Kārtot pēc nosaukuma Grupa
Datums Nosaukums Grupa Norises vieta
16.10.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
17.11.2019 11:00 Futbola festivāls U7
23.11.2019 10:00 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
23.11.2019 10:25 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 5 LRSS / FK BANDAVA
23.11.2019 10:50 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 5 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 11:15 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 3 LIEPĀJAS FS JZ
23.11.2019 11:40 Futbols telpās FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 4 : 3 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 12:05 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
23.11.2019 12:30 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 0 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 12:55 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 0 : 4 LRSS / FK BANDAVA
23.11.2019 13:20 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 4 BROCĒNU NBJSS
23.11.2019 13:45 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 3 LRSS / FK BANDAVA
24.11.2019 11:00 Ziemas tūre U8 Elite
26.11.2019 18:00 Futbols telpās FT U15 BROCĒNU NBJSS 3 : 5 KULDĪGAS NSS
29.11.2019 18:00 Futbols telpās FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE 3 : 12 SALDUS SS
30.11.2019 10:00 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 10:25 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 10:50 Futbols telpās FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 11:00 Futbols telpās FT U13 LIEPĀJAS FS RK 2 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
30.11.2019 11:15 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 7 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 11:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 BROCĒNU NBJSS / SSS 1
30.11.2019 11:40 Futbols telpās FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 12:05 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 12:20 Futbols telpās FT U13 TALSU NSS 6 : 2 LIEPĀJAS FS RK
30.11.2019 12:30 Futbols telpās FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
30.11.2019 12:55 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
30.11.2019 13:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 1 : 7 LRSS / GROBIŅAS SC
30.11.2019 13:20 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 3 : 1 LRSS / FK NĪCA
30.11.2019 13:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 1 : 6 TALSU NSS
01.12.2019 11:00 Ziemas tūre U9 Attīstība
07.12.2019 10:00 Futbols telpās FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 2 : 2 FA VENTSPILS
07.12.2019 10:00 Futbols telpās FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
07.12.2019 10:25 Futbols telpās FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 TALSU NSS
07.12.2019 10:25 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA 2 : 0 LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 10:50 Futbols telpās FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 1 FA VENTSPILS
07.12.2019 10:50 Futbols telpās FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 0 : 4 LRSS / FK NĪCA
07.12.2019 11:00 Futbols telpās FT U14 TALSU NSS 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
07.12.2019 11:15 Futbols telpās FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 1 : 2 TALSU NSS
07.12.2019 11:15 Futbols telpās FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 1 : 1 LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 11:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
07.12.2019 11:40 Futbols telpās FT U12 Elite TALSU NSS 2 : 1 FA VENTSPILS
07.12.2019 11:40 Futbols telpās FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 0 : 1 LIEPĀJAS FS JR
07.12.2019 12:05 Futbols telpās FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 0 : 2 KULDĪGAS NSS
07.12.2019 12:05 Futbols telpās FT U12 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 2 : 2 LRSS / FK NĪCA
07.12.2019 12:30 Futbols telpās FT U14 LRSS / FK NĪCA 3 : 1 BROCĒNU NBJSS / SSS
07.12.2019 13:10 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 3 TALSU NSS
08.12.2019 11:00 Kurzemes tūre U9 Elite
08.12.2019 11:00 Kurzemes tūre U8 Elite
10.12.2019 18:00 Futbols telpās FT U15 BROCĒNU NBJSS 7 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
14.12.2019 10:00 Futbols telpās FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 10:25 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 4 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 10:50 Futbols telpās FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 11:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 1 : 13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1
14.12.2019 11:15 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 11:40 Futbols telpās FT U13 LIEPĀJAS FS RK 0 : 9 LRSS / GROBIŅAS SC
14.12.2019 11:40 Futbols telpās FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 2 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 12:05 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 3 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 12:20 Futbols telpās FT U13 TALSU NSS 17 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
14.12.2019 12:30 Futbols telpās FT U11 Elite SALDUS SS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 12:55 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 1 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 13:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS RK
14.12.2019 13:20 Futbols telpās FT U11 Elite SALDUS SS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
14.12.2019 13:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 TALSU NSS
14.12.2019 13:45 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
14.12.2019 14:10 Futbols telpās FT U11 Elite SALDUS SS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
14.12.2019 14:35 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 3 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
15.12.2019 10:00 Futbols telpās FT U10 Attīstība TALSU NSS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 10:25 Futbols telpās FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 2 : 5 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 10:50 Futbols telpās FT U10 Attīstība TALSU NSS 1 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 11:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
15.12.2019 11:15 Futbols telpās FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 2 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 11:40 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 3 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 12:05 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 2 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 12:30 Futbols telpās FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 1 : 1 LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 12:55 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 5 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 13:20 Futbols telpās FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 6 : 3 LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 13:45 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 3 : 0 LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 14:10 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 4 : 2 LIEPĀJAS FS JZ
15.12.2019 14:35 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 4 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 15:00 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 5 LRSS / FK BANDAVA
15.12.2019 15:25 Futbols telpās FT U10 Attīstība TALSU NSS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
15.12.2019 15:50 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 5 : 1 LIEPĀJAS FS AS 1
15.12.2019 16:15 Futbols telpās FT U10 Attīstība TALSU NSS 1 : 1 LRSS / FK BANDAVA
21.12.2019 11:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 LRSS / FK NĪCA
21.12.2019 11:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS 4 : 1 TALSU NSS
21.12.2019 12:30 Futbols telpās FT U14 TALSU NSS 2 : 0 LRSS / FK NĪCA
21.12.2019 13:10 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 3 BROCĒNU NBJSS / SSS
23.12.2019 10:00 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 1 : 8 KULDĪGAS NSS
23.12.2019 10:25 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 5 FA VENTSPILS
23.12.2019 10:50 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 2 KULDĪGAS NSS
23.12.2019 11:15 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 2 TALSU NSS
23.12.2019 11:40 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 2 : 5 FA VENTSPILS
23.12.2019 12:05 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 1 : 5 TALSU NSS
23.12.2019 12:30 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 KULDĪGAS NSS
23.12.2019 12:55 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 1 TALSU NSS
23.12.2019 13:20 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 0 : 6 FA VENTSPILS
27.12.2019 11:00 Futbola festivāls U7
28.12.2019 16:00 Futbols telpās FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE 2 : 10 KULDĪGAS NSS
03.01.2020 10:10 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 4 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
03.01.2020 10:35 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 3 5 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
03.01.2020 11:00 Futbols telpās / meitenes FT WU12 LIEPĀJAS FS 5 : 0 FK BANDAVA / PRIEKULE
03.01.2020 11:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
03.01.2020 11:40 Futbols telpās / meitenes FT WU12 FA VENTSPILS 9 : 1 FK BANDAVA / PRIEKULE
03.01.2020 12:20 Futbols telpās / meitenes FT WU12 LIEPĀJAS FS 1 : 1 FA VENTSPILS
03.01.2020 8:30 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 3 2 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
03.01.2020 8:55 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 4 0 : 8 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
03.01.2020 9:20 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 1 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
03.01.2020 9:45 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 2 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
04.01.2020 10:00 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 2 : 1 KULDĪGAS NSS 2
04.01.2020 10:25 Futbols telpās FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 1 TALSU NSS
04.01.2020 10:50 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 2 : 0 FA VENTSPILS
04.01.2020 11:15 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 6 : 0 TALSU NSS
04.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 2 FA VENTSPILS
04.01.2020 12:05 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 3 : 2 TALSU NSS
04.01.2020 12:30 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 1 FA VENTSPILS
04.01.2020 12:55 Futbols telpās FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 2 KULDĪGAS NSS 3
04.01.2020 13:20 Futbols telpās FT U10 Attīstība TALSU NSS 0 : 3 FA VENTSPILS
04.01.2020 13:45 Futbols telpās FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 0 KULDĪGAS NSS 2
07.01.2020 18:00 Futbols telpās FT U15 SALDUS SS 6 : 5 FK BANDAVA / PRIEKULE
11.01.2020 11:00 Futbols telpās FT U15 KULDĪGAS NSS 12 : 1 SALDUS SS
11.01.2020 11:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 10 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
11.01.2020 11:00 Futbola festivāls U7
11.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U13 LIEPĀJAS FS RK 1 : 1 TALSU NSS
11.01.2020 12:20 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 2 : 5 LRSS / GROBIŅAS SC
11.01.2020 13:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 0 : 2 TALSU NSS
11.01.2020 13:40 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 6 : 1 LIEPĀJAS FS RK
12.01.2020 10:00 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 LRSS / VAIŅODE
12.01.2020 10:00 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 0 FA VENTSPILS 2
12.01.2020 10:25 Futbols telpās FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 0 : 5 SALDUS SS 2
12.01.2020 10:25 Futbols telpās FT U10 Elite TNSS / SABILE 4 : 1 FA VENTSPILS 3
12.01.2020 10:50 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 0 BROCĒNU NBJSS
12.01.2020 10:50 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 2 FA VENTSPILS 2
12.01.2020 11:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
12.01.2020 11:15 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 2 : 1 LIEPĀJAS FS AO
12.01.2020 11:15 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 1 TNSS / SABILE
12.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
12.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 0 : 7 FA VENTSPILS 1
12.01.2020 12:05 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 LIEPĀJAS FS AO
12.01.2020 12:05 Futbols telpās FT U10 Elite TNSS / SABILE 4 : 1 FA VENTSPILS 2
12.01.2020 12:30 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
12.01.2020 12:55 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 5 SALDUS SS 2
12.01.2020 13:20 Futbols telpās FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
12.01.2020 13:45 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 2 : 4 SALDUS SS 2
14.01.2020 18:00 Futbols telpās FT U15 SALDUS SS 4 : 6 BROCĒNU NBJSS
18.01.2020 10:00 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 1 : 2 LIEPĀJAS FS JR
18.01.2020 10:25 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
18.01.2020 10:50 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 1 : 3 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
18.01.2020 11:00 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
18.01.2020 11:15 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 4 : 2 LIEPĀJAS FS JR
18.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 0 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
18.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS 0 : 4 TALSU NSS
18.01.2020 12:05 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
18.01.2020 12:30 Futbols telpās FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 3 : 0 LIEPĀJAS FS JR
18.01.2020 12:30 Futbols telpās FT U14 BROCĒNU NBJSS / SSS 4 : 7 LRSS / FK NĪCA
18.01.2020 12:55 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 1 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
18.01.2020 13:10 Futbols telpās FT U14 LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 TALSU NSS
18.01.2020 13:20 Futbols telpās FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 3 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
18.01.2020 13:45 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 LIEPĀJAS FS JR
18.01.2020 14:10 Futbols telpās FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 2 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
18.01.2020 14:35 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 2 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
19.01.2020 11:00 Kurzemes tūre U9 Elite
21.01.2020 18:00 Futbols telpās FT U15 BROCĒNU NBJSS 5 : 7 SALDUS SS
23.01.2020 18:00 Futbols telpās FT U15 KULDĪGAS NSS 3 : 3 FK BANDAVA / PRIEKULE
25.01.2020 10:00 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 0 : 0 LRSS / FK NĪCA
25.01.2020 10:25 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 4 LIEPĀJAS FS AS 2
25.01.2020 10:50 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 0 : 0 SALDUS SS
25.01.2020 11:00 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 2 1 : 4 LIEPĀJAS FS RK
25.01.2020 11:15 Futbols telpās FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
25.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 2 0 : 3 SALDUS SS
25.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U13 BROCĒNU NBJSS / SSS 1 1 : 5 TALSU NSS
25.01.2020 12:05 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 5 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
25.01.2020 12:20 Futbols telpās FT U13 LRSS / GROBIŅAS SC 14 : 0 BROCĒNU NBJSS / SSS 2
25.01.2020 12:30 Futbols telpās FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 1 SALDUS SS
25.01.2020 12:55 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AV/AO 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS AS 2
25.01.2020 13:00 Futbols telpās FT U13 LIEPĀJAS FS RK 0 : 7 BROCĒNU NBJSS / SSS 1
25.01.2020 13:20 Futbols telpās FT U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 5 SALDUS SS
25.01.2020 13:40 Futbols telpās FT U13 TALSU NSS 1 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
25.01.2020 13:45 Futbols telpās FT U11 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
26.01.2020 10:00 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 7 FA VENTSPILS 1
26.01.2020 10:00 Futbols telpās FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 2 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
26.01.2020 10:25 Futbols telpās FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
26.01.2020 10:25 Futbols telpās FT U11 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 3 LRSS / VAIŅODE
26.01.2020 10:50 Futbols telpās FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
26.01.2020 10:50 Futbols telpās FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 1 : 1 SALDUS SS 2
26.01.2020 11:15 Futbols telpās FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 6 FA VENTSPILS 1
26.01.2020 11:15 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
26.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 FA VENTSPILS 2
26.01.2020 11:40 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 0 : 2 SALDUS SS 2
26.01.2020 12:05 Futbols telpās FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 3 FA VENTSPILS 1
26.01.2020 12:05 Futbols telpās FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
26.01.2020 12:30 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 5 SALDUS SS 2
26.01.2020 12:55 Futbols telpās FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 3 : 1 LRSS / VAIŅODE
26.01.2020 13:20 Futbols telpās FT U11 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 1 SALDUS SS 2
26.01.2020 13:45 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 6 LRSS / VAIŅODE
31.01.2020 18:00 Futbols telpās FT U15 FK BANDAVA / PRIEKULE 10 : 4 BROCĒNU NBJSS
01.02.2020 10:00 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK BANDAVA 0 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
01.02.2020 10:25 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 0 LRSS / ACADEMY VITALITY
01.02.2020 10:50 Futbols telpās FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 8 : 0 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 11:15 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 4 LRSS / FK NĪCA
01.02.2020 11:40 Futbols telpās FT U12 Elite SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS 3 : 3 LRSS / ACADEMY VITALITY
01.02.2020 12:05 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 12:30 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
01.02.2020 12:55 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 4 : 0 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 13:20 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / FK NĪCA 6 : 0 SALDUS SS / BROCĒNU NBJSS
01.02.2020 13:45 Futbols telpās FT U12 Elite LRSS / ACADEMY VITALITY 0 : 7 LRSS / GROBIŅAS SC
01.02.2020 14:00 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
01.02.2020 14:25 Futbols telpās FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 3 : 2 LIEPĀJAS FS JZ
01.02.2020 14:50 Futbols telpās FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 4 : 0 LIEPĀJAS FS AS 1
01.02.2020 15:15 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
01.02.2020 15:40 Futbols telpās FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 5 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
01.02.2020 16:05 Futbols telpās FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 2 LIEPĀJAS FS AS 1
01.02.2020 16:30 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 2 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 16:55 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS 1
01.02.2020 17:20 Futbols telpās FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 4 LRSS / FK BANDAVA
01.02.2020 17:45 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
02.02.2020 11:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
02.02.2020 11:00 Futbols telpās / meitenes FT WU12 FK BANDAVA / PRIEKULE 0 : 6 LIEPĀJAS FS
02.02.2020 11:40 Futbols telpās / meitenes FT WU12 FA VENTSPILS 2 : 2 LIEPĀJAS FS
02.02.2020 12:20 Futbols telpās / meitenes FT WU12 FK BANDAVA / PRIEKULE 1 : 1 FA VENTSPILS
04.02.2020 18:00 Futbols telpās FT U15 SALDUS SS 5 : 9 KULDĪGAS NSS
08.02.2020 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
08.02.2020 10:00 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 8 : 0 TALSU NSS
08.02.2020 10:25 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 0 : 2 SALDUS SS
08.02.2020 10:50 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 5 : 1 TALSU NSS
08.02.2020 11:15 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 5 SALDUS SS
08.02.2020 11:40 Futbols telpās FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 7 SALDUS SS
08.02.2020 12:05 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 FA VENTSPILS
09.02.2020 10:00 Futbols telpās FT U10 Elite TNSS / SABILE 5 : 0 FA VENTSPILS 3
09.02.2020 10:00 Futbols telpās FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
09.02.2020 10:25 Futbols telpās FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 8 : 0 LRSS / FK NĪCA
09.02.2020 10:25 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 0 LIEPĀJAS FS AO
09.02.2020 10:50 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 1 LRSS / FK NĪCA
09.02.2020 10:50 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 6 : 0 BROCĒNU NBJSS
09.02.2020 11:00 Kurzemes tūre U9 Elite
09.02.2020 11:00 Futbola festivāls U7
09.02.2020 11:15 Futbols telpās FT U10 Elite TNSS / SABILE 1 : 1 KULDĪGAS NSS
09.02.2020 11:15 Futbols telpās FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 3 : 3 LIEPĀJAS FS AO
09.02.2020 11:40 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 3 2 : 6 KULDĪGAS NSS
09.02.2020 11:40 Futbols telpās FT U11 Attīstība LRSS / VAIŅODE 6 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
09.02.2020 12:05 Futbols telpās FT U10 Elite TNSS / SABILE 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
09.02.2020 12:05 Futbols telpās FT U11 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 3 LIEPĀJAS FS AO
09.02.2020 12:30 Futbols telpās FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 3 : 2 LRSS / GROBIŅAS SC
09.02.2020 12:55 Futbols telpās FT U11 Attīstība LIEPĀJAS FS AO 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
09.02.2020 13:20 Futbols telpās FT U11 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
09.02.2020 13:45 Futbols telpās FT U11 Attīstība SALDUS SS 2 2 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.02.2020 10:00 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 2 KULDĪGAS NSS 3
15.02.2020 10:25 Futbols telpās FT U10 Attīstība TALSU NSS 0 : 3 BROCĒNU NBJSS
15.02.2020 10:50 Futbols telpās FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 0 : 0 KULDĪGAS NSS 3
15.02.2020 11:15 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 0 : 1 BROCĒNU NBJSS
15.02.2020 11:40 Futbols telpās FT U10 Attīstība FA VENTSPILS 1 : 1 TALSU NSS
15.02.2020 12:05 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
15.02.2020 12:30 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 TALSU NSS
15.02.2020 12:55 Futbols telpās FT U10 Attīstība BROCĒNU NBJSS 3 : 3 FA VENTSPILS
15.02.2020 13:20 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 3 2 : 0 TALSU NSS
15.02.2020 13:45 Futbols telpās FT U10 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 1 : 0 FA VENTSPILS
15.02.2020 14:30 Futbols telpās FT U15 KULDĪGAS NSS 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
16.02.2020 11:00 Kurzemes tūre U8 Elite
22.02.2020 11:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
23.02.2020 10:00 Futbols telpās FT U12 Elite FA VENTSPILS 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
23.02.2020 10:25 Futbols telpās FT U12 Elite TALSU NSS 5 : 2 LIEPĀJAS FS JR
23.02.2020 10:50 Futbols telpās FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
23.02.2020 11:15 Futbols telpās FT U12 Elite FA VENTSPILS 2 : 2 LRSS / FK NĪCA
23.02.2020 11:40 Futbols telpās FT U12 Elite TALSU NSS 5 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
23.02.2020 12:05 Futbols telpās FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 0 LIEPĀJAS FS JR
23.02.2020 12:30 Futbols telpās FT U12 Elite FA VENTSPILS 3 : 2 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
23.02.2020 12:55 Futbols telpās FT U12 Elite TALSU NSS 1 : 2 LRSS / FK NĪCA
23.02.2020 13:20 Futbols telpās FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 3 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
23.02.2020 13:45 Futbols telpās FT U12 Elite FA VENTSPILS 1 : 2 LIEPĀJAS FS JR
23.02.2020 14:10 Futbols telpās FT U12 Elite TALSU NSS 4 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
23.02.2020 14:35 Futbols telpās FT U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 LRSS / FK NĪCA
29.02.2020 10:00 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 2 : 0 FA VENTSPILS
29.02.2020 10:25 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 1 TALSU NSS
29.02.2020 10:50 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 4 : 0 FA VENTSPILS
29.02.2020 11:15 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 5 : 0 TALSU NSS
29.02.2020 11:40 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 0 : 5 KULDĪGAS NSS 2
29.02.2020 12:05 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 6 : 0 KULDĪGAS NSS 3
29.02.2020 12:30 Futbols telpās FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 4 : 0 TALSU NSS
29.02.2020 12:55 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 1 : 9 KULDĪGAS NSS 2
29.02.2020 13:20 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 7 : 0 TALSU NSS
29.02.2020 13:45 Futbols telpās FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 1 : 1 KULDĪGAS NSS 3
29.02.2020 14:10 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 2 2 : 2 KULDĪGAS NSS 2
29.02.2020 14:35 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 4 : 10 KULDĪGAS NSS 3
29.02.2020 15:00 Futbols telpās FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 0 : 1 KULDĪGAS NSS 2
29.02.2020 15:25 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 1 : 5 FA VENTSPILS
29.02.2020 15:50 Futbols telpās FT U10 Attīstība LIEPĀJAS FS AS 1 3 : 3 KULDĪGAS NSS 3
29.02.2020 16:15 Futbols telpās FT U10 Attīstība LRSS / FK BANDAVA 0 : 4 FA VENTSPILS
01.03.2020 11:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
07.03.2020 10:00 Futbols telpās FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 0 FA VENTSPILS 2
07.03.2020 10:25 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 3
07.03.2020 10:50 Futbols telpās FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 TNSS / SABILE
07.03.2020 11:15 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 1 FA VENTSPILS 3
07.03.2020 11:40 Futbols telpās FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 TNSS / SABILE
07.03.2020 12:05 Futbols telpās FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 0 FA VENTSPILS 1
07.03.2020 12:30 Futbols telpās FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 3 : 1 FA VENTSPILS 3
07.03.2020 12:55 Futbols telpās FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS 2
07.03.2020 13:20 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 1 4 : 1 TNSS / SABILE
07.03.2020 13:45 Futbols telpās FT U10 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 FA VENTSPILS 3
07.03.2020 14:10 Futbols telpās FT U10 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 3 FA VENTSPILS 1
07.03.2020 14:35 Futbols telpās FT U10 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 4 TNSS / SABILE
08.03.2020 10:00 Futbols telpās FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
08.03.2020 10:25 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
08.03.2020 10:50 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
08.03.2020 11:00 Kurzemes tūre U8 Elite
08.03.2020 11:15 Futbols telpās FT U11 Elite TALSU NSS 3 : 0 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
08.03.2020 11:40 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
08.03.2020 12:05 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
08.03.2020 12:30 Futbols telpās FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 3 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
08.03.2020 12:55 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
08.03.2020 13:20 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 0 : 3 LIEPĀJAS FS AV/AO 1
08.03.2020 13:45 Futbols telpās FT U11 Elite TALSU NSS 0 : 3 LIEPĀJAS FS AV/AO 2
08.03.2020 14:10 Futbols telpās FT U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 1 LIEPĀJAS FS AV/AO 3
08.03.2020 14:35 Futbols telpās FT U11 Elite FA VENTSPILS 3 : 3 LIEPĀJAS FS AV/AO 4
02.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 4 : 1 BROCĒNU NBJSS / SSS
02.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 2 : 4 LIEPĀJAS RSS
02.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 1 : 5 BROCĒNU NBJSS / SSS
02.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 3 : 0 LIEPĀJAS RSS
04.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 3 : 0 TALSU NSS
04.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 3 : 3 KULDĪGAS NSS
04.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 2 : 2 TALSU NSS
04.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 3 : 1 KULDĪGAS NSS
07.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 12 : 0 FA VENTSPILS 3
07.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 2 FA VENTSPILS 2
07.07.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 6 : 1 FA VENTSPILS 3
09.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
09.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 1 LIEPĀJAS FS AO
09.07.2020 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 6 : 0 LIEPĀJAS FS AV
09.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 0 TALSU NSS
09.07.2020 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 1 : 2 LIEPĀJAS FS AO
09.07.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 5 : 1 TALSU NSS
09.07.2020 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 6 : 1 LIEPĀJAS FS AV
11.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 2 : 1 KULDĪGAS NSS 4
11.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 6 : 6 KULDĪGAS NSS 3
11.07.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 3 : 3 KULDĪGAS NSS 4
11.07.2020 14:00 3.līga Rietumu līga LIEPĀJAS FS 3 : 1 FK DOBELE ALLEGRO
14.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 0 : 2 FA VENTSPILS 1
14.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 4 : 1 FA VENTSPILS 2
14.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 2 KULDĪGAS NSS 1
14.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 8 : 1 KULDĪGAS NSS 2
14.07.2020 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 8 : 2 FA VENTSPILS 2
14.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 0 : 3 FA VENTSPILS 1
14.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
14.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 8 : 2 KULDĪGAS NSS 1
15.07.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
16.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite SALDUS SS 4 : 2 LIEPĀJAS FS AS
16.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 3 : 6 LRSS / FK NĪCA
16.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite SALDUS SS 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
16.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 6 : 0 LIEPĀJAS FS AS
18.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE 2 : 6 KULDĪGAS NSS 2
18.07.2020 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 1 : 2 TALSU NSS
18.07.2020 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 0 : 9 KULDĪGAS NSS 2
18.07.2020 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE 2 : 2 TALSU NSS
19.07.2020 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
19.07.2020 14:30 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 0 : 1 TALSI / FK LAIDZE
19.07.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / BEITAR 1 : 2 FK TUKUMS 2000
21.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS JR 2
21.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
21.07.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 4 : 0 LRSS / FK NĪCA
22.07.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
22.07.2020 18:30 3.līga Rietumu līga TALSI / FK LAIDZE 2 : 0 LIEPĀJAS FS
23.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 0 : 3 FA VENTSPILS 1
23.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 4 : 0 KULDĪGAS NSS 2
23.07.2020 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 4 : 2 FA VENTSPILS 2
23.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 3 : 0 LRSS / FK NĪCA
23.07.2020 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 4 FA VENTSPILS 1
23.07.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 2 : 0 LRSS / FK NĪCA
23.07.2020 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 9 : 1 FA VENTSPILS 2
25.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS AS 2 5 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
25.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 3 TALSU NSS
25.07.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS AS 2 11 : 1 TALSU NSS
26.07.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
26.07.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 2 : 0 FK LIELUPE
26.07.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 0 : 5 FK KAUGURI / BEITAR
28.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 0 TALSU NSS
28.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 8 : 0 TALSU NSS
28.07.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 3 BROCĒNU NBJSS / SSS
29.07.2020 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
30.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 2 FA VENTSPILS 1
30.07.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 0 : 4 LIEPĀJAS FS AO
30.07.2020 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 2 FA VENTSPILS 2
30.07.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 2 : 5 LIEPĀJAS FS AO
30.07.2020 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 1 FA VENTSPILS 1
30.07.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AV 1 : 2 LIEPĀJAS FS JR 2
30.07.2020 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
01.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība SALDUS SS 2 4 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība SALDUS SS 2 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
02.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
02.08.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / BEITAR 10 : 1 FK LIELUPE
03.08.2020 12:00 U15 Kurzemes izlases treniņnodarbība
04.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 2 : 4 FA VENTSPILS 1
04.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 FA VENTSPILS 2
04.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 5 : 1 FA VENTSPILS 2
04.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 4 FA VENTSPILS 1
05.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
05.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
05.08.2020 12:00 U15 reģionu izlašu turnīrs
06.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 3 : 3 LIEPĀJAS FS AS 2
06.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 0 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
06.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 2 : 2 LIEPĀJAS FS JZ
06.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 3 : 1 LIEPĀJAS FS AS 2
07.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
08.08.2020 12:00 U15 reģionu izlašu turnīrs
08.08.2020 16:00 3.līga Rietumu līga TALSI / FK LAIDZE 1 : 1 FK DOBELE ALLEGRO
10.08.2020 12:00 U14 Kurzemes izlases treniņnodarbība
11.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
11.08.2020 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 1 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
11.08.2020 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 2 : 0 BROCĒNU NBJSS
11.08.2020 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 2 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
12.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
12.08.2020 12:00 U14 reģionu izlašu turnīrs
13.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 1 : 0 LIEPĀJAS FS AO
13.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 4 : 1 LIEPĀJAS FS AV
13.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 5 : 1 LIEPĀJAS FS AV
13.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 0 : 2 LIEPĀJAS FS AO
15.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 4 : 2 LRSS / VAIŅODE
15.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LRSS / VAIŅODE 0 : 4 SALDUS SS 2
15.08.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS AV/AO 2 : 1 SALDUS SS 2
15.08.2020 12:00 U14 reģionu izlašu turnīrs
16.08.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 1 : 0 FK LIELUPE
16.08.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 4 : 0 TALSI / FK LAIDZE
17.08.2020 12:00 U13 Kurzemes izlases treniņnodarbība
18.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 3 : 3 KULDĪGAS NSS 1
18.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
18.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 3 LIEPĀJAS FS AS 1
18.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 3 1 : 1 KULDĪGAS NSS 2
18.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 1 : 1 KULDĪGAS NSS 1
18.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 0 : 7 LIEPĀJAS FS AS 1
18.08.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 BROCĒNU NBJSS
19.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
19.08.2020 12:00 U13 reģionu izlašu turnīrs
22.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 7 : 0 LIEPĀJAS FS AO
22.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 3 : 0 LIEPĀJAS FS AV
22.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 2 : 4 KULDĪGAS NSS 4
22.08.2020 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 4 : 3 LIEPĀJAS FS AS 2
22.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 1 3 : 0 LIEPĀJAS FS AV
22.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 4 : 1 LIEPĀJAS FS AO
22.08.2020 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 0 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
22.08.2020 12:00 U13 reģionu izlašu turnīrs
22.08.2020 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 3 6 : 2 LIEPĀJAS FS AS 2
22.08.2020 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 0 : 5 LIEPĀJAS FS JZ
23.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
23.08.2020 13:00 3.līga Rietumu līga LIEPĀJAS FS 1 : 0 FK LIELUPE
23.08.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / BEITAR 7 : 1 TALSI / FK LAIDZE
25.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 0 FA VENTSPILS 2
25.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 1 : 4 SALDUS SS
25.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 5 : 1 SALDUS SS
25.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 5 KULDĪGAS NSS 1
25.08.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 10 : 0 KULDĪGAS NSS 1
25.08.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 10 SALDUS SS
26.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
26.08.2020 18:30 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 2 : 1 LIEPĀJAS FS
27.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 5 : 0 LIEPĀJAS FS AV
27.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LRSS / FK NĪCA 4 : 0 LIEPĀJAS FS AS
27.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 4 : 1 LIEPĀJAS FS AS
27.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 0 : 2 LRSS / FK NĪCA
27.08.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 4 : 1 LRSS / FK NĪCA
27.08.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AV 2 : 2 LIEPĀJAS FS AS
29.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 0 : 1 KULDĪGAS NSS 2
29.08.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 LIEPĀJAS FS AV/AO
29.08.2020 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 9 LRSS / VAIŅODE
29.08.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 0 : 1 SALDUS SS 2
29.08.2020 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 3 : 5 LIEPĀJAS FS AV/AO
29.08.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 1 : 1 SALDUS SS 2
29.08.2020 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LRSS / GROBIŅAS SC 1 : 3 LRSS / VAIŅODE
30.08.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
30.08.2020 11:30 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 1 : 0 LIEPĀJAS FS
30.08.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 2 : 0 FK KAUGURI / BEITAR
03.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 0 : 5 FA VENTSPILS 1
03.09.2020 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 2 : 1 FA VENTSPILS 2
03.09.2020 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 0 : 2 FA VENTSPILS 1
03.09.2020 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 9 : 0 FA VENTSPILS 2
05.09.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 4 : 4 KULDĪGAS NSS 3
05.09.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 2 LIEPĀJAS FS AS 2
05.09.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 0 : 6 KULDĪGAS NSS 4
05.09.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība LIEPĀJAS FS AS 2 1 : 6 KULDĪGAS NSS 4
05.09.2020 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 1 : 8 KULDĪGAS NSS 3
05.09.2020 16:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / BEITAR 6 : 1 LIEPĀJAS FS
05.09.2020 16:00 3.līga Rietumu līga TALSI / FK LAIDZE 9 : 1 FK LIELUPE
06.09.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 11 : 0 FA VENTSPILS 3
06.09.2020 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 9 TNSS / SABILE
06.09.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / FK NĪCA 5 : 0 FA VENTSPILS 3
06.09.2020 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 3 : 1 TNSS / SABILE
06.09.2020 11:00 Kurzemes Kauss 7 pret 7 F7 Veterāni 40+ VENTSPILS 5 : 0 LIEPĀJA
06.09.2020 11:00 Kurzemes Kauss 7 pret 7 F7 Veterāni 40+ LEJASKURZEME 1 : 0 SALDUS
06.09.2020 11:40 Kurzemes Kauss 7 pret 7 F7 Veterāni 40+ SALDUS 1 : 5 LIEPĀJA
06.09.2020 11:45 Kurzemes Kauss 7 pret 7 F7 Veterāni 40+ VENTSPILS 6 : 0 LEJASKURZEME
06.09.2020 12:30 Kurzemes Kauss 7 pret 7 F7 Veterāni 40+ VENTSPILS 3 : 0 SALDUS
06.09.2020 12:30 Kurzemes Kauss 7 pret 7 F7 Veterāni 40+ LIEPĀJA 7 : 0 LEJASKURZEME
08.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 1 LIEPĀJAS FS JR 1
08.09.2020 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite TALSU NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS JR 2
08.09.2020 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite TALSU NSS 0 : 5 LIEPĀJAS FS JR 1
08.09.2020 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 2 LIEPĀJAS FS JR 2
10.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 2 : 1 LIEPĀJAS RSS
10.09.2020 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite BROCĒNU NBJSS / SSS 8 : 0 LIEPĀJAS RSS
10.09.2020 17:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LRSS / FK NĪCA 1 : 2 BROCĒNU NBJSS / SSS
12.09.2020 14:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 RĪGAS FS 0 : 3 FS METTA
12.09.2020 14:50 Lučiņina Balvas Izcīņa WU12 LBI WU12 LIEPĀJAS FS 10 : 0 ILŪKSTES NSS
12.09.2020 14:50 Lučiņina Balvas Izcīņa WU12 LBI WU12 FK OLAINE 2 : 1 FK IECAVA
12.09.2020 15:40 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FS METTA 4 : 1 SK KUORSOVA / ZAFC
12.09.2020 15:40 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 RĪGAS FS 1 : 0 FK OLAINE
12.09.2020 16:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU12 LBI WU12 FK OLAINE 1 : 3 LIEPĀJAS FS
12.09.2020 16:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU12 LBI WU12 FK IECAVA 0 : 7 ILŪKSTES NSS
12.09.2020 17:20 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 SK KUORSOVA / ZAFC 1 : 6 FK OLAINE
13.09.2020 11:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU12 LBI WU12 LIEPĀJAS FS 7 : 1 FK IECAVA
13.09.2020 11:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU12 LBI WU12 FK OLAINE 1 : 1 ILŪKSTES NSS
13.09.2020 11:50 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 RĪGAS FS 4 : 1 SK KUORSOVA / ZAFC
13.09.2020 11:50 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FS METTA 1 : 3 FK OLAINE
13.09.2020 12:40 Lučiņina Balvas Izcīņa WU12 LBI WU12 Par 1. vietu LIEPĀJAS FS 1 : 3 FK OLAINE
13.09.2020 12:40 Lučiņina Balvas Izcīņa WU12 LBI WU12 Par 3. vietu ILŪKSTES NSS 2 : 0 FK IECAVA
13.09.2020 13:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 Par 3. vietu RĪGAS FS 1 : 0 SK KUORSOVA / ZAFC
13.09.2020 13:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 Par 1. vietu FK OLAINE 0 : 3 FS METTA
13.09.2020 17:00 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 2 : 6 FK TUKUMS 2000
13.09.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / BEITAR 3 : 0 FK DOBELE ALLEGRO
15.09.2020 17:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 8 : 0 LIEPĀJAS FS AS
15.09.2020 17:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
15.09.2020 17:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 2 LRSS / FK NĪCA
15.09.2020 17:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 3 LIEPĀJAS FS AS
17.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 1 : 5 LIEPĀJAS FS AO
17.09.2020 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite SALDUS SS 2 : 1 LIEPĀJAS FS AV
17.09.2020 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite SALDUS SS 0 : 7 LIEPĀJAS FS AO
17.09.2020 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 4 : 1 LIEPĀJAS FS AV
19.09.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
19.09.2020 14:00 3.līga Rietumu līga LIEPĀJAS FS 3 : 2 TALSI / FK LAIDZE
20.09.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
20.09.2020 11:00 Kurzemes kauss futbolā 7 pret 7
22.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite TALSU NSS 2 : 1 LIEPĀJAS RSS
22.09.2020 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 LRSS / FK NĪCA
22.09.2020 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 0 LIEPĀJAS RSS
22.09.2020 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite TALSU NSS 0 : 1 LRSS / FK NĪCA
24.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 1 : 1 FA VENTSPILS 1
24.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 1 : 3 FA VENTSPILS 2
24.09.2020 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 1 8 : 1 FA VENTSPILS 2
24.09.2020 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS JR 2 1 : 1 FA VENTSPILS 1
26.09.2020 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
26.09.2020 14:00 3.līga Rietumu līga LIEPĀJAS FS 5 : 0 FK TUKUMS 2000
26.09.2020 20:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 3 : 0 TALSI / FK LAIDZE
27.09.2020 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
27.09.2020 16:00 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 2 : 6 FK KAUGURI / BEITAR
29.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 1 : 1 LIEPĀJAS FS AS 1
29.09.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 3 LRSS / FK NĪCA
29.09.2020 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 9 : 0 LRSS / FK NĪCA
29.09.2020 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 11 LIEPĀJAS FS AS 1
30.09.2020 16:00 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 2 LRSS / FK NĪCA
30.09.2020 16:45 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LRSS / FK NĪCA 1 : 0 LIEPĀJAS FS JR 2
30.09.2020 17:30 Kurzemes Kauss KK U12 A grupa LIEPĀJAS FS JR 2 0 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
01.10.2020 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 3 : 1 FA VENTSPILS 3
01.10.2020 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 5 : 1 FA VENTSPILS 3
01.10.2020 17:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 6 TNSS / SABILE
02.10.2020 10:00 U14 Kurzemes izlases treniņnodarbība
03.10.2020 10:00 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa KULDĪGAS NSS - : - TALSU NSS
03.10.2020 10:45 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa TALSU NSS - : - LIEPĀJAS FS AV
03.10.2020 11:30 Kurzemes Kauss KK U12 B grupa LIEPĀJAS FS AV - : - KULDĪGAS NSS
03.10.2020 16:00 3.līga Rietumu līga LIEPĀJAS FS 0 : 0 FK KAUGURI / BEITAR
04.10.2020 14:00 3.līga Rietumu līga TALSI / FK LAIDZE 4 : 4 FK TUKUMS 2000
04.10.2020 15:30 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 2 : 2 FK DOBELE ALLEGRO
09.10.2020 10:00 U13 Kurzemes izlases treniņnodarbība
10.10.2020 15:30 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 1 : 5 LIEPĀJAS FS
11.10.2020 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 3 : 0 FK DOBELE ALLEGRO
01.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 5 : 0 FA VENTSPILS 2
01.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 8 : 0 LIEPĀJAS FS FT
01.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 : 0 KULDĪGAS NSS
01.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 8 : 0 LIEPĀJAS RSS
01.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 4 KULDĪGAS NSS
01.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 12 : 2 LIEPĀJAS RSS
04.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT 4 : 2 TNSS / SABILE
04.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT2 7 : 0 CERĪBA
04.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
04.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
04.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT 6 : 0 CERĪBA
04.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT2 5 : 2 TNSS / SABILE
06.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 FK NĪCA
06.07.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 0 : 2 KULDĪGAS NSS
06.07.2021 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 KULDĪGAS NSS
06.07.2021 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 1 : 2 KULDĪGAS NSS 2
06.07.2021 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 0 : 2 TALSU NSS
06.07.2021 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 3 : 5 KULDĪGAS NSS 2
06.07.2021 14:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 0 : 2 TALSU NSS
06.07.2021 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 2 : 3 LIEPĀJAS FS DS
08.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 3 TALSU NSS
08.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 0 : 5 CERĪBA
08.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS RSS 2 1 : 4 FK NĪCA
08.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
08.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 0 : 5 CERĪBA
08.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 4 : 0 TALSU NSS
08.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
08.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS RSS 2 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.07.2021 17:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / JFS 5 : 0 FK LIELUPE
11.07.2021 17:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 0 : 0 FK TUKUMS 2000
11.07.2021 19:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 8 : 0 MĀRUPES SC 2
11.07.2021 20:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 3 : 0 SALDUS SS / LEEVON 2
13.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 8 : 0 LIEPĀJAS RSS
13.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 FK NĪCA
13.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
13.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 3 : 2 FK NĪCA
13.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 9 : 3 LIEPĀJAS RSS
13.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 4 LIEPĀJAS FS AO 2
13.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 0 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
14.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
14.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
15.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 8 FA VENTSPILS
15.07.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 3 : 2 FA VENTSPILS 2
15.07.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 0 : 2 FA VENTSPILS
15.07.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
16.07.2021 19:30 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 4 : 2 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
17.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
17.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 2 : 7 LIEPĀJAS FS FT
17.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 4 LIEPĀJAS FS FT2
17.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 9 : 1 CERĪBA
17.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 3 : 4 LIEPĀJAS FS FT2
17.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 3 LIEPĀJAS FS FT
17.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 8 : 2 CERĪBA
17.07.2021 18:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / JFS 4 : 0 SALDUS SS / LEEVON 2
18.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
18.07.2021 14:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 3 : 1 FK DOBELE ALLEGRO
18.07.2021 18:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 8 : 0 FK ALLIANCE 2
20.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība SALDUS SS 2 4 : 0 LIEPĀJAS RSS 2
20.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS DS
20.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība SALDUS SS 2 4 : 0 LIEPĀJAS FS DS
20.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 2 LIEPĀJAS RSS 2
21.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
22.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 9 : 1 TALSU NSS
22.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 6 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
22.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS JR
22.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 3 1 : 2 TALSU NSS
22.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 2 : 3 LIEPĀJAS FS JR
22.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 5 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
22.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 5 : 2 KULDĪGAS NSS 3
23.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
24.07.2021 19:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 12 : 0 FK LIELUPE
25.07.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 1 : 1 FC TALSI
25.07.2021 18:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 0 : 7 ALBATROZ SC 2
25.07.2021 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 0 : 0 FK KAUGURI / JFS
27.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 : 4 FA VENTSPILS 2
27.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 1 LIEPĀJAS FS AS
27.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 1 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
27.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 3 : 2 KULDĪGAS NSS
27.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS AO 1
27.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 2 : 4 LIEPĀJAS FS AS
27.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 4 : 4 KULDĪGAS NSS
28.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
28.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
29.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 2 LIEPĀJAS FS AS
29.07.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 3 : 1 LIEPĀJAS FS FT
29.07.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 2 : 11 LIEPĀJAS FS AS
29.07.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 3 LIEPĀJAS FS FT
31.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 1 : 2 SALDUS SS 2
31.07.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 4 : 3 BROCĒNU NBJSS
31.07.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 0 : 1 SALDUS SS 2
31.07.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 7 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
01.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK ALLIANCE 2 1 : 0 FK KAUGURI / JFS
03.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT 2 : 1 LIEPĀJAS FS FT2
03.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT 7 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
03.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT2 10 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 6 : 2 MĀRUPES SC 2
05.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 8 KULDĪGAS NSS 2
05.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība CERĪBA 8 : 2 KULDĪGAS NSS 3
05.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 1 : 4 LIEPĀJAS FS JR
05.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 8 : 2 KULDĪGAS NSS 3
05.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība CERĪBA 2 : 8 KULDĪGAS NSS 2
05.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 6 : 2 LIEPĀJAS RSS 2
05.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 2 : 1 LIEPĀJAS RSS 2
07.08.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 3 : 1 FK LIELUPE
07.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 9 : 0 FK ALLIANCE 2
08.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FC TALSI 6 : 1 FK TUKUMS 2000
08.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 0 : 3 FK KAUGURI / JFS
10.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 4 : 0 FA VENTSPILS
10.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS 2
10.08.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS
10.08.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 2 : 1 FA VENTSPILS 2
11.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
11.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
12.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 3 : 1 FK NĪCA
12.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 5 : 2 KULDĪGAS NSS
12.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 0 : 2 LIEPĀJAS RSS
12.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 18 KULDĪGAS NSS
12.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 0 : 1 LIEPĀJAS RSS
12.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 11 : 0 LIEPĀJAS RSS
12.08.2021 20:30 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 3 : 0 FK DOBELE ALLEGRO
14.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 0 : 4 KULDĪGAS NSS 2
14.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība SALDUS SS 2 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
14.08.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 5 : 1 BROCĒNU NBJSS
14.08.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 1 : 2 SALDUS SS 2
14.08.2021 18:30 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 0 : 2 FC TALSI
15.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
15.08.2021 16:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 7 : 2 FK TUKUMS 2000
15.08.2021 18:45 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 8 : 0 FK LIELUPE
15.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK ALLIANCE 2 5 : 4 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
15.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 0 : 2 JFK VENTSPILS
17.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 FA VENTSPILS
17.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 2 : 2 FA VENTSPILS 2
17.08.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 2 : 2 FA VENTSPILS
17.08.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 4 FA VENTSPILS 2
18.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
19.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 4 : 1 FA VENTSPILS 2
19.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 0 : 5 LIEPĀJAS FS AS
19.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 6 : 2 BROCĒNU NBJSS
19.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 0 : 3 KULDĪGAS NSS
19.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 8 BROCĒNU NBJSS
19.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 : 3 KULDĪGAS NSS
20.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 3 TNSS / SABILE
20.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 6 : 0 CERĪBA
20.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 CERĪBA
21.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
21.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 2 : 6 SALDUS SS 2
21.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
21.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
21.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 5 : 1 SALDUS SS 2
21.08.2021 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 1 : 1 LIEPĀJAS RSS 2
21.08.2021 18:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 6 : 0 FK DOBELE ALLEGRO
22.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
22.08.2021 15:00 3.līga Rietumu līga FC TALSI 11 : 5 FK LIELUPE
22.08.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 2 : 3 SALDUS SS / LEEVON 2
22.08.2021 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 8 : 2 MĀRUPES SC 2
22.08.2021 18:45 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 8 : 0 FK ALLIANCE 2
24.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 1 : 0 FA VENTSPILS
24.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 0 : 0 FA VENTSPILS 2
24.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 4 SALDUS SS
24.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 4 KULDĪGAS NSS
24.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 1 : 3 FA VENTSPILS
24.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 0 : 1 FA VENTSPILS 2
24.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 10 : 1 LIEPĀJAS FS AS
25.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
25.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
26.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS RSS 2 0 : 6 KULDĪGAS NSS 2
26.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 0 : 5 CERĪBA
26.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 2 : 3 KULDĪGAS NSS 3
26.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 6 : 0 CERĪBA
26.08.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 0 : 6 KULDĪGAS NSS 2
26.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 0 : 9 BROCĒNU NBJSS
26.08.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS RSS 2 2 : 4 KULDĪGAS NSS 3
27.08.2021 20:00 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 6 : 1 FK LIELUPE
28.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 5 SALDUS SS 2
28.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 2 : 8 KULDĪGAS NSS 2
28.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 4 TALSU NSS
28.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība SALDUS SS 2 4 : 3 KULDĪGAS NSS 2
28.08.2021 18:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 2 : 0 FK KAUGURI / JFS
29.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 5 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
29.08.2021 20:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 0 : 8 JFC JELGAVA
30.08.2021 13:00 Kurzemes U14 izlases treniņnodarbība
31.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 : 1 LIEPĀJAS FS FT
31.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 2 LIEPĀJAS FS FT2
31.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite CERĪBA 1 : 8 FK NĪCA
31.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
31.08.2021 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 : 4 LIEPĀJAS FS FT2
31.08.2021 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 3 : 1 LIEPĀJAS FS FT
31.08.2021 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite CERĪBA 0 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
31.08.2021 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 4 : 1 FK NĪCA
02.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 FA VENTSPILS 2
02.09.2021 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 6 FA VENTSPILS
02.09.2021 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 2 : 1 FA VENTSPILS 2
02.09.2021 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 2 FA VENTSPILS
04.09.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 6 : 4 LIEPĀJAS FS DS
04.09.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
04.09.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 0 : 1 LIEPĀJAS RSS 2
04.09.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS DS
04.09.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 2 LIEPĀJAS RSS 2
04.09.2021 14:00 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 0 : 12 FK TUKUMS 2000
05.09.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
05.09.2021 15:00 3.līga Rietumu līga FK ALLIANCE 2 3 : 0 FC TALSI
05.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 1 : 0 FK DOBELE ALLEGRO
05.09.2021 18:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 2 : 0 JFK VENTSPILS
07.09.2021 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 1 FA VENTSPILS 2
07.09.2021 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 0 : 3 FA VENTSPILS
07.09.2021 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 2 : 1 FA VENTSPILS 2
07.09.2021 14:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 7 FA VENTSPILS
07.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS AO 1
07.09.2021 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 3 : 2 LIEPĀJAS FS AO 2
07.09.2021 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 0 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
07.09.2021 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS AO 2
08.09.2021 13:00 Kurzemes U13 izlases treniņnodarbība
09.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS AS
09.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 4 LIEPĀJAS FS FT
09.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 3 : 2 LIEPĀJAS FS FT
09.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 7 LIEPĀJAS FS AS
11.09.2021 14:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 2 0 : 5 FK IECAVA
11.09.2021 14:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FS METTA 2 : 3 LIEPĀJAS FS
11.09.2021 14:45 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FK IECAVA 1 : 7 FS METTA
11.09.2021 14:45 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 ILŪKSTES NSS 0 : 10 FK OLAINE
11.09.2021 15:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 6 : 0 ILŪKSTES NSS
11.09.2021 15:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 2 0 : 11 FK OLAINE
11.09.2021 16:15 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 16 : 0 LIEPĀJAS FS 2
11.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / JFS 3 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
12.09.2021 11:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 ILŪKSTES NSS 0 : 9 FS METTA
12.09.2021 11:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FK IECAVA 2 : 7 FK OLAINE
12.09.2021 11:45 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 1 : 4 FK OLAINE
12.09.2021 11:45 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 2 0 : 11 FS METTA
12.09.2021 12:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 2 0 : 4 ILŪKSTES NSS
12.09.2021 12:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FK IECAVA 0 : 1 LIEPĀJAS FS
12.09.2021 13:15 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FK IECAVA 3 : 1 ILŪKSTES NSS
12.09.2021 13:15 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FS METTA 0 : 3 FK OLAINE
12.09.2021 16:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 6 : 1 JFC JELGAVA
12.09.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 10 : 2 FK LIELUPE
14.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS
14.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 1 SALDUS SS
14.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 5 : 5 SALDUS SS
14.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 0 LIEPĀJAS FS AS
14.09.2021 19:30 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 3 : 3 FK ALLIANCE 2
16.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 6 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
16.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība CERĪBA 7 : 1 LIEPĀJAS RSS 2
16.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 1 : 5 FK NĪCA
16.09.2021 16:30 Kurzemes U14 izlases treniņnodarbība
16.09.2021 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 3 0 : 5 LIEPĀJAS FS JR
16.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība CERĪBA 4 : 0 FK NĪCA
16.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 2 : 5 LIEPĀJAS RSS 2
16.09.2021 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 3 0 : 5 LIEPĀJAS FS JZ
16.09.2021 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 2 : 2 LIEPĀJAS FS JR
17.09.2021 11:00 U14 reģionālo izlašu turnīrs
18.09.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
18.09.2021 10:00 U14 reģionālo izlašu turnīrs
18.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 8 : 0 FK TUKUMS 2000
19.09.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 elite
19.09.2021 16:00 3.līga Rietumu līga FC TALSI 3 : 1 SALDUS SS / LEEVON 2
19.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 0 : 2 ALBATROZ SC 2
19.09.2021 19:45 3.līga Rietumu līga FK ALLIANCE 2 2 : 2 FK LIELUPE
21.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 0 FA VENTSPILS
21.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 3 : 0 FA VENTSPILS 2
21.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 7 : 0 FA VENTSPILS 2
21.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 0 : 4 FA VENTSPILS
23.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 5 KULDĪGAS NSS
23.09.2021 16:30 Kurzemes U13 izlases treniņnodarbība
23.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 2 KULDĪGAS NSS
23.09.2021 17:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
24.09.2021 11:00 U13 reģionālo izlašu turnīrs
25.09.2021 10:00 U13 reģionālo izlašu turnīrs
25.09.2021 15:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 2 : 3 FK KAUGURI / JFS
25.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 0 : 8 JFK VENTSPILS
26.09.2021 16:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 3 : 2 MĀRUPES SC 2
26.09.2021 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 2 : 1 FK ALLIANCE 2
26.09.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 3 : 0 FC TALSI
01.10.2021 20:00 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 1 : 4 FK DOBELE ALLEGRO
02.10.2021 17:00 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 0 : 16 ALBATROZ SC 2
03.10.2021 11:00 3.līga Rietumu līga FC TALSI 3 : 7 ALBATROZ SC 2
03.10.2021 11:00 Kurzemes Kauss U8
07.10.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 5 : 1 LIEPĀJAS FS FT
07.10.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 4 LIEPĀJAS FS AS
07.10.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AS
07.10.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 2 LIEPĀJAS FS FT
09.10.2021 16:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 4 : 0 JFC JELGAVA
10.10.2021 10:00 Kurzemes Kauss U10
10.10.2021 13:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 6 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
10.10.2021 15:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / JFS 6 : 0 FC TALSI
10.10.2021 15:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 4 : 2 FK ALLIANCE 2
10.10.2021 16:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 4 : 0 MĀRUPES SC 2
First Page First Page
Kārtot pēc nosaukuma Grupa Mēnesis Gads
Oktobris 2021
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
Rietumu līga
20:00 | MĀRUPES SC 2 1 : 4 FK DOBELE ALLEGRO
2
Rietumu līga
17:00 | FK LIELUPE 0 : 16 ALBATROZ SC 2
3
Rietumu līga
11:00 | FC TALSI 3 : 7 ALBATROZ SC 2
arrow
4
5
6
7
F8 U11 Elite
16:00 | FA VENTSPILS 5 : 1 LIEPĀJAS FS FT
16:00 | FA VENTSPILS 2 0 : 4 LIEPĀJAS FS AS
16:50 | FA VENTSPILS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AS
16:50 | FA VENTSPILS 2 1 : 2 LIEPĀJAS FS FT
arrow
8
9
Rietumu līga
16:00 | JFK VENTSPILS 4 : 0 JFC JELGAVA
10
Rietumu līga
13:00 | FK TUKUMS 2000 6 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
15:00 | FK KAUGURI / JFS 6 : 0 FC TALSI
15:00 | SALDUS SS / LEEVON 2 4 : 2 FK ALLIANCE 2
16:00 | ALBATROZ SC 2 4 : 0 MĀRUPES SC 2
arrow
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • Kalendārs
  • Mēneša skats