F6 U13 Ādas bumba FK LIEPĀJA / LFS FT 3 : 1 KULDĪGAS NSS
02.05.2018 16:00 Ādas bumba F6 U13 Ādas bumba FK BANDAVA / LRSS 2 : 5 LRSS / VAIŅODE
02.05.2018 16:50 Ādas bumba F6 U13 Ādas bumba FK LIEPĀJA / LFS FT 5 : 1 FK BANDAVA / LRSS
02.05.2018 16:50 Ādas bumba F6 U13 Ādas bumba KULDĪGAS NSS 4 : 3 LRSS / VAIŅODE
04.05.2018 06.05.2018 U13 (2005) Mācību - treniņu spēles
05.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AO 6 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
05.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JR 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
05.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 : 4 KULDĪGAS NSS
05.05.2018 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
05.05.2018 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JZ 0 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
05.05.2018 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JR 7 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
05.05.2018 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 6 : 0 KULDĪGAS NSS 2
05.05.2018 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AO 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
05.05.2018 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JZ 0 : 7 LRSS / FK NĪCA
05.05.2018 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
05.05.2018 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AO 1 : 4 LRSS / FK NĪCA
05.05.2018 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 : 2 BROCĒNU NBJSS
05.05.2018 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JR 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
05.05.2018 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JZ 1 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
05.05.2018 13:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 7 : 1 KULDĪGAS NSS 2
06.05.2018 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 TALSU NSS
06.05.2018 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 2 FA VENTSPILS 2 (2008)
06.05.2018 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 0 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
06.05.2018 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite TALSU NSS 2 : 3 FA VENTSPILS 2 (2008)
06.05.2018 11:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
06.05.2018 11:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2 (2008)
06.05.2018 11:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite TALSU NSS 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
11.05.2018 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 1 FK LIEPĀJA / LFS AS
11.05.2018 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS JR 1 : 3 FA VENTSPILS 2 (2009)
11.05.2018 14:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 2 : 0 FK LIEPĀJA / LFS JR
11.05.2018 14:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AS 8 : 2 FA VENTSPILS 2 (2009)
11.05.2018 15:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 FA VENTSPILS 2 (2009)
12.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS IL 1 0 : 2 FA VENTSPILS 1
12.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 2 : 0 FK LIEPĀJA / LFS IL 2
12.05.2018 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS IL 2 0 : 7 FA VENTSPILS 1
12.05.2018 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) 2 : 1 FK LIEPĀJA / LFS IL 1