Hide Main content block
Kārtot pēc nosaukuma Grupa
Datums Nosaukums Grupa Norises vieta
14.04.2007 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B LRSS / VAIŅODE 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
28.11.2015 10:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / DURBE 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
28.11.2015 10:45 Futbols telpās FT U14 LRSS / DURBE 9 : 1 KULDĪGAS NSS
28.11.2015 11:30 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 10 : 3 KULDĪGAS NSS
05.12.2015 10:00 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 13 TALSU NSS
05.12.2015 10:45 Futbols telpās FT U14 TALSU NSS 6 : 0 SALDUS SS
05.12.2015 1100 Futbols telpās FT U11 SALDUS SS 2 0 : 8 SALDUS SS
05.12.2015 11:23 Futbols telpās FT U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 2 KULDĪGAS NSS
05.12.2015 11:30 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 1 SALDUS SS
05.12.2015 11:46 Futbols telpās FT U11 SALDUS SS 2 1 : 5 LRSS / PRIEKULE
05.12.2015 12:09 Futbols telpās FT U11 KULDĪGAS NSS 2 : 1 SALDUS SS
05.12.2015 12:32 Futbols telpās FT U11 TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 LRSS / PRIEKULE
05.12.2015 12:55 Futbols telpās FT U11 KULDĪGAS NSS 6 : 0 SALDUS SS 2
05.12.2015 13:18 Futbols telpās FT U11 SALDUS SS 2 : 3 LRSS / PRIEKULE
05.12.2015 13:41 Futbols telpās FT U11 SALDUS SS 2 0 : 5 TNSS / FK LAIDZE
05.12.2015 14:04 Futbols telpās FT U11 LRSS / PRIEKULE 1 : 4 KULDĪGAS NSS
05.12.2015 14:27 Futbols telpās FT U11 SALDUS SS 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
06.12.2015 11:00 Ziemas tūre U9
11.12.2015 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 4 : 4 GROBIŅAS SC
12.12.2015 11:00 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 2 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
12.12.2015 11:00 Ziemas tūre U8
12.12.2015 11:35 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 LRSS / DURBE
12.12.2015 12:10 Futbols telpās FT U12 SALDUS SS 0 : 9 FA VENTSPILS 1
12.12.2015 12:45 Futbols telpās FT U12 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 FA VENTSPILS 2
12.12.2015 13:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
12.12.2015 13:55 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 1 : 2 LRSS / DURBE
12.12.2015 14:30 Futbols telpās FT U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 7 FA VENTSPILS 1
12.12.2015 15:05 Futbols telpās FT U12 SALDUS SS 0 : 8 FA VENTSPILS 2
13.12.2015 11:00 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 1 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
13.12.2015 11:23 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 2 0 : 2 SALDUS SS
13.12.2015 11:46 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
13.12.2015 12:09 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 1 1 : 0 SALDUS SS
13.12.2015 12:32 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 2 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
13.12.2015 12:55 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 0 : 2 SALDUS SS
13.12.2015 13:18 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 1 4 : 1 LRSS / VAIŅODE
13.12.2015 13:41 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 2 8 : 1 BROCĒNU NBJSS
13.12.2015 14:04 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 3 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.12.2015 21:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 8 : 3 KULDĪGAS NSS / FC NIKERS
17.12.2015 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL KULDĪGAS NSS / FC NIKERS 5 : 4 FK BANDAVA / PRIEKULE
18.12.2015 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 5 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
19.12.2015 11:00 Futbols telpās FT U12 SALDUS SS 7 : 1 TALSU NSS
19.12.2015 11:35 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 4 BROCĒNU NBJSS
19.12.2015 12:10 Futbols telpās FT U12 SALDUS SS 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.12.2015 12:45 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 5 TALSU NSS
19.12.2015 13:20 Futbols telpās FT U12 TALSU NSS 1 : 8 BROCĒNU NBJSS
19.12.2015 13:55 Futbols telpās FT U14 TALSU NSS 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
19.12.2015 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 4 : 4 TALSI / FK LAIDZE
20.12.2015 11:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
20.12.2015 11:35 Futbols telpās FT U13 FA VENTSPILS 1 2 : 1 SALDUS SS
20.12.2015 12:20 Futbols telpās FT U13 FA VENTSPILS 1 1 : 3 BROCĒNU NBJSS
20.12.2015 12:35 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 SALDUS SS
21.12.2015 13:00 Futbols telpās FT U16 TALSU NSS 15 : 2 SALDUS SS
07.01.2016 17:30 Futbols telpās FT U16 JFK SALDUS 4 : 4 SALDUS SS
07.01.2016 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL KULDĪGAS NSS / FC NIKERS 4 : 3 GROBIŅAS SC
07.01.2016 21:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 5 : 9 FK BANDAVA / PRIEKULE
09.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / DURBE 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
09.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 3 SALDUS SS
09.01.2016 11:45 Futbols telpās FT U14 LRSS / DURBE 1 : 3 TALSU NSS
09.01.2016 11:45 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 0 : 0 SALDUS SS
09.01.2016 12:30 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 4 TALSU NSS
09.01.2016 12:30 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 3 BROCĒNU NBJSS
12.01.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 TALSU NSS 6 : 1 LRSS / FK NĪCA
14.01.2016 17:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
14.01.2016 21:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 2 : 6 TALSI / FK LAIDZE
16.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
16.01.2016 11:23 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 3 FK LIEPĀJA 5
16.01.2016 11:46 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 1 : 1 FK LIEPĀJA 4
16.01.2016 12:09 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 3 : 2 FK LIEPĀJA 5
16.01.2016 12:32 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 4
16.01.2016 12:55 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 2 FK LIEPĀJA 3
16.01.2016 13:18 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 4
16.01.2016 13:41 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
16.01.2016 14:04 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 FK LIEPĀJA 5
16.01.2016 18:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 5 : 9 VENTSPILS AUGSTSKOLA
17.01.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 KULDĪGAS NSS
17.01.2016 10:45 Futbols telpās FT U13 FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
17.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 2 : 1 SALDUS SS
17.01.2016 11:23 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.01.2016 11:30 Futbols telpās FT U13 FA VENTSPILS 1 3 : 1 KULDĪGAS NSS
17.01.2016 11:46 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 0 : 1 SALDUS SS
17.01.2016 12:09 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 10 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.01.2016 12:32 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 1 : 1 TALSU NSS
17.01.2016 12:55 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 7 : 0 BROCĒNU NBJSS
17.01.2016 13:18 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 2 : 1 TALSU NSS
17.01.2016 13:41 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 SALDUS SS
17.01.2016 14:04 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 1 : 2 TALSU NSS
17.01.2016 14:30 Futbols telpās FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 FK LIEPĀJA 2
17.01.2016 15:05 Futbols telpās FT U12 BROCĒNU NBJSS 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
17.01.2016 15:30 Futbols telpās FT U10 LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FK LIEPĀJA 5
17.01.2016 15:50 Futbols telpās FT U12 BROCĒNU NBJSS 7 : 1 FK LIEPĀJA 2
17.01.2016 15:53 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 3 2 : 1 FK LIEPĀJA 4
17.01.2016 16:16 Futbols telpās FT U10 LRSS / FK NĪCA 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
17.01.2016 16:25 Futbols telpās FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 FK LIEPĀJA 3
17.01.2016 16:39 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 FK LIEPĀJA 5
17.01.2016 17:02 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 3 2 : 3 LRSS / VAIŅODE
17.01.2016 17:25 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
17.01.2016 17:48 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 1 LRSS / VAIŅODE
17.01.2016 18:11 Futbols telpās FT U10 LRSS / FK NĪCA 4 : 0 FK LIEPĀJA 3
17.01.2016 18:34 Futbols telpās FT U10 LRSS / VAIŅODE 5 : 0 FK LIEPĀJA 4
17.01.2016 18:57 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 0 FK LIEPĀJA 3
19.01.2016 19:00 Futbols telpās FT U16 JFK SALDUS 9 : 2 TALSU NSS
21.01.2016 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL KULDĪGAS NSS / FC NIKERS 6 : 1 VENTSPILS AUGSTSKOLA
23.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FK LIEPĀJA 2
23.01.2016 11:00 Ziemas tūre U8
23.01.2016 11:00 Ziemas tūre U8
23.01.2016 11:00 Ziemas tūre U8
23.01.2016 11:35 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 6 : 0 FK LIEPĀJA 3
23.01.2016 12:20 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 2 : 4 FK LIEPĀJA 2
23.01.2016 12:55 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 0 FK LIEPĀJA 3
23.01.2016 14:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 2 : 17 LRSS / GROBIŅAS SC
23.01.2016 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 9 : 5 TALSI / FK LAIDZE
24.01.2016 11:00 Ziemas tūre U9
24.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 4 1 : 2 LRSS / PRIEKULE
24.01.2016 11:23 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 5 0 : 5 KULDĪGAS NSS
24.01.2016 11:46 Futbols telpās FT U11 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 LRSS / PRIEKULE
24.01.2016 12:09 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 4 1 : 3 KULDĪGAS NSS
24.01.2016 12:32 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 5 1 : 4 TNSS / FK LAIDZE
24.01.2016 12:55 Futbols telpās FT U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 3 KULDĪGAS NSS
24.01.2016 13:18 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
24.01.2016 13:41 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 5 2 : 1 LRSS / PRIEKULE
24.01.2016 14:04 Futbols telpās FT U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 3 TNSS / FK LAIDZE
30.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 2 2 : 4 SALDUS SS
30.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 6 FA VENTSPILS 1
30.01.2016 11:00 Futbols telpās FT U14 TALSU NSS 2 : 1 LRSS / DURBE
30.01.2016 11:35 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 3 4 : 1 TALSU NSS
30.01.2016 11:35 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 1 4 : 1 FA VENTSPILS 2
30.01.2016 11:35 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 0 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
30.01.2016 12:20 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 3 3 : 1 SALDUS SS
30.01.2016 12:20 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 1 0 : 3 FA VENTSPILS 1
30.01.2016 12:20 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 0 : 4 LRSS / DURBE
30.01.2016 12:55 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 2 2 : 3 TALSU NSS
30.01.2016 12:55 Futbols telpās FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 FA VENTSPILS 2
30.01.2016 12:55 Futbols telpās FT U14 TALSU NSS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
30.01.2016 18:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 7 : 8 FK BANDAVA / PRIEKULE
31.01.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 FK LIEPĀJA 1
31.01.2016 10:45 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 0 : 2 SALDUS SS
31.01.2016 11:00 Ziemas tūre U9
31.01.2016 11:30 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 2 SALDUS SS
31.01.2016 12:30 Futbols telpās FT U11 LRSS / PRIEKULE 0 : 1 FK LIEPĀJA 1
31.01.2016 12:53 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 2 4 : 0 FK LIEPĀJA 3
31.01.2016 13:16 Futbols telpās FT U11 LRSS / PRIEKULE 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
31.01.2016 13:39 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
31.01.2016 14:02 Futbols telpās FT U11 LRSS / PRIEKULE 1 : 1 FK LIEPĀJA 3
31.01.2016 14:25 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 2
04.02.2016 17:30 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 5 : 5 LRSS / FK NĪCA
06.02.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 10 : 0 FK LIEPĀJA 3
06.02.2016 11:00 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
06.02.2016 11:23 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 4 SALDUS SS
06.02.2016 11:46 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
06.02.2016 12:09 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 4 : 2 SALDUS SS
06.02.2016 12:15 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 5
06.02.2016 12:32 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 2 : 0 SALDUS SS 2
06.02.2016 12:38 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 2 5 : 1 FK LIEPĀJA 4
06.02.2016 12:55 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 SALDUS SS
06.02.2016 13:01 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 3 FK LIEPĀJA 5
06.02.2016 13:18 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 7 : 0 SALDUS SS 2
06.02.2016 13:24 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 6 : 0 FK LIEPĀJA 4
06.02.2016 13:41 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 4 TNSS / FK LAIDZE
06.02.2016 13:47 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 2 5 : 1 LRSS / FK NĪCA
06.02.2016 14:04 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 4 : 0 SALDUS SS 2
06.02.2016 14:10 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 1 FK LIEPĀJA 4
06.02.2016 14:33 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 7 : 0 LRSS / FK NĪCA
06.02.2016 14:56 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 5
06.02.2016 15:19 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 3 2 : 3 LRSS / FK NĪCA
06.02.2016 8:30 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 0 : 5 FK LIEPĀJA 2
06.02.2016 9:15 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
07.02.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 LRSS / FK NĪCA 0 : 1 FK LIEPĀJA 1
07.02.2016 10:23 Futbols telpās FT U10 LRSS / FK NĪCA 2 : 2 FK LIEPĀJA 6
07.02.2016 10:46 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 3 : 0 FK LIEPĀJA 2
07.02.2016 11:00 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 2 : 1 SALDUS SS
07.02.2016 11:09 Futbols telpās FT U10 LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FK LIEPĀJA 2
07.02.2016 11:32 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 4 : 1 FK LIEPĀJA 6
07.02.2016 11:45 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 0 : 2 TALSU NSS
07.02.2016 11:55 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 3 : 1 FK LIEPĀJA 6
07.02.2016 12:30 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 1 : 4 TALSU NSS
07.02.2016 13:15 Futbols telpās FT U12 SALDUS SS 3 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
07.02.2016 14:05 Futbols telpās FT U12 TALSU NSS 0 : 13 FK LIEPĀJA 1
07.02.2016 14:50 Futbols telpās FT U12 TALSU NSS 0 : 9 LRSS / GROBIŅAS SC
07.02.2016 15:25 Futbols telpās FT U12 SALDUS SS 2 : 5 FK LIEPĀJA 1
08.02.2016 17:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 5 JFK SALDUS
09.02.2016 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 7 : 0 KULDĪGAS NSS / FC NIKERS
11.02.2016 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL KULDĪGAS NSS / FC NIKERS 1 : 6 TALSI / FK LAIDZE
13.02.2016 10:00 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 3
13.02.2016 10:45 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 1 6 : 0 FK LIEPĀJA 2
13.02.2016 11:00 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 3
13.02.2016 11:00 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 5 : 2 BROCĒNU NBJSS
13.02.2016 11:23 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 2 3 : 0 FK LIEPĀJA 4
13.02.2016 11:23 Futbols telpās FT U10 SALDUS SS 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
13.02.2016 11:30 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 3 3 : 5 FK LIEPĀJA 2
13.02.2016 11:46 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
13.02.2016 11:46 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 0 : 0 SALDUS SS
13.02.2016 12:09 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 1 7 : 1 FK LIEPĀJA 4
13.02.2016 12:09 Futbols telpās FT U10 BROCĒNU NBJSS 2 : 5 LRSS / VAIŅODE
13.02.2016 12:32 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 2 2 : 0 FK LIEPĀJA 3
13.02.2016 12:32 Futbols telpās FT U10 SALDUS SS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
13.02.2016 12:55 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 4 : 0 FK LIEPĀJA 4
13.02.2016 12:55 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 3 : 0 LRSS / VAIŅODE
13.02.2016 13:18 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 1 1 : 0 LRSS / FK NĪCA
13.02.2016 13:41 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 2 1 : 1 FK LIEPĀJA 5
13.02.2016 14:04 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
13.02.2016 14:27 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 1 4 : 0 FK LIEPĀJA 5
13.02.2016 14:50 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 2 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
13.02.2016 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 3 : 5 GROBIŅAS SC
13.02.2016 15:13 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
14.02.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
14.02.2016 10:00 Ziemas tūre U9
14.02.2016 10:23 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 2 : 2 FA VENTSPILS 3
14.02.2016 10:46 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 6 : 2 FA VENTSPILS 2
14.02.2016 11:00 Ziemas tūre U9
14.02.2016 11:09 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 4 : 4 KULDĪGAS NSS
14.02.2016 11:32 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
14.02.2016 11:55 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 2 : 7 KULDĪGAS NSS
14.02.2016 12:18 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
14.02.2016 12:30 Futbols telpās FT U13 FA VENTSPILS 1 0 : 2 FK LIEPĀJA 1
14.02.2016 12:41 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 KULDĪGAS NSS
14.02.2016 13:04 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 2 LRSS / FK NĪCA
14.02.2016 13:05 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 1 : 8 LRSS / GROBIŅAS SC
14.02.2016 14:40 Futbols telpās FT U13 FA VENTSPILS 1 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.02.2016 15:15 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 3 FK LIEPĀJA 1
16.02.2016 21:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 8 : 5 GROBIŅAS SC
17.02.2016 16:00 17.02.2016 U15 (2001) Kurzemes izlase
18.02.2016 11:00 19.02.2016 U15 (2001) reģionālo izlašu turnīrs
20.02.2016 10:00 Futbols telpās FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 FK LIEPĀJA 1
20.02.2016 10:45 Futbols telpās FT U12 FK LIEPĀJA 1 14 : 0 BROCĒNU NBJSS
20.02.2016 11:00 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
20.02.2016 11:23 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 2 3 : 2 KULDĪGAS NSS
20.02.2016 11:30 Futbols telpās FT U12 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 3 BROCĒNU NBJSS
20.02.2016 11:46 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
20.02.2016 12:09 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 2 : 1 KULDĪGAS NSS
20.02.2016 12:15 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 SALDUS SS
20.02.2016 12:32 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 2 3 : 3 SALDUS SS
20.02.2016 12:50 Futbols telpās FT U14 LRSS / DURBE 1 : 0 BROCĒNU NBJSS
20.02.2016 12:55 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 3 4 : 0 SALDUS SS 2
20.02.2016 13:18 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 SALDUS SS
20.02.2016 13:40 Futbols telpās FT U14 LRSS / DURBE 1 : 2 SALDUS SS
20.02.2016 13:41 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 3 1 : 7 KULDĪGAS NSS
20.02.2016 14:04 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 TNSS / FK LAIDZE
20.02.2016 14:15 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 BROCĒNU NBJSS
20.02.2016 14:27 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 1 9 : 0 SALDUS SS 2
20.02.2016 14:50 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 1 SALDUS SS
20.02.2016 15:13 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 2 6 : 0 SALDUS SS 2
21.02.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 3
21.02.2016 10:23 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 4 : 0 FK LIEPĀJA 4
21.02.2016 10:46 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 2 : 0 FK LIEPĀJA 3
21.02.2016 11:00 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 1 : 0 FA VENTSPILS 1
21.02.2016 11:09 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 8 : 0 FK LIEPĀJA 4
21.02.2016 11:25 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 3 : 2 FA VENTSPILS 2
21.02.2016 11:32 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 1 : 6 FK LIEPĀJA 5
21.02.2016 11:50 Futbols telpās FT U12 TALSU NSS 1 : 0 FA VENTSPILS 2
21.02.2016 11:55 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 2 : 3 LRSS / VAIŅODE
21.02.2016 12:00 Futbols telpās FT U16 JFK SALDUS 7 : 2 LRSS / FK NĪCA
21.02.2016 12:18 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 4 : 2 FK LIEPĀJA 5
21.02.2016 12:25 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 0 : 2 FA VENTSPILS 2
21.02.2016 12:41 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 4 : 0 FK LIEPĀJA 4
21.02.2016 12:50 Futbols telpās FT U10 KULDĪGAS NSS 0 : 5 FA VENTSPILS 1
21.02.2016 13:04 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 6 : 1 FK LIEPĀJA 3
21.02.2016 13:15 Futbols telpās FT U12 TALSU NSS 1 : 5 FA VENTSPILS 1
21.02.2016 13:27 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
21.02.2016 13:30 Futbols telpās FT U16 TALSU NSS 5 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
21.02.2016 13:50 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 2 : 2 FK LIEPĀJA 5
21.02.2016 13:50 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 3 : 1 KULDĪGAS NSS
21.02.2016 14:13 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 0 : 2 LRSS / VAIŅODE
21.02.2016 14:15 Futbols telpās FT U10 FA VENTSPILS 1 1 : 0 FA VENTSPILS 2
21.02.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 FA VENTSPILS 1 6 : 0 FA VENTSPILS 2
23.02.2016 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 9 : 1 KULDĪGAS NSS / FC NIKERS
24.02.2016 16:00 U14 (2002) Kurzemes izlase
25.02.2016 11:00 26.02.2016 U14 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
25.02.2016 16:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 6 : 0 KULDĪGAS NSS
25.02.2016 16:35 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 3 1 : 4 BROCĒNU NBJSS
25.02.2016 17:20 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 3 4 : 0 KULDĪGAS NSS
25.02.2016 17:55 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
25.02.2016 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 7 : 8 KULDĪGAS NSS / FC NIKERS
25.02.2016 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 13 : 7 VENTSPILS AUGSTSKOLA
28.02.2016 11:00 Ziemas tūre U8
28.02.2016 11:00 Ziemas tūre U8
28.02.2016 11:00 Ziemas tūre U8
05.03.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 4 1 : 0 FK LIEPĀJA 5
05.03.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 KULDĪGAS NSS
05.03.2016 10:23 Futbols telpās FT U11 LRSS / FK NĪCA 2 : 0 SALDUS SS
05.03.2016 10:46 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 5 3 : 0 SALDUS SS 2
05.03.2016 11:09 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
05.03.2016 11:32 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 5 2 : 2 SALDUS SS
05.03.2016 11:35 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
05.03.2016 11:55 Futbols telpās FT U11 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 SALDUS SS 2
05.03.2016 12:18 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 3 SALDUS SS
05.03.2016 12:20 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 4 : 1 KULDĪGAS NSS
05.03.2016 12:41 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 5 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
05.03.2016 12:55 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
05.03.2016 13:04 Futbols telpās FT U11 FK LIEPĀJA 4 2 : 1 SALDUS SS 2
05.03.2016 13:30 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 2 : 3 FK LIEPĀJA 2
05.03.2016 13:53 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 6 FK LIEPĀJA 1
05.03.2016 14:16 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
05.03.2016 14:39 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 3 : 2 FK LIEPĀJA 1
05.03.2016 15:02 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / PRIEKULE
05.03.2016 15:25 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 1 : 2 FK LIEPĀJA 1
05.03.2016 15:48 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 1 0 : 0 LRSS / PRIEKULE
05.03.2016 16:11 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 2 1 : 5 FK LIEPĀJA 2
05.03.2016 16:34 Futbols telpās FT U11 FA VENTSPILS 3 2 : 0 LRSS / PRIEKULE
05.03.2016 17:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 6 : 6 FK BANDAVA / PRIEKULE
06.03.2016 11:00 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
06.03.2016 11:00 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 1 : 0 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 11:00 Futbols telpās FT U12 FA VENTSPILS 1 13 : 0 FK LIEPĀJA 2
06.03.2016 11:23 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 1 : 2 FA VENTSPILS 1
06.03.2016 11:23 Futbols telpās FT U10 BROCĒNU NBJSS 3 : 2 FK LIEPĀJA 4
06.03.2016 11:35 Futbols telpās FT U12 FA VENTSPILS 2 2 : 8 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 11:46 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 4 : 1 FA VENTSPILS 2
06.03.2016 11:46 Futbols telpās FT U10 SALDUS SS 1 : 1 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 12:09 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 0 : 3 FA VENTSPILS 1
06.03.2016 12:09 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 8 : 0 FK LIEPĀJA 4
06.03.2016 12:20 Futbols telpās FT U12 FA VENTSPILS 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 12:32 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 1 : 2 KULDĪGAS NSS
06.03.2016 12:32 Futbols telpās FT U10 BROCĒNU NBJSS 0 : 3 FK LIEPĀJA 5
06.03.2016 12:55 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.03.2016 12:55 Futbols telpās FT U10 SALDUS SS 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
06.03.2016 12:55 Futbols telpās FT U12 FA VENTSPILS 2 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
06.03.2016 13:18 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 1 3 : 2 KULDĪGAS NSS
06.03.2016 13:18 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 3 : 1 FK LIEPĀJA 5
06.03.2016 13:41 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 2 3 : 3 FA VENTSPILS 2
06.03.2016 13:41 Futbols telpās FT U10 SALDUS SS 3 : 0 FK LIEPĀJA 4
06.03.2016 14:04 Futbols telpās FT U10 FK LIEPĀJA 6 4 : 1 KULDĪGAS NSS
06.03.2016 14:04 Futbols telpās FT U10 BROCĒNU NBJSS 0 : 2 FK LIEPĀJA 3
06.03.2016 14:27 Futbols telpās FT U10 TALSU NSS 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
06.03.2016 14:50 Futbols telpās FT U10 SALDUS SS 0 : 1 FK LIEPĀJA 5
06.03.2016 15:13 Futbols telpās FT U10 BROCĒNU NBJSS 0 : 7 LRSS / FK NĪCA
12.03.2016 11:00 Futbols telpās FT U13 FA VENTSPILS 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 2
12.03.2016 11:00 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 3 : 5 BROCĒNU NBJSS
12.03.2016 11:35 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 FK LIEPĀJA 3
12.03.2016 11:45 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 5 : 1 KULDĪGAS NSS
12.03.2016 12:20 Futbols telpās FT U13 FA VENTSPILS 1 7 : 1 FK LIEPĀJA 3
12.03.2016 12:30 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 2 : 1 KULDĪGAS NSS
12.03.2016 12:55 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 4 : 1 FK LIEPĀJA 2
19.03.2016 11:00 Ziemas tūre U9
19.03.2016 11:00 Ziemas tūre U9
19.03.2016 15:00 20.03.2016 U13 (2003) Kurzemes izlase
20.03.2016 10:00 Ziemas tūre U8
20.03.2016 11:00 Ziemas tūre U8
20.03.2016 13:15 Ziemas tūre U8
31.03.2016 16:00 U14 (2002) Kurzemes izlase
31.03.2016 16:00 U15 (2001) Kurzemes izlase
01.04.2016 12:00 02.04.2016 U14 (2002) Kurzemes izlase
06.04.2016 11:00 U13 (2003) Kurzemes izlase
14.04.2016 15:00 U13 (2003) Kurzemes izlase
15.04.2016 16:00 17.04.2016 U13 (2003) reģionālo izlašu turnīrs
17.04.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 FA VENTSPILS 3
17.04.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS (RS) 2 : 0 FA VENTSPILS 2
17.04.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FA VENTSPILS 1
17.04.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 7 : 0 FA VENTSPILS 2
17.04.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 1 : 1 FA VENTSPILS 3
17.04.2016 13:25 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 0 SALDUS SS (RS)
17.04.2016 13:25 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 11 : 0 FA VENTSPILS 2
17.04.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 1 : 0 FA VENTSPILS 1
17.04.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS (RS) 0 : 3 FA VENTSPILS 3
18.04.2016 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 1 : 3 FA VENTSPILS 3
18.04.2016 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 4 : 0 FA VENTSPILS 2
18.04.2016 15:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 6 BROCĒNU NBJSS (RS)
18.04.2016 15:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 3 0 : 1 FA VENTSPILS 1
18.04.2016 16:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 1 : 6 FA VENTSPILS 1
18.04.2016 16:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 7 FA VENTSPILS 3
20.04.2016 15:00 U14 (2002) Kurzemes izlase
21.04.2016 15:00 U14 (2002) Kurzemes izlase
22.04.2016 16:00 24.04.2016 U14 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
24.04.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
24.04.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 5 : 0 FK LIEPĀJA 4
24.04.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
24.04.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
24.04.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 4 : 1 FK LIEPĀJA 5
24.04.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 8 : 0 FK LIEPĀJA 4
24.04.2016 12:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
24.04.2016 12:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 6 : 0 LRSS / FK NĪCA (RS)
24.04.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 4 : 0 FK LIEPĀJA 4
24.04.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 1 : 1 FK LIEPĀJA 5
24.04.2016 13:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 2 : 1 LRSS / FK NĪCA (RS)
24.04.2016 13:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
28.04.2016 18:00 U15 (2001) Kurzemes izlase
29.04.2016 16:00 01.05.2016 U15 (2001) reģionālo izlašu turnīrs
30.04.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
30.04.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
30.04.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 FK LIEPĀJA 2
30.04.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
30.04.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 2 2 : 0 SALDUS SS
30.04.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
30.04.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 2 2 : 1 FK LIEPĀJA 4
30.04.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 10 FK LIEPĀJA 3
30.04.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 5 : 0 SALDUS SS
30.04.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 3 : 0 FA VENTSPILS 2
30.04.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 17 : 1 FK LIEPĀJA 5
30.04.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 FK LIEPĀJA 3
30.04.2016 12:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
30.04.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 SALDUS SS 2 : 3 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 2 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
30.04.2016 13:25 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 1 : 2 FK LIEPĀJA 1
30.04.2016 13:25 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 2 11 : 0 FK LIEPĀJA 5
30.04.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 3 : 0 FK LIEPĀJA 4
30.04.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
07.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 5 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
07.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
07.05.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE (RS)
07.05.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 3 : 1 FA VENTSPILS 2
07.05.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
07.05.2016 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 7 FA VENTSPILS 1
07.05.2016 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 4 : 1 FA VENTSPILS 2
07.05.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 2 : 2 FA VENTSPILS 2
07.05.2016 13:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 0 : 5 FA VENTSPILS 1
08.05.2016 11:00 Kurzemes tūre U9
14.05.2016 22.10.2017 Kurzemes tūre U9
14.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 0 : 0 SALDUS SS
14.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 9 : 0 SALDUS SS 2
14.05.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 1 : 6 BROCĒNU NBJSS (RS)
14.05.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
14.05.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
14.05.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 10 SALDUS SS
15.05.2016 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 1 : 0 FK LIEPĀJA 1
15.05.2016 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 8 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
15.05.2016 11:05 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 2 : 2 FA VENTSPILS 3
15.05.2016 11:05 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 0 : 1 FA VENTSPILS 1
15.05.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 6 FK LIEPĀJA 1
15.05.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 3 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
15.05.2016 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 4 : 0 FA VENTSPILS 1
15.05.2016 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 2 : 0 FA VENTSPILS 2
15.05.2016 12:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
15.05.2016 12:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 3 0 : 5 FK LIEPĀJA 1
15.05.2016 13:25 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 9 : 0 FA VENTSPILS 2
15.05.2016 13:25 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 1 : 2 FA VENTSPILS 3
15.05.2016 14:00 Kurzemes tūre U8
21.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 FA VENTSPILS 2
21.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 0 : 5 FA VENTSPILS 1
21.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FK LIEPĀJA 5
21.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / PRIEKULE (RS) 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
21.05.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.05.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
21.05.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 4 : 1 TNSS / FK LAIDZE
21.05.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 2 1 : 2 KULDĪGAS NSS (RS)
21.05.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / PRIEKULE (RS) 7 : 1 FK LIEPĀJA 5
21.05.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / VAIŅODE 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
21.05.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 KULDĪGAS NSS (RS)
21.05.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 2 : 0 FA VENTSPILS 2
21.05.2016 12:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
21.05.2016 12:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 10 : 1 LRSS / PRIEKULE (RS)
21.05.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 2 FK LIEPĀJA 2
21.05.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / VAIŅODE 1 : 0 FK LIEPĀJA 5
21.05.2016 13:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 5 : 2 LRSS / PRIEKULE (RS)
21.05.2016 13:55 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 4 : 1 LRSS / VAIŅODE
21.05.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK NĪCA 0 : 3 GROBIŅAS SC
22.05.2016 11:00 Kurzemes tūre U8
22.05.2016 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 TALSI / FK LAIDZE 6 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
28.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
28.05.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
28.05.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 3 SALDUS SS (RS)
28.05.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 0 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
28.05.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 3 : 0 SALDUS SS (RS)
28.05.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
28.05.2016 12:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 FA VENTSPILS 1
28.05.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 5 : 0 FA VENTSPILS 2
28.05.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS (RS) 1 : 2 FA VENTSPILS 3
29.05.2016 11:00 Kurzemes tūre U8
29.05.2016 11:00 Kurzemes tūre U8
31.05.2016 10:25 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 6 : 0 FK LIEPĀJA 5
31.05.2016 10:25 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 1 : 7 FK LIEPĀJA 3
31.05.2016 11:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 12 FK LIEPĀJA 1
31.05.2016 11:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 6 : 1 FK LIEPĀJA 5
31.05.2016 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 8 : 0 FK LIEPĀJA 3
31.05.2016 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 8 FK LIEPĀJA 2
31.05.2016 9:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
31.05.2016 9:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 3 : 8 FK LIEPĀJA 5
31.05.2016 9:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 2 16 : 0 FK LIEPĀJA 4
31.05.2016 9:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 5 0 : 2 FK LIEPĀJA 3
03.06.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 3 : 0 TNSS / FK LAIDZE
03.06.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 3 1 : 0 SALDUS SS
03.06.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 4 : 2 SALDUS SS 2
03.06.2016 11:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 3 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
03.06.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 9 : 0 SALDUS SS 2
03.06.2016 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 1 : 2 SALDUS SS
03.06.2016 12:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
03.06.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 4 : 0 FA VENTSPILS 2
03.06.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 12 FA VENTSPILS 3
05.06.2016 11:00 Kurzemes tūre U9
05.06.2016 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 TALSI / FK LAIDZE 6 : 2 FC NIKERS
07.06.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 KULDĪGAS NSS (RS)
07.06.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 SALDUS SS
07.06.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 SALDUS SS 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
07.06.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 6 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
07.06.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
07.06.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 SALDUS SS 0 : 5 KULDĪGAS NSS (RS)
07.06.2016 15:00 10.06.2016 U15 (2001) Talantu skate
08.06.2016 15:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 TALSU NSS 1 : 10 LRSS / GROBIŅAS SC
12.06.2016 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK MĒRSRAGS 1 : 4 GROBIŅAS SC
12.06.2016 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FC NIKERS 2 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
12.06.2016 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK NĪCA 1 : 3 TALSI / FK LAIDZE
13.06.2016 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
13.06.2016 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 0 : 6 FK LIEPĀJA 1
13.06.2016 11:05 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 0 : 0 FK LIEPĀJA 2
13.06.2016 11:05 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 FA VENTSPILS 1
13.06.2016 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 0 : 5 FA VENTSPILS 1
13.06.2016 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 12:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 0 : 2 FK LIEPĀJA 1
13.06.2016 12:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 3 : 0 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 0 : 2 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2016 13:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 2 : 12 FA VENTSPILS 1
13.06.2016 13:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 2 3 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
13.06.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 0 : 1 FA VENTSPILS 1
13.06.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
13.06.2016 14:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 9 : 1 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 14:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / VAIŅODE
13.06.2016 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 6 : 2 LRSS / PRIEKULE (RS)
13.06.2016 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 2 1 : 2 LRSS / VAIŅODE
13.06.2016 15:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 3 6 : 0 FA VENTSPILS 2
13.06.2016 15:35 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 13 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
13.06.2016 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 3 : 2 LRSS / VAIŅODE
14.06.2016 15:00 16.06.2016 U15 (2001) Futbola akadēmijas kauss
19.06.2016 11:00 Kurzemes tūre U8
19.06.2016 11:00 Kurzemes tūre U8
19.06.2016 15:00 22.06.2016 U13 (2003) Talantu skate
19.06.2016 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK NĪCA 1 : 1 FK MĒRSRAGS
19.06.2016 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 TALSI / FK LAIDZE 1 : 6 GROBIŅAS SC
21.06.2016 14:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 SALDUS SS 3 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
26.06.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 2 : 2 FK NĪCA
27.06.2016 15:00 30.06.2016 U14 (2002) Talantu skate
03.07.2016 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK MĒRSRAGS 0 : 3 FC NIKERS
06.07.2016 16:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 TALSU NSS 2 : 2 SALDUS SS
10.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 0 : 2 SALDUS SS (RS)
10.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 3 FK LIEPĀJA 2
10.07.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS (RS) 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.07.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 0 : 3 FK LIEPĀJA 1
10.07.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 0 : 0 FK LIEPĀJA 2
10.07.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FK LIEPĀJA 1
10.07.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
10.07.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS (RS) 3 : 1 FK LIEPĀJA 2
10.07.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 7 : 3 BROCĒNU NBJSS
10.07.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 1 : 0 SALDUS SS (RS)
12.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 6 : 0 FK LIEPĀJA 5
12.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 9 : 0 FK LIEPĀJA 4
12.07.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 2 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
12.07.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 1 17 : 0 FK LIEPĀJA 5
12.07.2016 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
12.07.2016 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FA VENTSPILS 2 1 : 2 FK LIEPĀJA 4
12.07.2016 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
12.07.2016 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 4 FA VENTSPILS 2
12.07.2016 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 2 0 : 0 FA VENTSPILS 1
13.07.2016 16:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 SALDUS SS 2 : 0 TALSU NSS
14.07.2016 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 3 1 : 0 FK LIEPĀJA 5
14.07.2016 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 6 : 0 FK LIEPĀJA 4
14.07.2016 11:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 1 : 3 FK LIEPĀJA 3
14.07.2016 11:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
14.07.2016 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 3 3 : 0 FK LIEPĀJA 3
14.07.2016 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 0 FK LIEPĀJA 4
14.07.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 0 : 6 FA VENTSPILS 3
14.07.2016 13:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 5 3 : 1 FA VENTSPILS 2
14.07.2016 13:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 0 : 5 FA VENTSPILS 1
14.07.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 1 : 2 LRSS / FK NĪCA (RS)
14.07.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
14.07.2016 14:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 3 : 0 SALDUS SS 2
14.07.2016 14:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 BROCĒNU NBJSS (RS)
14.07.2016 15:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / FK NĪCA (RS)
14.07.2016 15:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 11 FK LIEPĀJA 2
14.07.2016 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 1 : 0 BROCĒNU NBJSS (RS)
14.07.2016 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 9 : 0 SALDUS SS
14.07.2016 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 0 : 6 FK LIEPĀJA 2
14.07.2016 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 0 LRSS / FK NĪCA (RS)
14.07.2016 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 4 : 0 SALDUS SS
14.07.2016 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 13 : 0 SALDUS SS 2
16.07.2016 19:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK MĒRSRAGS 0 : 4 TALSI / FK LAIDZE
17.07.2016 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FC NIKERS 2 : 0 FK NĪCA
21.07.2016 18:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 SALDUS SS
23.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 3 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
23.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / PRIEKULE (RS) 0 : 9 LRSS / VAIŅODE
23.07.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / VAIŅODE 1 : 1 FK LIEPĀJA 3
23.07.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 LRSS / PRIEKULE (RS)
23.07.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 7 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
23.07.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / VAIŅODE 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
23.07.2016 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FC NIKERS 7 : 0 FK MĒRSRAGS
24.07.2016 11:00 Kurzemes tūre U8
24.07.2016 11:00 Kurzemes tūre U8
24.07.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK NĪCA 3 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
26.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
26.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 SALDUS SS 0 : 2 FK LIEPĀJA 4
26.07.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 3 : 2 FK LIEPĀJA 2
26.07.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 SALDUS SS 10 : 0 FK LIEPĀJA 5
26.07.2016 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 TNSS / FK LAIDZE 1 : 1 FK LIEPĀJA 2
26.07.2016 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 3 : 0 FK LIEPĀJA 4
26.07.2016 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 4 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
26.07.2016 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 5 0 : 10 KULDĪGAS NSS (RS)
26.07.2016 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 2 7 : 0 SALDUS SS
28.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
28.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 0 : 5 FK LIEPĀJA 1
28.07.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 7 : 1 LRSS / FK NĪCA (RS)
28.07.2016 11:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / GROBIŅAS SC (RS) 2 : 3 TNSS / FK LAIDZE
28.07.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA (RS) 1 : 2 TNSS / FK LAIDZE
28.07.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 1 12 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC (RS)
29.07.2016 18:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 LRSS / GROBIŅAS SC 11 : 0 TALSU NSS
30.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 SALDUS SS 0 : 5 LRSS / VAIŅODE
30.07.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 3 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
30.07.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
30.07.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 5 : 0 SALDUS SS
30.07.2016 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 KULDĪGAS NSS (RS) 3 : 1 LRSS / VAIŅODE
30.07.2016 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / PRIEKULE (RS)
30.07.2016 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 5 : 0 SALDUS SS
30.07.2016 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 5 : 1 KULDĪGAS NSS (RS)
30.07.2016 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 SALDUS SS 0 : 5 LRSS / PRIEKULE (RS)
30.07.2016 13:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 LRSS / FK NĪCA 7 : 0 LRSS / VAIŅODE
30.07.2016 14:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 3 0 : 2 KULDĪGAS NSS (RS)
30.07.2016 14:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 FK LIEPĀJA 1 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
31.07.2016 11:00 Kurzemes tūre U9
31.07.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 GROBIŅAS SC 2 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
01.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 0 : 1 SALDUS SS (RS)
01.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 6 FK LIEPĀJA 1
01.08.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS (RS) 3 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2016 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
01.08.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 0 : 5 FK LIEPĀJA 1
01.08.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
01.08.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE (RS)
01.08.2016 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 SALDUS SS (RS) 0 : 6 FK LIEPĀJA 1
01.08.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE (RS) 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2016 14:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FK LIEPĀJA 2 2 : 0 SALDUS SS (RS)
03.08.2016 18:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 SALDUS SS 4 : 0 TALSU NSS
03.08.2016 19:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 GROBIŅAS SC 3 : 0 FK NĪCA
07.08.2016 13:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK MĒRSRAGS 1 : 6 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
07.08.2016 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 TALSI / FK LAIDZE 6 : 0 FK NĪCA
07.08.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FC NIKERS 0 : 3 GROBIŅAS SC
08.08.2016 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 1 : 1 FK LIEPĀJA 5
08.08.2016 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 7 : 1 FK LIEPĀJA 4
08.08.2016 11:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 2 FK LIEPĀJA 3
08.08.2016 11:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS (RS) 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
08.08.2016 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 3 : 1 FK LIEPĀJA 3
08.08.2016 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 2 0 : 2 FK LIEPĀJA 4
08.08.2016 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 4 2 : 6 SALDUS SS
08.08.2016 13:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 5 0 : 0 SALDUS SS 2
08.08.2016 13:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FK LIEPĀJA 3 1 : 2 BROCĒNU NBJSS (RS)
08.08.2016 14:00 Kurzemes tūre U9
09.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts U10 1.-4.vieta.
11.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts U10 5.-9.vieta.
11.08.2016 18:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 SALDUS SS 0 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
13.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts U10 10.-14.vieta.
13.08.2016 18:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 GROBIŅAS SC 4 : 0 FC NIKERS
14.08.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 1 : 2 TALSI / FK LAIDZE
16.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 U11 1.-4.vieta.
16.08.2016 18:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 TALSU NSS 0 : 3 SALDUS SS
17.08.2016 19:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK NĪCA 3 : 4 FC NIKERS
18.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 U11 5.-9.vieta.
21.08.2016 11:00 Kurzemes tūre U8
21.08.2016 14:00 Kurzemes tūre U8
21.08.2016 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 2 : 0 FC NIKERS
22.08.2016 15:00 25.08.2016 U13 (2003) Talantu skate
23.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 U12 1.-4.vieta.
24.08.2016 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 U12 5.-8.vieta.
26.08.2016 16:00 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 TALSU NSS 0 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
27.08.2016 15:00 30.08.2016 U14 (2002) Talantu skate
28.08.2016 16:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FC NIKERS 4 : 7 TALSI / FK LAIDZE
28.08.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 GROBIŅAS SC 10 : 0 FK MĒRSRAGS
29.08.2016 11:00 Kurzemes tūre U9
04.09.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 GROBIŅAS SC 1 : 0 TALSI / FK LAIDZE
07.09.2016 11:00 U13 (2003) Kurzemes izlase
10.09.2016 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FK LIEPĀJA 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
10.09.2016 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa SALDUS SS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
10.09.2016 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa FK LIEPĀJA 3 1 : 0 FK LIEPĀJA 4
10.09.2016 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 4 LRSS / FK NĪCA
10.09.2016 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 C grupa FA VENTSPILS 2 0 : 2 FA VENTSPILS 1
10.09.2016 11:00 Kurzemes Kauss KK U10 C grupa KULDĪGAS NSS 4 : 1 TNSS / FK LAIDZE
10.09.2016 11:45 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa LRSS / VAIŅODE 1 : 1 FK LIEPĀJA 1
10.09.2016 11:45 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FK LIEPĀJA 2 1 : 0 SALDUS SS
10.09.2016 11:45 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa LRSS / FK NĪCA 5 : 1 FK LIEPĀJA 3
10.09.2016 11:45 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa FK LIEPĀJA 4 0 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
10.09.2016 11:45 Kurzemes Kauss KK U10 C grupa TNSS / FK LAIDZE 0 : 3 FA VENTSPILS 2
10.09.2016 11:45 Kurzemes Kauss KK U10 C grupa FA VENTSPILS 1 2 : 1 KULDĪGAS NSS
10.09.2016 12:30 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa FK LIEPĀJA 1 4 : 0 SALDUS SS
10.09.2016 12:30 Kurzemes Kauss KK U10 A grupa LRSS / VAIŅODE 1 : 0 FK LIEPĀJA 2
10.09.2016 12:30 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa FK LIEPĀJA 3 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
10.09.2016 12:30 Kurzemes Kauss KK U10 B grupa LRSS / FK NĪCA 5 : 0 FK LIEPĀJA 4
10.09.2016 12:30 Kurzemes Kauss KK U10 C grupa FA VENTSPILS 2 1 : 3 KULDĪGAS NSS
10.09.2016 12:30 Kurzemes Kauss KK U10 C grupa TNSS / FK LAIDZE 0 : 1 FA VENTSPILS 1
10.09.2016 13:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 FK MĒRSRAGS 4 : 1 FK NĪCA
15.09.2016 15:00 U13 (2003) Kurzemes izlase
16.09.2016 16:00 18.09.2016 U13 (2003) reģionālo izlašu turnīrs
17.09.2016 11:00 Kurzemes kauss futbolā 7 pret 7
22.09.2016 15:00 U14 (2002) Kurzemes izlase
22.09.2016 17:30 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 2 TALSU NSS
23.09.2016 16:00 25.09.2016 U14 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
24.09.2016 10:00 Kurzemes Kauss U8
24.09.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 1 : 3 GROBIŅAS SC
24.09.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 TALSI / FK LAIDZE 2 : 1 FK MĒRSRAGS
25.09.2016 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME 2016 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS 3 : 0 FK MĒRSRAGS
29.09.2016 17:30 Kurzemes - Žemaitijas līga KŽL U17 LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 0 SALDUS SS
01.10.2016 11:00 Kurzemes Kauss U10 fināls
08.10.2016 11:00 Kurzemes Kauss U12 fināls
27.11.2016 11:00 Ziemas tūre meitenēm
01.12.2016 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 6 : 3 FK NĪCA
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 13 : 2 FK LIEPĀJA 1
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 2 : 9 SALDUS SS
03.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 1 : 5 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U14 FK LIEPĀJA 2 1 : 1 FK LIEPĀJA 1
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 4 : 3 FK LIEPĀJA 3
03.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 11 : 1 FK LIEPĀJA 2
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 B FA VENTSPILS 3 1 : 4 FK LIEPĀJA 5
03.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
03.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 B SK UGĀLE 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
03.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 4 : 3 LRSS / FK NĪCA
03.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 6 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 2 : 0 KULDĪGAS NSS
03.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 1 : 3 SALDUS SS
03.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
03.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 B FA VENTSPILS 3 3 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
04.12.2016 11:00 Ziemas tūre U8 A
04.12.2016 11:00 Ziemas tūre U8 B
08.12.2016 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 5 : 2 SALDUS SS
10.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 0 : 2 FK LIEPĀJA 4
10.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 5
10.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 4 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
10.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 6 : 3 FK LIEPĀJA 6
10.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 1 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 0 : 4 FK LIEPĀJA 4
10.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 TNSS / FK LAIDZE
10.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 3 : 1 FK LIEPĀJA 6
10.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 7 : 0 SALDUS SS
10.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 4 : 1 FK LIEPĀJA 5
10.12.2016 15:30 Futbols telpās FT U16 TNSS / FK LAIDZE 22 : 3 FK LIEPĀJA 1
10.12.2016 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 4 : 4 TALSI / FK LAIDZE
11.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 4 : 0 LRSS / VAIŅODE
11.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 3 LRSS / VAIŅODE
11.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 6 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
11.12.2016 13:40 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 3 : 1 LRSS / VAIŅODE
12.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 25 : 0 BROCĒNU NBJSS
13.12.2016 16:30 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
13.12.2016 17:10 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 2 3 : 1 FK LIEPĀJA 1
13.12.2016 17:50 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 FK LIEPĀJA 2
13.12.2016 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 3 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
17.12.2016 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 6 : 1 FC NIKERS
18.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
18.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 A
18.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 B
18.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 0 : 6 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FK LIEPĀJA 3
18.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 4 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
18.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 3
18.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 2 : 0 FK LIEPĀJA 2
18.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 4 : 9 TNSS / FK LAIDZE
19.12.2016 18:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 4 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
21.12.2016 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 2 : 4 GROBIŅAS SC
27.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 11 : 1 SK UGĀLE
27.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 2 : 3 BROCĒNU NBJSS
27.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 10 : 1 FK LIEPĀJA 1
27.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 4 FK LIEPĀJA 4
27.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 6 : 2 BROCĒNU NBJSS
27.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 8 : 6 SK UGĀLE
27.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 1 : 8 FK LIEPĀJA 4
27.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 3 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 2 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 11:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 4 : 1 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 12:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 5 : 1 FK LIEPĀJA 3
28.12.2016 13:20 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 1 : 1 FK LIEPĀJA 6
28.12.2016 14:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 8 : 1 FK LIEPĀJA 5
28.12.2016 14:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 1 : 3 FK LIEPĀJA 1
28.12.2016 15:20 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 8 : 0 FK LIEPĀJA 5
28.12.2016 16:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 7 : 2 FK LIEPĀJA 6
29.12.2016 10:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 2 : 6 FK LIEPĀJA 2
29.12.2016 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 3 8 : 2 FK LIEPĀJA 4
29.12.2016 11:30 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 10 : 3 FK LIEPĀJA 5
29.12.2016 12:10 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 6 : 7 FK LIEPĀJA 3
29.12.2016 13:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 3 : 0 FK LIEPĀJA 5
30.12.2016 11:00 Ziemas tūre U9 A
03.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 5 : 0 FK LIEPĀJA 3
03.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 8 : 2 FK LIEPĀJA 4
03.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
03.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 3 6 : 0 FK LIEPĀJA 5
03.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 3 : 3 FK LIEPĀJA 3
03.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 16 : 1 FK LIEPĀJA 4
03.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 5
03.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 2 4 : 5 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 FK LIEPĀJA 5
04.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 0 : 1 SALDUS SS
04.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 0 : 3 FA VENTSPILS 2
04.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 FA VENTSPILS 3
04.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 2 SALDUS SS
04.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 0 FA VENTSPILS 1
04.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 3 : 2 FK LIEPĀJA 3
04.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 3 : 5 FA VENTSPILS 2
04.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
04.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 3 : 2 FK LIEPĀJA 5
04.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 1 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
04.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 4 : 1 FA VENTSPILS 1
04.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A KULDĪGAS NSS 5 : 7 FK LIEPĀJA 2
04.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 4 : 2 FA VENTSPILS 3
04.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 1 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
05.01.2017 20:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 10 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
07.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 4 SALDUS SS
07.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 2 : 1 FK LIEPĀJA 2
07.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
07.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B FK LIEPĀJA 3 3 : 10 SALDUS SS
07.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS 5 : 1 FK LIEPĀJA 2
07.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 4 : 1 FK LIEPĀJA 1
07.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 11 : 3 FK LIEPĀJA 3
07.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 GROBIŅAS SC
09.01.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 25 : 2 FK LIEPĀJA 1
11.01.2017 19:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 7 : 7 SALDUS SS
12.01.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 8 : 2 FC NIKERS
14.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 FK LIEPĀJA 3
14.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS
14.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
14.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 5 1 : 2 SALDUS SS
14.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 3 FK LIEPĀJA 1
14.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 2 : 4 KULDĪGAS NSS
14.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 0 : 4 FK LIEPĀJA 3
14.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
14.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 2 FK LIEPĀJA 2
14.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 5 : 3 SALDUS SS
14.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 1 : 9 FK LIEPĀJA 1
14.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 5 1 : 13 BROCĒNU NBJSS
14.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 TALSU NSS
14.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 FK LIEPĀJA 4 1 : 9 SALDUS SS
14.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 FA VENTSPILS 2
14.01.2017 15:30 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 TALSU NSS
14.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 3 : 2 TALSI / FK LAIDZE
14.01.2017 16:10 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 FA VENTSPILS 2
14.01.2017 17:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 3 : 5 VENTSPILS AUGSTSKOLA
15.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 6 2 : 3 FK LIEPĀJA 4
15.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 0 : 3 TNSS / FK LAIDZE
15.01.2017 11:00 Ziemas tūre U8 AB
15.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 5 4 : 2 FK LIEPĀJA 6
15.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
15.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 4 4 : 2 FK LIEPĀJA 5
15.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
15.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 0 : 10 FA VENTSPILS 1
15.01.2017 14:50 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
15.01.2017 15:30 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 2 1 : 5 FA VENTSPILS 2
19.01.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 2 : 4 FK NĪCA
21.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 1 : 8 KULDĪGAS NSS
21.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 LRSS / VAIŅODE
21.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 0 : 6 FA VENTSPILS 1
21.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / FK NĪCA 6 : 0 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 0 : 15 LRSS / GROBIŅAS SC
21.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 5 SALDUS SS
21.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 6 0 : 3 FK LIEPĀJA 5
21.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 5 : 2 FA VENTSPILS 2
21.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 3 : 0 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
21.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 10 LRSS / FK NĪCA
21.01.2017 13:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 1 9 : 3 BROCĒNU NBJSS
21.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 0 : 2 SALDUS SS
21.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 4 11 : 0 FK LIEPĀJA 6
21.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 0 : 4 FA VENTSPILS 1
21.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U11 A LRSS / VAIŅODE 2 : 4 LRSS / FK NĪCA
21.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 3 2 : 3 FA VENTSPILS 2
21.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U11 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
21.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 A FK LIEPĀJA 1 1 : 1 TNSS / FK LAIDZE
21.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 B FK LIEPĀJA 5 1 : 9 FK LIEPĀJA 4
21.01.2017 16:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 4 FK BANDAVA / PRIEKULE
22.01.2017 11:00 Ziemas tūre U9 AB
22.01.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
23.01.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 3 : 13 SALDUS SS
28.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 3 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 0 : 18 SALDUS SS
28.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 SALDUS SS 3 : 3 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B BROCĒNU NBJSS 5 : 2 SK UGĀLE
28.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 3 SALDUS SS
28.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 9 : 0 BROCĒNU NBJSS
28.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 1 : 4 FA VENTSPILS 2
28.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 B FA VENTSPILS 3 7 : 2 SK UGĀLE
28.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 6 : 3 KULDĪGAS NSS 2
28.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 1 : 0 FA VENTSPILS 1
28.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 2 SALDUS SS
28.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 4 FA VENTSPILS 1
28.01.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK BANDAVA / PRIEKULE 2 : 9 TALSI / FK LAIDZE
28.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 1 : 1 FA VENTSPILS 2
28.01.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 4 : 4 GROBIŅAS SC
29.01.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 1 : 12 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 3 3 : 1 FK LIEPĀJA 4
29.01.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 3 : 3 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 13 : 2 FK LIEPĀJA 1
29.01.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 3 4 : 5 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 2 : 1 FK LIEPĀJA 1
29.01.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 14:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 4 9 : 4 FK LIEPĀJA 2
29.01.2017 15:20 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 1 : 4 FK LIEPĀJA 3
29.01.2017 16:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 1
30.01.2017 18:30 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 9 : 8 TNSS / FK LAIDZE
02.02.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 8 : 2 FK BANDAVA / PRIEKULE
04.02.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 2 10 : 10 FK LIEPĀJA 1
04.02.2017 11:00 Ziemas tūre U8 A
04.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 2 : 4 FC NIKERS
04.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 2 : 2 FK NĪCA
05.02.2017 11:00 Ziemas tūre U8 B
06.02.2017 18:00 Futbols telpās FT U16 BROCĒNU NBJSS 8 : 8 FK LIEPĀJA 2
08.02.2017 18:30 Futbols telpās FT U16 TNSS / FK LAIDZE 15 : 1 BROCĒNU NBJSS
11.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 2 FK LIEPĀJA 5
11.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 3 : 5 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 0 : 8 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 0 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 1 : 2 FK LIEPĀJA 3
11.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 3 : 1 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 7 : 0 FK LIEPĀJA 6
11.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 1 FK LIEPĀJA 5
11.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 1 : 6 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FK LIEPĀJA 2 2 : 6 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 1 : 7 FK LIEPĀJA 1
11.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 TNSS / FK LAIDZE 3 : 4 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 2
11.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 SALDUS SS 1 : 7 FK LIEPĀJA 3
11.02.2017 15:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL TALSI / FK LAIDZE 2 : 4 VENTSPILS AUGSTSKOLA
11.02.2017 15:20 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 4 : 1 FK LIEPĀJA 4
11.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U16 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 TNSS / FK LAIDZE
11.02.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 3 SALDUS SS
11.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U11 B SALDUS SS 9 : 0 FK LIEPĀJA 6
12.02.2017 11:00 Ziemas tūre meitenēm
12.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 B
16.02.2017 18:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 6 : 6 SALDUS SS
18.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 : 2 FK LIEPĀJA 3
18.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 B SALDUS SS 6 : 1 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 5 : 0 FK LIEPĀJA 1
18.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
18.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 5 : 0 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 3 : 4 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 11:30 Futbols telpās FT U16 FK LIEPĀJA 1 6 : 7 SALDUS SS
18.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 1 : 2 FK LIEPĀJA 2
18.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 3 BROCĒNU NBJSS
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 9 : 1 FA VENTSPILS 3
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 B LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 6 SALDUS SS
18.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
18.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 TNSS / FK LAIDZE 5 : 1 FK LIEPĀJA 1
18.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A FK LIEPĀJA 1 2 : 3 LRSS / FK NĪCA
18.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 B KULDĪGAS NSS 2 10 : 4 FK LIEPĀJA 3
18.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 B FK LIEPĀJA 5 3 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
18.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U14 KULDĪGAS NSS 6 : 1 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 00:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.02.2017 00:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
19.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 0 : 6 TNSS / FK LAIDZE
19.02.2017 10:00 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 0 : 8 FK LIEPĀJA 4
19.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 2 5 : 2 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 10:40 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 4 : 4 FK LIEPĀJA 3
19.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 4 : 0 TALSU NSS
19.02.2017 11:20 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 0 : 4 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A FA VENTSPILS 1 2 : 5 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 12:00 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 1 : 3 FK LIEPĀJA 4
19.02.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A LRSS / FK NĪCA 2 : 4 FK LIEPĀJA 3
19.02.2017 13:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL GROBIŅAS SC 9 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
19.02.2017 13:00 U15 (2002) Kurzemes izlase
19.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 8 : 2 TALSU NSS
19.02.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A BROCĒNU NBJSS 3 : 10 FK LIEPĀJA 2
19.02.2017 14:00 Futbols telpās FT U12 A TNSS / FK LAIDZE 2 : 6 KULDĪGAS NSS
19.02.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 6 : 1 FA VENTSPILS 2
19.02.2017 16:00 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 3 : 2 TALSI / FK LAIDZE
20.02.2017 11:00 21.02.2017 16:00 U15 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
23.02.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 FC NIKERS
23.02.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL SALDUS SS 4 : 7 FK BANDAVA / PRIEKULE
25.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
25.02.2017 16:00 Futbols telpās FT U16 SALDUS SS 14 : 4 FK LIEPĀJA 2
26.02.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
26.02.2017 13:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
27.02.2017 11:00 28.02.2017 16:00 U14 (2003) reģionālo izlašu turnīrs
28.02.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 3 : 3 TALSI / FK LAIDZE
02.03.2017 15:30 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 2 2 : 10 FA VENTSPILS 1
02.03.2017 16:10 Futbols telpās FT U11 A FA VENTSPILS 1 5 : 1 TNSS / FK LAIDZE
02.03.2017 16:50 Futbols telpās FT U11 A TNSS / FK LAIDZE 4 : 2 FA VENTSPILS 2
02.03.2017 19:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FK NĪCA 4 : 2 VENTSPILS AUGSTSKOLA
04.03.2017 10:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
04.03.2017 10:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 1 : 2 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 11:00 05.03.2017 15:00 U13 (2004) Kurzemes izlase
04.03.2017 11:20 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 5 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.03.2017 12:00 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 3 FK LIEPĀJA 1
04.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U12 A PF 1 FA VENTSPILS 2 2 : 1 KULDĪGAS NSS
04.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U12 A PF 2 FK LIEPĀJA 4 5 : 4 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 14:00 Futbols telpās FT U10 A TALSU NSS 0 : 0 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 14:40 Futbols telpās FT U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FK LIEPĀJA 1
04.03.2017 15:20 Futbols telpās FT U12 A Par 3.vietu KULDĪGAS NSS 4 : 6 FK LIEPĀJA 2
04.03.2017 16:00 Futbols telpās FT U12 A Par 1.vietu FA VENTSPILS 2 0 : 1 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 2 : 5 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U14 PF 1 LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 1 KULDĪGAS NSS
05.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U16 PF 1 TNSS / FK LAIDZE 9 : 4 FK LIEPĀJA 1
05.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 5 : 2 FK LIEPĀJA 5
05.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U14 PF 2 SALDUS SS 0 : 1 TNSS / FK LAIDZE
05.03.2017 12:00 Futbols telpās FT U16 PF 2 SALDUS SS 7 : 4 LRSS / GROBIŅAS SC
05.03.2017 12:30 Futbols telpās FT U11 B KULDĪGAS NSS 3 : 2 FK LIEPĀJA 4
05.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U14 Par 3.vietu SALDUS SS 2 : 3 KULDĪGAS NSS
05.03.2017 13:10 Futbols telpās FT U11 B FA VENTSPILS 3 8 : 0 FK LIEPĀJA 5
05.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U16 Par 3.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 10 : 4 FK LIEPĀJA 1
05.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U14 Par 1.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 TNSS / FK LAIDZE
05.03.2017 14:20 Futbols telpās FT U16 Par 1.vietu TNSS / FK LAIDZE 1 : 3 SALDUS SS
07.03.2017 20:30 Kurzemes telpu futbola līga KTFL VENTSPILS AUGSTSKOLA 7 : 6 TALSI / FK LAIDZE
09.03.2017 20:15 Kurzemes telpu futbola līga KTFL FC NIKERS 7 : 3 VENTSPILS AUGSTSKOLA
10.03.2017 10:00 Kurzemes skolu fināls 4.-5. kl.
10.03.2017 11:00 Futbols telpās FT U11 A PF 1 FA VENTSPILS 1 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
10.03.2017 11:40 Futbols telpās FT U11 A PF 2 FK LIEPĀJA 1 3 : 1 TNSS / FK LAIDZE
10.03.2017 12:20 Futbols telpās FT U13 PF 1 LRSS / GROBIŅAS SC 9 : 1 SALDUS SS
10.03.2017 13:00 Futbols telpās FT U13 PF 2 BROCĒNU NBJSS 1 : 3 TNSS / FK LAIDZE
11.03.2017 12:40 Futbols telpās FT U11 A Par 3.vietu LRSS / FK NĪCA 2 : 1 TNSS / FK LAIDZE
11.03.2017 13:20 Futbols telpās FT U11 A Par 1.vietu FA VENTSPILS 1 3 : 1 FK LIEPĀJA 1
11.03.2017 14:00 Futbols telpās FT U13 Par 3.vietu BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
11.03.2017 14:40 Futbols telpās FT U13 Par 1.vietu LRSS / GROBIŅAS SC 7 : 4 TNSS / FK LAIDZE
13.03.2017 11:00 Ziemas tūre U8 A
13.03.2017 11:00 Latvijas reģionu fināls futbolā telpās U14
14.03.2017 11:00 Ziemas tūre U8 B
15.03.2017 11:00 Ziemas tūre meitenēm
16.03.2017 11:00 Ziemas tūre U9 AB
17.03.2017 11:00 Ziemas tūre U9 A
29.03.2017 9:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
05.04.2017 9:00 U13 (2004) Kurzemes izlase
14.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 5 : 0 LRSS / VAIŅODE
14.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / VAIŅODE 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
15.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 6 : 0 FKL FT 1
15.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 0 FKL FT 2
15.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 1 4 : 0 FKL FT 2
15.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 FA VENTSPILS 2 2 : 1 FKL FT 1
19.04.2017 13:00 Kurzemes skolu fināls 8.-9. kl.
19.04.2017 9:00 U14 (2003) Kurzemes izlase
20.04.2017 9:00 U15 (2002) Kurzemes izlase
21.04.2017 10:00 23.04.2017 17:00 U15 (2002) reģionālo izlašu turnīrs
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 1 SK UGĀLE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 0 : 1 TĀRGALE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 2 : 0 LRSS / VAIŅODE
23.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 1 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 0 FKL AS 2
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 1 SK UGĀLE
23.04.2017 10:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
23.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 0 TĀRGALE
23.04.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 2 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 4 FKL JR
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 0 : 2 SK UGĀLE
23.04.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 5 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 4 TĀRGALE
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 1 : 4 FKL JR
23.04.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 TNSS / FK LAIDZE 2 : 1 LRSS / VAIŅODE
26.04.2017 11:00 Kurzemes skolu fināls 6.-7. kl.
28.04.2017 10:00 30.04.2017 17:00 U14 (2003) Mācību - treniņu spēles
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 4 : 0 KULDĪGAS NSS
30.04.2017 10:00 Kurzemes tūre U9A
30.04.2017 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 4 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 1 1 : 0 KULDĪGAS NSS
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 2 2 : 0 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FA VENTSPILS 2 0 : 5 FA VENTSPILS 1
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 0 : 4 TNSS / FK LAIDZE
30.04.2017 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
05.05.2017 10:00 07.05.2017 17:00 U13 (2004) Mācību - treniņu spēles
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 1 : 4 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 1 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 3 FKL KK
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 1 8 : 0 FKL JR
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL KK 1 : 3 FKL FT 2
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL KK 1 : 3 FKL FT 2
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 8 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 1 : 0 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL JR 0 : 4 FKL FT 2
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 4 FA VENTSPILS 2
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 1 6 : 0 FKL KK
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A LRSS / FK NĪCA 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 1 6 : 0 FKL KK
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 LRSS / FK NĪCA 0 : 2 TNSS / FK LAIDZE
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 FKL FT 2 0 : 7 FKL FT 1
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 7 FA VENTSPILS 1
06.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11A FKL FT 2 0 : 7 FKL FT 1
07.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 FA VENTSPILS 2
07.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 5 : 0 FKL AS 1
07.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U8A
07.05.2017 11:00 Kurzemes tūre meitenēm
07.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 0 : 6 LRSS / GROBIŅAS SC
07.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FKL AS 1 0 : 5 FKL KK
07.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 7 : 0 TALSU NSS
07.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 0 FKL KK
07.05.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 2 : 3 TALSU NSS
07.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 5 : 0 FKL AS 1
07.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 3 : 0 FKL KK
13.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U9B
13.05.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 TALSI / FK LAIDZE 0 : 4 FK ROJA / KOLKA
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 3 : 1 TALSU NSS
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 2 BROCĒNU NBJSS
14.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 1 : 3 SALDUS SS
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 0 : 0 FKL AS 1
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 1 : 3 FKL KK
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 3 : 1 FKL JR
14.05.2017 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B SALDUS SS 3 : 1 FKL AS 2
14.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A TALSU NSS 1 : 4 FKL KK
14.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 FKL AS 1
14.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 1 : 5 SALDUS SS
14.05.2017 12:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL JR 3 : 2 FKL AS 2
14.05.2017 12:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 1 4 : 0 TALSU NSS
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 FKL KK
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 A FA VENTSPILS 2 3 : 0 FKL AS 1
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 4 : 3 FKL KB
14.05.2017 13:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B BROCĒNU NBJSS 1 : 6 SALDUS SS
14.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL KB 0 : 4 FKL JR
14.05.2017 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 B FKL AS 2 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
18.05.2017 9:00 21.05.2017 17:00 Meiteņu (2002- 2005) talantu skate
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 SALDUS SS 0 : 3 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 3 : 0 BROCĒNU NBJSS
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 0 : 5 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B KULDĪGAS NSS 8 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 KULDĪGAS NSS 1 : 7 LRSS / FK NĪCA
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
19.05.2017 12:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11B BROCĒNU NBJSS 2 : 0 SALDUS SS
20.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U8B
20.05.2017 15:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK ROJA / KOLKA 0 : 7 GROBIŅAS SC*
20.05.2017 16:30 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 SK SUPER NOVA 1 : 0 TALSI / FK LAIDZE
20.05.2017 17:00 2.līga Latvijas 2.līga | KURZEME / ZEMGALE 2017 FK KAROSTA 8 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
21.05.2017 11:00 Kurzemes tūre U9A
27.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 4 : 0 BROCĒNU NBJSS
27.05.2017 11:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 SALDUS SS
27.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 TNSS / FK LAIDZE 6 : 0 SALDUS SS
27.05.2017 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 2 BROCĒNU NBJSS