Hide Main content block
Kārtot pēc nosaukuma Grupa
Datums Nosaukums Grupa Norises vieta
14.04.2007 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / VAIŅODE 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
27.11.2016 11:00 Ziemas tūre meitenēm
01.12.2016 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 6 : 3 FK NĪCA
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 13 : 2 FK LIEPĀJA 1
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 2 : 9 SALDUS SS
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 1 : 5 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U14 FK LIEPĀJA 2 1 : 1 FK LIEPĀJA 1
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 4 : 3 FK LIEPĀJA 3
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 11 : 1 FK LIEPĀJA 2
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 B FA VENTSPILS 3 1 : 4 FK LIEPĀJA 5
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
03.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 4 : 3 LRSS / FK NĪCA
03.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 6 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 KULDĪGAS NSS
03.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 1 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
03.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 B FA VENTSPILS 3 3 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
04.12.2016 11:00 Ziemas tūre U8 A
04.12.2016 11:00 Ziemas tūre U8 B
08.12.2016 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 5 : 2 SALDUS SS
10.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 0 : 2 FK LIEPĀJA 4
10.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 5
10.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 4 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
10.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 6 : 3 FK LIEPĀJA 6
10.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 1 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 0 : 4 FK LIEPĀJA 4
10.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 TNSS / FK LAIDZE
10.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 3 : 1 FK LIEPĀJA 6
10.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 7 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 4 : 1 FK LIEPĀJA 5
10.12.2016 15:30 Futbols telpās FT U16 TNSS / FK LAIDZE 22 : 3 FK LIEPĀJA 1
10.12.2016 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 4 : 4 TALSI / FK LAIDZE
11.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 4 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 LRSS / VAIŅODE
11.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 3 : 1 LRSS / VAIŅODE
12.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 25 : 0 BROCĒNU NBJSS
13.12.2016 16:30 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
13.12.2016 17:10 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 2 3 : 1 FK LIEPĀJA 1
13.12.2016 17:50 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
13.12.2016 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 3 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
17.12.2016 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 6 : 1 FC NIKERS
18.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
18.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 A
18.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 B
18.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 0 : 6 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FK LIEPĀJA 3
18.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
18.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 3
18.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 4 : 9 TNSS / FK LAIDZE
19.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 4 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
21.12.2016 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 2 : 4 GROBIŅAS SC
27.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 11 : 1 SK UGĀLE
27.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 3 BROCĒNU NBJSS
27.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 10 : 1 FK LIEPĀJA 1
27.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 4 FK LIEPĀJA 4
27.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 6 : 2 BROCĒNU NBJSS
27.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 8 : 6 SK UGĀLE
27.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 1 : 8 FK LIEPĀJA 4
27.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 2 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 5 : 1 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 1 : 1 FK LIEPĀJA 6
28.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 8 : 1 FK LIEPĀJA 5
28.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 1 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 15:20 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 8 : 0 FK LIEPĀJA 5
28.12.2016 16:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 7 : 2 FK LIEPĀJA 6
29.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 2 : 6 FK LIEPĀJA 2
29.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 3 8 : 2 FK LIEPĀJA 4
29.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 10 : 3 FK LIEPĀJA 5
29.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 6 : 7 FK LIEPĀJA 3
29.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
30.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 A
03.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 3
03.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 8 : 2 FK LIEPĀJA 4
03.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
03.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 3 6 : 0 FK LIEPĀJA 5
03.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 3 : 3 FK LIEPĀJA 3
03.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 16 : 1 FK LIEPĀJA 4
03.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
03.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 4 : 5 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 FK LIEPĀJA 5
04.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 0 : 1 SALDUS SS
04.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 0 : 3 FA VENTSPILS 2
04.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 FA VENTSPILS 3
04.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 2 SALDUS SS
04.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FA VENTSPILS 1
04.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 3 : 2 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 3 : 5 FA VENTSPILS 2
04.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
04.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 3 : 2 FK LIEPĀJA 5
04.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
04.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 4 : 1 FA VENTSPILS 1
04.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 5 : 7 FK LIEPĀJA 2
04.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 4 : 2 FA VENTSPILS 3
04.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 1 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
05.01.2017 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 10 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 4 SALDUS SS
07.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
07.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
07.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B FK LIEPĀJA 3 3 : 10 SALDUS SS
07.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 FK LIEPĀJA 2
07.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 4 : 1 FK LIEPĀJA 1
07.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 11 : 3 FK LIEPĀJA 3
07.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 GROBIŅAS SC
09.01.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 25 : 2 FK LIEPĀJA 1
11.01.2017 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 7 : 7 SALDUS SS
12.01.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 8 : 2 FC NIKERS
14.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 FK LIEPĀJA 3
14.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS
14.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
14.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 5 1 : 2 SALDUS SS
14.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 3 FK LIEPĀJA 1
14.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 2 : 4 KULDĪGAS NSS
14.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 3
14.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
14.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 2 FK LIEPĀJA 2
14.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 5 : 3 SALDUS SS
14.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 1 : 9 FK LIEPĀJA 1
14.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 5 1 : 13 BROCĒNU NBJSS
14.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 TALSU NSS
14.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 1 : 9 SALDUS SS
14.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 FA VENTSPILS 2
14.01.2017 15:30 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 TALSU NSS
14.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 3 : 2 TALSI / FK LAIDZE
14.01.2017 16:10 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 2
14.01.2017 17:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 3 : 5 VENTSPILS AUGSTSKOLA
15.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 6 2 : 3 FK LIEPĀJA 4
15.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 0 : 3 TNSS / FK LAIDZE
15.01.2017 11:00 Ziemas tūre U8 AB
15.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 5 4 : 2 FK LIEPĀJA 6
15.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
15.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 4 4 : 2 FK LIEPĀJA 5
15.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
15.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 0 : 10 FA VENTSPILS 1
15.01.2017 14:50 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
15.01.2017 15:30 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 1 : 5 FA VENTSPILS 2
19.01.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 2 : 4 FK NĪCA
21.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 1 : 8 KULDĪGAS NSS
21.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 LRSS / VAIŅODE
21.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 0 : 6 FA VENTSPILS 1
21.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 6 : 0 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 0 : 15 LRSS / GROBIŅAS SC
21.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 5 SALDUS SS
21.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 6 0 : 3 FK LIEPĀJA 5
21.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 5 : 2 FA VENTSPILS 2
21.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 3 : 0 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
21.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 10 LRSS / FK NĪCA
21.01.2017 13:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 1 9 : 3 BROCĒNU NBJSS
21.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 0 : 2 SALDUS SS
21.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 4 11 : 0 FK LIEPĀJA 6
21.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 0 : 4 FA VENTSPILS 1
21.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 2 : 4 LRSS / FK NĪCA
21.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 2 : 3 FA VENTSPILS 2
21.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 TNSS / FK LAIDZE
21.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 5 1 : 9 FK LIEPĀJA 4
21.01.2017 16:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 4 FK BANDAVA / PRIEKULE
22.01.2017 11:00 Ziemas tūre U9 AB
22.01.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
23.01.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 3 : 13 SALDUS SS
28.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 3 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 0 : 18 SALDUS SS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 3 : 3 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 5 : 2 SK UGĀLE
28.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 3 SALDUS SS
28.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 9 : 0 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 1 : 4 FA VENTSPILS 2
28.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 7 : 2 SK UGĀLE
28.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 6 : 3 KULDĪGAS NSS 2
28.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 1 : 0 FA VENTSPILS 1
28.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 2 SALDUS SS
28.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 4 FA VENTSPILS 1
28.01.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 2 : 9 TALSI / FK LAIDZE
28.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 1 : 1 FA VENTSPILS 2
28.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 4 : 4 GROBIŅAS SC
29.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 1 : 12 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 3 3 : 1 FK LIEPĀJA 4
29.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 3 : 3 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 13 : 2 FK LIEPĀJA 1
29.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 3 4 : 5 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 1
29.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 9 : 4 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 1 : 4 FK LIEPĀJA 3
29.01.2017 16:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
30.01.2017 18:30 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 9 : 8 TNSS / FK LAIDZE
02.02.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 8 : 2 FK BANDAVA / PRIEKULE
04.02.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 10 : 10 FK LIEPĀJA 1
04.02.2017 11:00 Ziemas tūre U8 A
04.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 2 : 4 FC NIKERS
04.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 2 : 2 FK NĪCA
05.02.2017 11:00 Ziemas tūre U8 B
06.02.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 8 : 8 FK LIEPĀJA 2
08.02.2017 18:30 Futbols telpās FT U16 TNSS / FK LAIDZE 15 : 1 BROCĒNU NBJSS
11.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 2 FK LIEPĀJA 5
11.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 3 : 5 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 0 : 8 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 1 : 2 FK LIEPĀJA 3
11.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 7 : 0 FK LIEPĀJA 6
11.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 FK LIEPĀJA 5
11.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 1 : 6 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 2 2 : 6 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 1 : 7 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 4 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 1 : 7 FK LIEPĀJA 3
11.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 2 : 4 VENTSPILS AUGSTSKOLA
11.02.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 4 : 1 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 TNSS / FK LAIDZE
11.02.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 3 SALDUS SS
11.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 9 : 0 FK LIEPĀJA 6
12.02.2017 11:00 Ziemas tūre meitenēm
12.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 B
16.02.2017 18:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 6 : 6 SALDUS SS
18.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 3
18.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 6 : 1 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 1
18.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
18.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 5 : 0 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 3 : 4 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 11:30 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 1 6 : 7 SALDUS SS
18.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 1 : 2 FK LIEPĀJA 2
18.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 3 BROCĒNU NBJSS
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 9 : 1 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 6 SALDUS SS
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
18.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
18.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 3 LRSS / FK NĪCA
18.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 10 : 4 FK LIEPĀJA 3
18.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 3 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 6 : 1 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 00:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.02.2017 00:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 0 : 6 TNSS / FK LAIDZE
19.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 0 : 8 FK LIEPĀJA 4
19.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 5 : 2 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 4 : 4 FK LIEPĀJA 3
19.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 4 : 0 TALSU NSS
19.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 2 : 5 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 1 : 3 FK LIEPĀJA 4
19.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 4 FK LIEPĀJA 3
19.02.2017 13:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 9 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
19.02.2017 13:00 U15 (2002) Kurzemes izlase
19.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 8 : 2 TALSU NSS
19.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 3 : 10 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 6 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 6 : 1 FA VENTSPILS 2
19.02.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 2 TALSI / FK LAIDZE
20.02.2017 11:00 21.02.2017 16:00 U15 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
23.02.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 FC NIKERS
23.02.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 4 : 7 FK BANDAVA / PRIEKULE
25.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
25.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 14 : 4 FK LIEPĀJA 2
26.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
26.02.2017 13:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
27.02.2017 11:00 28.02.2017 16:00 U14 (2003) reģionālo izlašu turnīrs
28.02.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 3 : 3 TALSI / FK LAIDZE
02.03.2017 15:30 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 2 : 10 FA VENTSPILS 1
02.03.2017 16:10 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 5 : 1 TNSS / FK LAIDZE
02.03.2017 16:50 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 4 : 2 FA VENTSPILS 2
02.03.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 VENTSPILS AUGSTSKOLA
04.03.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
04.03.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 1 : 2 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 11:00 05.03.2017 15:00 U13 (2004) Kurzemes izlase
04.03.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.03.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 3 FK LIEPĀJA 1
04.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A PF 1 FA VENTSPILS 2 2 : 1 KULDĪGAS NSS
04.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A PF 2 FK LIEPĀJA 4 5 : 4 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 0 : 0 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 1
04.03.2017 15:20 Futbols telpās FT U12 A Par 3.vietu KULDĪGAS NSS 4 : 6 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 16:00 Futbols telpās FT U12 A Par 1.vietu FA VENTSPILS 2 0 : 1 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 2 : 5 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U14 PF 1 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 KULDĪGAS NSS
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 PF 1 TNSS / FK LAIDZE 9 : 4 FK LIEPĀJA 1
05.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 2 FK LIEPĀJA 5
05.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U14 PF 2 SALDUS SS 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
05.03.2017 12:00 Futbols telpās FT U16 PF 2 SALDUS SS 7 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
05.03.2017 12:30 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 3 : 2 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 Par 3.vietu SALDUS SS 2 : 3 KULDĪGAS NSS
05.03.2017 13:10 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 8 : 0 FK LIEPĀJA 5
05.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U16 Par 3.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 10 : 4 FK LIEPĀJA 1
05.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 Par 1.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 TNSS / FK LAIDZE
05.03.2017 14:20 Futbols telpās FT U16 Par 1.vietu TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 SALDUS SS
07.03.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 7 : 6 TALSI / FK LAIDZE
09.03.2017 20:15 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 7 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
10.03.2017 10:00 Kurzemes skolu fināls 4.-5. kl.
10.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U11 A PF 1 FA VENTSPILS 1 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
10.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U11 A PF 2 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
10.03.2017 12:20 Futbols telpās FT U13 PF 1 LRSS / GROBIŅAS SC 9 : 1 SALDUS SS
10.03.2017 13:00 Futbols telpās FT U13 PF 2 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
11.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A Par 3.vietu LRSS / FK NĪCA 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
11.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 A Par 1.vietu FA VENTSPILS 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 1
11.03.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 Par 3.vietu BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
11.03.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 Par 1.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 4 TNSS / FK LAIDZE
13.03.2017 11:00 Ziemas tūre U8 A
13.03.2017 11:00 Latvijas reģionu fināls futbolā telpās U14
14.03.2017 11:00 Ziemas tūre U8 B
15.03.2017 11:00 Ziemas tūre meitenēm
16.03.2017 11:00 Ziemas tūre U9 AB
17.03.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
29.03.2017 9:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
05.04.2017 9:00 U13 (2004) Kurzemes izlase
14.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
14.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
15.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 0 FKL FT 1
15.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 0 FKL FT 2
15.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 4 : 0 FKL FT 2
15.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 1 FKL FT 1
19.04.2017 13:00 Kurzemes skolu fināls 8.-9. kl.
19.04.2017 9:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
20.04.2017 9:00 U15 (2002) Kurzemes izlase
21.04.2017 10:00 23.04.2017 17:00 U15 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 1 SK UGĀLE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 0 : 1 TĀRGALE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 1 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 0 FKL AS 2
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 1 SK UGĀLE
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
23.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 0 TĀRGALE
23.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 2 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 4 FKL JR
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 0 : 2 SK UGĀLE
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 4 TĀRGALE
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 1 : 4 FKL JR
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
26.04.2017 11:00 Kurzemes skolu fināls 6.-7. kl.
28.04.2017 10:00 30.04.2017 17:00 U14 (2003) Mācību - treniņu spēles
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 4 : 0 KULDĪGAS NSS
30.04.2017 10:00 Kurzemes tūre U9A
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 1 : 0 KULDĪGAS NSS
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 5 FA VENTSPILS 1
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 0 : 4 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
05.05.2017 10:00 07.05.2017 17:00 U13 (2004) Mācību - treniņu spēles
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 1 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 3 FKL KK
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 1 8 : 0 FKL JR
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL KK 1 : 3 FKL FT 2
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 1 : 3 FKL FT 2
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 4 FKL FT 2
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 1 6 : 0 FKL KK
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 6 : 0 FKL KK
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 0 : 7 FKL FT 1
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 7 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 7 FKL FT 1
07.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
07.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 5 : 0 FKL AS 1
07.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
07.05.2017 11:00 Kurzemes tūre meitenēm
07.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
07.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 0 : 5 FKL KK
07.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 TALSU NSS
07.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 FKL KK
07.05.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 3 TALSU NSS
07.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FKL AS 1
07.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
13.05.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 0 : 4 FK ROJA / KOLKA
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 3 : 1 TALSU NSS
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 2 BROCĒNU NBJSS
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 1 : 3 SALDUS SS
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL AS 1
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 1 : 3 FKL KK
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 3 : 1 FKL JR
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 3 : 1 FKL AS 2
14.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 4 FKL KK
14.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 FKL AS 1
14.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 5 SALDUS SS
14.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 2 FKL AS 2
14.05.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 4 : 0 TALSU NSS
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 FKL KK
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FKL AS 1
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 4 : 3 FKL KB
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 6 SALDUS SS
14.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 4 FKL JR
14.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
18.05.2017 9:00 21.05.2017 17:00 Meiteņu (2002- 2005) talantu skate
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 1 : 7 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
20.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
20.05.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 0 : 7 GROBIŅAS SC*
20.05.2017 16:30 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 1 : 0 TALSI / FK LAIDZE
20.05.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 8 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
21.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
27.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
27.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 SALDUS SS
27.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 SALDUS SS
27.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 BROCĒNU NBJSS
28.05.2017 14:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 3 : 0 SK SUPER NOVA
28.05.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 JFC DOBELE 0 : 0 FK SENČI
29.05.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 0 : 2 FA VENTSPILS 1
29.05.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 2 FA VENTSPILS 2
29.05.2017 14:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 3 : 1 FA VENTSPILS 2
29.05.2017 14:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 1 FA VENTSPILS 1
29.05.2017 15:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 6 : 1 FKL AS 1
29.05.2017 15:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
30.05.2017 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 1 0 : 6 FKL JS 1
30.05.2017 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 2 1 : 2 FKL JS 2
30.05.2017 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 2 0 : 7 FKL JS 1
30.05.2017 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 1 0 : 7 FKL JS 2
03.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
03.06.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 1 : 6 FC NIKERS
04.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
04.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts veterāniem 40+
04.06.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 4 : 0 JFC DOBELE
06.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B`
06.06.2017 9:00 09.06.2017 17:00 U15 (2002) + vārtsargu talantu skate
07.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 3 FKL KK
07.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 5 FKL FT 1
07.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
07.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
07.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
07.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
07.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 : 6 FKL KK
07.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 0 : 1 FKL FT 1
07.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 1 : 0 BROCĒNU NBJSS
07.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 3 : 0 SALDUS SS
07.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 6 FKL FT 1
07.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 1 : 3 FKL KK
07.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 2 : 4 SALDUS SS
07.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 1 : 1 KULDĪGAS NSS
08.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 0 FA VENTSPILS 1
08.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 0 : 0 FA VENTSPILS 2
08.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
08.06.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 2 FA VENTSPILS 2
08.06.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
08.06.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 0 TALSU NSS
08.06.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FA VENTSPILS 2
10.06.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 6 : 0 FK SENČI
11.06.2017 9:00 14.06.2017 17:00 U14 (2003) talantu skate
12.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 3 : 1 FKL FT 1
12.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL JS 1
12.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 FKL JS 1
12.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 4 : 5 FKL FT 2
12.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 FKL FT 2
12.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 FKL FT 1
13.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 3 FKL FT 1
13.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 3 FKL FT 1
13.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 5 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 0 : 1 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 1 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL FT 1
13.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL FT 1
13.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 2 FA VENTSPILS 1
13.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 0 : 2 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 2 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL FT 1
13.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL FT 1
13.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 0 FKL KK
13.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 1 FA VENTSPILS 2
13.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 2 : 2 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 2 : 2 TNSS / FK LAIDZE
15.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 4 : 0 FKL KK
15.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 7 FKL FT 1
15.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 4 : 0 FKL KK
15.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 4 FKL KK
15.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 1 : 3 FKL FT 1
15.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
15.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FKL FT 1
15.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 1 : 4 FKL KK
15.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FKL FT 1
15.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 2 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
15.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 2 : 4 LRSS / VAIŅODE
15.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 2 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
15.06.2017 9:00 18.06.2017 17:00 U15 (2002) FA kauss
16.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 0 TĀRGALE
16.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 3 : 5 SALDUS SS
16.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 3 : 3 SK UGĀLE
16.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
16.06.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS
16.06.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 1 : 2 BROCĒNU NBJSS
16.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 3 KULDĪGAS NSS
16.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 2 SALDUS SS
16.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 1 SK UGĀLE
16.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 3 : 1 TĀRGALE
17.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts pludmales futbolā
17.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 1 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.06.2017 13:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 2 : 5 FC NIKERS
17.06.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 2 : 4 SALDUS SS
17.06.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 2 : 1 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
17.06.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 6 : 0 JFC DOBELE
18.06.2017 14:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 8 : 0 TALSI / FK LAIDZE
20.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL KB
20.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 6 : 0 FKL AS 2
20.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 3 FKL JR
20.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 7 : 2 FKL KB
20.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FKL JR
20.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 8 : 1 FKL AS 2
20.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL AS 2
20.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 8 : 1 FKL JR
20.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 5 : 3 FKL KB
21.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
21.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B SALDUS SS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
21.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
21.06.2017 19:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK SENČI 1 : 14 GROBIŅAS SC*
27.06.2017 9:00 30.06.2017 17:00 U13 (2004) talantu skate
30.06.2017 20:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 3 : 9 SK SUPER NOVA
05.07.2017 19:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 0 : 0 FC NIKERS
08.07.2017 10:00 Kurzemes čempionāts pludmales futbolā
08.07.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 0 : 2 TALSI / FK LAIDZE
10.07.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 5 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
14.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
15.07.2017 10:00 Kurzemes čempionāts pludmales futbolā
15.07.2017 13:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 6 : 2 FC NIKERS
15.07.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK SENČI 2 : 7 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
15.07.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 1 : 1 JFC DOBELE
16.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
19.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
19.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 1 10 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 2 4 : 1 SALDUS SS
19.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 1 17 : 0 SALDUS SS
19.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 2 4 : 1 LRSS / FK NĪCA
20.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 FKL JR
20.07.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
20.07.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 FKL JR
22.07.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 4 : 3 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
23.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 2 : 0 TĀRGALE
23.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 1 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 3 TĀRGALE
23.07.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 0 : 2 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 6 : 0 SALDUS SS
23.07.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 2 : 2 BROCĒNU NBJSS
23.07.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 1 : 2 TĀRGALE
23.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 7 : 0 KULDĪGAS NSS
23.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 4 : 2 TĀRGALE
23.07.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 JFC DOBELE 0 : 1 FK KAROSTA
24.07.2017 11:00 Kurzemes tūre meitenēm
25.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 5 : 0 FKL FT 2
25.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 1 : 0 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 FKL KK
25.07.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 2 FKL AS 1
25.07.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 0 : 1 FA VENTSPILS 2
25.07.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FKL AS 1
25.07.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 7 : 0 TNSS / FK LAIDZE
25.07.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 2 FKL FT 2
25.07.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 6 FKL KK
25.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 TALSU NSS
25.07.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 0 : 8 FKL KK
26.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
26.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
27.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 4 : 0 SALDUS SS
27.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 9 : 0 LRSS / FK NĪCA
27.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 8 : 0 BROCĒNU NBJSS
27.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 1 : 2 FKL JS 2
27.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
27.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 15 FKL JS 2
27.07.2017 6:00 30.07.2017 17:00 Starptautiskais turnīrs U14 (2003) - Turku, Somija
28.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
29.07.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 4 : 3 FC NIKERS
29.07.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 13 : 0 FK ROJA / KOLKA
30.07.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
30.07.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 8 : 1 FKL JS 2
30.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 3 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.07.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 2 : 2 FKL JS 1
30.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.07.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL JS 2
30.07.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 0 : 8 FKL JS 1
30.07.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 9 : 1 FK SENČI
01.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 1 : 1 FKL FT 2
01.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 0 : 6 FA VENTSPILS 1
01.08.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
01.08.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL FT 2
03.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
03.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
03.08.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
03.08.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B SALDUS SS 3 : 5 KULDĪGAS NSS
05.08.2017 17:30 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FC NIKERS 5 : 0 JFC DOBELE
07.08.2017 9:00 10.08.2017 17:00 Meiteņu (2004- 2005) talantu skate
08.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 0 TALSU NSS
08.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 1 : 3 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 2 : 0 TALSU NSS
08.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 2 : 1 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 0 : 3 FA VENTSPILS 1
08.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL KK 5 : 0 FA VENTSPILS 2
08.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 TALSU NSS
09.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 1 : 1 FKL FT 1
09.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 1 TNSS / FK LAIDZE
09.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS 0 : 8 FKL FT 2
09.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
09.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS 0 : 2 FKL FT 1
09.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 4 FA VENTSPILS 1
09.08.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 FKL FT 2
10.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
10.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 1 FKL KB
10.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 1 : 2 FKL AS 2
10.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 0 : 2 FKL JR
10.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 5 : 0 FKL KB
10.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 3 : 0 FKL JR
10.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 3 FKL AS 2
10.08.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B KULDĪGAS NSS 4 : 2 FKL AS 2
10.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SK UGĀLE 3 : 1 FKL JR
10.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B TĀRGALE 1 : 2 FKL KB
12.08.2017 10:00 Kurzemes čempionāts pludmales futbolā
13.08.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 2 : 2 FK KAROSTA
13.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 6 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
14.08.2017 9:00 17.08.2017 17:00 Meiteņu (2003- 2005) talantu skate
15.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 5 : 0 FKL KK
15.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 4 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 1 : 0 FKL KK
15.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 4 : 1 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 0 : 3 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 0 : 1 FA VENTSPILS 1
15.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A TNSS / FK LAIDZE 3 : 4 FKL KK
16.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
17.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 LRSS / VAIŅODE
17.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 SALDUS SS
17.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 0 : 0 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
17.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 1 : 0 SALDUS SS
17.08.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 SALDUS SS
17.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 0 : 5 KULDĪGAS NSS
17.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B FKL JR 4 : 1 LRSS / VAIŅODE
19.08.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK SENČI 3 : 1 FK ROJA / KOLKA
20.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
20.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts veterāniem 40+
20.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FC NIKERS 1 : 9 FK KAROSTA
20.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 JFC DOBELE 3 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
21.08.2017 11:00 Kurzemes tūre meitenēm
21.08.2017 9:00 24.08.2017 17:00 U14 (2003) +vārsargu talantu skate
22.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 3 : 0 SALDUS SS
22.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 2 : 3 TNSS / FK LAIDZE
22.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
22.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / FK NĪCA 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
22.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 10 : 0 SALDUS SS
23.08.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
26.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 1 : 1 FK SENČI
27.08.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 7 : 0 FK ROJA / KOLKA
27.08.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 JFC DOBELE 1 : 3 TALSI / FK LAIDZE
27.08.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 GROBIŅAS SC* 1 : 4 SK SUPER NOVA
27.08.2017 9:00 30.08.2017 17:00 U13 (2004) talantu skate
29.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
29.08.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL FT 1 5 : 0 FKL FT 2
29.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FKL JS 1 2 : 0 FKL JS 2
29.08.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 1 : 0 FKL FT 1
29.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
29.08.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FKL FT 2
29.08.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FKL JS 2
29.08.2017 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 4 FKL JS 1
02.09.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 3 : 2 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
02.09.2017 17:30 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 3 : 0 JFC DOBELE
03.09.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
03.09.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
03.09.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 1 : 8 GROBIŅAS SC*
09.09.2017 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 1 : 2 SK SUPER NOVA
10.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss WU10
13.09.2017 12:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
14.09.2017 12:00 U13 (2004) Kurzemes izlase
15.09.2017 10:00 17.09.2017 17:00 U13 (2004) Mācību - treniņu spēles
16.09.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FC NIKERS 0 : 3 FK SENČI
17.09.2017 11:00 Kurzemes čempionāts veterāniem 40+
17.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa KULDĪGAS NSS 1 : 4 FKL JR
17.09.2017 11:40 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 0 : 0 SK UGĀLE
17.09.2017 12:20 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa SK UGĀLE 1 : 1 KULDĪGAS NSS
17.09.2017 13:00 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 1 : 0 FKL JR
17.09.2017 13:40 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa SK UGĀLE 0 : 0 FKL JR
17.09.2017 14:20 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FA VENTSPILS 2 5 : 3 KULDĪGAS NSS
17.09.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 0 : 11 GROBIŅAS SC*
17.09.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FC NIKERS 4 : 1 TALSI / FK LAIDZE
22.09.2017 10:00 24.09.2017 17:00 U14 (2003) Mācību - treniņu spēles
23.09.2017 14:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK SENČI 0 : 10 FK KAROSTA
24.09.2017 11:00 Kurzemes kauss futbolā 7 pret 7
24.09.2017 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 6 : 1 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
30.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 0 : 6 FKL JS 2
30.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 FKL FT 1
30.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 FKL FT 2
30.09.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa BROCĒNU NBJSS 3 : 2 SALDUS SS
30.09.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FKL FT 1
30.09.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa FKL JS 2 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.09.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 SALDUS SS
30.09.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FKL FT 2 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
30.09.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.09.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa FKL JS 2 4 : 3 FKL FT 1
30.09.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FA VENTSPILS 2 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
30.09.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa FKL FT 2 4 : 1 SALDUS SS
01.10.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa SALDUS SS 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
01.10.2017 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa FKL AS 1 3 : 2 FKL AS 2
01.10.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa SALDUS SS 1 : 1 FKL AS 2
01.10.2017 11:50 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa BROCĒNU NBJSS 2 : 4 FKL AS 1
01.10.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa SALDUS SS 1 : 4 FKL AS 1
01.10.2017 12:40 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa BROCĒNU NBJSS 2 : 1 FKL AS 2
08.10.2017 11:00 Kurzemes Kauss U10 fināls
14.10.2017 11:00 Kurzemes Kauss U12 fināls
26.11.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
26.11.2017 9:00 Ziemas tūre U9 A, WU12, WU14
30.11.2017 20:45 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 5 : 4 FC NIKERS
02.12.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FKL IL 1
02.12.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 3 FKL IL 2
02.12.2017 11:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
02.12.2017 11:30 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 0 : 7 FKL IL 1
02.12.2017 11:40 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 2 : 2 LRSS / FK BANDAVA
02.12.2017 12:10 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 FKL IL 2
02.12.2017 12:30 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
02.12.2017 13:10 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 LRSS / FK BANDAVA
03.12.2017 11:00 Ziemas tūre U9 B
05.12.2017 19:30 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 6 : 8 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.12.2017 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TNSS / FK LAIDZE 7 : 10 FK BANDAVA / PRIEKULE
09.12.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 2 FKL IL 2
09.12.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 A FKL JR 1 3 : 1 FKL IL 2
09.12.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 3 : 22 SALDUS SS
09.12.2017 11:30 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 4 : 1 FKL IL 1
09.12.2017 12:10 Futbols telpās FT U10 A FKL JR 1 0 : 0 FKL IL 1
09.12.2017 13:00 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 1 6 : 0 FKL IL 2
09.12.2017 13:40 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 1 4 : 0 FKL IL 2
10.12.2017 11:00 Ziemas tūre U8
12.12.2017 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 7 : 8 SALDUS SS
15.12.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 15 : 10 FC NIKERS
16.12.2017 10:00 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 7 : 1 SALDUS SS
16.12.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 4 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 10:25 Futbols telpās FT U10 B VITALITY ACADEMY 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 B KULDĪGAS NSS 13 : 0 FKL TB
16.12.2017 10:50 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 0 : 3 SK UGĀLE
16.12.2017 11:15 Futbols telpās FT U10 B VITALITY ACADEMY 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 11:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 1 : 2 SALDUS SS
16.12.2017 11:40 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 0 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 4 : 2 FKL JR
16.12.2017 12:05 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 2 SK UGĀLE
16.12.2017 12:30 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
16.12.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
16.12.2017 12:55 Futbols telpās FT U10 B VITALITY ACADEMY 1 : 1 SK UGĀLE
16.12.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 10 : 2 FKL TB
16.12.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 4 : 1 KULDĪGAS NSS 2
16.12.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 B KULDĪGAS NSS 3 : 2 FKL JR
16.12.2017 14:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 3 : 2 LRSS / FK BANDAVA
17.12.2017 11:00 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FA VENTSPILS
17.12.2017 11:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
17.12.2017 11:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 : 1 FA VENTSPILS 2
17.12.2017 11:40 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 1 : 2 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
17.12.2017 12:20 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 6 : 2 FA VENTSPILS 2
17.12.2017 12:20 Futbols telpās FT U12 A LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
17.12.2017 13:00 Ziemas tūre U9 B
18.12.2017 18:40 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 6 : 3 FC NIKERS
19.12.2017 20:45 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 6 : 0 TNSS / FK LAIDZE
27.12.2017 12:00 Futbols telpās FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 12 : 10 BROCĒNU NBJSS
29.12.2017 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 10 : 5 TNSS / FK LAIDZE
03.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 0 : 7 FKL IL 1
03.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 6 FKL IL 2
03.01.2018 12:30 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 16 FKL IL 1
03.01.2018 13:10 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 4 : 5 FKL IL 2
04.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC 2
04.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 10 : 2 TNSS / FK LAIDZE
04.01.2018 12:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 6 TNSS / FK LAIDZE
04.01.2018 18:10 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 1 : 4 KULDĪGAS NSS
04.01.2018 19:20 Futbols telpās FT U16 KULDĪGAS NSS 13 : 1 SALDUS SS 2
04.01.2018 20:45 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 6 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U11 A FKL AS 2 : 3 FKL JR
07.01.2018 10:40 Futbols telpās FT U11 A FKL JR 0 : 2 FA VENTSPILS
07.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 1 : 1 SALDUS SS
07.01.2018 11:20 Futbols telpās FT U11 A FKL AS 1 : 11 FA VENTSPILS
07.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 6 : 2 SALDUS SS
07.01.2018 12:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 4 : 3 SK UGĀLE
07.01.2018 13:00 Futbols telpās FT U11 B BROCĒNU NBJSS 2 : 3 SALDUS SS
07.01.2018 13:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 8 : 1 LRSS / FK BANDAVA
07.01.2018 14:20 Futbols telpās FT U11 B BROCĒNU NBJSS 1 : 4 SK UGĀLE
07.01.2018 15:00 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 5 : 2 LRSS / FK BANDAVA
08.01.2018 18:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 3 : 2 KULDĪGAS NSS
08.01.2018 19:30 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 9 KULDĪGAS NSS
10.01.2018 18:10 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 3 SALDUS SS 2
11.01.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TNSS / FK LAIDZE 4 : 8 VENTSPILS AUGSTSKOLA
13.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U10 A KULDĪGAS NSS 13 : 3 TALSU NSS
13.01.2018 10:40 Futbols telpās FT U10 A FKL JR 1 10 : 0 TALSU NSS
13.01.2018 11:20 Futbols telpās FT U10 A KULDĪGAS NSS 1 : 2 FKL JR 1
13.01.2018 12:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 3 FKL JR 2
13.01.2018 12:25 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 0 FKL AO
13.01.2018 12:50 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 3 : 0 FKL JR 2
13.01.2018 13:15 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 FKL AO
13.01.2018 13:40 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 5 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
13.01.2018 14:05 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 2 : 5 FKL JR 2
13.01.2018 14:30 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 3 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
13.01.2018 14:55 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 4 : 0 FKL AO
13.01.2018 15:20 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 4 : 0 KAROSTAS FUTBOLS
14.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 1 0 : 4 FA VENTSPILS
14.01.2018 11:25 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 5 : 0 VITALITY ACADEMY
14.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 2 2 : 5 FA VENTSPILS 2
14.01.2018 11:50 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 5 : 2 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 12:15 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 5 : 0 VITALITY ACADEMY
14.01.2018 12:20 Futbols telpās FT U12 B FKL JR 15 : 0 FKL TB
14.01.2018 12:40 Futbols telpās FT U10 B VITALITY ACADEMY 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
14.01.2018 13:00 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 2 1 : 12 FA VENTSPILS
14.01.2018 13:05 Futbols telpās FT U10 B LRSS / VAIŅODE 2 : 6 SALDUS SS
14.01.2018 13:40 Futbols telpās FT U12 B KULDĪGAS NSS 7 : 1 LRSS / FK BANDAVA
14.01.2018 14:20 Futbols telpās FT U10 A FKL IL 1 1 : 2 FA VENTSPILS 2
14.01.2018 15:00 Futbols telpās FT U12 B FKL JR 2 : 9 KULDĪGAS NSS
14.01.2018 15:40 Futbols telpās FT U12 B FKL TB 1 : 5 LRSS / FK BANDAVA
15.01.2018 18:40 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 5 : 9 SALDUS SS
16.01.2018 19:30 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 18 : 3 BROCĒNU NBJSS
16.01.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 4 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
18.01.2018 19:00 Futbols telpās FT U16 KULDĪGAS NSS 10 : 4 FK BANDAVA / PRIEKULE
19.01.2018 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 4 : 5 SALDUS SS
20.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U16 KULDĪGAS NSS 5 : 11 SALDUS SS
20.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U11 A FKL IL 1 3 : 1 FKL IL 2
20.01.2018 10:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 0 : 5 FKL IL 1
20.01.2018 11:00 Ziemas tūre U9 A
20.01.2018 11:20 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 1 : 4 FKL IL 2
20.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U12 A SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 4 : 1 TNSS / FK LAIDZE
20.01.2018 12:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 4 : 2 LRSS / FK BANDAVA
20.01.2018 13:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FA VENTSPILS
20.01.2018 13:40 Futbols telpās FT U14 LRSS / FK BANDAVA 3 : 0 SALDUS SS
20.01.2018 14:20 Futbols telpās FT U12 A SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 0 : 4 FA VENTSPILS
21.01.2018 11:00 Ziemas tūre U9 A
22.01.2018 18:40 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 12 : 7 SALDUS SS 2
23.01.2018 19:30 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 3 : 20 SALDUS SS
27.01.2018 11:00 Ziemas tūre U8
27.01.2018 11:00 Ziemas tūre WU12, WU14
27.01.2018 12:00 Futbols telpās FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 6 : 4 SALDUS SS 2
28.01.2018 10:00 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 1 : 2 KAROSTAS FUTBOLS
28.01.2018 10:25 Futbols telpās FT U10 B FKL AO 0 : 1 FKL JR 2
28.01.2018 10:50 Futbols telpās FT U10 B FKL JR 2 0 : 1 KAROSTAS FUTBOLS
28.01.2018 11:15 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 3 : 0 FKL AO
28.01.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 4 : 0 FKL AO
28.01.2018 12:05 Futbols telpās FT U10 B LRSS / FK NĪCA 0 : 0 FKL JR 2
28.01.2018 12:30 Futbols telpās FT U13 LRSS / FK NĪCA 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
28.01.2018 13:10 Futbols telpās FT U13 FKL FT 1 : 1 SALDUS SS
28.01.2018 13:50 Futbols telpās FT U13 FKL FT 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2018 14:30 Futbols telpās FT U13 LRSS / FK NĪCA 1 : 1 SALDUS SS
30.01.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 9 : 7 TNSS / FK LAIDZE
30.01.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 10 : 1 FK BANDAVA / PRIEKULE
03.02.2018 16:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 14 : 12 FK BANDAVA / PRIEKULE
04.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 3 : 1 FA VENTSPILS 2
04.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 FKL AS
04.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 7 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 1 : 1 FKL JR
04.02.2018 12:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 5 : 0 TALSU NSS
04.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 7 : 1 FKL AS
04.02.2018 13:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 6 FKL JR
04.02.2018 13:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
04.02.2018 14:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 11 : 1 TALSU NSS
04.02.2018 15:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
06.02.2018 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 8 : 11 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.02.2018 18:10 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 2 : 7 BROCĒNU NBJSS
07.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TNSS / FK LAIDZE 0 : 2 FC NIKERS
08.02.2018 19:00 Futbols telpās FT U16 KULDĪGAS NSS 9 : 6 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 2 TNSS / FK LAIDZE
10.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 4 : 1 FKL JR
10.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / FK BANDAVA 4 : 3 FKL FT
10.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 3 SALDUS SS
10.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FKL AS
10.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U13 FKL FT 0 : 7 LRSS / FK NĪCA
10.02.2018 12:20 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
10.02.2018 12:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / FK BANDAVA 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
10.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 1 : 1 FKL JR
10.02.2018 13:00 Futbols telpās FT U11 B SK UGĀLE 3 : 3 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 9 : 1 FKL AS
10.02.2018 13:40 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
10.02.2018 14:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.02.2018 15:00 Futbols telpās FT U11 B SK UGĀLE 2 : 7 SALDUS SS
11.02.2018 09:00 Futbols telpās FT U11 A FKL JR 2 : 3 FKL IL 1
11.02.2018 09:40 Futbols telpās FT U11 A FKL AS 1 : 3 FKL IL 2
11.02.2018 10:20 Futbols telpās FT U11 A FKL JR 1 : 8 FKL IL 2
11.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 A FKL AS 1 : 5 FKL IL 1
11.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC 2
11.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 B FKL JR 2 2 : 1 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 12:05 Futbols telpās FT U10 B FKL AO 1 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 12:30 Futbols telpās FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 2 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 4 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.02.2018 12:55 Futbols telpās FT U10 B FKL JR 2 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC 2
11.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 2 SALDUS SS
11.02.2018 13:45 Futbols telpās FT U10 B FKL AO 0 : 4 VITALITY ACADEMY
11.02.2018 14:10 Futbols telpās FT U10 B FKL JR 2 1 : 2 SALDUS SS
11.02.2018 14:35 Futbols telpās FT U10 B KAROSTAS FUTBOLS 0 : 1 LRSS / VAIŅODE
11.02.2018 15:00 Futbols telpās FT U10 B FKL AO 2 : 3 SALDUS SS
12.02.2018 18:40 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 6 : 9 KULDĪGAS NSS
13.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 9 : 2 TNSS / FK LAIDZE
14.02.2018 18:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 6 : 11 FK BANDAVA / PRIEKULE
15.02.2018 16.02.2018 U15 (2003) Mācību - treniņu spēles
15.02.2018 20:45 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 2 : 1 SALDUS SS
16.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 6 : 9 VENTSPILS AUGSTSKOLA
17.02.2018 10:00 Ziemas tūre U9 A, U9 B
18.02.2018 09:00 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 1 4 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2018 09:40 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 2 2 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.02.2018 10:40 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 2 3 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 4 : 1 KULDĪGAS NSS
18.02.2018 11:20 Futbols telpās FT U12 A FKL IL 1 1 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 4 FKL JR 1
18.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 4 : 3 KULDĪGAS NSS
18.02.2018 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 4 : 1 FKL JR 1
18.02.2018 14:00 Ziemas tūre U9 A
19.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 1 : 9 VENTSPILS AUGSTSKOLA
20.02.2018 U14 (2004) Reģionālais pasākums
22.02.2018 23.02.2018 U14 (2004) Mācību - treniņu spēles
22.02.2018 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TNSS / FK LAIDZE 4 : 5 SALDUS SS
24.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
24.02.2018 11:00 Futbols telpās FT U12 B FKL JR 12 : 0 FKL TB
24.02.2018 11:25 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 3 : 2 SK UGĀLE
24.02.2018 11:40 Futbols telpās FT U14 LRSS / FK BANDAVA 2 : 4 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 11:50 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 4 : 4 SK UGĀLE
24.02.2018 12:15 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 5 : 3 KULDĪGAS NSS 2
24.02.2018 12:20 Futbols telpās FT U12 B KULDĪGAS NSS 5 : 0 FKL TB
24.02.2018 12:40 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 0 : 4 KULDĪGAS NSS 2
24.02.2018 13:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / FK BANDAVA 2 : 1 SALDUS SS
24.02.2018 13:05 Futbols telpās FT U10 B SALDUS SS 4 : 3 SK UGĀLE
24.02.2018 13:40 Futbols telpās FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 3 : 4 FKL JR
24.02.2018 14:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 7 : 1 SALDUS SS
24.02.2018 15:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / FK BANDAVA 0 : 5 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 15:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 KULDĪGAS NSS
24.02.2018 18:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 5 : 16 KULDĪGAS NSS
25.02.2018 10:00 Ziemas tūre U8
03.03.2018 11:00 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 4 : 1 SK UGĀLE
03.03.2018 11:40 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 4 : 1 FKL FT
03.03.2018 12:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 7 : 1 SK UGĀLE
03.03.2018 13:00 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 7 : 2 BROCĒNU NBJSS
03.03.2018 13:40 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
03.03.2018 14:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 1 : 2 BROCĒNU NBJSS
03.03.2018 15:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FKL FT
03.03.2018 15:40 Futbols telpās FT U13 KULDĪGAS NSS 5 : 1 LRSS / FK NĪCA
04.03.2018 11:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 FKL IL 2
04.03.2018 11:40 Futbols telpās FT U10 A KULDĪGAS NSS 6 : 0 FKL IL 2
04.03.2018 12:00 Futbols telpās FT U16 FK BANDAVA / PRIEKULE 5 : 7 KULDĪGAS NSS
04.03.2018 12:20 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 FKL IL 1
04.03.2018 13:00 Futbols telpās FT U10 A KULDĪGAS NSS 5 : 2 FKL IL 1
04.03.2018 13:40 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 4 : 2 FKL IL 2
04.03.2018 14:20 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 : 0 FKL IL 2
04.03.2018 15:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FKL IL 1
04.03.2018 15:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 3 : 0 FKL IL 1
17.03.2018 18.03.2018 U14 (2004) Reģionālais pasākums
17.03.2018 11:00 Ziemas tūre U9 A
18.03.2018 10:00 Ziemas tūre U9 A
18.03.2018 11:00 Ziemas tūre U9 B
24.03.2018 11:00 Ziemas tūre U8
25.03.2018 11:00 Ziemas tūre WU12, WU14
02.04.2018 03.04.2018 U13 (2005) Reģionālais pasākums
11.04.2018 16:00 Ādas bumba F11 U15 Ādas bumba FK LIEPĀJA / LFS AL 4 : 1 FK BANDAVA / LRSS
13.04.2018 15.04.2018 U15 (2003) Mācību - treniņu spēles
14.04.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 1 3 : 1 FK LIEPĀJA / LFS IL
14.04.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 2 2 : 1 FK LIEPĀJA / LFS JR
14.04.2018 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 1 7 : 1 FK LIEPĀJA / LFS JR
14.04.2018 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 2 0 : 1 FK LIEPĀJA / LFS IL
14.04.2018 12:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS FT 1 3 : 0 FK LIEPĀJA / LFS FT 2
14.04.2018 12:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK LIEPĀJA / LFS IL 1 : 2 FK LIEPĀJA / LFS JR
18.04.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 2 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 3 : 0 TALSU 2. VIDUSSKOLA
18.04.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA 4 : 0 SALDUS VIDUSSKOLA
18.04.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 0 TALSU 2. VIDUSSKOLA
18.04.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 4 : 1 SALDUS VIDUSSKOLA
18.04.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA 0 : 3 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 3 GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa TALSU 2. VIDUSSKOLA 0 : 3 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 1 : 2 SALDUS VIDUSSKOLA
18.04.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA 5 : 1 TALSU 2. VIDUSSKOLA
18.04.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 0 : 1 LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 1 : 3 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 14:00 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa GROBIŅAS ĢIMNĀZIJA 0 : 2 VENTSPILS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 3 LIEPĀJAS VALSTS 1. ĢIMNĀZIJA
18.04.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 8-9 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 3 : 1 TALSU 2. VIDUSSKOLA
24.04.2018 U14 (2004) Reģionālais pasākums
25.04.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 0 : 3 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa MĒRSRAGA VIDUSSKOLA 1 : 1 SALDUS VIDUSSKOLA
25.04.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa PRIEKULES VIDUSSKOLA 0 : 1 BROCĒNU VIDUSSKOLA
25.04.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 6 : 2 SALDUS VIDUSSKOLA
25.04.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa MĒRSRAGA VIDUSSKOLA 0 : 5 BROCĒNU VIDUSSKOLA
25.04.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa PRIEKULES VIDUSSKOLA 3 : 1 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 2 : 0 MĒRSRAGA VIDUSSKOLA
25.04.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA 1 : 6 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 1 : 2 BROCĒNU VIDUSSKOLA
25.04.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa PRIEKULES VIDUSSKOLA 6 : 3 SALDUS VIDUSSKOLA
25.04.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa MĒRSRAGA VIDUSSKOLA 0 : 2 PRIEKULES VIDUSSKOLA
25.04.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 0 : 3 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 14:00 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa MĒRSRAGA VIDUSSKOLA 1 : 8 VENTSPILS 3. VIDUSSKOLA
25.04.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA 1 : 2 PRIEKULES VIDUSSKOLA
25.04.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 6-7 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA 4 : 2 SALDUS VIDUSSKOLA
27.04.2018 29.04.2018 U14 (2004) Mācību - treniņu spēles
29.04.2018 11:00 Kurzemes tūre U9 Elite
29.04.2018 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AS 2 - : - BROCĒNU NBJSS
29.04.2018 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība SALDUS SS - : - KULDĪGAS NSS
29.04.2018 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AS 2 - : - SALDUS SS
29.04.2018 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - KULDĪGAS NSS
29.04.2018 14:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AS 2 - : - KULDĪGAS NSS
29.04.2018 14:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS - : - SALDUS SS
01.05.2018 U13 (2005) Reģionālais pasākums
02.05.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA - : - LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 11:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA - : - VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA
02.05.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa NĪCAS VIDUSSKOLA - : - TALSU SĀKUMSKOLA
02.05.2018 11:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA - : - VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA
02.05.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA - : - TALSU SĀKUMSKOLA
02.05.2018 12:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa NĪCAS VIDUSSKOLA - : - LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA - : - SALDUS VIDUSSKOLA
02.05.2018 12:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA - : - LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA - : - TALSU SĀKUMSKOLA
02.05.2018 13:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa NĪCAS VIDUSSKOLA - : - VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA
02.05.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA - : - NĪCAS VIDUSSKOLA
02.05.2018 13:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa TALSU SĀKUMSKOLA - : - LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 14:00 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa SALDUS VIDUSSKOLA - : - LIEPĀJAS 6. VIDUSSKOLA
02.05.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa BROCĒNU VIDUSSKOLA - : - NĪCAS VIDUSSKOLA
02.05.2018 14:30 Kurzemes skolu kauss 4-5 Klašu grupa TALSU SĀKUMSKOLA - : - VENTSPILS CENTRA SĀKUMSKOLA
02.05.2018 16:00 Ādas bumba F6 U13 Ādas bumba FK LIEPĀJA / LFS FT - : - KULDĪGAS NSS
02.05.2018 16:00 Ādas bumba F6 U13 Ādas bumba FK BANDAVA / LRSS - : - LRSS / VAIŅODE
02.05.2018 16:50 Ādas bumba F6 U13 Ādas bumba FK LIEPĀJA / LFS FT - : - FK BANDAVA / LRSS
02.05.2018 16:50 Ādas bumba F6 U13 Ādas bumba KULDĪGAS NSS - : - LRSS / VAIŅODE
04.05.2018 06.05.2018 U13 (2005) Mācību - treniņu spēles
05.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AO - : - KAROSTAS FUTBOLS
05.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JR - : - LRSS / FK NĪCA
05.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS - : - KULDĪGAS NSS
05.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 - : - BROCĒNU NBJSS
05.05.2018 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JZ - : - LRSS / GROBIŅAS SC
05.05.2018 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JR - : - KAROSTAS FUTBOLS
05.05.2018 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS - : - KULDĪGAS NSS 2
05.05.2018 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS - : - BROCĒNU NBJSS
05.05.2018 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AO - : - LRSS / GROBIŅAS SC
05.05.2018 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JZ - : - LRSS / FK NĪCA
05.05.2018 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS - : - BROCĒNU NBJSS
05.05.2018 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS - : - KULDĪGAS NSS 2
05.05.2018 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS AO - : - LRSS / FK NĪCA
05.05.2018 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JR - : - LRSS / GROBIŅAS SC
05.05.2018 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība FK LIEPĀJA / LFS JZ - : - KAROSTAS FUTBOLS
06.05.2018 11:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
06.05.2018 11:00 Kurzemes tūre U9 Elite
06.05.2018 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 - : - TALSU NSS
06.05.2018 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LRSS / GROBIŅAS SC - : - FA VENTSPILS 2 (2008)
06.05.2018 13:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 - : - LRSS / GROBIŅAS SC
06.05.2018 13:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite TALSU NSS - : - FA VENTSPILS 2 (2008)
06.05.2018 14:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FA VENTSPILS 2 (2008)
06.05.2018 14:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite TALSU NSS - : - LRSS / GROBIŅAS SC
11.05.2018 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FK LIEPĀJA / LFS AS
11.05.2018 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS JR - : - FA VENTSPILS 2 (2009)
11.05.2018 14:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FK LIEPĀJA / LFS JR
11.05.2018 14:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS AS - : - FA VENTSPILS 2 (2009)
11.05.2018 15:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 - : - FA VENTSPILS 2 (2009)
12.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS IL 1 - : - FA VENTSPILS 1
12.05.2018 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) - : - FK LIEPĀJA / LFS IL 2
12.05.2018 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK LIEPĀJA / LFS IL 2 - : - FA VENTSPILS 1
12.05.2018 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 (2009) - : - FK LIEPĀJA / LFS IL 1
13.05.2018 11:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
04.06.2018 07.06.2018 U15 (2003) + vārtsargu talantu skate
12.06.2018 15.06.2018 U14 (2004) talantu skate
26.06.2018 29.06.2018 U13 (2005) talantu skate
26.07.2018 29.07.2018 U14 (2004) Starptautisko spēļu programma
22.08.2018 U14 (2004) Reģionālais pasākums
22.08.2018 U13 (2005) Reģionālais pasākums
23.08.2018 25.08.2018 U14 (2004) Mācību - treniņu spēles
28.08.2018 30.08.2018 U13 (2005) Mācību - treniņu spēles
13.09.2018 16.09.2018 U14 (2004) + vārtsargu talantu skate
27.09.2018 30.09.2018 U13 (2005) talantu skate
20.10.2018 21.10.2018 U13 (2005) Starptautisko spēļu programma
First Page First Page
Kārtot pēc nosaukuma Grupa Mēnesis Gads
Aprīlis 2018
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
3
4
5
6