Kārtot pēc nosaukuma Grupa
Datums Nosaukums Grupa Norises vieta
25.06.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
01.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 5 : 0 FA VENTSPILS 2
01.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 8 : 0 LIEPĀJAS FS FT
01.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 : 0 KULDĪGAS NSS
01.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 8 : 0 LIEPĀJAS RSS
01.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 4 KULDĪGAS NSS
01.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 12 : 2 LIEPĀJAS RSS
04.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT 4 : 2 TNSS / SABILE
04.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT2 7 : 0 CERĪBA
04.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
04.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
04.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT 6 : 0 CERĪBA
04.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT2 5 : 2 TNSS / SABILE
06.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 1 FK NĪCA
06.07.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 0 : 2 KULDĪGAS NSS
06.07.2021 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 5 KULDĪGAS NSS
06.07.2021 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 1 : 2 KULDĪGAS NSS 2
06.07.2021 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 0 : 2 TALSU NSS
06.07.2021 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 3 : 5 KULDĪGAS NSS 2
06.07.2021 14:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 0 : 2 TALSU NSS
06.07.2021 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 2 : 3 LIEPĀJAS FS DS
08.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 2 : 3 TALSU NSS
08.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 0 : 5 CERĪBA
08.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS RSS 2 1 : 4 FK NĪCA
08.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
08.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 0 : 5 CERĪBA
08.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 4 : 0 TALSU NSS
08.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
08.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS RSS 2 1 : 1 BROCĒNU NBJSS
10.07.2021 17:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / JFS 5 : 0 FK LIELUPE
11.07.2021 17:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 0 : 0 FK TUKUMS 2000
11.07.2021 19:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 8 : 0 MĀRUPES SC 2
11.07.2021 20:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 3 : 0 SALDUS SS / LEEVON 2
13.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 8 : 0 LIEPĀJAS RSS
13.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 4 : 1 FK NĪCA
13.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
13.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 3 : 2 FK NĪCA
13.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 9 : 3 LIEPĀJAS RSS
13.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 4 LIEPĀJAS FS AO 2
13.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 0 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
14.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
14.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
15.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 8 FA VENTSPILS
15.07.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 3 : 2 FA VENTSPILS 2
15.07.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 0 : 2 FA VENTSPILS
15.07.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
16.07.2021 19:30 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 4 : 2 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
17.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 : 2 FA VENTSPILS 2
17.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 2 : 7 LIEPĀJAS FS FT
17.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 4 LIEPĀJAS FS FT2
17.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 9 : 1 CERĪBA
17.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 3 : 4 LIEPĀJAS FS FT2
17.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 3 LIEPĀJAS FS FT
17.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 8 : 2 CERĪBA
17.07.2021 18:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / JFS 4 : 0 SALDUS SS / LEEVON 2
18.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
18.07.2021 14:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 3 : 1 FK DOBELE ALLEGRO
18.07.2021 18:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 8 : 0 FK ALLIANCE 2
20.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība SALDUS SS 2 4 : 0 LIEPĀJAS RSS 2
20.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS DS
20.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība SALDUS SS 2 4 : 0 LIEPĀJAS FS DS
20.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU NBJSS 0 : 2 LIEPĀJAS RSS 2
21.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
22.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 9 : 1 TALSU NSS
22.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 6 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
22.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS JR
22.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 3 1 : 2 TALSU NSS
22.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 2 : 3 LIEPĀJAS FS JR
22.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 5 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
22.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 5 : 2 KULDĪGAS NSS 3
23.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
24.07.2021 19:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 12 : 0 FK LIELUPE
25.07.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 1 : 1 FC TALSI
25.07.2021 18:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 0 : 7 ALBATROZ SC 2
25.07.2021 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 0 : 0 FK KAUGURI / JFS
27.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 : 4 FA VENTSPILS 2
27.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 1 LIEPĀJAS FS AS
27.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 1 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
27.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 3 : 2 KULDĪGAS NSS
27.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS AO 1
27.07.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 2 : 4 LIEPĀJAS FS AS
27.07.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 4 : 4 KULDĪGAS NSS
28.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
28.07.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
29.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 2 LIEPĀJAS FS AS
29.07.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 3 : 1 LIEPĀJAS FS FT
29.07.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 2 : 11 LIEPĀJAS FS AS
29.07.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 3 LIEPĀJAS FS FT
31.07.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 1 : 2 SALDUS SS 2
31.07.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 4 : 3 BROCĒNU NBJSS
31.07.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 0 : 1 SALDUS SS 2
31.07.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 7 : 1 BROCĒNU NBJSS
01.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
01.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK ALLIANCE 2 1 : 0 FK KAUGURI / JFS
03.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT 2 : 1 LIEPĀJAS FS FT2
03.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT 7 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
03.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS FT2 10 : 0 LRSS / GROBIŅAS SC
04.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 6 : 2 MĀRUPES SC 2
05.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 1 : 8 KULDĪGAS NSS 2
05.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība CERĪBA 8 : 2 KULDĪGAS NSS 3
05.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 1 : 4 LIEPĀJAS FS JR
05.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 8 : 2 KULDĪGAS NSS 3
05.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība CERĪBA 2 : 8 KULDĪGAS NSS 2
05.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JZ 6 : 2 LIEPĀJAS RSS 2
05.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS FS JR 2 : 1 LIEPĀJAS RSS 2
07.08.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 3 : 1 FK LIELUPE
07.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 9 : 0 FK ALLIANCE 2
08.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FC TALSI 6 : 1 FK TUKUMS 2000
08.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 0 : 3 FK KAUGURI / JFS
10.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 4 : 0 FA VENTSPILS
10.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS 2
10.08.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS
10.08.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 2 : 1 FA VENTSPILS 2
11.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
11.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
12.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 3 : 1 FK NĪCA
12.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 5 : 2 KULDĪGAS NSS
12.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 0 : 2 LIEPĀJAS RSS
12.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 18 KULDĪGAS NSS
12.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 0 : 1 LIEPĀJAS RSS
12.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 11 : 0 LIEPĀJAS RSS
12.08.2021 20:30 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 3 : 0 FK DOBELE ALLEGRO
14.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 0 : 4 KULDĪGAS NSS 2
14.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība SALDUS SS 2 3 : 2 BROCĒNU NBJSS
14.08.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 5 : 1 BROCĒNU NBJSS
14.08.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 1 : 2 SALDUS SS 2
14.08.2021 18:30 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 0 : 2 FC TALSI
15.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
15.08.2021 16:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 7 : 2 FK TUKUMS 2000
15.08.2021 18:45 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 8 : 0 FK LIELUPE
15.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK ALLIANCE 2 5 : 4 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
15.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 0 : 2 JFK VENTSPILS
17.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 0 : 4 FA VENTSPILS
17.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 2 : 2 FA VENTSPILS 2
17.08.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FK NĪCA 2 : 2 FA VENTSPILS
17.08.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LRSS / GROBIŅAS SC 2 : 4 FA VENTSPILS 2
18.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
19.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 4 : 1 FA VENTSPILS 2
19.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 0 : 5 LIEPĀJAS FS AS
19.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 6 : 2 BROCĒNU NBJSS
19.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 0 : 3 KULDĪGAS NSS
19.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 8 BROCĒNU NBJSS
19.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 1 : 3 KULDĪGAS NSS
20.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 3 TNSS / SABILE
20.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 6 : 0 CERĪBA
20.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 CERĪBA
21.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Elite
21.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 2 : 6 SALDUS SS 2
21.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 2 : 1 BROCĒNU NBJSS
21.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 5 : 0 BROCĒNU NBJSS
21.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS RSS 2 5 : 1 SALDUS SS 2
21.08.2021 11:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS DS 1 : 1 LIEPĀJAS RSS 2
21.08.2021 18:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 6 : 0 FK DOBELE ALLEGRO
22.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
22.08.2021 15:00 3.līga Rietumu līga FC TALSI 11 : 5 FK LIELUPE
22.08.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 2 : 3 SALDUS SS / LEEVON 2
22.08.2021 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 8 : 2 MĀRUPES SC 2
22.08.2021 18:45 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 8 : 0 FK ALLIANCE 2
24.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 1 : 0 FA VENTSPILS
24.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 0 : 0 FA VENTSPILS 2
24.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 4 SALDUS SS
24.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 4 KULDĪGAS NSS
24.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 1 : 3 FA VENTSPILS
24.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 0 : 1 FA VENTSPILS 2
24.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 10 : 1 LIEPĀJAS FS AS
25.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
25.08.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
26.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS RSS 2 0 : 6 KULDĪGAS NSS 2
26.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 0 : 5 CERĪBA
26.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 2 : 3 KULDĪGAS NSS 3
26.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība BROCĒNU NBJSS 6 : 0 CERĪBA
26.08.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība FK NĪCA 0 : 6 KULDĪGAS NSS 2
26.08.2021 11:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 0 : 9 BROCĒNU NBJSS
26.08.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība LIEPĀJAS RSS 2 2 : 4 KULDĪGAS NSS 3
27.08.2021 20:00 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 6 : 1 FK LIELUPE
28.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU NBJSS 2 : 5 SALDUS SS 2
28.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 2 : 8 KULDĪGAS NSS 2
28.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU NBJSS 1 : 4 TALSU NSS
28.08.2021 10:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība SALDUS SS 2 4 : 3 KULDĪGAS NSS 2
28.08.2021 18:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 2 : 0 FK KAUGURI / JFS
29.08.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 5 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
29.08.2021 20:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 0 : 8 JFC JELGAVA
30.08.2021 13:00 Kurzemes U14 izlases treniņnodarbība
31.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 : 1 LIEPĀJAS FS FT
31.08.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 2 LIEPĀJAS FS FT2
31.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite CERĪBA 1 : 8 FK NĪCA
31.08.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 3 : 1 LRSS / GROBIŅAS SC
31.08.2021 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 1 : 4 LIEPĀJAS FS FT2
31.08.2021 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS 2 3 : 1 LIEPĀJAS FS FT
31.08.2021 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite CERĪBA 0 : 3 LRSS / GROBIŅAS SC
31.08.2021 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TNSS / SABILE 4 : 1 FK NĪCA
02.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 6 : 0 FA VENTSPILS 2
02.09.2021 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 6 FA VENTSPILS
02.09.2021 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 2 : 1 FA VENTSPILS 2
02.09.2021 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 2 FA VENTSPILS
04.09.2021 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 6 : 4 LIEPĀJAS FS DS
04.09.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
04.09.2021 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 0 : 1 LIEPĀJAS RSS 2
04.09.2021 11:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS DS
04.09.2021 12:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 2 2 : 2 LIEPĀJAS RSS 2
04.09.2021 14:00 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 0 : 12 FK TUKUMS 2000
05.09.2021 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
05.09.2021 15:00 3.līga Rietumu līga FK ALLIANCE 2 3 : 0 FC TALSI
05.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 1 : 0 FK DOBELE ALLEGRO
05.09.2021 18:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 2 : 0 JFK VENTSPILS
07.09.2021 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 1 FA VENTSPILS 2
07.09.2021 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 0 : 3 FA VENTSPILS
07.09.2021 13:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FK NĪCA 2 : 1 FA VENTSPILS 2
07.09.2021 14:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 7 FA VENTSPILS
07.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 0 : 2 LIEPĀJAS FS AO 1
07.09.2021 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 3 : 2 LIEPĀJAS FS AO 2
07.09.2021 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite SALDUS SS 0 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
07.09.2021 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS AO 2
08.09.2021 13:00 Kurzemes U13 izlases treniņnodarbība
09.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS AS
09.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 1 : 4 LIEPĀJAS FS FT
09.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 3 : 2 LIEPĀJAS FS FT
09.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 7 LIEPĀJAS FS AS
11.09.2021 14:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 2 0 : 5 FK IECAVA
11.09.2021 14:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FS METTA 2 : 3 LIEPĀJAS FS
11.09.2021 14:45 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FK IECAVA 1 : 7 FS METTA
11.09.2021 14:45 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 ILŪKSTES NSS 0 : 10 FK OLAINE
11.09.2021 15:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 6 : 0 ILŪKSTES NSS
11.09.2021 15:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 2 0 : 11 FK OLAINE
11.09.2021 16:15 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 16 : 0 LIEPĀJAS FS 2
11.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / JFS 3 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
12.09.2021 11:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 ILŪKSTES NSS 0 : 9 FS METTA
12.09.2021 11:00 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FK IECAVA 2 : 7 FK OLAINE
12.09.2021 11:45 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 1 : 4 FK OLAINE
12.09.2021 11:45 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 2 0 : 11 FS METTA
12.09.2021 12:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 LIEPĀJAS FS 2 0 : 4 ILŪKSTES NSS
12.09.2021 12:30 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FK IECAVA 0 : 1 LIEPĀJAS FS
12.09.2021 13:15 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FK IECAVA 3 : 1 ILŪKSTES NSS
12.09.2021 13:15 Lučiņina Balvas Izcīņa WU14 LBI WU14 FS METTA 0 : 3 FK OLAINE
12.09.2021 16:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 6 : 1 JFC JELGAVA
12.09.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 10 : 2 FK LIELUPE
14.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 : 1 LIEPĀJAS FS AS
14.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 1 SALDUS SS
14.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 5 : 5 SALDUS SS
14.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS 2 2 : 0 LIEPĀJAS FS AS
14.09.2021 19:30 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 3 : 3 FK ALLIANCE 2
16.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 6 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
16.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība CERĪBA 7 : 1 LIEPĀJAS RSS 2
16.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 1 : 5 FK NĪCA
16.09.2021 16:30 Kurzemes U14 izlases treniņnodarbība
16.09.2021 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 3 0 : 5 LIEPĀJAS FS JR
16.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība CERĪBA 4 : 0 FK NĪCA
16.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība TALSU NSS 2 : 5 LIEPĀJAS RSS 2
16.09.2021 17:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 3 0 : 5 LIEPĀJAS FS JZ
16.09.2021 18:10 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Attistība KULDĪGAS NSS 2 2 : 2 LIEPĀJAS FS JR
17.09.2021 11:00 U14 reģionālo izlašu turnīrs
18.09.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
18.09.2021 10:00 U14 reģionālo izlašu turnīrs
18.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 8 : 0 FK TUKUMS 2000
19.09.2021 10:00 Kurzemes tūre U8 elite
19.09.2021 16:00 3.līga Rietumu līga FC TALSI 3 : 1 SALDUS SS / LEEVON 2
19.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 0 : 2 ALBATROZ SC 2
19.09.2021 19:45 3.līga Rietumu līga FK ALLIANCE 2 2 : 2 FK LIELUPE
21.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 0 FA VENTSPILS
21.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 3 : 0 FA VENTSPILS 2
21.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AS 7 : 0 FA VENTSPILS 2
21.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS FT 0 : 4 FA VENTSPILS
23.09.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 5 KULDĪGAS NSS
23.09.2021 16:30 Kurzemes U13 izlases treniņnodarbība
23.09.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite BROCĒNU NBJSS 1 : 2 KULDĪGAS NSS
23.09.2021 17:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS RSS 0 : 5 BROCĒNU NBJSS
24.09.2021 11:00 U13 reģionālo izlašu turnīrs
25.09.2021 10:00 U13 reģionālo izlašu turnīrs
25.09.2021 15:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 2 : 3 FK KAUGURI / JFS
25.09.2021 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE 0 : 8 JFK VENTSPILS
26.09.2021 16:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 3 : 2 MĀRUPES SC 2
26.09.2021 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 2 : 1 FK ALLIANCE 2
26.09.2021 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 3 : 0 FC TALSI
01.10.2021 20:00 3.līga Rietumu līga MĀRUPES SC 2 1 : 4 FK DOBELE ALLEGRO
02.10.2021 17:00 3.līga Rietumu līga FK LIELUPE 0 : 16 ALBATROZ SC 2
03.10.2021 11:00 3.līga Rietumu līga FC TALSI 3 : 7 ALBATROZ SC 2
03.10.2021 11:00 Kurzemes Kauss U8
07.10.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 5 : 1 LIEPĀJAS FS FT
07.10.2021 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 0 : 4 LIEPĀJAS FS AS
07.10.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 1 : 0 LIEPĀJAS FS AS
07.10.2021 16:50 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS 2 1 : 2 LIEPĀJAS FS FT
09.10.2021 16:00 3.līga Rietumu līga JFK VENTSPILS 4 : 0 JFC JELGAVA
10.10.2021 10:00 Kurzemes Kauss U10
10.10.2021 13:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000 6 : 0 BAUSKAS BJSS / SC MĒMELE
10.10.2021 15:00 3.līga Rietumu līga FK KAUGURI / JFS 6 : 0 FC TALSI
10.10.2021 15:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 4 : 2 FK ALLIANCE 2
10.10.2021 16:00 3.līga Rietumu līga ALBATROZ SC 2 4 : 0 MĀRUPES SC 2
22.04.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
22.04.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 0 : 1 FA VENTSPILS AB
22.04.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 2 3 : 4 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
22.04.2022 18:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 2 : 0 KULDĪGAS NSS 2
22.04.2022 18:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB 3 : 1 KULDĪGAS NSS
23.04.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 9 : 0 DKSS / VAIŅODE
23.04.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 6 : 3 SALDUS SS 2
23.04.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 7 : 0 SALDUS SS 2
23.04.2022 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 6 : 0 BROCĒNU BJSS
23.04.2022 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 4 : 3 BROCĒNU BJSS
23.04.2022 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība DKSS / GROBIŅAS SC 15 : 0 SALDUS SS 2
28.04.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite TALSU NSS 1 : 7 FA VENTSPILS ST
28.04.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 1 : 1 FA VENTSPILS AB
28.04.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 4 : 3 FA VENTSPILS ST
28.04.2022 18:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite TALSU NSS 0 : 8 KULDĪGAS NSS
30.04.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 8 : 0 FA VENTSPILS AS
30.04.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 12 : 0 TALSU NSS
30.04.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 3 : 2 TALSU NSS
30.04.2022 15:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 6 : 1 LIEPĀJAS FS VN 2
30.04.2022 15:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 4 : 0 SALDUS SS
30.04.2022 16:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite LIEPĀJAS FS VN 2 3 : 1 SALDUS SS
30.04.2022 20:00 3.līga Rietumu līga FS JELGAVA -2 0 : 0 JFC JELGAVA
03.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 0 : 3 FA VENTSPILS AB
03.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 0 : 2 FA VENTSPILS AZ
03.05.2022 16:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 2 FA VENTSPILS AB
03.05.2022 16:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 : 2 FA VENTSPILS AZ
04.05.2022 16:00 Kurzemes tūre U9 Elite
05.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC 6 : 2 LIEPĀJAS FS AO 2
05.05.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 0 : 10 LIEPĀJAS FS AO 1
05.05.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 4 : 4 LIEPĀJAS FS AO 2
05.05.2022 18:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite DKSS / GROBIŅAS SC 0 : 11 LIEPĀJAS FS AO 1
07.05.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 11 : 0 SK UGĀLE
07.05.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 7 : 3 SALDUS SS 2
07.05.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 2 : 9 SALDUS SS 2
07.05.2022 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 12 : 0 TALSU NSS 2
07.05.2022 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 2 : 7 TALSU NSS 2
07.05.2022 13:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 2 SALDUS SS 2
08.05.2022 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
08.05.2022 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
08.05.2022 17:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000-3 8 : 0 FK IECAVA
10.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība FA VENTSPILS AB 0 : 4 LIEPĀJAS FS JR
10.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 9 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
10.05.2022 16:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība FA VENTSPILS AB 2 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
10.05.2022 16:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
12.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 5 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
12.05.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JR 2 : 1 DKSS / FK NĪCA
12.05.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JZ 0 : 6 BROCĒNU BJSS
12.05.2022 18:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
12.05.2022 18:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 4 : 1 DKSS / FK NĪCA
13.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite SALDUS SS 0 : 5 FA VENTSPILS ST
13.05.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TALSU NSS 7 : 0 FA VENTSPILS AS
13.05.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite SALDUS SS 6 : 3 FA VENTSPILS AS
13.05.2022 18:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite TALSU NSS 0 : 13 FA VENTSPILS ST
13.05.2022 18:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite SALDUS SS 1 : 0 TALSU NSS
14.05.2022 16:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA 2 : 0 SALDUS SS / LEEVON 2
15.05.2022 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
15.05.2022 11:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 5 : 1 DIENVIDKURZEMES FK
15.05.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK IECAVA 0 : 4 FS JELGAVA -2
16.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 4 : 0 LIEPĀJAS FS AO
16.05.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AS 7 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
16.05.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite LIEPĀJAS FS AO 2 : 6 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
18.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 12 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 1 : 6 LIEPĀJAS FS JZ
18.05.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 1 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 14 LIEPĀJAS FS JZ
18.05.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 1 : 5 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 2 : 0 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 18:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 4 : 1 DKSS / PĀVILOSTA
18.05.2022 18:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 1 : 10 LIEPĀJAS FS VN
18.05.2022 18:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
19.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 4 : 0 LIEPĀJAS FS VN
19.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 3 : 0 LIEPĀJAS FS VN 2
19.05.2022 16:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS ST 6 : 0 LIEPĀJAS FS VN 2
19.05.2022 16:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Elite FA VENTSPILS AS 0 : 5 LIEPĀJAS FS VN
21.05.2022 16:00 3.līga Rietumu līga DIENVIDKURZEMES FK 3 : 4 FK TUKUMS 2000-3
22.05.2022 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
22.05.2022 16:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 2 : 8 FS JELGAVA -2
23.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 7 : 1 FA VENTSPILS AB
23.05.2022 16:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība KULDĪGAS NSS 5 : 0 FA VENTSPILS AB
23.05.2022 17:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība TALSU NSS 1 : 3 KULDĪGAS NSS
26.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST 2 : 3 LIEPĀJAS FS AO 1
26.05.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 10 : 0 LIEPĀJAS FS AO 2
26.05.2022 16:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST 5 : 1 LIEPĀJAS FS AO 2
26.05.2022 16:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 3 : 1 LIEPĀJAS FS AO 1
28.05.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 0 : 1 KULDĪGAS NSS
28.05.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB 1 : 1 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
28.05.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AZ 0 : 3 SALDUS SS / BROCĒNU BJSS
28.05.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite FA VENTSPILS AB 2 : 3 KULDĪGAS NSS 2
28.05.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 2 KULDĪGAS NSS 2
28.05.2022 16:30 3.līga Rietumu līga DIENVIDKURZEMES FK 5 : 1 FK IECAVA
29.05.2022 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
29.05.2022 17:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000-3 6 : 1 BAUSKAS BJSS / MĒMELE
01.06.2022 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
02.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 5 : 0 DKSS / GROBIŅAS SC
02.06.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite TALSU NSS 6 : 2 DKSS / FK NĪCA
02.06.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite TALSU NSS 4 : 2 DKSS / GROBIŅAS SC
02.06.2022 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 0 DKSS / FK NĪCA
05.06.2022 16:00 3.līga Rietumu līga FK IECAVA 0 : 4 SALDUS SS / LEEVON 2
05.06.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO 2 : 1 JFC JELGAVA
07.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 3 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 4 : 8 LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 6 : 3 DKSS / PĀVILOSTA
07.06.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 3 : 5 LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 2 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 1 : 4 DKSS / PĀVILOSTA
07.06.2022 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SALDUS SS 2 1 : 10 LIEPĀJAS FS JZ
07.06.2022 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība BROCĒNU BJSS 0 : 8 LIEPĀJAS FS VN
07.06.2022 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība DKSS / VAIŅODE 0 : 2 DKSS / PĀVILOSTA
08.06.2022 10:00 Kurzemes tūre U9 Attīstība
09.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 11 : 0 LIEPĀJAS FS AO 2
09.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 2 : 2 DKSS / GROBIŅAS SC
09.06.2022 10:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite LIEPĀJAS FS AO 1 9 : 0 DKSS / GROBIŅAS SC
09.06.2022 10:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite DKSS / FK NĪCA 8 : 2 LIEPĀJAS FS AO 2
11.06.2022 17:00 3.līga Rietumu līga DIENVIDKURZEMES FK 6 : 1 BAUSKAS BJSS / MĒMELE
12.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 5 : 2 TALSU NSS
12.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS ST 3 : 2 KULDĪGAS NSS
12.06.2022 10:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite FA VENTSPILS AB 1 : 1 FA VENTSPILS ST
12.06.2022 10:45 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U11 Elite KULDĪGAS NSS 3 : 2 TALSU NSS
13.06.2022 10:00 Kurzemes tūre U8 Attīstība
14.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 7 : 5 DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 10:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 7 BROCĒNU BJSS
14.06.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 1 : 3 DKSS / GROBIŅAS SC
14.06.2022 10:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 2 : 4 BROCĒNU BJSS
14.06.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 4 : 1 DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 11:20 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 0 : 11 DKSS / GROBIŅAS SC
14.06.2022 12:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība SK UGĀLE 1 : 9 DKSS / VAIŅODE
14.06.2022 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība KULDĪGAS NSS 0 : 2 BROCĒNU BJSS
14.06.2022 12:40 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U10 Attistība TALSU NSS 2 3 : 6 DKSS / GROBIŅAS SC
15.06.2022 14:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
15.06.2022 14:30 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA 6 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
15.06.2022 15:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība LIEPĀJAS FS JR 7 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
15.06.2022 15:15 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība DKSS / FK NĪCA 1 : 2 KULDĪGAS NSS
15.06.2022 16:00 Kurzemes čempionāts 8 pret 8 F8 U12 Attīstība BROCĒNU BJSS 4 : 1 KULDĪGAS NSS
18.06.2022 19:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000-3 3 : 1 JFC JELGAVA
19.06.2022 11:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 3 : 0 BAUSKAS BJSS / MĒMELE
20.06.2022 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
22.06.2022 10:00 Kurzemes tūre U9 Elite
02.07.2022 16:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / MĒMELE - : - FK IECAVA
02.07.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000-3 - : - FS JELGAVA -2
03.07.2022 17:00 3.līga Rietumu līga DIENVIDKURZEMES FK - : - JFC JELGAVA
03.07.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO - : - SALDUS SS / LEEVON 2
09.07.2022 17:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 - : - FK TUKUMS 2000-3
09.07.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK IECAVA - : - FK DOBELE ALLEGRO
10.07.2022 16:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / MĒMELE - : - JFC JELGAVA
10.07.2022 17:00 3.līga Rietumu līga DIENVIDKURZEMES FK - : - FS JELGAVA -2
16.07.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FS JELGAVA -2 - : - BAUSKAS BJSS / MĒMELE
17.07.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000-3 - : - FK DOBELE ALLEGRO
23.07.2022 16:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / MĒMELE - : - FK DOBELE ALLEGRO
23.07.2022 16:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA - : - FK IECAVA
24.07.2022 14:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 - : - DIENVIDKURZEMES FK
30.07.2022 17:00 3.līga Rietumu līga DIENVIDKURZEMES FK - : - FK DOBELE ALLEGRO
31.07.2022 16:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / MĒMELE - : - SALDUS SS / LEEVON 2
31.07.2022 16:00 3.līga Rietumu līga FK IECAVA - : - FK TUKUMS 2000-3
31.07.2022 18:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA - : - FS JELGAVA -2
05.08.2022 19:00 3.līga Rietumu līga FS JELGAVA -2 - : - FK IECAVA
07.08.2022 17:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 - : - JFC JELGAVA
07.08.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000-3 - : - DIENVIDKURZEMES FK
13.08.2022 16:00 3.līga Rietumu līga FK IECAVA - : - DIENVIDKURZEMES FK
14.08.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO - : - BAUSKAS BJSS / MĒMELE
20.08.2022 16:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA - : - FK DOBELE ALLEGRO
21.08.2022 12:00 3.līga Rietumu līga FS JELGAVA -2 - : - SALDUS SS / LEEVON 2
21.08.2022 16:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / MĒMELE - : - FK TUKUMS 2000-3
27.08.2022 16:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA - : - FK TUKUMS 2000-3
28.08.2022 14:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 - : - FK IECAVA
28.08.2022 17:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / MĒMELE - : - DIENVIDKURZEMES FK
28.08.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO - : - FS JELGAVA -2
02.09.2022 19:30 3.līga Rietumu līga FK IECAVA - : - BAUSKAS BJSS / MĒMELE
03.09.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FS JELGAVA -2 - : - FK DOBELE ALLEGRO
10.09.2022 15:00 3.līga Rietumu līga DIENVIDKURZEMES FK - : - JFC JELGAVA
11.09.2022 14:00 3.līga Rietumu līga SALDUS SS / LEEVON 2 - : - FK DOBELE ALLEGRO
11.09.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FS JELGAVA -2 - : - FK TUKUMS 2000-3
18.09.2022 17:00 3.līga Rietumu līga FK TUKUMS 2000-3 - : - SALDUS SS / LEEVON 2
18.09.2022 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO - : - FK IECAVA
24.09.2022 14:00 3.līga Rietumu līga JFC JELGAVA - : - BAUSKAS BJSS / MĒMELE
24.09.2022 17:00 3.līga Rietumu līga FS JELGAVA -2 - : - DIENVIDKURZEMES FK
01.10.2022 12:00 3.līga Rietumu līga BAUSKAS BJSS / MĒMELE - : - FS JELGAVA -2
01.10.2022 14:00 3.līga Rietumu līga DIENVIDKURZEMES FK - : - SALDUS SS / LEEVON 2
02.10.2022 18:00 3.līga Rietumu līga FK IECAVA - : - JFC JELGAVA
02.10.2022 19:00 3.līga Rietumu līga FK DOBELE ALLEGRO - : - FK TUKUMS 2000-3
First Page First Page
Kārtot pēc nosaukuma Grupa Mēnesis Gads
Jūnijs 2022
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
F8 U11 Elite
10:00 | KULDĪGAS NSS 5 : 0 DKSS / GROBIŅAS SC
10:40 | TALSU NSS 6 : 2 DKSS / FK NĪCA
11:20 | TALSU NSS 4 : 2 DKSS / GROBIŅAS SC
12:00 | KULDĪGAS NSS 3 : 0 DKSS / FK NĪCA
arrow
3
4
5
Rietumu līga
16:00 | FK IECAVA 0 : 4 SALDUS SS / LEEVON 2
18:00 | FK DOBELE ALLEGRO 2 : 1 JFC JELGAVA
arrow
6
7
F8 U10 Attistība
10:00 | DKSS / VAIŅODE 3 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
10:00 | SALDUS SS 2 4 : 8 LIEPĀJAS FS VN
10:40 | BROCĒNU BJSS 6 : 3 DKSS / PĀVILOSTA
10:40 | DKSS / VAIŅODE 3 : 5 LIEPĀJAS FS VN
11:20 | BROCĒNU BJSS 2 : 4 LIEPĀJAS FS JZ
11:20 | SALDUS SS 2 1 : 4 DKSS / PĀVILOSTA
12:00 | SALDUS SS 2 1 : 10 LIEPĀJAS FS JZ
12:40 | BROCĒNU BJSS 0 : 8 LIEPĀJAS FS VN
12:40 | DKSS / VAIŅODE 0 : 2 DKSS / PĀVILOSTA
arrow
8
9
F8 U11 Elite
10:00 | LIEPĀJAS FS AO 1 11 : 0 LIEPĀJAS FS AO 2
10:00 | DKSS / FK NĪCA 2 : 2 DKSS / GROBIŅAS SC
10:45 | LIEPĀJAS FS AO 1 9 : 0 DKSS / GROBIŅAS SC
10:45 | DKSS / FK NĪCA 8 : 2 LIEPĀJAS FS AO 2
arrow
10
11
Rietumu līga
17:00 | DIENVIDKURZEMES FK 6 : 1 BAUSKAS BJSS / MĒMELE
12
F8 U11 Elite
10:00 | FA VENTSPILS AB 5 : 2 TALSU NSS
10:00 | FA VENTSPILS ST 3 : 2 KULDĪGAS NSS
10:45 | FA VENTSPILS AB 1 : 1 FA VENTSPILS ST
10:45 | KULDĪGAS NSS 3 : 2 TALSU NSS
arrow
13
14
F8 U10 Attistība
10:00 | TALSU NSS 2 7 : 5 DKSS / VAIŅODE
10:00 | SK UGĀLE 0 : 7 BROCĒNU BJSS
10:40 | KULDĪGAS NSS 1 : 3 DKSS / GROBIŅAS SC
10:40 | TALSU NSS 2 2 : 4 BROCĒNU BJSS
11:20 | KULDĪGAS NSS 4 : 1 DKSS / VAIŅODE
11:20 | SK UGĀLE 0 : 11 DKSS / GROBIŅAS SC
12:00 | SK UGĀLE 1 : 9 DKSS / VAIŅODE
12:40 | KULDĪGAS NSS 0 : 2 BROCĒNU BJSS
12:40 | TALSU NSS 2 3 : 6 DKSS / GROBIŅAS SC
arrow
15
F8 U12 Attīstība
14:30 | BROCĒNU BJSS 1 : 3 LIEPĀJAS FS JR
14:30 | DKSS / FK NĪCA 6 : 0 LIEPĀJAS FS JZ
15:15 | LIEPĀJAS FS JR 7 : 1 LIEPĀJAS FS JZ
15:15 | DKSS / FK NĪCA 1 : 2 KULDĪGAS NSS
16:00 | BROCĒNU BJSS 4 : 1 KULDĪGAS NSS
arrow
16
17
18
Rietumu līga
19:00 | FK TUKUMS 2000-3 3 : 1 JFC JELGAVA
19
Rietumu līga
11:00 | SALDUS SS / LEEVON 2 3 : 0 BAUSKAS BJSS / MĒMELE
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  • Kalendārs
  • Mēneša skats